PDA

Zobrazit normální verzi : Prezident CR



znedlob
30-11-12, 06:53
Blizi se nam volby a take manipulovani lidi pres ruzne pruzkumy.
Co vy koho by jste chteli na hrad?

Misto Okurama mělo být Okamura. Menší překlep :)).

grEy
30-11-12, 09:33
Sedlyho

Slunicko
30-11-12, 11:25
Ja bych chtel avatara ( Franze ) je to typek ale jinak v nasi republice je uplne jedno kdo tam je stejne nema skoro zadny pravomoce

karl0b
30-11-12, 11:43
Franz nebo Okamura, rozhodně tam nechci falešnýho žida Fischera, kterýho všude propagujou a vytvářejí falešné průžkumy.

Leryx
30-11-12, 11:51
Okamura byl přece vyřazen. Přitom zrovna on byl ze všech asi nejnormálnější.

Celenka
30-11-12, 12:48
proc tu nemas vsechny kandidaty? Treba Dienstbier, ktery je v pruzkumu asi na 4. nebo 5. miste by se tu docela hodil, takhle tu mas na vyber jen ty kteri se libi tobe?

znedlob
30-11-12, 14:32
Jsou tu ti na ktere jsem si vzpomnel.
Pokud jsem tam nenapsal nekoho, koho by ji volil ty, muzes to udelat jako grEy.
Ti co se mi libi? Myslis, ze se mi libi nejakej zasranej zid jmenem Fischer nebo deda co by zaspal valku jmenem Slafenberg?
Jinak Okurama podal stiznost a ma vysokou sanci ze s ni uspeje.

tyger103
30-11-12, 16:07
No promýšlel jsem si to hodně dlouho a ještě asi budu i když volit ještě bohužel nemůžu.Pravděpodobně bych volil Franze,nebo Sobotku.Okamuru jsem "vyškrtnul" nedávno,ale byl by určitě lepší než Zeman,Fisher,rakušák a pod. .Bohužel Franze nebude volit tolik lidí (většinou tupých lidí) kvůli jeho zevnějšku.Jenže radši budu mít potetovanýho prezidenta,co v hlavě něco má,než nějakého tupého vola,co nemá v hlavě nic.Sobotku zase moc lidí nezná.Prostě mladí musejí k volbám.

Celenka
30-11-12, 21:45
Fisher - karierista (-) zradce (-) za mě NE.
Zeman - Asi nejzkušenější, v politice umí chodit, leccos prožil, trochu levicové názory (+), proč ne?
Okamura - Neúplný Čech (-) názory dobré, snaha něco dosáhnout (+)
Dienstbier - V hlavě to má srovnané, sociální cítění po jeho otci (++) za mě ANO.
Franz(avatar) - Absolutně nereprezentativní vzhled (-) Chytrý člověk s vysokým IQ (+), za ten vzhled za mě NE.
Schfanzenberg - Projevy koktavé, nesrozumitelné (-) bohatý Rakušák (-) za mě NE.

Ostatní nejsou tak moc oblíbení a známí tak je vynechám, podle mě nebudou mít šanci

Kuzli
01-12-12, 08:27
Franz protože chce zlegalizovat marihuanu. Jinak nejvíc bych byl pro Okamuru ale škoda ho.

ZombieBot
01-12-12, 15:37
Fisher - karierista (-) zradce (-) za mě NE.
Zeman - Asi nejzkušenější, v politice umí chodit, leccos prožil, trochu levicové názory (+), proč ne?
Okamura - Neúplný Čech (-) názory dobré, snaha něco dosáhnout (+)
Dienstbier - V hlavě to má srovnané, sociální cítění po jeho otci (++) za mě ANO.
Franz(avatar) - Absolutně nereprezentativní vzhled (-) Chytrý člověk s vysokým IQ (+), za ten vzhled za mě NE.
Schfanzenberg - Projevy koktavé, nesrozumitelné (-) bohatý Rakušák (-) za mě NE.

Ostatní nejsou tak moc oblíbení a známí tak je vynechám, podle mě nebudou mít šanci

Názor ti brát nebudu, ale to, co píšeš o vzhledu Franze je celkem diskriminace. Já ho znám osobně, párkrát jsem s nim byl na pivu, bydlí kousek ode mně. Má dobré názory, je vysoce inteligentní, nikdy nebyl bolševik (jako zeman, fischer, atd.). To tetování má, protože dříve studoval národ Maurů, byl tam u nich 3 roky, tak proto.

Podle toho co píšeš, tak by například člověk, který nemá oko, nebo má křivou hubu, nebo prdel místo ksichtu nesměl pomalu ani vyjít na ulici, protože má nereprezentativní vzhled.

Jinak:

Fischer - bolševik, karierista, dement
Zeman - becher (teď už pří slivovice) - ožrala, bolševik
Okamura - japonec (nic proti, ale tohle by byl fail, mít jako presidenta někoho z jiné země, který opravdu nemá reprezentativní vzhled), zajímají ho hlavně ty jeho aerolinky či co.
Deinstpivo - bolševik
Schwanzenberg - bohatý šlechtic, ale zase výhoda je ta, že on ve vládě není kvůli penězům, ale proto, že ho to baví
Roithová - dobré názory, byl bych i pro.

Ale jinak jsem asi pro Franze.


Franz protože chce zlegalizovat marihuanu. Jinak nejvíc bych byl pro Okamuru ale škoda ho.

Zajímavé smýšlení puberťáků. Přesně pro to by mělo být právo volit až od 21 let.

Celenka
01-12-12, 15:51
Názor ti brát nebudu, ale to, co píšeš o vzhledu Franze je celkem diskriminace. Já ho znám osobně, párkrát jsem s nim byl na pivu, bydlí kousek ode mně. Má dobré názory, je vysoce inteligentní, nikdy nebyl bolševik (jako zeman, fischer, atd.). To tetování má, protože dříve studoval národ Maurů, byl tam u nich 3 roky, tak proto.

Podle toho co píšeš, tak by například člověk, který nemá oko, nebo má křivou hubu, nebo prdel místo ksichtu nesměl pomalu ani vyjít na ulici, protože má nereprezentativní vzhled.

To vůbec, jen ať si vyjde na ulici, ale uvědom si, že prezident musí nějak vypadat. Kdyby Franz přijel jako prezident ČR na návštěvu do Ameriky, nebo Ruska co by si asi o nás tak pomysleli?
Navíc Franz měl tetování už v roku 1997 nebo okolo toho roku, viděl jsem archivní záběry. Já neřikám, že je to magor, jen post prezidenta musí nějak reprezentovat naši republiku a takhle fakt nevím.

K Zemanovi a Dinstbierovi máme asi jiné názory mě přijdou v pohodě, ani jeden se mi nezdá, že chce z toho jen prachy. Říkáš bolševíci. No Miloš tam je spíš kvůli slávě, už kdysi bojoval o post premiéra a to se mu povedlo. Teď chce být prezident budiž když o to tak usiluje, to že se rád napije becherovky je podle mě úplně jedno, pořád je to lepší než Slaffenberg. Dienstbier, bolševík jak říkáš, na to má. Podle toho co jsem pochytil z jeho názorů a tak různě, je celkem pro lidi i ty chudé a nechce takové rozdíly boháč-nic nedělá, chudý-dře jako kůň a nic toho.

Jenže je to celkem jedno, prezident u nás až na právo veta, udělit milost a někoho vyznamenat nemá žádné pravomoce.

tyger103
01-12-12, 15:51
Zombiebot: Tak až půjdeš s Panem Franzem zase na pivo,tak mu vyřid,že dost kotelnáků za ním stojí :))
Ne,tak samozřejmě sranda :)
Jinak plně s tebou souhlasím.

ZombieBot
01-12-12, 15:59
To vůbec, jen ať si vyjde na ulici, ale uvědom si, že prezident musí nějak vypadat. Kdyby Franz přijel jako prezident ČR na návštěvu do Ameriky, nebo Ruska co by si asi o nás tak pomysleli?
Navíc Franz měl tetování už v roku 1997 nebo okolo toho roku, viděl jsem archivní záběry. Já neřikám, že je to magor, jen post prezidenta musí nějak reprezentovat naši republiku a takhle fakt nevím.

K Zemanovi a Dinstbierovi máme asi jiné názory mě přijdou v pohodě, ani jeden se mi nezdá, že chce z toho jen prachy. Říkáš bolševíci. No Miloš tam je spíš kvůli slávě, už kdysi bojoval o post premiéra a to se mu povedlo. Teď chce být prezident budiž když o to tak usiluje, to že se rád napije becherovky je podle mě úplně jedno, pořád je to lepší než Slaffenberg. Dienstbier, bolševík jak říkáš, na to má. Podle toho co jsem pochytil z jeho názorů a tak různě, je celkem pro lidi i ty chudé a nechce takové rozdíly boháč-nic nedělá, chudý-dře jako kůň a nic toho.

Jenže je to celkem jedno, prezident u nás až na právo veta, udělit milost a někoho vyznamenat nemá žádné pravomoce.

Ať si USA nebo Rusko trhne nohou. Velmocím je navíc jedno, jestli máme jako presidenta Ashe z Pokemonu a nebo Bratta Pitta.

Jinak Franz to tetování má už z dob před 89.

Kuzli
01-12-12, 16:38
Názor ti brát nebudu, ale to, co píšeš o vzhledu Franze je celkem diskriminace. Já ho znám osobně, párkrát jsem s nim byl na pivu, bydlí kousek ode mně. Má dobré názory, je vysoce inteligentní, nikdy nebyl bolševik (jako zeman, fischer, atd.). To tetování má, protože dříve studoval národ Maurů, byl tam u nich 3 roky, tak proto.

Podle toho co píšeš, tak by například člověk, který nemá oko, nebo má křivou hubu, nebo prdel místo ksichtu nesměl pomalu ani vyjít na ulici, protože má nereprezentativní vzhled.

Jinak:

Fischer - bolševik, karierista, dement
Zeman - becher (teď už pří slivovice) - ožrala, bolševik
Okamura - japonec (nic proti, ale tohle by byl fail, mít jako presidenta někoho z jiné země, který opravdu nemá reprezentativní vzhled), zajímají ho hlavně ty jeho aerolinky či co.
Deinstpivo - bolševik
Schwanzenberg - bohatý šlechtic, ale zase výhoda je ta, že on ve vládě není kvůli penězům, ale proto, že ho to baví
Roithová - dobré názory, byl bych i pro.

Ale jinak jsem asi pro Franze.



Zajímavé smýšlení puberťáků. Přesně pro to by mělo být právo volit až od 21 let.

Vidíš ale sám si pro Franze. Snaží se získat kandidáty a mě si získal timhle. Nevim proč mě přirovnáváš s puberťákama. Myslim že už puberťák nejsem.

Leryx
01-12-12, 17:36
Já nvm, ale dokážete si představit že by jeho obraz visel v každé třídě na školách? Je to prostě blbé. Reprezentace je velmi důležitá, např. obama staví převážně na tom, že má hezkou rodinu, kterou všude ukazuje a lidé se na něj dívají hned jinak. Zatímco kdyby přišel na nějaké zasedání avatar, tak by nám to moc nepomohlo, dost na tom že jsme malá takřka bezvýznamná země, ještě aby nás tam reprezentoval někdo takový. Je velmi inteligentní, to jo, ale ten vzhled hraje velkou roli. To už by bylo lepší kdyby volby vyhrála nějaká kozatá top modelka, to by šly z Eu hned větší peníze do pokladny.

karl0b
01-12-12, 17:51
Zajímavé smýšlení puberťáků. Přesně pro to by mělo být právo volit až od 21 let.

Tim se fakt nic nezmění.

ZombieBot
01-12-12, 20:20
Vidíš ale sám si pro Franze. Snaží se získat kandidáty a mě si získal timhle. Nevim proč mě přirovnáváš s puberťákama. Myslim že už puberťák nejsem.

On sám nic legalizovat nemůže. Může o tom mluvit, tlačit na vládu, ale nic s tim neudělá. Kdybych ho neznal osobně, nevolil bych ho.

hladik
03-01-13, 22:05
Takže já jsem byl pro 2 kandidáty a sice:
Okamura:
+ Má dobré názory
+ Je mi sympatický
- Bohužel už z principu ne , protože se ani nenarodil v České republice.
Stejně mu 3. Hlava ustavy české republiky neumožnila pokračovat dále , protože nesehnal 50 000 podpisů občanů nebo 10 podpisu senatoru , nebo 20 podpisu poslancu.

Vladimír Franz
+ Znám ho osobně
+ Sympaťák
+ Slušné názory
+ Velmi vzdělaný člověk
+ Nepatří žádné straně.

Osobně u něho žádné mínus nevidím , protože to že je potetovaný je čistě jeho osobní volba a v Ustavě ČR není psáno jak by měl prezident vypadat.
Žijeme v demokracii. Mám plné právo být potetovaný , protože tím neporušuje práva ostatních.

EDIT: Upravil jsem anketu aby byla aktuální , oficiálně je nyní 9 kandidátů , ale otázek je možno položit jen 10 , takže jsem musel rozhodnout jestli nechám kotla nebo ZEUSe.
Sorry ZEUS :whistling::whistling::whistling::whistling::whist ling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Acid
04-01-13, 10:15
Né, že bych byl proti Franzovi, ale někteří, tady na foru vidí slovo Avatar a můžou se posrat, takže zvolili tuto volbu.

koNan
11-01-13, 20:51
“chci věřit, že žiji ve vyspělé společnosti, která lidi neposuzuje podle
toho, jak vypadají, ale podle slov, činů a práce, kterou za sebou mají.”
prof. JUDr. Vladimír Franz

Tahle věta je naprosto přesná...lidi kteří ho odsuzují jenom podle vzhledu jsou podle mě omezenci ;)...Už na první pohled jde poznat že je to inteligentní člověk a dokázal by Česko trošku povytáhnout ze sraček...:)

Celenka
11-01-13, 23:52
Podle mě by neudělal vůbec nic a zas tak chytrý se mi nezdá podle toho co občas mele.

ZombieBot
26-01-13, 16:14
Po 23 letech návrat komunistů. To se vám povedlo.

Nekromancer
26-01-13, 23:22
Raději bych uvítal 4 jezdce z Apokalypsy, než toto.

Leryx
26-01-13, 23:37
Já jen doufám, že těm lidem hodně brzo dojde, jakou udělali chybu.

Charon35
26-01-13, 23:49
Ste mali na výber asi ako my.
http://cdn.memegenerator.net/instances/250x250/33055821.jpg

ZombieBot
27-01-13, 11:46
http://www.youtube.com/watch?v=LNBjMRvOB5M

Tohle je přesně to, co celou situaci vystihuje.

DarkAspecT
27-01-13, 14:24
Každý má svůj názor, jinak bych tu chtěl říct, že ačkoliv ještě volit nemůžu, jako většina mladých lidí bych volil Franze. Jinak myslím, že se zvolilo menší zlo, ale to ukáže až čas. Kdyby vyhrál Schwarzenberg, tak určitě všem došlo, jakou moc v rukou by měl Kalousek. A trojka Nečas, Schwarzenbeg, Kalousek je ALL STARS TEAM. Přičemž u Zemana se celkem ví, co se dá očekávat, jasně to prohlásil. A ačkoliv je Zeman hulvát prvního stupně, má svůj názor a nebojí se ho prosadit, ať už je vulgární nebo ne. Od začátku voleb bylo celkem jasné, že Zeman postoupí a bylo už jen na lidech koho k němu zvolí do druhého kola. Schwarzenberg byl velkým překvapením a popravdě jsem tam čekal spíše Fischera. Schwarzenberg vydělal na tom, že Praha volila z velké většiny jeho. A pokud je Schwarzenberg tak inteligentní, jak se řiká, tak si to pěkně posral vyjádřením o Benešových dekretech, myslím že díky tomu ztratil velký počet hlasů u starších lidí.

karl0b
27-01-13, 15:08
Včera to Miloš naprosto přesně vystih s tou mediální masáží ve prospěch Schwarzenberga, doufal jsem, že mezi studenty bude víc chytřejších lidí. Všude melou něco o návratu komunistů kvůli prezidentovi, kterej byl dva roky v KSČ, ať hodí sudem ta rodina, která neměla před revolucí ani jednoho člena ve straně. Mám strach, co týhle generace vyroste, tlupa dementních, nemyslících ovcí.
Tenhle obrázek to naprosto vystihuje.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/19082_436205749783123_566090193_n.jpg

Charon35
27-01-13, 17:15
Prezident je len reprezentatívna figúrka. Či tam bude tupý boxer Zeman, alebo uslintaný Schwarz, ktorému polovica národa ani nerozumela, je úplne u zadnice.

Trey
27-01-13, 17:47
Chvalabohu, ale teraz vlastne žialbohu, že chvalabohu je to Zeman.

Celenka
27-01-13, 17:55
Takhle generace si znovu navolí lidi typu kalousek, pak zjistí, že nemají prachy, že to byla blbost a tak se to asi bude opakovat furt dokola...

Charon35
27-01-13, 18:10
V dnešnej dobe nemáme nikoho reprezentavívneho. Ak niekto vyčnieva, je odstavený, lebo strany tam potrebujú vlastnú opicu. Šak sa stačí pozrieť na ich fotky a porovnať si to s Masarykom. Všetko starci, čo si chcú na dôchodok prilepšiť, tak poslúchnu čo im vládnuca strana povie. Ak to vetujú, vráti sa to do parlamentu a aj tak si to sami schvália. O čom to je? O hovne.
http://archiweb.cz/Image/zpravy/2005-12/masaryk.jpg
http://img.cas.sk/img/4/article/1515073_karel-schwarzenberg-milos-zeman.jpg
http://i.sme.sk/cdata/2/57/5711692/Untitled-1-r930_res.jpg

Charon35
27-01-13, 22:37
Celkem sranda je, kdyz slovaci nadavaj na tamtoho ci onoho, kdyz je vlastne ani neznaji. Strasni znalci no, ikdyz vlastne zijou v jine zemi :-D

Princíp je rovnaký všade. Či sa volá Smudlo, Zeman, Král, to je jedno. Konkrétne ja na žiadneho z vašich kandidátov nenadávam, len píšem, že to je úplne za jedno, ktorý dedo z nich tam bude. Sú to len pajáci.