PDA

Zobrazit normální verzi : **Zetresko**--> Žádost o unban



Paprika a rajcatko :P
30-11-12, 22:34
Ahoj jak jiste víte dostal jsem před několika měsici či rokem Perma za WH. Jmenuji se Zetresko a rád bych požádal po dlouhé době o unban, nic takového co jsem provedl se už nebude dít ,nevím jestli vás to přesvědčí ale byl bych moc rád kdybyste mi ten unban dali :) . Právě pišu z notasu kde cs nemám takže informace z console vložím hned na druhý den . Moc bych prosil o unban a vrátit se do starých času kdy jsem hrával na Kotelně bez podvádění :)


S pozdravem Zetresko :)

Nekromancer
01-12-12, 05:07
Cheaty jsi měl, to ani nepopíráš. Pak jsi ten ban obcházel, a za to jsi dostal další. Navíc v historii máš bany za kažení hry a nemálo jiných za vulgárnosti.
Nevím jak ostatní, ale za mne jsi svou šanci měl, a tu jsi zahodil.
Jakou můžeš dát záruku, že zase nebudeš kazit hru těm, co jsou schopni hrát se svými schopnostmi a klidnou hlavou?

Paprika a rajcatko :P
01-12-12, 08:33
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 27807)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ___ZETRESKO___
[AMXBANS] Tvuj nick: $Radim Kotelnikov
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:608952062
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1734786175
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.111.22.221
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.111.22.221
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: P.
[AMXBANS] Server: Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz (jail_greytown)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN.


Já nevím tak mě sledujte třeba při hraní za čas.... Nevím jak bych vás přesvědšil jinak .

Paprika a rajcatko :P
01-12-12, 08:35
Řeknu jen jedno opakovat se to už nebude. žádné problémy semnou nebudete mít a hráčum vubec nebudu kazit hraní. Tak se předem omlouvám . A nebo si taky možu koupit VIP :)

Chtěl bych si u vás zahrát jako každý jiný hráč . :)

Slunicko
01-12-12, 09:13
Delas si prdel? Ja s tebou driv hral na dth a vim co si zac mas 14 vyprselych banu a 3 aktivni ( nevim presne jestli ta reklama je tvoje na to jsem nekoukal ) ale i tak kdyztak 2 aktivni hodne banu za nadavek do rodiny a ja urcite s takovym blbeckem na serveru byt nechci jsem proti unbanu a proti tomu aby jakkoliv navstevoval tento server protoze neverim tomu ze by ho tu nekdo chtel po jeho pestre minulosti

ZombieBot
01-12-12, 11:26
Proti.

Kuzli
01-12-12, 11:30
Slunicko bez vulgárností. Nejsi tu pán tak se nepovyšuj. Když snim nebudeš chtít hrát tak snim hrát nemusíš. Sem pro unban. Znám Zetreska teda jenom z JB, ale rok tu nehrál. Dejte mu šanci a uvidíte. Nebude problém mu dát ban znova. To je jenom lenost adminů.

ZombieBot
01-12-12, 11:53
Slunicko bez vulgárností. Nejsi tu pán tak se nepovyšuj. Když snim nebudeš chtít hrát tak snim hrát nemusíš. Sem pro unban. Znám Zetreska teda jenom z JB, ale rok tu nehrál. Dejte mu šanci a uvidíte. Nebude problém mu dát ban znova. To je jenom lenost adminů.

Nikdo nikdo za cheaty nedostal UB. U zetreska to není ani rok, tak proč by se měla dělat vyjímka u cheatera který neustále otravoal hráče, nadával nám na foru?

Trey
01-12-12, 12:04
Proti

Slunicko
01-12-12, 12:13
Jaky vulgarnosti ty chytraku? Jestli je pro tebe blbecek vulgarita tak si asi taky trochu blbecek, nehraju si na pana rekl jsem svuj nazor ja se s nim taky bavil a nedelam to jako ty ze budu pro unban ze je to muj kamos je to proste ubozak tolik banu za nadavky do rodiny a pak jeste wh obchazeni banu a protoze je to tvuj kamos tak unban? Sahni si na hlavu.
Anechapu proc by mel dostat unban jeste k tomu kdyz svuj puvodni ban obchazel, takovych tu uz bylo a to pouze za haxx bez obchazeni a dokonce i po delsi dobe a dostali unban? Ne, tak proc on by mel.

a jaka lenost adminu? Ty si mel narozky a dostal si flasu vodky nebo co? Vsak on tu je ten spatnej admini ho uz chytili proc by meli znova?

Giussepe
01-12-12, 13:44
jsem proti. Důkazy jsme na tebe asi 3 admini sháněli snad 2 měsíce než jsme měli něco pořádně průkaznýho. A aby všechna ta práce přišla vniveč? To bych moc nerad.

+ tvé různé výstupy na forku. Takovéhle individuum tu fakt nechci.

Flash
01-12-12, 13:55
+1 Giussepe, nemam k tomu co dodat ale uz jednou sem udelal blbost, ze sem se nevyjadril, tak ji neudelam znova... sem tvrde proti unbanu tohohle hrace, moc dobre si tu aferu pamatuju, v tu dobu sem s nim hral na classu a bylo jasny, ze je haxnutej, ale trvalo hrozne dlouho, nez se mu to prokazalo, coz bylo to nejhorsi, pac tam hral skoro furt

Paprika a rajcatko :P
01-12-12, 15:53
Kuzli možeš sa mi ozvat na skype darascz1
? pls přidej si mě nebo napiš potřebuju něco pořešit :)

R3S
01-12-12, 16:23
tolik proti , taktže není co řešit.... LOCK

Kuzli
01-12-12, 16:29
Slunce přečti si eště jednou co si napsal. Pak ti to možná docvakne. Dobře tak proč píšete do žádostí o unban, že ikdyž má perma, ať zkusí napsat za rok/dva a možná dostane unban. Nejsem jeho kamarád. Kdyby tu chtěl cheatovat dál, tak obejde ban a jede si huráááá směle dál a nežádá tu o unban. Berte to trochu z logický stránky.

E: Skype nepoužívám..

Flash
01-12-12, 16:58
http://p.twimg.com/AqPHqDoCEAIqeK1.jpg

Zadnej unban, at si tu klidne haxuje znova a na tajno, dostane dalsi. Tvuj argument je uplne bezpredmetnej... kdyz se nekomu napise, ze to ma zkusit za rok, tak to je takovej ten pripad, ze to zkusil, zapnul, dostal ban a prisel na forum s priznanim a omluvou. Ne jak tady Zetresko, kterej tu urazel vsechny dookola, delal z nas dementy a hral si na nevinnyho, pritom na classicu cheatoval dobu v kuse. Plus dalsi vec je, ze ten ban se uz obchazet pokusil, takovyhle lidi tu proste nemaj co delat a ja absolutne nechapu, jak se ho vubec nekdo muze zastavat. Kurvil lidem hru, znova uz ho tu nechci.

Paprika a rajcatko :P
01-12-12, 19:17
Kuzli tak aspon Fb máš ? :D přidej si mě Danek Kotel Kotlár :).

Slunicko
02-12-12, 08:24
Puky nechci ti do toho kecat ale pro tebe sranda nadavat do rodiny mit u toho zaple wh jeste k tomu na tardbrejku no to neni normalni koukni na historii banu ma 10 banu za vulgarnosti, 4 bany za kazeni hry ostatnim, 1 ban za cheating, dalsi za obchazeni a jeste reklamu takze tohle uz sranda neni to je spis na nake velke vysetreni a tenhle clovek tu slibuje ze uz bude v pohode ty mu veris? Jinak tyhle vsechny bany byli v rozmezi asi 1-2 mesic. To je vsechno co sem uz budu psat ale nechapu jak se ho vubec nekdo muze zastat jeste jak psal Destiny kolik prace si dali s jeho odhalenim jaosobne bych mu u-ban nedal ani treba za ten rok..