PDA

Zobrazit normální verzi : KNife servery



newbies
29-11-12, 16:03
Ocenil by som , no nielen ja, isto aj ovela viacej hračov čo navštevuju knife server , keby ste dali na knife servery niejaky "cvar checker plugin" .
Je mnoho pluginov ktore upravia hračom raty na default. Tym by sa znižili lagy na servery, zvyšila by sa plinulosti hry, a ukazalo by sa kto je skill a kto nie.
Už ma fakticky dosť sere stav knife serverov. Počnuc tymi low ratermi, lagermi, a slabou navštevnosťou adminov na nich, mate mnoho adminov. Položte si otazku , kolky žiadali prava na knife server a teraz na to zvysoka kašlu.

Dufam že som temu dal do spravnej kategorie a nebude zamknuta alebo niečo podobne.

Fakt by som bol rad keby sa to vyriešilo čim skor.
Dakujem.

fake?
29-11-12, 16:10
No mám s tebou podobný názor ohledně těch lagerů , raterů atd.... :) Ale co se týče adminů , tak tam pravidelně chodí , jolo tam vzdy chodí , az mu skonci prace , a fatik taky .... ale byl bych taky proto , aby se tam dal neco na upravení ratu :)

zyx
29-11-12, 17:43
Když nevíš důvody, tak tu nemel nesmysly a nedomýšlej si. Jolo má celý den práci a na server se dostaví vždy, když to jde. Já od udělení práv jsem na serveru také často (každý den). Akorát teď mám poslední dny zkoušecí období, tudíž věnuji více času škole. Ale ty to nevíš, tak si nedomýšlej, že na knife z vysoka serem...:wall:
Kromě toho na knife serveru nehraješ často, až na poslední dny, kdy jsi tam více aktivní, tak tu nedělej chytráka...

human
29-11-12, 18:13
Presnejsie by som to nenapisal.

Na druhej strane s nim suhlasim. To, co sa stalo teraz s knife je nieco strasne. Uz to nie je o knife. Je to len o tom kto ma lepsi cfg a kto ma na neho dlhsi bind. Rok do zadu to bolo uplne o niecom inom. Isiel si sa tam zabavit, odreagovat. Teraz sa tam akurat naseres. Problem je v tom, ze mentalitu hracov uz nijak nezmenis nech robis co chces. Ziadne zmeny nepomozu.




Když nevíš důvody, tak tu nemel nesmysly a nedomýšlej si. Jolo má celý den práci a na server se dostaví vždy, když to jde. Já od udělení práv jsem na serveru také často (každý den). Akorát teď mám poslední dny zkoušecí období, tudíž věnuji více času škole. Ale ty to nevíš, tak si nedomýšlej, že na knife z vysoka serem...:wall:
Kromě toho na knife serveru nehraješ často, až na poslední dny, kdy jsi tam více aktivní, tak tu nedělej chytráka...

Smith.
29-11-12, 18:26
Jolo a zyx rozhode na knife nekašlu od kedy su admini je to tam oveľa lepšie ale stále to nieje to čo predtym a to hlavne kvoli tzv. "cfgačom" cvar checker by som určite prijal.

Majkulka
29-11-12, 20:42
Kotelna - Knife 1 a 2 není žádný steam server, ani ligový hrají tam žačátečníci kteří se tam přišli pobavit a cfgaři kteří mají rate od Rusů ... Hold se musíte přizpůsobit to vy ste si změnili rate nechápu proč by se po vás měl někdo opičit.
Jestli chcete hrát bez lagů tak si nastavte konečně normální rate ! Např. si dejte ex_interp 0.1 a nebude se vám lagovat nikdo a to že máte fps 50 vám checker plugin nespraví.

Jestli chcete něco přidat či měnit, tak jedině 100aa na knife a zákaz slash na aceru (Pouze na ka_mapách) mimo acer se může slashovat... (Chápu není to hns server a ani ligový můžou se kuchat jak chtějí a kdy chtějí fajn.)

Raw
29-11-12, 20:49
Správný interp je ale 0.01 pro refresh hráče, 0.1 nechává hitbox za tebou. Nevím jestli to má takový vliv na knife, když je to jenom kousíček.

human
29-11-12, 21:39
Nikdy to nebol ligovy server a hralo sa tam normalne. Preco by sa nedalo aj teraz?



Kotelna - Knife 1 a 2 není žádný steam server, ani ligový hrají tam žačátečníci kteří se tam přišli pobavit a cfgaři kteří mají rate od Rusů ... Hold se musíte přizpůsobit to vy ste si změnili rate nechápu proč by se po vás měl někdo opičit.
Jestli chcete hrát bez lagů tak si nastavte konečně normální rate ! Např. si dejte ex_interp 0.1 a nebude se vám lagovat nikdo a to že máte fps 50 vám checker plugin nespraví.

Jestli chcete něco přidat či měnit, tak jedině 100aa na knife a zákaz slash na aceru (Pouze na ka_mapách) mimo acer se může slashovat... (Chápu není to hns server a ani ligový můžou se kuchat jak chtějí a kdy chtějí fajn.)

Kotel
30-11-12, 14:51
Pokud nastavim vsem ex_interp na 0.01, tak nekteri budou mit lagy, protoze ex_interp se nastavuje sam podle cl_updaterate. A to zavisi na sile pc a pripojeni. Pri 100 cl_updaterate je ex_interp 0.01, pri updaterate 10 je exp_interp 0.1. Ale muzu jednoduse nastavit vsem 0.03 a vynechat ty, co maji 0.01. V cs z kotelny je default updaterate 50, ale ex_interp se pokazde sam nenastavi na spravnou hodnotu, takze maji mozna 0.1.

newbies
30-11-12, 19:59
už aj keby sa cmd a update nastavili že menej ako 60 nejdu je to jeden velky krok vpred.
Viem čo za sračky maju v tych ich "super" cfgoch.. par krat po dlhodohinovom žobrani dakeho hrača som poslal moj default cfg a on na oplatku poslal svoj.
Takže viem že aj tych 60 by pomohlo...daktory exoti maju cmd na 10 aj update . Lebo si myslia že ked maju maly ping nemožu mať lagy.
Necham na vedeni ako sa rozhodne ale už by som fakt ocenil niečo s tym urobiť.
Plus Majulka ma pravdu s tym acerom. Ten slash tam nema čo robiť!!!