PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - DarkAspect



lovec119
25-11-12, 16:57
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45566)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Urazky admina,demence,vlastni zadost'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): GoGo119
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1346244930
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1346244930
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.44.189
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.44.189
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: DarkAspecT
[AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz (jb_mountains)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Dobrý den rád bych požádal o unban,chtěl bych eště říct pravdu ale ta by vás urazila.Takže skusím trosku mezi pravdou a lží...Žádal jsem ban na měsíc a po 2-3týdnech přídu a mam najednou perma baned,ale proto bych chtěl požádat aby ste mi dali unban na před děkuji, a chci požádat o zrušení pravidla 23 když ho všici porušují například: admin co mi dal ban na měsíc děkuji za čas mi odpovědět.

DarkAspecT
25-11-12, 17:01
Dostal si ban na týden za urážky mě,pak sis nedal pokoj a urážel si mou rodinu a mě na fóru tak si to dostal na měsíc.A pak si napsal že už je ti to jedno,že ti můžu dát perma,tak jsem tak udělal.Pokud mi tu slíbíš,že tvá vulgárnost se sklidní dám ti unban,pokud uvidím že si urážel někoho na serveru,máš ho zpět ok?

lovec119
25-11-12, 17:34
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45566)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Urazky admina,demence,vlastni zadost'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): GoGo119
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1346244930
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1346244930
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.44.189
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.44.189
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: DarkAspecT
[AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz (jb_mountains)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Dobrý den rád bych požádal o unban,chtěl bych eště říct pravdu ale ta by vás urazila.Takže skusím trosku mezi pravdou a lží...Žádal jsem ban na měsíc a po 2-3týdnech přídu a mam najednou perma baned,ale proto bych chtěl požádat aby ste mi dali unban na před děkuji, a chci požádat o zrušení pravidla 23 když ho všici porušují například: admin co mi dal ban na měsíc děkuji za čas mi odpovědět.
Ano děkuji za slitování

lovec119
25-11-12, 17:38
Ano pokusím se napravit svoje chování a prosím o unban a byl bych rád kdyby to bylo tak do 20:00 cekaji tam namě kámoši děkuji

Lazik
25-11-12, 18:00
Ok a teraz ja.. uz mas na konte privela banov a si dost problemovy a ak este raz budes robit nejake blbosti schytas rovno perma

ZEUS
25-11-12, 18:00
Joke ? :D

DarkAspecT
25-11-12, 18:24
Máš ub,nauč se chovat.Pokud uvidím jednu stížnost na tebe a tvoje chování perma máš zpátky a unban už nebude.Lock