PDA

Zobrazit normální verzi : ejkejej žádost o práva



BAWSON
21-06-11, 01:54
Zduř. Poslední dobou jsem si všimnul, že spoustu lidá žádá o práva, tak jsem si řekl, že je všechny rozpráším moji žádostí.
Takže zde jsou ty nejhlavnější informace o mně:
- Je mi 17 let, moje vylíhnutiny se datujou na 11.11. 1993
- Bydlím v Bohumíně (cca 10km od Ostravy)
- Mezi moje záliby patří: poker, fotbal a teď i nově posilování.
- Zkušenosti: - něco kolem roku jsem adminoval na již neexistujícím portálu www.forgate.eu (že vůbec něco takového existovalo můžu dokázat jedině neaktualizovanou skupinou na steamu - http://steamcommunity.com/groups/forgate)
- skoro rok jsem byl adminem na jail serveru www.cs-live.cz a čtvrt roku jsem tam byl i HeadAdminem.
- a zatím moje nejdelší působení bylo na portálu www.4game.cz, kde jsem byl asi 2 roky admin.
- a ještě 2 měsíce jsem byl takovej správce serverů na jednom portálu, kterej furt měnil názvy (naposled měl název g-round.eu), tento portál už také neexistuje.
- Český jazyk ovládám na přijatelná úrovni. slovensky, polsky, německy se taky domluvím.
- Samozdřejmostí je mikrofon, takže si můžem promluvit i na VNT, TS.
- STEAM vlastním, moje STEAM_ID je STEAM_0:0:24811569 (STEAM profil - http://steamcommunity.com/profiles/76561198009888866)
- Na kotelně oxiduju něco přes dva roky.

Práva bych chtěl na serverech: Furien, War3 Ultimate, War3FT a kdybych uspěl, tak si předem rezervuju práva na Jailu pokud teda bude :p.
Tak a to by bylo asi tak vše. Pokud se chcete ještě na něco optat, tak s chutí dotoho.

chmod a+x /bin/laden
21-06-11, 01:57
Pokud se chcete ještě na něco optat, tak s chutí dotoho.
Slipy nebo trenýrky?

dtr
21-06-11, 01:59
Určitě jsem pro, pro gejmr jak se patří !

edit : baf

dtr
21-06-11, 02:00
Slipy nebo trenýrky?

100% slipy.

MARTiii
21-06-11, 02:02
takovej zajicek :-D necekane, ted uz jen zjsitim ze UFOskovi je 16 a padam ze zidle
mas me pozehnani :-)

BAWSON
21-06-11, 02:08
tož, nejsem nějakej starej dědek... možná podle hlasu v csku jo (skresluje šviňa jedna).

morbe
21-06-11, 02:17
Určitě jsem pro, pro gejmr jak se patří ! GL lafko :*

edit : baf

boze, tohle teplouskovani, uz je to i tady

bones
21-06-11, 02:32
Urcite lepsie 1x BAWSON, nez 20 hracov, ktori do ziadosti napisu "zkusenosti mam velike, bohuzel sem jeste adminem nebyl, ale cetl sem wikipedii (http://wiki.amxmodx.org/index.php/Commands_(AMX_Mod_X))".
Dufam, ze ak dostanes prava, tak si aspon podas ruku s Jazzinom na usmířenou.

killer-savage
21-06-11, 07:37
Slipy nebo trenýrky?
trenirky. su pohodkne a tak.....

grEy
21-06-11, 08:44
Na servery, o ktore si napisal ziadost je presne treba adminov (aj ked na furiene ich je stale dost, ale je to urcite len tym, ze je to pomerne novy server), takze som urcite pre. Inak ziadost si zabeu :D

Smile
21-06-11, 09:24
tož, nejsem nějakej starej dědek... možná podle hlasu v csku jo (skresluje šviňa jedna).

Ožralej čtyřicátník...:D Tož koho byste už chtěli vzít, když ne Bausona ?

chmod a+x /bin/laden
21-06-11, 09:28
Ožralej čtyřicátník...:D Tož koho byste už chtěli vzít, když ne Bausona ?
Neměl by na sebe, v rámci přijmacího procesu, ještě prásknout nějakou pikantnost? Kdy jindy z něj budete moct vytáhnout informace o jeho školních známkách, množství vypitého alkoholu na den, to že má na stěně vylepenej plakát Lunetiků apod.? Přijde mi škoda nevyužít komediálního talentu, jakým Bauson oplývá :-D

UFOusek
21-06-11, 09:30
Legen - wait for it - dary! Celym svym srdicQem pro...


@MARTiii:

Mne je sedesa tctiri a bil sem mistr svjeta

Smile
21-06-11, 09:35
Neměl by na sebe, v rámci přijmacího procesu, ještě prásknout nějakou pikantnost? Kdy jindy z něj budete moct vytáhnout informace o jeho školních známkách, množství vypitého alkoholu na den, to že má na stěně vylepenej plakát Lunetiků apod.? Přijde mi škoda nevyužít komediálního talentu, jakým Bauson oplývá :-D

Tahej, tahej...:D

UFOusek
21-06-11, 09:44
Tak zacnem.. BAFSO, v kolika jsi mel prvni pohlavni styk? Byl to muz nebo zena?

Smile
21-06-11, 09:47
Nebo pes ?

apach29
21-06-11, 10:03
BAWSON se zda bejt celkem v klidu, asi uz dospel od ty doby, co jsem si z nej delal cely dny prdel. Mozna na zkousku bych mu ty prava dal. Kdyz ho potkam na serveru, neni s nim nikdy zadnej problem. Uvidime, jak se toho chopi a co bude delat za prasarny potom co dostane prava na nasem cupr skvelym portalu :D

jazzin
21-06-11, 10:24
Žádost číst nebudu. Prezentuješ se tu jako Mr. Arogance ejkejej miniparadoxx. Ale o tu se tu nejedná, Tobě patřej ty práva do ruky mnohem víc, než mnoha jinejm. Za mně určitě ano

edit: tvou aroganci jsem posuzoval jen podle toho co sis dovolil ke mně a silv3mu. I sadisticky založenej pedofilní nekrofil s úchylkou k zoofílii a sklonem ke kleptománii se občas musí chovat normálně, tak proč ne ty ;)

1488.6
21-06-11, 11:30
práva bych taky dal:) Ale ať to rozhodne sedly:D

BAWSON
21-06-11, 12:58
tragáč - vono jsem nevěděl jak nazvat topic. nechtěl jsem napsat jen "Žádost o práva" tak jsem to nějak okořenil.
apach - od tebe jsem to nečekal, kurevsky si toho vážím.
jazzin - "jak ty ke mně, tak já k tobě". tím, že si do mě začal rejpat, tak jsem se prostě jen tak nenechal, protože jsem věděl, že pravdu mám já. opravdu se mi nezdá banovat za to, že admina někdo zabije a ten mu musí napsat lama, protože to neunese. Arogantní nejsem, možná to tak vypadalo za ty dva měsíce co tu si, nevím...
chmod - ja a komediální talent? kdeže, jen občas zaseru nějakou blbost, které se všichni zasmějem, toť vše.

ZEUS
21-06-11, 13:17
Já jsem za, má zkušenosti s amx, tak i s forem, je aktivní.

dEEEEEEEEEEL
21-06-11, 13:35
Kedže ja som tu ten hlavný tak ťa berem. Ostatne vybaví moja sekretárka (Kotel).

jazzin
21-06-11, 13:48
tragáč - vono jsem nevěděl jak nazvat topic. nechtěl jsem napsat jen "Žádost o práva" tak jsem to nějak okořenil.
apach - od tebe jsem to nečekal, kurevsky si toho vážím.
jazzin - "jak ty ke mně, tak já k tobě". tím, že si do mě začal rejpat, tak jsem se prostě jen tak nenechal, protože jsem věděl, že pravdu mám já. opravdu se mi nezdá banovat za to, že admina někdo zabije a tne mu musí napsat lama, protože to neunese. Arogantní nejsem, možná to tak vypadalo za ty dva měsíce co tu si, nevím...
chmod - ja a komediální talent? kdeže, jen občas zaseru nějakou blbost, které se všichni zasmějem, toť vše.

Čekal jsem, že mi vynadáš do retardovanýho imbecila, jehož jediným projevem životaschopnosti je sací reflex. Učíš se diskutovat a to je dobře. V tý záležitosti jde o hovno, tak na to pojďme zapomenout. Bereš?

Larodar56
21-06-11, 14:10
Za mě:

http://loumindar.me/wp-content/uploads/2011/03/Yes-2.jpg

grEy
21-06-11, 14:11
Larodar ma rad obrazky, ze ano? :D

Larodar56
21-06-11, 14:18
http://loumindar.me/wp-content/uploads/2011/03/Yes-2.jpg

znedlob
21-06-11, 14:43
BAWSON...i když jsme se posledních pár měsíců nemuseli, rád tě uvidím na serveru jako admina. :lookaround:

Moje Pro asi nemá moc velkou váhu (Kvůli mému trotlování za, které se chci omluvit :sad: ), ale byl by jsi pro kotelnu velkým přínosem. :smile: Za mě Ano. :wink:

Larodar56
21-06-11, 14:59
aj ked na furiene ich je stale dost, ale je to urcite len tym, ze je to pomerne novy server

Je to tím, že je to oblíbený mod.

grEy
21-06-11, 15:37
Skor som to myslel tak, ze to isiel hned kazdy admin vyskusat (napriklad aj virgins) ale ne kazdeho to chyti, chapes..

Rixie
21-06-11, 16:54
BAWSON Tu hraje dlouho, je aktivní na fóru, má zkušenosti a chová se slušně :D. Za mě ANO !

BAWSON
21-06-11, 21:45
Uff, tak to jsem opravdu nečekal, že tolik lidí bude za to, abych byl adminem. Myslel jsem si, že drtiva většina bude proti :D. Nejvíc mě překvapil Sedly, se kterým jsem se hodně dlouho hádal. Možná už pochopil co dělal špatně.
Beru jazinne, nic jiného mi taky nezbývá.

znedlob
22-06-11, 10:02
Přece se nebudeme hádat napořád :console:.

Myslím, že když už je někomu 15 let, má se tak chovat :lookaround: .

Smile
22-06-11, 14:40
Aj keď ťa moc nemusím, tak za mňa určite ÁNO!
Ja v tejto hre neposudzujem ľudí čo natrotlujú atď, ale ich kvality. Zdáš sa ako skusený admin... btw na g-round som aj ja dostal práva a ten sa na druhý deň rozpadol :DD Sorry

Když je hlavní admin nedozrálej harant, tak to tak dopadá...Staral sem se mu tam o pub kterej si pokurvil a pak zničehonic si přejde bez jakýhokoliv slova na jinej portál...

UFOusek
22-06-11, 14:59
Tak ted uz posledni otazka.. Proc jeste neni BAWSONovo jmeno modry??

Kotel
22-06-11, 19:24
Ok

Charon35
23-06-11, 00:26
Dokonané, congrat. :)

apach29
23-06-11, 08:15
Vitam mezi nami nadlidmi :D

hopik
23-06-11, 16:31
cg :)

InVitro
23-06-11, 16:49
Jestli hraješ poker tak to si někdy dáme handu spolu a jinak jsem taky pro přijetí.

negative
23-06-11, 17:24
K pokru sa pridám aj ja.

BAWSON
23-06-11, 17:31
Ještě jednou všem děkuji. k tomu pokeru, klidně můžem - NO PROBLEMA

negative
23-06-11, 18:22
fb?