PDA

Zobrazit normální verzi : Nová mapa zm_schyza



koNan
28-11-12, 16:27
Zdarec konečně jsem dokončil mapu s názvem zm_schyza určenou pro servery Zombie...Tentokrát je to lovecky zaměřená mapa s poměrně dobrou atmosférou klubu na které jsem dělal kolem 12 dní...Je to první verze která není udělaná tak jak sem původně zamýšlel a druhou verzi udělám tak do měsíce...Obsahuje 9 kvalitních kempů a jak jsem psal výše je to lovecká mapa takže je sice celkem velká ale je tam hodně míst kde se dá dobře lovit...Přidávám screeny a link na stažení...
1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1934 1935 1936
Link: http://uloz.to/xFKUead/zm-schyza-by-konan-rar
GL+HF

ivoros
28-11-12, 17:08
Mapa vypadá dobře už jen podle screenu. Kempy jsou daleko od sebe, tedy žádné divoké přestřelky. Dost prostoru, takže pro "lovce" (huntery) se taky najde místo. Co mi trošku(ale fakt malililinko :D) je kempa na pátém obrázku (zm_schyza0004.jpg). Není nijak špatně umístěna, spíš naopak (a trošku mi připomíná grEyův anthrax), ale ty žebříky... Chápu tvůj záměr, ale spíš bych tam dal jeden žebřík asi jako na zm_bageta. Ale jinak Good job x)

Jen tak na okraj. Jak vidím, tak ses nechal inspirovat labakem. O hudbě vím, to jsi mi psal, ale tu kempu jsem fakt nečekal :D (tam nejčastěji padá infečák.... ,D). Fakt ale dobrá mapa a rád bych si ji na zombie záhrál...

ivoros
28-11-12, 17:12
Tady je ten žebřík, jak jsem ho myslel... 1939
Teď mě tak napadá, že bych mohl zkusit udělat mapu zm_hamburger nebo zm_hot-dog. Když je zm_bageta, tak ať to máme do rodiny :D:D

koNan
28-11-12, 17:14
Jen tak na okraj. Jak vidím, tak ses nechal inspirovat labakem. O hudbě vím, to jsi mi psal, ale tu kempu jsem fakt nečekal :D (tam nejčastěji padá infečák.... ,D). Fakt ale dobrá mapa a rád bych si ji na zombie záhrál...

Hudba tam celkem sedne :D..a ten kemp tam původně ani neměl být ale připadalo mi to prázdné tak šup ho tam :D....(je třeba i v zm_energy_neon)..jinak dik:)


Tady je ten žebřík, jak jsem ho myslel... 1939
jono to bude asi lepší :D...dám to do druhé verze

SliZo
28-11-12, 17:22
Mapa se mi celkem libi, prosel jsem si ji a je celkem fajn, ale podle me je tam to druhe patro zbytecne stacilo by presunout to iglu dolu a jeste bych zrusil tu zed co je na spawnu,jinak je to fajn, je dobry ze jsi neudelal nejak ultramega velkou mapu a za to ta uznavam:thumsup4:

grEy
28-11-12, 17:59
Este cipkovanu decku na ten barovy pult a vyzera to ako u mojej prababky. Preco pouzivas tie half lajfacke textury? Niektore su dobre, ale vacsina vyzera fakt hrozne staro a ked mas na vyber, preco nepouzijes radsej cskove? :)
Mapa vyzera podla screenov fajn, ale tie textury si mohol zvolit ine.

koNan
28-11-12, 19:02
Je tak udělaná záměrně že to je takové retro :)....Ve druhé verzi chci použít i textury z Quake Areny jestli je to možné

ivoros
28-11-12, 19:42
Jon na to jsem se chtěl zeptat... Kde najdu ten bar? :D (Praha, Brno, Ostrava....)

koNan
28-11-12, 19:49
Jon na to jsem se chtěl zeptat... Kde najdu ten bar? :D (Praha, Brno, Ostrava....)

Velké Karlovice :D...V realu se to menuje Pepicentrum a vypadá to tam podobně...druhou verzi chci udělat přesně podle toho jak to tam vypadá normálně akorát přidám kempy..

ivoros
28-11-12, 20:38
:D:D, už se těším.... myslíš TY Velké Karlovice u Vsetína? Na hranicích se Slovenskem? :D

koNan
28-11-12, 20:44
:D:D, už se těším.... myslíš TY Velké Karlovice u Vsetína? Na hranicích se Slovenskem? :D
Přesně tak :D...na slovensko to je kusek :D

ivoros
28-11-12, 21:14
Tam jsem hrál na "Besedě u cimbálu" :D (nebo nějak na ten zůsob)
Edit: V zimě tam jezdím lyžovat s rodinou => půjčíme si krásnou dřevěnou chajdu s kachlovýmy kamny.... :D

koNan
28-11-12, 21:50
Tam jsem hrál na "Besedě u cimbálu" :D (nebo nějak na ten zůsob)
Edit: V zimě tam jezdím lyžovat s rodinou => půjčíme si krásnou dřevěnou chajdu s kachlovýmy kamny.... :D
:D...Na Kyčerku předpokládám

ivoros
28-11-12, 22:30
Tak tak :D

SliZo
29-11-12, 15:01
To já zas tam hrál fotbal v tech Karlovicích ::D

koNan
29-11-12, 15:20
Tam jsem hrál na "Besedě u cimbálu" :D (nebo nějak na ten zůsob)

To já zas tam hrál fotbal v tech Karlovicích ::D

Ste sa mohli stavit kafe :D

ivoros
30-11-12, 17:59
Dávej adresu a v lednu mě tam máš ,D

Romisak
17-12-12, 21:41
Pekná mapa.. Gj ;)

Slinta
18-12-12, 21:36
Pěkná, soudím podle screenů, až na ty čtvercový jezírka, kolem je tráva, takže to asi myslíš jako venek, a je to takový přírodně nepřirozený, udělej je klidně jen kruhový Cylyndr bushem, ale já to strašně vnnímám.
A když plánuješ novou verzi, tak to ani nebude problém.

Edit: když sem to stáhnul a kouknl se, máš v těck jezírkáck campy, tak to nebude až tak jednoduchý, ale skusit bys to moh

Syrius.
21-12-12, 15:16
Fakt pekne spravená mapa. Hlavne nápad je dobrý. :) Akurát jedine čo by som vytkol sú tie textúry. Ale inak gj :)

koNan
21-12-12, 17:32
Pěkná, soudím podle screenů, až na ty čtvercový jezírka, kolem je tráva, takže to asi myslíš jako venek, a je to takový přírodně nepřirozený, udělej je klidně jen kruhový Cylyndr bushem, ale já to strašně vnnímám.
A když plánuješ novou verzi, tak to ani nebude problém.

Edit: když sem to stáhnul a kouknl se, máš v těck jezírkáck campy, tak to nebude až tak jednoduchý, ale skusit bys to moh

Vím co myslíš a nebude to problém...


Fakt pekne spravená mapa. Hlavne nápad je dobrý. :) Akurát jedine čo by som vytkol sú tie textúry. Ale inak gj :)

Druhou verzi budu dělat někdy teďka....bude to celé nové (ne předělané) a nové textury tam budou taky...
btw dik:)

Acid
21-12-12, 18:56
Dobrá mapka, už jsem si říkal, kdy zase něco vytvoříš :)

Romisak
25-01-13, 20:06
Určite som za vytvorenie map ; zm_hamburger, zm_hot-dog, zm_ pizza dobrí nápad :D :D :D

After =(^.^)=
25-01-13, 22:34
Njn sa to hodi zm_brambor, zm_bageta ja by som dal nazov zm_hamburger :)

After =(^.^)=
25-01-13, 22:36
No ale inaksie je to dobra mapa sem Pro

koNan
30-01-13, 21:16
http://csko.cz/forum/showthread.php?11120-VHE-Maping-Tutorial do začátku

ANt
26-02-13, 15:01
mapa to mozna dobra je, ale cele to potom laguje jak prase ... radim odstranit, nehratelne :(

koNan
26-02-13, 15:05
mapa to mozna dobra je, ale cele to potom laguje jak prase ... radim odstranit, nehratelne :(
:(( Proč všem ty moje mapy lagují...Musim nějak pokutit ty Wpoly jak radil Syrius

Kotel
26-02-13, 16:11
Při pohledu na neonový nápis mi klesne fps na 50. Pak je tam zřejmě špatná textura na obloze (pokud tam obloha je).

grEy
26-02-13, 16:11
Na spodnej casti mapy chyba sky... (musi byt vzdy okolo celej mapy, aj ked nie je z pohladu hraca viditelny a nesmu tam byt ziadne medzery)

koNan
26-02-13, 16:19
Du to opravit...Nemůže to být třeba tím že mám okolo mapy pruhledne sklo aby se nikdo nedostal na textury?...jinak pohledám nějaké chyby a spravim ten skybox
//jak to tak koumam tak je tam dost chyb v obloze :D :/...to sem asi odflaknul

grEy
26-02-13, 16:27
Aj to moze byt, hlavne sa snaz nedavat daleko od mapy zbytocne brushe ako to sklo, podla mna to zbytocne znizuje FPS. Na to, aby sa nikto nedostal na textury pouzivaj texturu s nazvom clip, ktora je v hre neviditelna, hrac sa cez nu nemoze dostat, ale da sa cez nu prestrelit/hodit granat.

ivoros
26-02-13, 16:51
Já třeba používám tohle (http://tvorbamap.cz/articles.php?article_id=27). Zabere to více práce (a někdy i starostí), ale stojí to za to...

grEy
26-02-13, 17:15
Ja som to nikdy nepouzil... Podla mna je to zbytocne.

koNan
26-02-13, 17:24
Opravil sem skybox a par bugů a mapa nejde skompilovat :/...čekal sem tak pul hodiny => CPU 100%...VHE bez odpovědi, pomohl až reset pc