PDA

Zobrazit normální verzi : [War3ft] Warden a bomba.



Svaciik
27-11-12, 20:05
Mám jen otázečku. Dalo by se nijak udělat to, aby wardeni nemohli nosit bombu? Jelikož se už hodněkrát stalo, že warden se respawnul u CT (Fan on Knives) a dropl bombu přímo u CT na spawnu. A to Terroristům trochu opepří hru. Nebo pokud by to šlo že by se bomba dala automaticky někomu jinému (Jako když je někdo afk.)

Dále... TeamFlashing. Chtěl bych jen anvrhnout to. Jak sjem viděl na jiných serverech.{Nebudu jmenovat, nevím jestli je to reklama} že po 3 teamflashi by měl dotyčný na 5 Kol zakázano házet flashbang.

Předem děkuji za odpovědi. :thumsup4:

514Pro
27-11-12, 20:17
Nevim, jestli je to technicky mozne, asi by to chtelo custom plugin, ktery by checkoval procnuti fan of knives a bombu vyhodil jinemu T, nevim, jak moc je to slozite reseni neceho jednoducheho, co se stane parkrat za mapu.

Teamflash by asi vyzadoval plugin, kterej by zrejme zase navic zatezoval server, otazkou tedy, zda je to tak nutny.

Svaciik
27-11-12, 20:22
Ano, stane se to párkrát za mapu když je warden jeden. Ale už se stalo že wardenni byli 4 v jednom teamu (T = 8 hráčů) To je více než 50% šance ale byl to jen návrch. S vedením serveru nemám absolutně žádné zkušenosti. Nevím co možné je a co ne. Ale ten teamflash by se podle mě šikl :-) Ale tak to už je věc názoru :-) Pokud to neprojde nevadí.

Ra.One
28-11-12, 10:02
S tím teamflashem na War3FTu by se to hodilo hodně, protože to je rychlý mód a kolikrát se stane, že když má více lidí undeads a ostatní klasický classes, tak to flashuje spoluhráče o sto šest aniž by to třeba chtěl, takže by to určitě pomohlo, dát tam antiflash.

Svaciik
28-11-12, 13:16
Přesně tak. Totéž za humana... portnu se do místnosti a spoluhráči mi tam nahází flashe :-) Takže si mužu dělat co chci a stejně dostanu hlavu :-)