PDA

Zobrazit normální verzi : Hrac "screenek" (war3u)



grEy
22-06-11, 14:19
Neviem no.. podla mna ma a vie to celkom dobre kryt.
http://www.uloz.to/9456775/screenekk-dem

chmod a+x /bin/laden
22-06-11, 14:21
hraje stejný styl jako ParadoXX, takže to Kotlovi asi stačit nebude

EDIT: demo jsem shlédl a myslím že je jasnej. Střelba přes zdi na jistotu...

grEy
22-06-11, 14:22
Videl si to demo :)? Je to mapa pool day a v jednom useku mieri cez tie skrinky na hracov.

chmod a+x /bin/laden
22-06-11, 14:29
jenom pro doplnění - screenek
STEAM_0:1:394759
IP 77.95.46.162 CZ

wow, šestimístné Steam ID - kde už jsem to jen viděl...? :-D

bones
22-06-11, 14:46
Tiez som ho specoval na mape de_sklad, skore 85:1
Ale nic, podla coho by sa dalo usudit, ze ma WH tam nebolo.

Charon35
22-06-11, 14:50
Nie je to práve ten, čo si ParadoXXa tak tvrdo zastával? hmmm.

grEy
22-06-11, 14:59
bones: Ked som hral a prehodil som sa ze ho idem spectnut s menom grEy tak sa mi uz nezdalo ze ho ma. Tak som dnes skusil to, ze som sa odpojil dal si meno Kill3RR a hned sa mi zdal pri spectovani viac podozrivy.. neviem, no..

Larodar56
22-06-11, 15:02
Video jsem zatím neviděl, tak nevím jak střílel. Je totiž možnost, že měl vampiric auru a díky tomu odhalil hráče.

grEy
22-06-11, 15:03
Cez celu mapu, cez stenu? :D (aj ked je fy_poolday mala, je to podozrive)

ZombieBot
22-06-11, 15:03
Hraje moc najistotu, ten má.

grEy
22-06-11, 15:04
Tiez jedna z veci, preco si to myslim..

Charon35
22-06-11, 15:06
Video jsem zatím neviděl, tak nevím jak střílel. Je totiž možnost, že měl vampiric auru a díky tomu odhalil hráče.
kks to je jak výhovorka na všetko. Hrám na ware, tak mám auru, alebo ja nvm čo tam je všetko. Mal by sa zaviesť test, nech ide na Classic a nech sa ukáže tam, či dokáže hrať aj bez tých "vymožeností". Taký malý testík skillu :)

grEy
22-06-11, 15:07
Na classicu nedokazes nikdy to, co na war3u..

chmod a+x /bin/laden
22-06-11, 15:09
kks to je jak výhovorka na všetko. Hrám na ware, tak mám auru, alebo ja nvm čo tam je všetko. Mal by sa zaviesť test, nech ide na Classic a nech sa ukáže tam, či dokáže hrať aj bez tých "vymožeností". Taký malý testík skillu :)

Podobný test se mi nelíbí. Na war3ulti mi to docela jde, ale na classicu jsem za lamu, už jsem si zvykl na rozhazování granátů všude kolem (podle toho s vampiric aurou hledám protivníky). Jediné, o čem by to vypovídalo, by byl aim...

Larodar56
22-06-11, 15:10
kks to je jak výhovorka na všetko. Hrám na ware, tak mám auru, alebo ja nvm čo tam je všetko. Mal by sa zaviesť test, nech ide na Classic a nech sa ukáže tam, či dokáže hrať aj bez tých "vymožeností". Taký malý testík skillu :)


Video jsem zatím neviděl

ZombieBot
22-06-11, 15:11
No právě. =)

grEy
22-06-11, 15:12
Fajn, dost spamu, nech sa vyjadria kompetentni.

Charon35
22-06-11, 15:14
Len to uvediem na správnu mieru. LARODAR to nebolo proti tebe, len som to k tomu napísal :D sory :)
No ten testík bol len taký (asi zlý) nápad. :)

Smile
22-06-11, 15:16
To je ta paradoxxova podržtaška ne ? Toho neobvyňujte, nebo příjde s takovou obhajobou, že se všici můžeme jít klouzat...

ParadoXX
22-06-11, 15:16
Jj,screenek je cheater stejně jako já podle vás.Jenže za to já nemůžu,že neumíte hrát a nemáte pro tuhle hru sluchátka,zvukovku,dobrej počítač a mozek.

grEy
22-06-11, 15:18
Kto sa ta pytal?

Smile
22-06-11, 15:20
Jj,screenek je cheater stejně jako já podle vás.Jenže za to já nemůžu,že neumíte hrát a nemáte pro tuhle hru sluchátka,zvukovku,dobrej počítač a mozek.

No sakra...Jako bych to neříkal...

UFOusek
22-06-11, 15:21
Jj,screenek je cheater stejně jako já podle vás.Jenže za to já nemůžu,že neumíte hrát a nemáte pro tuhle hru sluchátka,zvukovku,dobrej počítač a mozek.

Tobe zase upadl kousek jidla na "win" tlacitko a minimalizoval jsi hru co? Tak ji zase hod ma maXXimum, caaaau.

Larodar56
22-06-11, 15:21
Jj,screenek je cheater stejně jako já podle vás.Jenže za to já nemůžu,že neumíte hrát a nemáte pro tuhle hru sluchátka,zvukovku,dobrej počítač a mozek.

Aspoň se umíme chovat smrade.

InVitro
22-06-11, 15:23
Na wh je toho málo, pár momentů tam bylo, spíš bych řekl že spolu hrají vnt nebo ts.

ParadoXX
22-06-11, 15:24
prej smrade.Heh.Je vidět,že nevíte vůbec nic.Ale mácháte kolem sebe rukama,co to de.A děti jako ty ti to žerou.

grEy
22-06-11, 15:24
Boli tam nejak 6 hraci a nitko taky, s kym by screenek volal. Cize zas nic a bude tam smrdiet nadalej, super.

Larodar56
22-06-11, 15:24
prej smrade.Heh.Je vidět,že nevíte vůbec nic.Ale mácháte kolem sebe rukama,co to de.A děti jako ty ti to žerou.


Jdi plakat.

UFOusek
22-06-11, 15:25
prej smrade.Heh.Je vidět,že nevíte vůbec nic.Ale mácháte kolem sebe rukama,co to de.A děti jako ty ti to žerou.

Protoze my muzeme. Nemit desetikilovou ruku od cokolady, machas taky.

ZombieBot
22-06-11, 15:25
Jj,screenek je cheater stejně jako já podle vás.Jenže za to já nemůžu,že neumíte hrát a nemáte pro tuhle hru sluchátka,zvukovku,dobrej počítač a mozek.

Vítám tě v klubu jurobovců. Právě si se přidal do řad dementů jako jurob, foxik, monsterenergy, atp.. Jo a mimochodem. Naco kupovat vybavení za xxxxxxxx tisíc a stejně si zato nikdy nevydělal ani korunu? To ti to maminka koupila aby jsi furt nebrečel v posteli a nepočůrával se nebo co? Víš co? Vyměň si pleny a jdi brečet mamince na rameno, mazánku.

InVitro
22-06-11, 15:26
Kotle čekuj si to OT tady a lokuj to, tohle totiž pak nemá smysl tady něco řešit.

Larodar56
22-06-11, 15:29
Pravda, nemůžeme se tu hádat kvůli jednomu zaostalci z gayshites, zpět k tématu klucííí. :)

Kotel
22-06-11, 15:29
Vetsina se tu chce hadat, to bych musel lockovat vsechno po prvnim postu.

bones
22-06-11, 15:33
Hrac, ktory dieruje a ma dobry prehlad a dobry aim nemusi byt hned cheater. Nechcem si zastavat ParadoXXa, ale skillovejsim hracom to WH viac uskodi, nez prospeje, kedze maju o starost naviac schovavat to. Je blbost, aby ste vyzadovali od hraca, aby sa ukazal na publiku. Ja na classicu uhram daleko menej, nez na wc3ft za undeada lvl 8.

Odporucam popozerat HLTV http://csko.cz/dema/27028.php ak chcete viacej materialu.

grEy
22-06-11, 15:35
Pozeral si to demo? On tam niekedy mieril pocas kola na hracov cez steny bez toho, ze by boli blizko neho aby ich mohol pocut alebo ich predtym videl. Tak ja uz fakt neviem.

bones
22-06-11, 15:38
Samozrejme. Aj ja mierim na hracov cez steny presne tam, kde by sa mali cca nachadzat. Ak by mal WH, by bol viac obozretnejsi a na tie steny by urcite nepozeral. Netvrdim, ze nie je mozne, ze to WH ma, ale ako dokazovy material je toho malo.

grEy
22-06-11, 15:40
To aj ja. Ale chces mi povedat, ze ked hras mapu fy_poolday a ides okolo skriniek mieris na ne a nie tam, odkial ma vybehnut hrac? Nezda sa ti to podozrive?

//EDIT: screenek nepis sem prosim ta nic, aj tak to nebude mat ziadnu vahu.

chmod a+x /bin/laden
22-06-11, 15:48
Já jsem ho chvíli na to spectoval na dust2 a nelíbil se mi. Hrálo se bez BOTů, cca 3v3 a jemu stačil jeden pohled na začátku a šel na jistotu.
Kdo má náladu se může podívat na hltv war3ult-1106221318-de_dust2.dem (http://csko.cz/dema/war3ult/war3ult-1106221318-de_dust2.dem)
Nahrával jsem i demo, ale nabyl jsem dojmu, že mu to brzo došlo a WH raději vypnul.

ParadoXX
22-06-11, 17:48
až budete mít mozek a budete něco o cs vědět,nebudete hrát ultra low noob úroveň publiku a budete to hrát víc jak 2 dny,tak sem teprv něco pište.Zatim tu ze sebe akorát děláte nevědomý debily.Bohužel.Pište sem,až budete vědět.Nevíte vůbec nic a hádáte se kvůli svý nevědomosti.

Larodar56
22-06-11, 17:54
Mozek tu potřebuješ akorát ty, protože nejsi schopnej ani napsat na začátku úvodní věty velké písmeno. Ke všemu si ubulínek, kterej se zmůže jen na nadávky.

chmod a+x /bin/laden
22-06-11, 17:54
až budete mít mozek a budete něco o cs vědět,nebudete hrát ultra low noob úroveň publiku a budete to hrát víc jak 2 dny,tak sem teprv něco pište.Zatim tu ze sebe akorát děláte nevědomý debily.Bohužel.Pište sem,až budete vědět.Nevíte vůbec nic a hádáte se kvůli svý nevědomosti.
A znáte ten o potrefený huse?

ZombieBot
22-06-11, 19:03
až budete mít mozek a budete něco o cs vědět,nebudete hrát ultra low noob úroveň publiku a budete to hrát víc jak 2 dny,tak sem teprv něco pište.Zatim tu ze sebe akorát děláte nevědomý debily.Bohužel.Pište sem,až budete vědět.Nevíte vůbec nic a hádáte se kvůli svý nevědomosti.

"kamaráde" ty si o sobě asi hodně myslíš co? Hele ty jeden namyšlenej smarde, táhni za maminkou brečet, co nám furt cpeš ty tvoje dětinský názory?! Je ti sotva 15 let a už si hraješ na dospělého. Měl by ses nad sebou zamyslet. Ale to ti asi dělá celkem problémy co? Prosimtě, jdi brečet mamince na ramena, řekní jí, že chceš ještě lepší počítač, oan ti to určitě koupí ty rozmazlenej smrade! Jdi pryč, všichni tu z tebe mají tak akorád prdel, třeba já teď chcípam smíchem nad tvojí demencí. Namyšlený maminčin mazánek... To nám tu ještě scházelo. Napiš zde cokoliv, stejně tě setřu, takže by asi bylo lepší, aby si sem už nepsal vůbec. Myslíš, že jsi frajer, že si dokážeš vybrečet u maminky na ramenu ultramegahustokrutopřísný PC, sluchátka, myš a pod.? NE. To je rozmazlenost. A to tvoje egoistické vystupování... Bože, já bejt tvoje matka tak si radši hodim mašli, než mít toto doma a vychovávat.

ParadoXX
22-06-11, 19:41
zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.

UFOusek
22-06-11, 19:45
zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.

Tak zacnem tim, ze ten nos das trochu dolu, oukej? Prosim, tak nas o CS pouc. Co veta, to hovno typu "Paneboze, cumte na to, ja jsem taaak dobrej!", tak delej, se rozepis o tom, co vis jenom ty. A prosim, at z tebe nevyleze zase neco, co bude zacinat "dite" a koncit "dite", tohle mi rikat nebudes a nenecham si to od tebe libit. Dik.

ZombieBot
22-06-11, 19:47
zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.

Tak znova to zopakuju:


"kamaráde" ty si o sobě asi hodně myslíš co? Hele ty jeden namyšlenej smarde, táhni za maminkou brečet, co nám furt cpeš ty tvoje dětinský názory?! Je ti sotva 15 let a už si hraješ na dospělého. Měl by ses nad sebou zamyslet. Ale to ti asi dělá celkem problémy co? Prosimtě, jdi brečet mamince na ramena, řekní jí, že chceš ještě lepší počítač, oan ti to určitě koupí ty rozmazlenej smrade! Jdi pryč, všichni tu z tebe mají tak akorád prdel, třeba já teď chcípam smíchem nad tvojí demencí. Namyšlený maminčin mazánek... To nám tu ještě scházelo. Napiš zde cokoliv, stejně tě setřu, takže by asi bylo lepší, aby si sem už nepsal vůbec. Myslíš, že jsi frajer, že si dokážeš vybrečet u maminky na ramenu ultramegahustokrutopřísný PC, sluchátka, myš a pod.? NE. To je rozmazlenost. A to tvoje egoistické vystupování... Bože, já bejt tvoje matka tak si radši hodim mašli, než mít toto doma a vychovávat.

InVitro
22-06-11, 20:06
Že vás to furt baví reagovat na jeho stupidní posty, máte ho ignorovat a nic psát nebude.

grEy
22-06-11, 20:10
ParadoXX ty aj keby nemas cheaty tak si uplne ubohy uz len preto, ze ludom nadavas. Keby si normalny clovek tak nenadavas ludom, ktori ti napisali tak maximalne aby si nebol taky namysleny. Ty miesto toho, aby si sa uvedomil im zacnes nadavat do dementov retardov imbecilov a neviem este coho. A zacni mi tu pisat ze som ubohy, chudak a ze si mam kupit sluchatka za 2 tisic a sediet za tym cely den jak ty. screenek ma wh, wh a este raz wh. Na tomto deme je toho dost malo, ale co som ho obcas spectoval ked som bol mrtvy tak by som sa na jeho mieste hanbil. Vy ste podla mna dvaja kamarati co sedia cely den doma a navzajom sa obhajuju. Jediny dovod, preco nemas ban je, ze Kotel je az moc milosrdny k tym, ktory su "skill" (v tvojom pripade to, ze to vies dobre kryt). Ak by som ta mohol poprosit tak sa nejeb do veci, do ktorych ta nic neni a uz sem nepis. Maj sa pekne a uzi si virtualny zivot.

MARTiii
22-06-11, 20:37
dalsi zbytecny osocovani ? nemusite tocit kdyz tam mate hltv :-D

grEy
22-06-11, 20:37
Akoze ja ho osocujem?

MARTiii
22-06-11, 21:14
Akoze ja ho osocujem?

hej hej

grEy
22-06-11, 21:15
Ja ho neosocujem, len hovorim pravdu :).

ZombieBot
22-06-11, 22:42
Ano! Paradoxx na hrad!

ZEUS
22-06-11, 23:19
Že vás to furt baví reagovat na jeho stupidní posty, máte ho ignorovat a nic psát nebude.
Souhlasím.

Charon35
22-06-11, 23:41
Názov Topiku: Hrac "screenek" (war3u)
Tak neriešte ParadoXXa.

grEy
23-06-11, 08:29
Ide o to, ze ParadoXX sa zapojil do tejto temy (ktora s nim mimochodom nema absolutne nic spolocne) a hned nam zacal nadavat do dementov a pod. a nakoniec ho ja osocujem.

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 08:44
To já jsem byl tím, kdo tady poprvé zmínil ParadoXXe. Tohohle hráče nejde od screenka oddělovat, je jedním z mála jeho přátel steamu, je to jeho kamarád, jak sami přiznávají, znají se osobně. Jeden se druhého vždy zastává.
Když jsou na serveru spolu, často je to rozhazuje do opačných týmů. Všiml jsem si jedné maličkosti - když tomu tak je, tak často jeden vyzabíjí hráče druhého týmu a ti dva spolu zůstanou nakonec; může to být tím, že spolu komunikují (přes skype nebo tak) a jeden druhého navádí na zbylé protihráče. Tohle není cheatování v pravém slova smyslu, ale fér to taky není.

Kdo stále pochybujete o tom screenkově WH, podívejte se ještě jednou na to demo z fy_poolparty. Vy byste na jeho místě věděli, kde se hned na začátku hráči spawnovali? Já když hraju takovou fy mapu, tak si můžu uktroutit hlavu, aby mě někdo nesestřelil - přitom on si vklidu stojí na středu a dívá se jen směrem, kde má protivníky. Vysvětlete mi to prosím.

Toto je nová myšlenka do diskuze - ParadoXXi tebe prosím aby ses k tomuto nevyjadřoval, jednak to stejně popřeš a za druhé bys stejně jenom nadával do n00bů. Nech ostatní ať sami posoudí co je na tom pravdy. Děkuju.

sILV3
23-06-11, 13:42
zatim ste neukázali,že byste měli mozek.A ty ubohý narážky o prvnim písmenu ve větě,sou eště ubožejší než vy.To je akorát důkaz toho,že nemáte co k tomu říct,protože nevíte nic.A je mi jasný,že se budete obhajovat kravinama,ale k tématu nic nenapíšete,protože nevíte.Absolutně nic o cs nevíte.

Paradox má úplnú pravdu. Nehrávam už moc pravidelne na w3u ale viem, že screenek s paradoxom tam hrávajú často a takisto viem, že pre dobrého hráča NIEJE ťažké uhrať dobré skóre na podobných serveroch. Miesto poriadnych argumentov tu každý nadáva a uráža, na čele s greyom a larodarom, ktorých v hre nevidno no tu je od nich samá nadávka. Páči sa mi aj, že hodnotíte DEMO Z FY MAPY... To už je podnuté na hlavu. Tam sú štyri kúty a samé diery a grey sa z toho ide roztopiť.
A aby bolo jasné, to neprovokuje on vás, ale vy jeho. Píše rozumné správy a hlavne k veci, čo majú hlavu a pätu. Len keď sa nájdu 4 fagani, čo mu v kuse píšu aký je čurák, tak sa ani nečudujem, že začal takto reagovať. Sú to správy že "cheatuje" a preto je čurák, čo vonkoncom nie je pravda. Súdite ho vy, obyčajní hráči a neadmini, čo to len ťažko rozoznáte. K vašim offtopic správam sa pridajú rovnako neskúsení hráči a všetci ste dôležitý ako cukor v solničke. Keby mal cheaty, už dávno by dostal ban odomňa, lebo tam minimálne raz za čas zájdem. Je to MÓD a hrá sa to na úplne inom princípe ako obyčajné servery.
btw. Larodar, ty si mi zo začiatku tiež písal, že som cheater. Na odhaľovanie haxov máš talent.

To je presne ten istý topic ako môj, len je teraz na mojom mieste niekto iný. Chalani zo základnej školy sa tu rozdrapujú a miesto skončenia bezvýznamného flamu a locku témy je to tu čoraz horšie. InVitro má úplnú pravdu, tu sa nič potrebné nedozvieš a radšej by som tu čítal jeden poriadny post, ako sto bezvýznamných.

Edit: Chmod, s tým skypom si snáď robíš srandu. Kvôli tebe mám prestať s bratrancom chodiť na VT, lebo to je nefér? Tieto vaše teórie sú tragikomicky smiešne.

Larodar56
23-06-11, 14:24
Já, že jsem tě obviňoval z cheatů? :D Vím že si dělal ze sebe velkého machra, tak proto asi. Vím, že jsem si jednou myslel, že ti někdo kopíruje nick a ty si hrál na nonsteamu.

Nejspíš sis mě s někým spletl, to neřeš.

UFOusek
23-06-11, 14:30
Kreten ke kretenovi seda... Absolutne nechapu, jak muzes s ParadoXXem a jeho "jsem nejlepsi na svete" souhlasit, ale budiz.

Smile
23-06-11, 14:44
To protože si o sobě myslí dost podobný věci...

Keby mal cheaty, už dávno by dostal ban odomňa, lebo tam minimálne raz za čas zájdem.
Protože on je pan neomylnej, pozná každýho cheatera a ještě žádnej mu neunikl...Je skoro jako Chuck Norris, kde se ukáže, tam je zlo bezmocné...

MARTiii
23-06-11, 14:44
Paradox má úplnú pravdu. Nehrávam už moc pravidelne na w3u ale viem, že screenek s paradoxom tam hrávajú často a takisto viem, že pre dobrého hráča NIEJE ťažké uhrať dobré skóre na podobných serveroch. Miesto poriadnych argumentov tu každý nadáva a uráža, na čele s greyom a larodarom, ktorých v hre nevidno no tu je od nich samá nadávka. Páči sa mi aj, že hodnotíte DEMO Z FY MAPY... To už je podnuté na hlavu. Tam sú štyri kúty a samé diery a grey sa z toho ide roztopiť.
A aby bolo jasné, to neprovokuje on vás, ale vy jeho. Píše rozumné správy a hlavne k veci, čo majú hlavu a pätu. Len keď sa nájdu 4 fagani, čo mu v kuse píšu aký je čurák, tak sa ani nečudujem, že začal takto reagovať. Sú to správy že "cheatuje" a preto je čurák, čo vonkoncom nie je pravda. Súdite ho vy, obyčajný hráči a neadmini, čo to len ťažko rozoznáte. K vašim offtopic správam sa pridajú rovnako neskúsení hráči a všetci ste dôležitý ako cukor v solničke. Keby mal cheaty, už dávno by dostal ban odomňa, lebo tam minimálne raz za čas zájdem. Je to MÓD a hrá sa to na úplne inom princípe ako obyčajné servery.
btw. Larodar, ty si mi zo začiatku tiež písal, že som cheater. Na odhaľovanie haxov máš talent.

To je presne ten istý topic ako môj, len je teraz na mojom mieste niekto iný. Chalani zo základnej školy sa tu rozdrapujú a miesto skončenia bezvýznamného flamu a locku témy je to tu čoraz horšie. InVitro má úplnú pravdu, tu sa nič potrebné nedozvieš a radšej by som tu čítal jeden poriadny post, ako sto bezvýznamných.

Edit: Chmod, s tým skypom si snáď robíš srandu. Kvôli tebe mám prestať s bratrancom chodiť na VT, lebo to je nefér? Tieto vaše teórie sú tragikomicky smiešne.

se vsim souhlasim, az na to vt/ts to mi neprijde moc normalni na publicu
je to polovicni wh, kdyz si radite

grEy
23-06-11, 15:10
Dobre Silve - takze mi tu hod dokaz, ze som mu napisal, ze je curak a potom sem napis takyto prispevok. Ani si si neprecital cely thread a napisal si prijebany prispevok, ktory ma od pravdy uplne daleko.

Larodar56
23-06-11, 15:15
se vsim souhlasim, az na to vt/ts to mi neprijde moc normalni na publicu
je to polovicni wh, kdyz si radite

Co teprv na furienu? Tam se docela dost hráčů radí a je to dost nefér vůči furienům.

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 15:39
sILV3 prosím tě máš nějaké rozumně vysvětlení, proč screenek na tom demu hraje tak, jak hraje? Já to pořád nechápu a zatím mě jenom ParadoXX poslal do míst kam slunce nesvítí. Pokud jsem dobře četl, nikdo tu neřeší screenkovo skóre, to sis pravděpodobně domyslel, když tě napadla paralela s tvým případem. Že je screenek skiller nikdo nepopírá, ale taky to automaticky nevylučuje, že by si proti FAintovi zapnul WH.

Chcete se bavit věcně, myslím si, že to začlo za stavu 10-14, tři předcházející kola ho naprosto kuchali, tak to zapnul. Následující dvě kola ví naprosto přesně kde kdo je.
Za stavu 11-17 šel taky na jistotu, ale to už třeba vyposlechl ze sluchátek. Jak jsem kdesi četl, WH je při začátku kola vypnuté, hráč ho zapíná v průběhu kola - pokud chce, zapne ho na dvě kola a zbytek dne už ne a hráči se s adminama můžou navzájem umlátit při dokazování/vyvracení WH.

BTW proč by mělo vadit, že to je fy_ mapa? Je to nějaké nepsané pravidlo, že se na fy_ mapách nedokazuje WH?

sILV3
23-06-11, 15:44
se vsim souhlasim, az na to vt/ts to mi neprijde moc normalni na publicu
je to polovicni wh, kdyz si radite

Pred rokom o takomto čase sme s kámošmi chodili denno-denne na VT, bez ohľadu nato, či sme hrali hento, alebo tamto. To je proste štýl za PC a ak na to VT chodia, je to presne z tohto dôvodu. Niie za účelom radenia si. Na takúto situáciu som narážal. Na tom servery sa radiť poriadne ani nedá, celú mapu obehneš kľudne do 20sek.

to grey: Stačí, že si také veci písal mne.
Silve ty si obycajny chudak kempis jak male decko a ludia hovoria, ze sam kickujes za kemp a das mi ban za to, ze ti napisem blbecek. Prepac, ze hovorim pravdu. By som sa na tvojom mieste hanbil, ubohe.

to larodar: Machra zo seba robím asi ťažko, keď do chatu píšem minimálne. Čo sa fórka týka detto. Chlapci, väčšina z vás čo tu píšete do retardov a lamiek by ste si mali najskôr uvedomiť, že existujú lepší hráči ako vy a nieste stredom vesmíru, dokonca ani stredom Kotelne. To že píše že je dobrý, darmo. Tak to jednoducho v tomto prípade je. Prečo by to mala byť samochvála? V tomto prípade skôr sebakritika, čo sa týka toho serveru. Pozri sa ako hrá, ako má skóre a ako je na tom v rebríčku. Potom sa pozri na seba a reálne bez lado a skladu uznaj, že je lepší.

to smile, ufousek: čítal som aj tento, aj predošlý topic. Keď sa pozriem na vaše nicky a porozmýšľam, neviem ani kto ste. To hovorí za všetko. A vetu "kreten ke kretenovi sadá" ti môžem len potvrdiť, je tu takých dosť.

grEy
23-06-11, 15:49
Ked som si od teba vypytal dokazy o tom, ze som mu napisal, ze je curak tak sa vyhovaras na temu, ktora s tymto nema nic spolocne. Prepac, ale si este ubohejsi ako som si myslel. Ty nejsi admin, ty si kalkulator a sachista. V tom prispevku som ti napisal len chudak, tak nechapem co riesis. Pouzi google ked nevies, co znamena to slovo (polutovaniahodny tvor/clovek).

sILV3
23-06-11, 15:57
Ked som si od teba vypytal dokazy o tom, ze som mu napisal, ze je curak tak sa vyhovaras na temu, ktora s tymto nema nic spolocne. Prepac, ale si este ubohejsi ako som si myslel. Ty nejsi admin, ty si kalkulator a sachista. V tom prispevku som ti napisal len chudak, tak nechapem co riesis. Pouzi google ked nevies, co znamena to slovo (polutovaniahodny tvor/clovek).

Myslím že len ty si tu za debila. Veta v celom kontexte mierená na teba bola táto:
Miesto poriadnych argumentov tu každý nadáva a uráža, na čele s greyom a larodarom, ktorých v hre nevidno no tu je od nich samá nadávka.
Či sa zaraďuješ sám medzi tých neskôr spomínaných štyroch faganov? Pretože nič iné konkrétne som ja nespomínal.

to Chmod: choď na U2, tam si sprav 1on1 MIX ligu a skús si zahrať Fy_ mapu. Uvidíš, že ti dajú také fragy, o ktorých sa ti ani nesnívalo a garantujem ti, že to, čo rozdáva paradox so screenekom je nič. Vieš ako hrám na servery ja a trúfnem si povedať, že mám ďaleko väčší predstrel než obaja dohromady. Prečo potom aj ja nie som cheater? Trošku uvažuj, než napíšeš takúto kravinu. Keď natočíš poriadne demo, kde bude aspoň 8 časov, potom sa môžme baviť o nejakom deme.

UFOusek
23-06-11, 15:59
@sILV3

eyy, ja nenarazim na to, ze neumi hrat, ja narazim na to, ze se neumi chovat. Misto nejakyho normalniho hajeni napise "Ty pico, ja jsem nejlepsi, nejvic to umim, nesahejte na me!" a ty se pak divis, ze ostatni reagujou tak jak reagujou? Sundej z usi sluchatka za 2 litry, poloz mys za 5 litru, vypni obrazovku za 20 litru a odpocin si

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 16:03
to Chmod: choď na U2, tam si sprav 1on1 MIX ligu a skús si zahrať Fy_ mapu. Uvidíš, že ti dajú také fragy, o ktorých sa ti ani nesnívalo a garantujem ti, že to, čo rozdáva paradox so screenekom je nič. Vieš ako hrám na servery ja a trúfnem si povedať, že mám ďaleko väčší predstrel než obaja dohromady. Prečo potom aj ja nie som cheater? Trošku uvažuj, než napíšeš takúto kravinu. Keď natočíš poriadne demo, kde bude aspoň 8 časov, potom sa môžme baviť o nejakom deme.
Oukej, toto beru. Takže měl prostě luck...
EDIT: Tedy, jak to chápu já, toto není dostatečné demo, které by hráče usvědčilo z WH. Tak třeba příště...

grEy
23-06-11, 16:04
Silve to ta bavi robit zo mna tymto sposobom idiota? Najprv napises uplne od veci prispevok a ked napisem, ze nemas ziadny argument tak ho editnes. A ze mna nevidno v hre? To vies, nemozes ma vidiet v hre ked tam nejsi ty myslitel. Prosim ta uz nic nepis, len ma zbytocne vytacas a pritom viem, ze klames.

sILV3
23-06-11, 16:06
eyy, ja nenarazim na to, ze neumi hrat, ja narazim na to, ze se neumi chovat. Misto nejakyho normalniho hajeni napise "Ty pico, ja jsem nejlepsi, nejvic to umim, nesahejte na me!" a ty se pak divis, ze ostatni reagujou tak jak reagujou? Sundej z usi sluchatka za 2 litry, poloz mys za 5 litru, vypni obrazovku za 20 litru a odpocin si

Ako prepáč, ale ty sa sťažuješ na jeho správanie, popri tom si ďaleko horší a ešte k tomu provokuješ?

Tobe zase upadl kousek jidla na "win" tlacitko a minimalizoval jsi hru co? Tak ji zase hod ma maXXimum, caaaau.
Protoze my muzeme. Nemit desetikilovou ruku od cokolady, machas taky.

Tak zacnem tim, ze ten nos das trochu dolu, oukej? Prosim, tak nas o CS pouc. Co veta, to hovno typu "Paneboze, cumte na to, ja jsem taaak dobrej!", tak delej, se rozepis o tom, co vis jenom ty. A prosim, at z tebe nevyleze zase neco, co bude zacinat "dite" a koncit "dite", tohle mi rikat nebudes a nenecham si to od tebe libit. Dik.

No prepáč, ale toto je podľa teba profesionálne správanie? Teraz ste už všetci pokakaní, od hora až dole. Nemáte už poriadne čo napísať, lebo si každým jedným postom seriete do huby. Od prvého, až po posledného. Teraz sa ukazuje, že nie ste ani zďaleka natoľko zrelí vyjadrovať sa v takýchto fórkach, lebo vaše názory stoja ozaj za veľký makový. Hlavne že ste sa v predošlom topicu sťažovali na mňa, aký som debil, no popravde ste mi len nadávali a nič konkrétne (prečo som vlastne debil) nenapísali. A tu je to isté, ako cez kopírak, proste tu pár ľudí žerie, že nie sú najlepší a ostatní davov syndróm a pridávajú sa do flamu.

Ja považujem túto tému za vyriešenú, dovidenia.

to grey: ja nerobím z teba idiota, vykresluješ sa ním sám. Editujem si tak maximálne chyby, lebo si posty nekontrolujem. A mimochodom, v čom klamem? :blink:

UFOusek
23-06-11, 16:15
Ako prepáč, ale ty sa sťažuješ na jeho správanie, popri tom si ďaleko horší a ešte k tomu provokuješ?

Tobe zase upadl kousek jidla na "win" tlacitko a minimalizoval jsi hru co? Tak ji zase hod ma maXXimum, caaaau.
Protoze my muzeme. Nemit desetikilovou ruku od cokolady, machas taky.

Tak zacnem tim, ze ten nos das trochu dolu, oukej? Prosim, tak nas o CS pouc. Co veta, to hovno typu "Paneboze, cumte na to, ja jsem taaak dobrej!", tak delej, se rozepis o tom, co vis jenom ty. A prosim, at z tebe nevyleze zase neco, co bude zacinat "dite" a koncit "dite", tohle mi rikat nebudes a nenecham si to od tebe libit. Dik.

No prepáč, ale toto je podľa teba profesionálne správanie? Teraz ste už všetci pokakaní, od hora až dole. Nemáte už poriadne čo napísať, lebo si každým jedným postom seriete do huby. Od prvého, až po posledného. Teraz sa ukazuje, že nie ste ani zďaleka natoľko zrelí vyjadrovať sa v takýchto fórkach, lebo vaše názory stoja ozaj za veľký makový. Hlavne že ste sa v predošlom topicu sťažovali na mňa, aký som debil, no popravde ste mi len nadávali a nič konkrétne (prečo som vlastne debil) nenapísali. A tu je to isté, ako cez kopírak, proste tu pár ľudí žerie, že nie sú najlepší a ostatní davov syndróm a pridávajú sa do flamu.

Ja považujem túto tému za vyriešenú, dovidenia.

to grey: ja nerobím z teba idiota, vykresluješ sa ním sám. Editujem si tak maximálne chyby, lebo si posty nekontrolujem.


Stejnej retard namyslenej, jako ParadoXX. Zkopirovat mi post asi neni tezky, ale priste to sem hod i s tim hovnem, co napsal ParadoXX, protoze ja si sam se sebou nepisu a vsema tema postama jsem na neco nebo nekoho reagoval. No ale uz ses projevil, jsi hrozne moc pro, nikdo ti nesaha ani po kotniky a ty tu hrozne davas. Nechapu, jak ses dostal k pravum, ale budiz, nekde ten dement ParadoXX musi mit lidi, ne?

grEy
23-06-11, 16:15
Silve precitaj si aj ostatne temy, kde pisal paradoxx. Vidno, ze nemas absolutne prehlad o fore. To, ze som napisal ja, ze paradoxx je curak tam bolo. A aj keby nebolo napisal si, ze som to pisal o tebe > to grey: Stačí, že si také veci písal mne.

sILV3
23-06-11, 16:19
V jednom poste že som namyslený pro retard a aká som hviezda a neviem ešte čo.:taunt: Aké duchaplné.
Druhému postu som ani zďaleka nepochopil.:cray: Viac menej nevyjadruje nič.

Dovidenia.

UFOusek
23-06-11, 16:27
V jednom poste že som namyslený pro retard a aká som hviezda a neviem ešte čo.:taunt: Aké duchaplné.
Druhému postu som ani zďaleka nepochopil.:cray: Viac menej nevyjadruje nič.

Dovidenia.


Ne. Post je o tom, ze jsi namysleny retard, zbytek zde: http://www.google.cz/search?sclient=psy&hl=cs&site=webhp&source=hp&q=co+je+to+sarkasmus&aq=3s&aqi=g3g-s1g1&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&biw=1132&bih=732&emsg=NCSR&noj=1&ei=rT4DTuqdGMLrOcS01f8N

ZombieBot
23-06-11, 16:32
...
Súdite ho vy, obyčajní hráči a neadmini, čo to len ťažko rozoznáte. .
..

Za toto bych ti normálně vzal práva... prý obyčejní hráči. Ty proti mojí kariéře admina máš teprve hovno v klávesnici. Mě a další xxx "obyčejnym hráčum" (ano, za toto bych vzal práva a za to jak si myslíš, že admin je ten nejlepší). Nedělá problém rozeznat kdo cheatuje a kdo ne.

Smile
23-06-11, 16:33
On totiž Silve je pan admin kterej, jak už vyplynulo z threadu od Bawsona, jakmile jednou něco napíše, tak je to vždycky pravda a konec...

Postnout sem text naprosto vytrženej z kontextu umí každej, ale zkus si, když seš tak chytrej, najít začátky celýho sporu s paradoxxem, jakmile to uděláš, už sem nepiš a s hanbou zalez do kouta...

grEy
23-06-11, 16:39
Takto nejako som mu to chcel napisat aj ja. Necita forum a potom to tak vyzera.

Kotel
23-06-11, 17:56
Troufam si tvrdit, ze mnohem vic nadavek padlo na hlavu Paradoxe a screenka. A co je horsi, naprosto bez dukazu. Takovyhle domenky se tu objevujou porad a vetsinou se pak vsichni smiri s tim, ze nekdo je lepsi, protoze zadnej dukaz se nenajde. Vsichni hraci zabanovani za wh se daji na demu vycasovat a to povazuju za dukaz.
Vam se treba nezda, proc zniceho nic zmeni smer a jde nekoho zabit na druhou stranu mapy. Kdyz udelam to same, maji me take vsichni za cheatera, ale nechapou, ze na radaru mi zmizela tecka spoluhrace, kteryho zrovna nekdo zabil. Na warcraftu jsou navic zvuky skillu, bugujici flashe, kdyz nekoho zasahnete pres stenu, blikne vam obraz. Pak jsou tam wardy, pres ktery kdyz nekdo projde, tak vam taky blikne obraz(nevim, jestli jsou i na ultimate).
Vy se vztekate, ze vam nekdo nadava, ale ze mu nadavate vy, je v poradku.
Stojim si za tim, ze aplikovanim presumpce viny se vratime o krok zpet. Netvrdte mi, ze na playzone nebo esl se banuje bez dukazu.
Tyhle hraci jsou ted neustale sledovany, na serveru je hltv, vac, antiwh. Kdybyste se zabejvali jinejma hracema, pribylo by minimalne 20 banu.

sILV3
23-06-11, 18:07
A chlapci rýpať neprestanú. Mali by ste dostať konečne po riti.

čítal som aj tento, aj predošlý topic. Keď sa pozriem na vaše nicky a porozmýšľam, neviem ani kto ste. To hovorí za všetko. A vetu "kreten ke kretenovi sadá" ti môžem len potvrdiť, je tu takých dosť.

Tam, kde sa jednalo o paradoxa, som si stránky prečítal. Píšete zas to, o čom nemáte ani páru a píšete nepravdu. Smile (či čo si za komedianta), keby som nemal všetko prečítané, ani sem nepíšem. Neviem čo máš za komplexy, ale to že som admin VOBEC žiadnu úlohu na fórku nehrá. Si chorý? Alebo máš nejaké medziľudské problémy? Lebo sa stále a dookola opieraš o jednu vec a tú melieš dookola. A ono to je vlastne tak, že ja niečo napíšem a mám odpoveď s hodnotou 0.

to zombiebot: to nebolo napísané v úmysle krivdiť niekomu. Išlo o to poukázať na to, že sa niektorí ľudia starajú do toho, v čom nemajú absolútne žiadnu šajnu. A ešte k vete "Ty proti mojí kariéře admina máš teprve hovno v klávesnici." asi toľko, že ak pokladáš byť adminom counterstrike ako kariéru, tak je to dosť zvláštne. Ja adminujem už 6 rokov a CS hrám 10 rokov. Ani napriek tomu si nemyslím, že budujem kariéru. Vždy som to hral z nudy a garantujem ti, že sa necítim byť viac než akýkoľvek iný hráč.:smile:

ParadoXX
23-06-11, 18:21
sILV3 děkuju ti,že konečně někdo jinej než já,jim řek pravdu do očí.Ale jak tak koukám,tak se s tou pravdou nehodlaj stejně smířit.Holt s tim nic neuděláš.Prostě budou ze sebe dělat pořád ubohý idioty.Holt jim neni pomoci.K věci nic nenapíšou,protože o ní nevěděj vůbec nic.Ale nadávek a křivejch obvinění maj spoustu v zásobě.

grEy
23-06-11, 18:30
Fajn Kotel, sILV3 - ide o to, ze som sem hodil obycajne demo, ktore mi bolo podozrive, pricom som nenapisal krive slovo na ParadoXX-a a najprv ani na screenek-a a keby ste si vsimli z ParadoXX-ovej strany padli nadavky na nas (teda aj na mna) ako prve. Hadame sa a pritom kazdy o niecom inom a nic sa tak nevyriesi. Vy mate svoji pravdu, ja mam svoju a ostatni svoju, ale takto sa fakt nikam nedostaneme. Takze ano sILV3, vsemohuci boze, syn, otec, stvoritel skillerov - mas pravdu. Berem tvoj nazor a navrhujem zamknut temu.

Larodar56
23-06-11, 19:11
Já nevím jak jiní, ale já se dokážu smířit s tou pardoxovou nevychovaností.

Edit: Tohle bys měl uznat i ty ParadoXX, že kam vejdeš tam hodíš minimálně 3 sprosté slůvka.

ParadoXX
23-06-11, 19:54
grey: né,že každej má svojí pravdu.Pravda je jen jedna a tu mam momentálně já se silvem.
larodar: zameť si pod sebou a pak něco řikej o těch nadávkách.Jak řikal silve i kotel,začali ste nadávat vy mně a neopodstatněně a bez důkazů,tak si to srovnej v hlavě.

A prosim,abyste to konečně zamkli.DÍK.

grEy
23-06-11, 19:56
No vidis. Ja si zas myslim, ze mam pravdu ja. Cize kazdy ma svoju pravdu. 3x porozmyslaj a pochopis, ako som to myslel - a potom pis..

Larodar56
23-06-11, 20:04
@ParadoXX: Ty nadávky vznikly z toho jak si se vztekal kvůli banu. To je od tebe docela ubohé, že si nepřiznáš pravdu.

edit: Začal sis ty: tohle je výtržek z tvého prvního a třetího příspěvku z tématu kde žádáš o unban. Ubohý idiot si tu akorát ty.

Low rádoby admin
ns low noob
chudáka,co mě zabanoval
ubožák s právama,co tu je.

Smile
23-06-11, 20:32
Troufam si tvrdit, ze mnohem vic nadavek padlo na hlavu Paradoxe a screenka.
To je logický, když nás je třikrát tolik, ale rozhodně nebyly neprávem...


Smile (či čo si za komedianta), keby som nemal všetko prečítané, ani sem nepíšem. Neviem čo máš za komplexy, ale to že som admin VOBEC žiadnu úlohu na fórku nehrá. Si chorý? Alebo máš nejaké medziľudské problémy? Lebo sa stále a dookola opieraš o jednu vec a tú melieš dookola. A ono to je vlastne tak, že ja niečo napíšem a mám odpoveď s hodnotou 0.
Zcela evidentně si si přečetl uplný hovno...Stačí se podívat na to, co ti tu Laro skopíroval z threadu, kde Paradoxx žádal o unban, kvuli jeho arogantnímu chování sme se do něj pustily, prostě když se člověk chová jako on, pak stím musí počítat, ale to on moc dobře ví...Komplexy ? Znám jeden tvůj komplex, komplex mistra světa, pána co všechno ví nejlíp, všude byl, všechny zná a cokoliv co řekne je pravda, mužeš si s Paradoxem podat ruku...A co se odpovědí s hodnotou nula týká...na příspěvek s hodnotou nula se ani jinak odpovědět nedá, takže se vrať na server do svýho virtuálního a vlastně pomalu jedinýho světa kterej máš a zase týden nevylejzej...


grey: né,že každej má svojí pravdu.Pravda je jen jedna a tu mam momentálně já se silvem.
Ty by si tvrdil, že máš pravdu ikdyby si psal, že si byl na měsíci, protože máš podobně jako pán nad tebou komplex mistra světa...Takže stejně jako pán nad tebou se zavři do své milované virtuální reality a pěkně prosím, dlouho nevylejzej...

screenek
23-06-11, 23:20
Ani jsem sem nechtěl psát, ale řešíte tu demenci.... Na mapě snow nebo já už nevím co to bylo za mapu, jsou slyšet zvuky přes celou mapu, každej kdo tu píše, že je tam wh a já nevím co všechno tak si smažte hru a radši jděte hrát něco jinýho, čemu možná rozumíte.... Bohužel vy si myslíte, že když někoho nazvete cheaterem a celý mapy mu nadávate ať vypadne, že je to podělanej cheater tak to jako nadávky neberete? A nebo to, že někoho obviňujete za cheating to jako urážky taky neberete? Možná je to horší co vám tady řiká paradoxx, ale to už vám nedochází... Tenhle topic je uplně o ničem.... Zamyslete se nad sebou

Larodar56
23-06-11, 23:25
Já netvrdím, že máš wallhack, demo jsem stejně neviděl. Jen tvrdím, že ParadoXX se neumí moc chovat. :)

chmod a+x /bin/laden
23-06-11, 23:34
každej kdo tu píše, že je tam wh a já nevím co všechno tak si smažte hru a radši jděte hrát něco jinýho, čemu možná rozumíte...
Já jsem tvrdil že máš WH. Jistě že nemám nahráno tolik co ty, ale jak mám jako nabírat zkušenosti, pokud si hru smažu?

Zamyslete se nad sebou
Provedu, nashle! Zbožňuju sebereflexi :-)

BTW. mapa nebyla fy_snow, ale fy_poolday, kdybys v tom threadu nečetl jenom co se ti hodí, možná bys to zaznamenal.

ZombieBot
24-06-11, 01:36
to zombiebot: to nebolo napísané v úmysle krivdiť niekomu. Išlo o to poukázať na to, že sa niektorí ľudia starajú do toho, v čom nemajú absolútne žiadnu šajnu. A ešte k vete "Ty proti mojí kariéře admina máš teprve hovno v klávesnici." asi toľko, že ak pokladáš byť adminom counterstrike ako kariéru, tak je to dosť zvláštne. Ja adminujem už 6 rokov a CS hrám 10 rokov. Ani napriek tomu si nemyslím, že budujem kariéru. Vždy som to hral z nudy a garantujem ti, že sa necítim byť viac než akýkoľvek iný hráč.:smile:

To s tou karierou bylo řečeno obrazně. A když jsi napsal OBYČEJNÍ HRÁČI a NEADMINI, tak to vyznělo jako, že když máš práva tak jsi něco víc. Což tak není, nikdy nebylo a nikdy nebude. I když si to každý myslí. Když jsi to napsal, tak mě napadlo, že sis prostě zažádal o práva aby ses mohl vytáhnout před kamarádama ze školy a dělat ze sebe hustokrutopřísného borce na serverech.


...
Keď sa pozriem na vaše nicky a porozmýšľam, neviem ani kto ste. To hovorí za všetko. A vetu "kreten ke kretenovi sadá" ti môžem len potvrdiť, je tu takých dosť. [/I]
...

Když nevíš, kdo jsme znamená, že neznáš kotelnu. A přitom jsi tu admin. Tak tohle opravdu nepochopim.

dEEEEEEEEEEL
24-06-11, 08:10
A ty tu všetkých poznáš?

ZombieBot
24-06-11, 08:17
CCA +/- tak ty, co chodí na forum tak nějak znam :D

sILV3
24-06-11, 13:27
Keď sa pozriem na vaše nicky a porozmýšľam, neviem ani kto ste. To hovorí za všetko. A vetu "kreten ke kretenovi sadá" ti môžem len potvrdiť, je tu takých dosť.


Kriste pane, ty už si úplne mimo. To bol citát z mojej predošlej správy venovaný smilemu a ufonovi, nie tebe.

chmod a+x /bin/laden
24-06-11, 13:37
Kriste pane, ty už si úplne mimo. To bol citát z mojej predošlej správy venovaný smilemu a ufonovi, nie tebe.
To se mi líbí, jak je každej úplně mimo... mimo tebe :-)

ZombieBot
24-06-11, 14:50
Kriste pane, ty už si úplne mimo. To bol citát z mojej predošlej správy venovaný smilemu a ufonovi, nie tebe.

Příště to lépe popiš. I když, byl bych radši, kdyby žádné příště nebylo. Neni to nic osobního, je to prostě to, že na admina máš nos moc nahoru.

ParadoXX
24-06-11, 15:23
To se mi líbí, jak je každej úplně mimo... mimo tebe :-)

Omyl.Jen ti,co věděj,nejsou mimo.A sory,ty rozhodně nejseš ten,co ví.Spolu s ostatníma,co tu akrorát nadávaj a rádoby se obhajujou kravinama,samozřejmě ne k věci.Bejt tebou a ostatníma,držim hubu a krok.Protože stejně z tebe a z ostatních nevypadne nic kloudnýho k tématu a k pravdivý větě.A pravda je jen jedna.A už i v tomhle seš mimo.Radši fakt nic už nepiš.Meleš kraviny,děti jako ty ti to žerou.A ty zkušenější a rozumější ti řeknou pravej opak toho,co řikáš a tou sou ti,co maj pravdu.

BTW: očekávám zase narážky,kraviny o ničem,sebesračkoobhajobu,atd atd atd...

ZombieBot
24-06-11, 15:29
Omyl.Jen ti,co věděj,nejsou mimo.A sory,ty rozhodně nejseš ten,co ví.Spolu s ostatníma,co tu akrorát nadávaj a rádoby se obhajujou kravinama,samozřejmě ne k věci.Bejt tebou a ostatníma,držim hubu a krok.Protože stejně z tebe a z ostatních nevypadne nic kloudnýho k tématu a k pravdivý větě.A pravda je jen jedna.A už i v tomhle seš mimo.Radši fakt nic už nepiš.Meleš kraviny,děti jako ty ti to žerou.A ty zkušenější a rozumější ti řeknou pravej opak toho,co řikáš a tou sou ti,co maj pravdu.

BTW: očekávám zase narážky,kraviny o ničem,sebesračkoobhajobu,atd atd atd...

Očekáváš správně. Jak už jsem několikrát psal, jdi si radši léčit komplexy na maminčino rameno. Třeba si vybrečíš i novej počítač. Jedinej člověk, co je tu mimo jsi ty. Rozmazlenče.

Larodar56
24-06-11, 15:31
co tu akrorát nadávaj

Kryple retarodvanej sám akorát si začal nadávat, kdyby sis nezačal mohlo se to řešit jinak. Pak se do tebe jen každej navážel co je to tu za kreténa.


Bejt tebou a ostatníma,držim hubu a krok.Protože stejně z tebe a z ostatních nevypadne nic kloudnýho k tématu a k pravdivý větě.

Ani ty - chudák z gayshites neumíš přiznat pravdu a nám budeš něco vyčítat.

ParadoXX
24-06-11, 17:12
jak sem řek.Začli zase nadávat a obhajujou se dětinskejma kecama.

ZombieBot
24-06-11, 18:42
Ještě jednou mi řekneš dítě, tak si pro tebe dojdu. Tohle jsem nikdy nenapsal, ale ty už mě sereš ty smrade malej. Co si o sobě vůbec myslíš? Myslíš, že si můžeš dovolovat na dospelý lidi? Tak to jsi na omylu.

ParadoXX
24-06-11, 20:38
hh.Prej neni dítě.Myslim,že takhle by se dítě nechovalo a rozhodně by dospělej uznal,že má někdo druhej pravdu a nenavážel by se pořád dokola a pořád dokola by nemlel tu samou písničku.

Larodar56
24-06-11, 21:09
Myslím, že dospělý člověk by se nechoval jak krypl a nenadával hned jak někam přijde.

ZombieBot
25-06-11, 10:08
hh.Prej neni dítě.Myslim,že takhle by se dítě nechovalo a rozhodně by dospělej uznal,že má někdo druhej pravdu a nenavážel by se pořád dokola a pořád dokola by nemlel tu samou písničku.

Já si myslim, že ano. Tahle se děti chovaj úplně normálně. A rozhodně neuznam, že máš pravdu. A víš proč? Protože jí nemáš.

dEEEEEEEEEEL
25-06-11, 10:21
Načo sem stále píšete? Ja to nechápem ...

ZombieBot
25-06-11, 11:00
Baví mě rejpat do dětí bez inteligence. =)

*(GoW)*irgm V.I.P
12-01-12, 22:18
Larodar nemyslíš že spíš siphon mana? Je na tohle lepší než vampiric aura

Svacinar
12-01-12, 22:50
Larodar nemyslíš že spíš siphon mana? Je na tohle lepší než vampiric aura

Půl roku uzavřený téma a ty sem napíšeš. Nedělej to prosimtě.

kashpi
13-01-12, 10:18
Dostal včera varování za otevírání starých těmat ;-) přáště dostane ban