PDA

Zobrazit normální verzi : Unban - Monty



pohis'
25-11-12, 21:44
Dobrý den, už jednou jsem tady řešil důvod mého banu, a je to tady znova. Dostal jsem ban za můj avatar na steamu!


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Moderj slon
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'hakovy kriz se nenosi'
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:638994'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.102.103.97'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz

Nechápu co je tady za admin team ale to je vaše věc jaké lidi mezi sebe berete, poprosím o unban a adminovy který mi ban udělil prosím někdo vysvětlete do čeho se má míchat a do čeho ne!
To co mám na mém steamu není jeho problém!!! Děkuji pohis a doufám že se to nebude opakovat.

Zoid
25-11-12, 21:47
Nevím, tohle je spíš věc steamu a ne nás, dal bych ub pokud změní avatar

pohis'
25-11-12, 21:48
Nic měnit nebudu. Už jednou jsme tady dospěli k názoru že tohle řeší úplně někdo jiný a ne admini na publicu!

Zoid
25-11-12, 21:49
Hoď sem link na předchozí thread

pohis'
25-11-12, 21:49
V archívu už to není, nebo tam spíše nemám přístup.

Milk
25-11-12, 21:51
http://csko.cz/forum/showthread.php?9401-Nesmysln%C3%BD-d%C5%AFvod-banu&highlight=pohis

pohis'
25-11-12, 21:52
Děkuji že si to našel :)

kashpi
25-11-12, 21:54
pamatuji si na to...dejte mu unban. Neni to vubec vec publicku, ale jeho samotnyho a steamu. At si to s nim resi pripadne sami.

Zoid
25-11-12, 21:55
Fajn, když už se to tu jednou řešilo, tak nevidím důvod proč to rozebírat znova, pokud admin nebude mít nějaký speciální důvod tak UB

pohis'
25-11-12, 21:55
Já myslím že máte nějaké pravidla ve kterých stojí za co máte banovat a za co ne, pokud to tak není měl by to kotel zavést! :)

rIDer
25-11-12, 22:03
Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Na serverech, webu, fóru a Ventrilu je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

To, že si dáš do avataru hakrklajc je trestu hodné. Admin jednal zcela adekvátně. Nevidím důvod proč by to měl rušit. Je to prostě propagace fašizmu. tečka.

pohis'
25-11-12, 22:05
Ty tečko víš vůbec co je to propagace fašizmu? nebo ti to mám přijet vysvětlit! Neděl si ze mě srandu.

Zoid
25-11-12, 22:05
Nevím jestli si četl tu předchozí diskuzi...

Kdybych Tě měl citovat:
či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

Nevím co je na Pohis rasistického.... hru to neovlivňuje, UB


E:

A když tu chete slovíčkařit...
§ 260/1 Kdo podporuje nebo propaguje hnutí, které prokazatelně směřuje k potlačení práv a svobod člověka nebo hlásá národnostní, rasovou, náboženskou či třídní zášť nebo zášť vůči jiné skupině osob, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až pět let.

Můžu Tě ujistit, že tím že si do avataru dá něco, co vzádleně připomína hákový kříž, rozhodně nepodporuje fašismus... kdyby si tam k tomu napsal podporujte fašismus, je to c00l bylo by to něco jiného...

pohis'
25-11-12, 22:07
Zoide ty si asi nejrozumnější admin kterému tu došlo do hlavy jako prvnímu.

Trey
25-11-12, 22:09
Podľa mňa by mal dostať UB...keď tak ho nahlásiť na steame, ale ban na servery nie

E: Väčšina hráčov je NS takže ten avatar aj tak nevidia..

tyger103
25-11-12, 22:10
Pohis,jen jestli se můžu zeptat,proč to tam máš,co to má vyjadřovat,nebo tak?

pohis'
25-11-12, 22:13
Rád bych aby napsal verdikt pan admin.

bones
25-11-12, 22:14
ked tam ma niekto nahu zensku, tak to riesi valve, nie kotelna admini, jedine co mozte spravit je reportnut jeho profil a valve ho zablokuje

steam community nema co docinenia s kotelnou, keby to mal ako spraylogo, tak to je nieco ine...

pohis'
25-11-12, 22:14
Nic to nemá vyjadřovat prostě to tam mám :)

Zoid
25-11-12, 22:17
Hlavně to ani není hákový kříž, tak co se tu řeší, viz můj post předtím...

Montty non skill
25-11-12, 22:17
Takže, pokud někdo prosazuje fašizmus, to je jako ok?
"Na serverech, webu, fóru a Ventrilu je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti."

http://csko.cz/?UPD=qZ6oRI8r

DarkAspecT
25-11-12, 22:18
Dát unban,on mu za to někdo dá přes hubu v reále

rIDer
25-11-12, 22:18
Ty tečko víš vůbec co je to propagace fašizmu? nebo ti to mám přijet vysvětlit! Neděl si ze mě srandu.

1912

To neni progace? Co by si mi chtěl vysvětlovat?!

pohis'
25-11-12, 22:20
Ne rozhodně to propagace není, a dokonce kdyby byla tak tobě to může být fuk protože toto řeší VALVE! A monty ty si prosím tě přečti předešlou žádost o unban.

Zoid
25-11-12, 22:22
Takže...


Hákový kříž to není (i když to tak vypadá)
Fašismus tím nepropaguje, a i kdyby tak to není naše věc
Hru to výrazným způsobem neovlivňuje

Tím že tu budete flamovat o tom jestli je to oprávněné nebo ne ničemu nepomůžete, počkejte co k tomu napíše kotel, a čím míň toho napíšete tím dřív si to přečte...

Tak prosím zvažte jestli opravdu potřebujeme slyšet něco co už tu zaznělo několikrát od spousty lidí...

pohis'
25-11-12, 22:23
Říkám vám to naposled kdybych byl NACISTA FAŠISTA RASISTA tak vám to může být úplně jedno, to vůbec není ani jednoho z vás problém! A pokud tady má s tím někdo problém tak má hold smůlu a DarkAspec rád bych kdyby si to byl ty! :)

Montty non skill
25-11-12, 22:24
OK, pokud kotel řekne ub, máš ho, ale já to ho nedám. Za takové a podobné třeba jen spraye nebo vlaječky se ve světě trestá a tohle má být ok? Za mě tedy NE!

tyger103
25-11-12, 22:26
Podle mě ban je oprávněný,když bude mít avatar tam třeba "csko.cz=napíču admini" (je to jen příklad a nemá vyjadřovat žádnou urážku) tak taky nedostane ban?Když bude mít ve spreji reklamu,tak to vlastně také vidí ostatní,ale ban už dostane.Já vím,můžete tvrdit,že steam s tím nesouvisí,ale opak je pravdou.Je to vidět na serverech kotelny stejně jako kdyby to měl ve spreji.Já souhlasím s montym a riderem a s dalšími,kteří jsou proti unbanu.


//Zoid: Pokud teď půjdu na nějaké fórum a napíšu tam kotelna je na píču, seberou mi tu práva a dostanu in-game ban?

pohis'
25-11-12, 22:28
Na co si tady hraješ? Žádnou takovou sračku jsem nestříkal a z vlaječkami na serveru neběhám, tohle je online svět a pokud si proti tak máš hold smůlu :)

Montty non skill
25-11-12, 22:31
Na co si tady hraješ? Žádnou takovou sračku jsem nestříkal a z vlaječkami na serveru neběhám, tohle je online svět a pokud si proti tak máš hold smůlu :)
Nehraju si na nic. Pokud se ti tohle nelíbí, požádej kotla o odebrání mých práv, protože pokud budou procházet takové věci, nemá cenu, abych tady fungoval jako admin, který má povinost např trestat porušení pravidel. Více se k tomu vyjařovat nebudu. Porušení pravidel to je ( dle mě ). Poslední slovo.

tyger103
25-11-12, 22:33
Na co si tady hraješ? Žádnou takovou sračku jsem nestříkal a z vlaječkami na serveru neběhám, tohle je online svět a pokud si proti tak máš hold smůlu :)

Špatně si to pochopil,jsou to uvedeny příklady proč unban nedávat.Nemusíš psát "Na co si hraju a pod." ,možnáš si tím zvýšíš ego přes net,ale mě tím nijak neurazíš.Názor jsem napsal a hádat s tebou fakt nehodlám.

EDIT: Omluva,myslel jsem,že je to na mě.

pohis'
25-11-12, 22:33
Tak to doufám že už tady fungovat nebudešm protože takový admin jako ty, který si nepřipustí chybu a bude si stát za svým špatným vyjádřením až do konce boje tady nemá co dělám. Jediná věc ve které se schodujeme.

Kotel
25-11-12, 22:34
Tohle uz je vyreseny, okradate se o cas.

pohis'
25-11-12, 22:47
Ty si těžký :D proč jsem dostal unban minule a ted ne? protože venku bylo pěkně a dneska je zataženo? Máš tady krásné pravidla :D

Zoid
25-11-12, 22:48
Nevím, příjde mi že už nemáte co banovat tak se banujou sračky, to je pak těžký, kotel ub nedá, Monty taky ne, nikdo jiný nemůže, tak asi můžeme lock ne?

Montty non skill
25-11-12, 22:52
Zoid, nic ve zlém, ale pokud by jsi mě znal, víš že jsem ke spoustě věcí tolerantní a banuju v krajním případě.
Pohis, pokud to dáš pryč, jsem ochoten ti to snížit, ale pokud tě s tím chytím znova, tak už to nebude jen na týden. Nabízím ti solidní návrh. Pokud nemáš zájem, tak to můžeme locknout.

Zoid
25-11-12, 22:53
monty tohle nebylo vůbec mířeno na tebe, ale obecně...

Zoid
25-11-12, 22:55
Pohis mi psal na steam že UB nechce. Takže lockuju