PDA

Zobrazit normální verzi : CoD 2



PwReD By WtF
25-11-12, 15:54
Čau lidi hele chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo udělat něco jako CoD2. Na War3ft je to tak udělaný a myslím si že je to správná cesta. Třeba když se někomu nelíbí mapa tak by se přepojil atd...
*WtF*

Lazik
25-11-12, 16:18
Zbytocne podla mna, CODko je malokedy plne a vzdy sa tam hraje normalna mapa...

PwReD By WtF
25-11-12, 16:39
Nwm občas je plné.. a podle mě to není zbytečné ale je to můj názor.

Trey
25-11-12, 17:21
Bol by som za ale len keby tam neboli rovnake classy a itemy...

Proxima Centauri
01-03-13, 21:32
fajn by bolo keby sa dá max miest okolo 20-25..niekedy sa tam natlačia vip-ka a presahuje to 30 hračov..to je asi moc na server..

Kotel
01-03-13, 21:35
Muze byt druhy server s mene sloty. Kdyz je plny ted, tak bude porad.

Trey
02-03-13, 00:04
Ak by sa robil druhy server nemohli by sa tam hodit tieto skiny?


http://www.youtube.com/watch?v=IhkRpAVLcWc

Nech je to aj v dacom odlisne, a mozno tam dat aj pomalsie expenie a vyssi level nech to trva dlhsie.

laser jet
02-03-13, 11:19
Čau lidi hele chtěl jsem se zeptat jestli by nešlo udělat něco jako CoD2. Na War3ft je to tak udělaný a myslím si že je to správná cesta. Třeba když se někomu nelíbí mapa tak by se přepojil atd...
*WtF*

Mne osobne sa tento nápad paci. Podla mna je na cod:mw dast casto plno takze toto by mohlo byt riesenie:teehee:

Acid
02-03-13, 11:32
Není to zlej nápad, ale aby tam pak potom nehráli boti, ikdyž by bylo méně slotů...

Co se týče Treyovo nápadu, taky to není špatný, ale něco se mi na tom nezdá, nevim proč.

caHor
02-03-13, 13:27
rey^^;163823']Ak by sa robil druhy server nemohli by sa tam hodit tieto skiny?


http://www.youtube.com/watch?v=IhkRpAVLcWc

Nech je to aj v dacom odlisne, a mozno tam dat aj pomalsie expenie a vyssi level nech to trva dlhsie.

Podla mna ich netreba, stare dobre skiny..

Btw. za server 2 som za, lebo napr. o 14:30 uz je problem dostat sa na server bez VIP

Beat
02-03-13, 13:36
Tak tie skiny spraviť tak že boli by tam aj nove aj stare a hrač by si mohol vybrať ake chce stlačením T. Na tom cod2 zrušiť fire supporta, sappera, demolitionist a itemy ako je batoh sappera a palebna podpora

Trotl
12-03-13, 11:15
Taky prosim o pridani serveru COD:MW 2... Vzdi kdy se chci pripojit je plny server. COD:MW ma hrozne bavy len server je skoro vzdy plny..... :( :(



PROSIM UROBTE COD:MW 2

Drago
12-03-13, 16:02
Ještě takový malý dodatek...kdyby to bylo(jako COD2) tak tam dát boty(volitelně, do 10ti real lidí) a aby neexpili nebo expili fakt málo + jestli by to šlo aby XP bylo spojené

Popř. jak už to bylo tuším v threadu o resetu aby tam byl zaveden maximální level kolem 50/100 aby to bylo jednodužší pro začátečníky