PDA

Zobrazit normální verzi : Steam



ivoros
28-11-12, 14:54
Dobrý den, může mi někdo poradit?
Koupil jsem si originální hru cska (samozřejmě v akci :D) no a nyní mi to hází toto :1923
Dík za rady... x) :think:

tyger103
28-11-12, 15:16
To ti hází když klikneš na "hrát" CS 1.6 nebo normálně už v knihovně?Nějak mě nic moc nenapadá,neměnil si umístění CSka po stažení nebo jsi si s tím nějak nehrál?

zyx
28-11-12, 15:21
Instaloval jsi vše do původních adresářů?

ivoros
28-11-12, 15:28
Tyger => Dávám "Play" v knihovně.
ph. => Prostě jem to koupil a vše se stáhlo samo. Já jsem na to neměl až tak velký vliv.

ivoros
28-11-12, 16:20
No, jak se tak na to dívám, tak se mi ikony udělaly i na ploše a vypadá to asi nějak takhle 1941
Nejspíš to bude chybná cesta k aplikaci...

Amazing-Zajic
28-11-12, 16:21
Toto to píše, pokud máš zaplej steam a spustíš si Non-Steam a pak chceš dát originálku. Tam stač restet steamu

ivoros
28-11-12, 16:24
Ok, tak je to ještě složitější, než jsem si původně myslel....
Je to "internetový" zástupce a odkazuje na adresu steam://rungameid/10 a zde začíná celý ten problém....nejspíš x(

Lynviy
28-11-12, 16:31
Restartuj steam, potom by ti to mělo jít.

ivoros
28-11-12, 16:34
To mě napadlo a nešlo to...zkusím resetnout celý komp

ivoros
28-11-12, 16:49
Lol tak to je divné :D. Přes knihovnu Steam mi to nejde, ale přes tu blbou ikonku jo. Je to v ajině a to mě štve... "D

zyx
28-11-12, 16:57
V nastavení si nastav "interface" na Czech.

ivoros
28-11-12, 18:00
Teď jsem tu za vola, ale zas to nefunguje... trochu jsem se v tom vrtal => načte okno a pak se to ztratí.........já jsem prostě marný případ :D

Piner
28-11-12, 18:10
Mě vždy pomáhalo přeinstalování celého cska.

To si zkoušel ?

ivoros
28-11-12, 18:39
To zatím ne :D, ale zkoušel jsem pomoc na supportu, tak snad něco vymyslí tam...
Edit: Nevím, jestli je to normální, ale csko se mi stáhlo zvlášť a když zapnu to clasic stažené odsud, tak to pak prostě nejde, ani Condition Zero... popř. mi napiš, jestli to poušíš přes csko, co ti stáhl Steam, nebo přes to clasic...
Dík za komentáře (Normálně taký ko*ot fakt nejsem, ale na tohle jsem levý, zlvášť na ajinu o.O [němčina, to je něco jiného :D])

"classic" jako klasicky "na černo" csko volně stažen z netu (v mém případě z csko.cz)...

Bezdak
28-11-12, 19:18
Nevim co je ten "classic" ale vždy když pustíš jakoukoli hru, která se prodává na steamu a nemáš ji originální, tak ti pak nejde spustit žádná hra na steamu a musíš steam restartovat.

Piner
28-11-12, 20:13
To, co je podle tebe " na černo ", tedy cracknuto, je NS verze. /Pokud jsem tě teda pochopil správně/

Zkus to csko spustit přes steam/library (v češtině knihovna) a když ti to nepůjde, tak to prostě přeinstaluj. Pokud zapínáš nebo zkoušíš zapínat tu NS verzi, tak musíš restartovat steam, pak by ti to mělo jít.

ivoros
28-11-12, 20:17
Ano, myslím NS verzi, jen jsem nevěděl, jak to nazvat :D.
Přes knihovnu to zapínám. Chvilku to šlo a pak error....nechápu

ivoros
28-11-12, 21:37
Ok, tak jelikož mi to nejspíš bez pomoci nepůjde, rád bych poprosil;KOHOKOLIV, kdo vlastní steam; o to, zda-li by mi mohl poskytnout složku "cstrike" ze složky "steamapps" ve složce "Steam" (v Program Files) a následně zaZIPované. Byl bych za to moc vděčný a díky za rady... x)

Edit : Jak jsem zjistil, mám tam v tom trošku "bordel" a support mi tohle neposkytne. Nic nebudu kopírovat nebo tak, spíš si v tom potřebuji udělat pořádek...Díky moc

susa-troubky
29-11-12, 06:17
proc proste nedas na steamu odinstalovat CS 1.6 a pak nasledne ho znovu stahnes ze steamu a hotovka...nevim na co tu chces nejaky slozky...jestli si to cs normalne kupoval na steamu tak nebudes mit zadnej problem

ivoros
29-11-12, 07:50
Přišel jsem na to :D:D. KONEČNĚ......podrobnosti dopíšu později, teď nemám čas, ALE DÍKY ZA ÚČAST!!!!! Jsem vám vděčný x)

kashpi
29-11-12, 14:15
problem: Haze ti to chybu...
jak vznikl: mel si spustenej steam a pustil sis NS verzi CSka nebo i jinou hru co je puvodne na steam. Hru si vypl a chtel si hrat originalni verzi CSka
reseni: vypni vsechny hry co ti bezi. Vypni steam a pak zase zapni a vse je OK. Nekdy se mi stalo ze sem nemel zaply NS cs ale porad to psalo, ze nemuze ukoncit steam, protoze jede CSko. Tak pres spravce uloh ukoncit proces steam.exe :)

hodne stesti se steamem :)

newbies
29-11-12, 14:49
Je to časta chyba ktora sa vyskitne pri inštalacii. Stači prepisať umiestnenie v registry. No už dajak nepametam cestu k tomu registru. Ked si spomeniem dam vedieť.
Ešte jedna otazka. Steam maš nainštalovane na C:/ či na D:/ ?

ivoros
29-11-12, 15:38
Ok, takže první chyba, která se mi naskytla byla tak, jak říkáte => Spustil jsem si NS verzi a pak chtěl zapnout tu placenou.....
Druhá chyba byla to, že jsem ÚMYSLNĚ přesunul všechny modely, mapy, textury..... z NS složky do Steam složky.... to byla moje chyba ,). Tu zaZIPovanou složku jsem htěl proto, že jsem potřeboval zjistit soubory, které tam byly původně. Nakonec jsem zjistil, že když odstraním všechny soubory ze Steam složky (cstrike), tak při spuštění cska (placeného) se mi všechny potřebné soubory vrátí.........a jak jsem na to přišel? Furt jsem odstraňoval z té složky soubory, které tam podle mě nepatřily, ale záhadně se vracely zpět......a tak mě to trklo ,D.

Díky moc všem adminům a všem členům, kamarádům, kteří pomáhali mě s vyřešením tohoto "problému" :D. Tímto vám patří mé Veliké DÍKY

Edit: Steam mám nainstalovaný na /C:/