PDA

Zobrazit normální verzi : WH? - Trey



deathface
27-11-12, 17:46
Zdravím.Dostal jsem ban za WH.
Vždy jsem hral čistě.Používám jen mozek a sluchátka děkuji.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 47646)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): DeathFace
[AMXBANS] Tvuj nick: DeathFace
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:509030
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:509030
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 82.209.63.130
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.102.210.228
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: [T]rey^^
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================

Trey
27-11-12, 17:49
demo 1 (http://csko.cz/hltv/27016/27016-1211271155-de_nuke.zip) tam nie si úplne od začiatku
demo 2 (http://csko.cz/hltv/27016/27016-1211271236-cs_italy.zip) tu si celý čas

Prasacko
27-11-12, 17:53
idem pozret demo, dufam ze to bude dobry flame.


E: Cakal som ze sa Trey dojebe na tom ze je to sounder, ale mne stacilo to HLTV na mape italy, zamna je zapaty. GJ Trey.
E: Som zvedavy na ďalšie vyjadrenia.

deathface
28-11-12, 19:45
Další věc je, že bych musel být hardcore debil, abych cheatoval, když mám v plánu se stát adminem, snažím se spolu s adminteamem udržovat servery bez haxoru....Dále také bych chtěl podotknout, že když jsem v texturách, nepoznám co je předemnou a co je za zdí.Nebudu nadávat na treye, ten moment vážně vypadá jako WH, ale jak jsem již zmínil,tak jsem měl s kotelnou plány do budoucna(zažádat si o práva a udržovat server v čistotě...).Také sem si našel spoustu kámošů a vybudoval si dobrou pozici a reputaci(ať už dobrou či špatnou).
Jen bych chtěl dodat ten incident(předstřel) na italce se dal(nevím přesně jak to bylo na demo sem se nedíval) by šel i podle soundu.
Další vyjádření?

ivoros
28-11-12, 20:18
Dneska na to už nemám čas, ale na ty dema se zítra podívám...

tyger103
28-11-12, 20:25
1. demo jsem viděl celý a 2. zhruba do 10. minuty.Jistě že i já dám někdy 2,3 náhody/mapa za který bych mohl dostat hned WH,stává se to.Na těch demech je toho ale dost,nemám čas na vyčasování,ale podle mě máš WH-Nikdy mě ale nenapadlo,že tohle napíšu o tobě...

Piner
28-11-12, 21:11
Za mě tam WH je.

Celkem přesný děrování. Když je enemy v rohu, stočíš se jako že nic, ale víš, že tam je.

Prasacko
28-11-12, 21:25
Další věc je, že bych musel být hardcore debil, abych cheatoval, když mám v plánu se stát adminem, snažím se spolu s adminteamem udržovat servery bez haxoru....Dále také bych chtěl podotknout, že když jsem v texturách, nepoznám co je předemnou a co je za zdí.Nebudu nadávat na treye, ten moment vážně vypadá jako WH, ale jak jsem již zmínil,tak jsem měl s kotelnou plány do budoucna(zažádat si o práva a udržovat server v čistotě...).Také sem si našel spoustu kámošů a vybudoval si dobrou pozici a reputaci(ať už dobrou či špatnou).
Jen bych chtěl dodat ten incident(předstřel) na italce se dal(nevím přesně jak to bylo na demo sem se nedíval) by šel i podle soundu.
Další vyjádření?

Bajky od Ezopa.

Raw
28-11-12, 21:34
2. HLTV je clear, nic zvláštního tam nevidím všechno jde slyšet nebo typovat podle radaru. Když tak to načasuj, celkem by mě zajímalo co je tam divný.

Trey
28-11-12, 22:02
Napr. to jak ide cez ten podchod abo čo to je tam, kde sú sudy.. keď tam nikto neni ide hore, keď tam niekoho vidí walkuje... Teraz už nemám čas no zajtra môžem vyčasovať

deathface
29-11-12, 06:44
Sorry ale když slyším někoho jak přes půlku mapy dupe, pak nic a na radaru nikoho nemám na té pozici, tak asi můžu tušit, že tam někdo je.
Taky hraju podle toho jaké mám protihráče.Když vím že 9z10 ct kempí tak se budu čumět.Když vím že proti mě jsou dobří hráči(agresivní), tak proti nim jdu taky agresivně.Když proti mě je sounder, tak si někde čupnu a kuchnu.
Další věc je mozek.Když jdu long a nikdo tam není, je mi jasné že sou house.

kashpi
29-11-12, 08:42
díval jsem se na italy a podle mě tam WH je

*srsen*
29-11-12, 09:28
Bajky od Ezopa.

Ezop se zase rozjel :)
Wallhack tam je..

BiA Fz
29-11-12, 10:04
italy
5:33, 7:40, 7:44, 8:48, 11:46 jak vedel ze walkuje pod mostem?, 21:20

to sou časy co se mi na první pohled nezdály, ale nevim jestli je to dostačující, podle stylu hraní bych spíš řekl že clear

Trey
29-11-12, 16:08
2:26 - CT tam dowalkoval takže ho nepočul.. no tesne pred tým než vyšiel si zabehol za stenu, namieril a až potom vyšiel
5:20 - Pekne si namieri na CT ešte pred tým než ho mohol vidieť
2:19 - Kukne sa do rohu a vidí tam CT, dokým tam CT neboli vždy vyliezol a pozrel sa
7:43 - Keby sa len pozrie berem, no on si tam čakal kým sa CT objaví
11:25 - Odvoláva sa tu na to, že si kontroluje radar, či tam dakoho má atď, no dieruje s dglom cez 2 steny(prestrelí len AWP)
11:42 - Pozre sa na CT, ktoré walkuje pod mostom
13:03 - Jak vedel o tom CT, ktorému tam hádzal granát?
13:10 - Mohol tam počuť kroky, aj keď ja som to mal v sluchatkách na plno, no ide o to, že si namieril presne na CT
13:53 - Nevedel, či je CT pred alebo za hostages, no ešte než vyšiel mieril si to naňho
14:20 - Ide hore, všimne si, že je tam CT tak zastane a čaká

Na ban stačia 3 časy, tu som v 3/4 a je ich tam 10(aj keď všetky nie sú úplne usvečivé), ak ešte bude dačo treba tak napíšem no podľa mňa toto stačí..

deathface
30-11-12, 19:11
Kdyš slyším, jak někdo dupe a najednou ticho, tak mi je jasné, že asi campi, nebo walkuje.

nO.
02-12-12, 13:06
rey^^;140570']2:26 - CT tam dowalkoval takže ho nepočul.. no tesne pred tým než vyšiel si zabehol za stenu, namieril a až potom vyšiel
5:20 - Pekne si namieri na CT ešte pred tým než ho mohol vidieť
2:19 - Kukne sa do rohu a vidí tam CT, dokým tam CT neboli vždy vyliezol a pozrel sa
7:43 - Keby sa len pozrie berem, no on si tam čakal kým sa CT objaví
11:25 - Odvoláva sa tu na to, že si kontroluje radar, či tam dakoho má atď, no dieruje s dglom cez 2 steny(prestrelí len AWP)
11:42 - Pozre sa na CT, ktoré walkuje pod mostom
13:03 - Jak vedel o tom CT, ktorému tam hádzal granát?
13:10 - Mohol tam počuť kroky, aj keď ja som to mal v sluchatkách na plno, no ide o to, že si namieril presne na CT
13:53 - Nevedel, či je CT pred alebo za hostages, no ešte než vyšiel mieril si to naňho
14:20 - Ide hore, všimne si, že je tam CT tak zastane a čaká

Na ban stačia 3 časy, tu som v 3/4 a je ich tam 10(aj keď všetky nie sú úplne usvečivé), ak ešte bude dačo treba tak napíšem no podľa mňa toto stačí..

Přesně jak to napsal tak to je.. koukal jsem a byl bych hloupý kdyby jsem měl jen sebemenší pochyby že nic nemáš...

Slunicko
02-12-12, 13:27
Planovat si budoucnost ve hre... :D tvoje budoucnost tady konci minulosti si zaplej a uz tu byli i lesi typci co to lip kryli....

Flash
02-12-12, 13:34
Druhy kolo a sem si byl jistej, ze ma wh, protoze to, co tam predvadi, je joke. Nebudu to tady vypisovat, protoze uz to udelal Trey, vetsina casu je jasna... udelal neskutecny mnozstvi chyb s tim whckem, tady neni o cem.

BiA Fz
02-12-12, 14:15
Demo z Nuke

23:08, preaim do zdi, za kterou je hráč, namísto zamíření k rohu kde by mohlo CT vyjít
kolem 25:00 taky není nic slyšet vidět ale najisto si de pro 2 fragy
cca 27:00 jistotka
27:40 vyjde, první bum,druhý bum, nemohl vůbec vědět kde stojí ale nezaváhá ani chvilku

6 adminů wallhack potvrdilo, nikdo proti, takže zamítnuto a lock.