PDA

Zobrazit normální verzi : Only Dust2



Hivigoou_Alzbetka.
01-12-12, 23:54
Takže, začnem asi tým že keď treba admina tak tam žiadny nedojde.. A ak tam je admin a važne je vidieť že dotyčný ma wh či ab, tak admin si len nadalej hraje a hraje, až dokial nedojde ďalší admin a až potom ten prvý admin dá BAN. Ďalej, 2 hodiny tam píšem s tým ,!, či tam dojde nejaky admin alebo dačo ale nie nikdo nič tak tam čakám a čakám zatial čo traja z mojho týmu ma tam blokuju a človek si nemože ani poriadne zahrať. Už boli pár krat kicknutý koli tomu že si riešia komplexy tým že ma blokuju ale ban im ešte nebol pridelený. Vážne ma to s prepačenim sere, že si dojdem zahrať a že takýto debili mi dodrbu naladu tým ŽE MA BLOKUJU. Takže buď tam na tom servery aspoň dovolite voteban, alebo tam majte adminov čo si ROBIA SVOJU PRACU.
Ďakujem.

Daduskaa
02-12-12, 01:15
To blockovanie by vážne s*alo aj mňa.. Videla som ako ťa tam najmenej 3-4 ak nie viacerí blokovali na spawne.. Chcelo by to fakt aspoň ten ban na týždeň aby sa dotyčný hráči uvedomili ..

Facened
02-12-12, 01:41
Je zvlastne, ze kazdy sa stazujete, ze admini nechodia na zavolanie cez "!" ale ja ked pisem pridu do minuty aspon dvaja ale uplne suhlasim s tim,ze ked tam je cheater a je tam admin tak caka kym tam pride dalsi a zatial co tam je sam tak si hra dalej a cheater cies

Hivigoou_Alzbetka.
02-12-12, 11:57
Je zvlastne, ze kazdy sa stazujete, ze admini nechodia na zavolanie cez "!" ale ja ked pisem pridu do minuty aspon dvaja

Tak sa tam zapni cca o 10 večer a čakaj jak ja že jak debil tam 2 hodiny čakam a nikdo nedošiel lebo vážne ma to sere že deti čo maju 8 rokov aj s obyvačkou si traja skočia na seba, hodia bombu na tú velku krabicu na spawne pred Bčkom a udrbavaju sa na nás ostatných. Aspoň jeden admin by tam mohol byť večer.

DarkAspecT
02-12-12, 12:54
Všichni jsou určitě v 10 večer online..říkáme to stále..ale máme i rl.S tím hraním naprosto souhlasím,já povětšinou chodím na všechna hlášení kde mám práva.Nechci tu nějak rozjíždět flame,ale pokud je spq cheathunter a má global a když ostatní admini nemaj čas že točí nebo tam nemají práva a on si vesele hraje na mega pubu..K čemu pak ten global má.

Lazik
02-12-12, 12:54
Admina robime dobrovolne, to znamena ze tam nemusime byt 24/7.. Kazdy z nas ma vlastny zivot (skola, robota, kamarati). Jedna vec je pravda ze niektorí admini z vysoka seru na hlasenie a chodi len par jedincov.. Ked je na servery cheater, neznamena ze admin hra.. Mame neviditelny spec kedy nas ty vidis ze hrame pri tom spectujeme.


A ak tam je admin a važne je vidieť že dotyčný ma wh či ab, tak admin si len nadalej hraje a hraje, až dokial nedojde ďalší admin a až potom ten prvý admin dá BAN.

Tu si si potvrdila moju informaciu a neviditelnom specte.. takze on nehraje on spectuje a ked su na deme minimalne 3 casy s WH tak da ban..

I-Mouse
02-12-12, 12:56
Neviditelny spec, asi by mu nepribudali killy :)

Hivigoou_Alzbetka.
02-12-12, 13:10
Admina robime dobrovolne, to znamena ze tam nemusime byt 24/7.. Kazdy z nas ma vlastny zivot (skola, robota, kamarati).

Nevravim že tam mate byť stále, ide o to, že dvaja hráči spectovali a dokonca NAHRAVALI a ani neboli adminmi a videli to čo sa dialo, lenže dotyčný s wh si pohode ešte zahral pol hodinu a až keď došiel DRUHY ADMIN tak potom ten prvy banoval. Preto si myslim že najlepšie by bolo keby hráči mohli ,hlasovať, o ban alebo aspoň o ten kick.. Lebo keď vidim to čo som videla včera, že typek so score -2 k 50 si skoči na kamarada a hodia bombu na krabicu tak sa chytam za hlavu že ake deti to hraju. Lebo važne si rada zahram to csko, lenže s takou demenciou na servery sa to nedá.

.slapa-notas
05-12-12, 12:49
No coment k tejto teme .. zbytocne

Charon35
05-12-12, 18:57
1. Je to NS pub, aj pre lamky. Flashe, bloky súvisia s hrou. Banovať to, tak by museli byť admini nonstop v specte a sledovať hráčov. Ak to niekto robí úmyselne a dlhšiu dobu, zavolať admina.
2. Admini povedčine prežijú do konca kola, aspoň tí lepší. Ak je hráč trošku schopnejší a nedáva to úplne na javo každé kolo 8mimi fragmi a je v rovnakom teame ako je admin, nemusí ho spozorovať celú mapu.

Daduskaa
05-12-12, 20:14
Charon, ale ide o to, že niektorí hráči ju blokovali na spawne, od začiatku hry až do kým ich nezabili.. Viem to, pretože som ich nie jeden krát zabila ja. Bavilo by ťa to keby si sa len tak pripojil a zrazu by ťa tvoji vlastní hráči nepustili ani zo spawnu? + admini väčšinou nechodia keď napíšeš "! blokovanie" .. pokiaľ to nieje na knife.

human
05-12-12, 20:19
To, ze ty mas vecer o 22 00 cas hrat cs nezmena, ze ho maju aj admini. Myslim, ze vacsina vstava bud do prace alebo do skoly. Admini nie su za to plateni aby tam boli 24 hodin denne. Nabuduce toc demo a hod im to sem.


Tak sa tam zapni cca o 10 večer a čakaj jak ja že jak debil tam 2 hodiny čakam a nikdo nedošiel lebo vážne ma to sere že deti čo maju 8 rokov aj s obyvačkou si traja skočia na seba, hodia bombu na tú velku krabicu na spawne pred Bčkom a udrbavaju sa na nás ostatných. Aspoň jeden admin by tam mohol byť večer.

Charon35
05-12-12, 20:36
To, ze ty mas vecer o 22 00 cas hrat cs nezmena, ze ho maju aj admini. Myslim, ze vacsina vstava bud do prace alebo do skoly. Admini nie su za to plateni aby tam boli 24 hodin denne. Nabuduce toc demo a hod im to sem.

Ja nie som platený za nič. Ja nie som platený vôbeeeeeeeeec. :( saaaaaaaaad

@Dadu: Tak keď to robili stále a nikto nechodil, jediné riešenie je demo. Ja osobne sa snažím chodiť aj na takéto hlásenia. Nie vždy sa však dá. Na only d2 je skoro stále niekto, ale nemôže tam byť stále niekto. BTW HLTV? Čas, nick... Ale demo je kratšie a rýchlejšie.

Daduskaa
05-12-12, 21:41
Tak to už neviem kedy bolo.. Mne osobne by to malo byť jedno, len som povedala, že to nieje pekné keď niekoho takto blokujú.. Demo by si mala zaobstarať sama, to je pravda.. Ale nie každý to vie. Konkrétne Hivigoou_Alzbetka. neviem ..

Hivigoou_Alzbetka.
08-12-12, 13:47
HTLV: Dátum 1.12.12
Čas: Cca od 22:00 - 23:40
Nick:
_____MCCake_____
Sunka
PublicAgent:*

A možme si tu vymeňať názory kolko len chcete čo sa týka toho, čo robia admini na tom servery :)
Ak to niekto robí úmyselne a dlhšiu dobu, zavolať admina. - Admina som zavolala - Snažila som sa zavolať ale nedošiel :) Takže veci typu ,,my nemáme čas a to že tam hráš ty neznamená že v tom čase hrá aj admin,, neriešim - nemá to zmysel. + Keď si ja mám to demo nahrať, tak prečo hráči nemajú možnosť aspoň o Vote Kick? :)

hladik
08-12-12, 15:01
Tak sory vcera jsem byl na porade pak jsem sel na pohovor kvuli brigade pak jsem se sel napit vratil jsem se ve 4 rano v 6 sem sel na praxi ted jsem skončil jedu vyřizovat do mesta pak du doprovodit sestřičku na trhy pak jedu dom , na 2 hodiny si schrupnu a pak jedu do prahy zitra v 7 odjizdim z prahy a jedu ucit decka lyžovat do nemcicek skoncim ve 3 du na ples pak jedu na intr lehnu a konecne se vyspim sory nemam cas se ani nažrat

Svaciik
08-12-12, 18:34
Opravdu mě pobavil ban za blokovanie :D Zkus treba kdyz te "blokuju" (Takovym stylem ze se ani nehneš.) Jít do spectu a natočit Demo sama. Za další Admini mají vlastní život to ano. Chápu to. To jak napsal hladik je opravdu bujně nabytý program admina. Ale jsou schopní hráči co tam jsou 15 Hodin denně. Tak proč nejsou admini oni? Ono by neuškodilo udělat nábor. Ale za další. VOTEBAN je největší kravina co na server dát! To dáš nijakemu děcku hlavu přez zed a mužeš jít. To by byla jen další práce adminů řešit tyto UNBANY a stížnosti. A v 22:00 tam admin je.. jsou nejmin 2. To vim. Ale nejsi jedina kdo má na serveru "HACKERA , BLOKERA" a oni musí natáčet/hlídat i jiné servery. To neni tak že tam někdo běhá s AB nebo WH oni jen napíšou příkaz a je bannlej. To bouhžel nefunguje.

Charon35
09-12-12, 00:57
@Svacik: H, tjn. To mi nedoplo :D

@Votekick, je somarina. Pride tam banda kamosov a nikto si okrem nich nezahra.
Ako dlho ta blokovali? Ci sa vobec oplati stahovat a pozerat to HLTV.