PDA

Zobrazit normální verzi : Unban R3S



ESWC # XaNxo
02-12-12, 14:23
Dobrý den ...dostal jsem na kotelně ban za wh...přisaham opravdu nikdy jsem wh nemel...kdysi sem hral ligu s kamosem sem nauceny...zeptejte se Paly...nebo ESWC # DiE..sou to kamosi dokazou ze nic nemam sem jenom haluzak cs hraju dlouho
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 48294)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): ESWC # XaNxo!
[AMXBANS] Tvuj nick: ESWC # XaNxo!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:850132622
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:850132622
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.168.72
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.168.72
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: ||Kotelna Haterz|| - R3S!
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub 2 | csko.cz
a navic chvliku před banem sem měl skype..ja vim skype se nema...ale prosim kdyz wh nemam ani sem neměl a navic bych chtěl vidět demo..mojeho Wh...admin ani nespektoval

ESWC # XaNxo
02-12-12, 14:29
Nebo mi alespoň vemte VIP...

Ejo
02-12-12, 14:37
Admin ťa môže spectovať a ani ho nemusíš vidieť :)...demo pre teba určite majú, ale skype a podobné programy sa tiež môžu považovať za WH..keď si chcel porušovať pravidlá, nemal si si platiť VIP :)


Edit : Skús používať Edit namiesto 3 príspevkov po sebe...na demo si počkaj, admin tu pravdepodobne nie je :wink:

ESWC # XaNxo
02-12-12, 14:39
Sry...ale chtel bych demo...ja vim nema se to prosim vas dejte mi sancu nwm jak vam mam dokazat že admin udělal chybu...nemam nic..wh je pro lamy a ja nejsem!

ESWC # XaNxo
02-12-12, 14:41
Ja neporušil žadná pravidla cs..hraju dlouho...

R3S
02-12-12, 15:06
hned dodám demo , jinak ten die je haxlej taky , ten tu bude co nevidět taky tedka mi leavnul

http://csko.cz/dema/upload/dir/eswcxanxo.dem

Piner
02-12-12, 15:24
Ani to nemá cenu časovat, WH jasné.
K tomuhle ti nepomůže ani skype, ani jakékoliv razení s kamarády. To umí jen wallhack.

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:34
Hele admini fakt nemam nic:...sem zvikly že když jdu podivam se do prava pak do leva..v levo sem mu videl hlavu..a tak sem strilel a DiE..nema nic je to haluzak jako ja prosim vas dejte mi šanci nwm,..jak vam mam vysvetlit ze to wh neni

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:37
Hele dejte mi unban..ja natocim proste demo..že nic nikdy sem neměl..proč hackovat když cs hraju dlouho...a navic na kotelně? proč mit ban na kotelně když tam rád hraju

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:40
Nene..na Awp..to jsem byl s DiE..to byl skype...fakt se omlouvám ale.....nedavno tu ban dostal Xxxanthxxx tak nejak za wh...rikal ze ma skype a nakonec mu ZEUS ..rekl at mu posle hovor..ale at pod tim jmenem nevistupuje..je to muj kamos pochopte pls že wh je pro noobky..a ja wh nemel sem proste zvikly takhle hrat

znedlob
02-12-12, 15:43
pis.....to.....do....jednoho.....postu.....

Jeden z vašeho klanu jménem DIE tak rozdával hlavy na MP, ale odpojil se.
Celej klan je divnej.

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:46
nene..on nema..a ja taky ne prosim tě admine..ja sem zviklej hrat takhle ale wh sem nemel prosimte jak dlouho hrajes cs?

ivoros
02-12-12, 15:46
...přisaham opravdu nikdy jsem wh nemel...
Staré, příště zkus něco jiného...



[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:850132622
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:850132622

Kup si steam a je to vyřešený.

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:47
ja už nwm jak vam to mam dokazat že wh je pro lamy a ja lama nejsem...WH sem si nikdy nestahol..

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:49
nemužu si ted kupit steamko.-.ale chapejte tedka ste mi dali ban nepraveem..

ESWC # XaNxo
02-12-12, 15:53
lofasek56
jestli mas skype mohl by jsi mi to demko poslat tam nejak mi to nejede pls dik

ESWC # XaNxo
02-12-12, 16:08
Aha..dival sem se na demo..a to jak sem namiřoval. přes zeď..tak to dělám pořád a tohle mi jako demo se 1OO% wh nepřijde..mel sem sluchatka atd..takže sem dobře viděl..ale i viděl..hlava mu couhala..a tak sem strilel ..prostě z dema wh nepoznam....ale fakt už nwm jak to dokazat tak jestli tenhle ban budu mit ..tak prostě ste admini...co ste mi dali ban nepravem..no...nechcu tu nejak brecet ...jak detsko..ale...pochopte mě....prosim jak se na demo divam furt..tak vidim že ano na začatku sem hral jak hacker ale..potom sem bol lama..a neni to tim že zapinam a vypinam...mam slabe chvilky někdy hraju uplně blbě pak zas dobře..ale. myslím že to ma hodně lidi..takže se prosim skuste zamislet a podivat se na to ješte..zjistite že sem nemel a ESWC je dobry klan kdysi sme meli proti nim CW a dostavali sme ale prostě ..na klan že ma wh bych nenaražel protože nevite nikdy jaci doopravdy jsou
dik....

ivoros
02-12-12, 16:16
Edituj to, tj. že použiješ to tlačítko v pravo dole "upravit příspěvek" nebo taky "edit post".
Vůbec jsem se na to demo původně nechtěl dívat, ale nedal jsi mi jinou možnost....

Na to demo jsem se díval třikrát a bohužel mi při tom ubývalo slov. Toto se jinak než WH posoudit nedá: šels na jistotu, "skill" přesný a o některých hráčích jsi prostě vědět nemohl...
Za mě jasné WH a konec...

Buďto Steam, a nebo nic.

ESWC # XaNxo
02-12-12, 16:26
Jezisi admine mej srdce prosim chapej že tak hraju skoro pořád....pokaždé když budu na serveru tak si ma klidne spektni ale prosimte daj mi sanci ti to povedet ve hre ze opravdu hraju ciste...ja si neumim steam koupit..a to namirovani pres zed to ja nevim že tam sou lidi ja mirim na zed a nevim že tam jsou..prostě to je zlozvyk..ale vsechno ne mas pravdu..ale treba jak sem byl v tunelu podival sem se do prava nic do leva vidim mu hlavu tak ho dam...admin ja na tebe nejsem nastvaty protoze si mi ho dal..ale proto ze si mi ho dal nepravem..za wh coz je blbost..ale proste pouciil sem se ze kdyz delam blbosti admini to posuzuji jako wh..

R3S
02-12-12, 16:30
WH máš tak neoblbuj. Unban nebude

ESWC # XaNxo
02-12-12, 16:34
jzs Admin zadne nemam prosimte...dyt ja wh ani stahnout nevim.....NEoblbuju..ale co mam udelat aby jsi mi unban dal..mam tocit demo?..nebo co

ivoros
02-12-12, 16:43
Steam si koupíš ZDE (http://store.steampowered.com/app/10/?snr=1_7_suggest__13).
Stáhneš (http://store.steampowered.com/about/?snr=1_5_9__11) a nainstaluješ si Steam, založíš si Steam účet(pokud ještě nemáš)přidáš do košíku balíček, který chceš. Zvolíš typ platební karty(Visa,MasterKard....), vyplníš jméno, datum narození, fakturační údaje, číslo karty, platnost karty atp.... a dáš potvrdit platbu. Chvilku se ti to bude načítat a pak dáš pokračovat v nákupu. Pak ti nejspíš vyskočí taková tabulka s instalačkou...dáš next...a mělo by se ti instalovat csko atp.....
Toť vše x)

ESWC # XaNxo
02-12-12, 16:51
Hm,...a myslis že na to mam nebo že to tak mužu zaplatit,,vis mam ban dobre ale. za wh ktere sem nemel takže proste..ban nepravem..
už prostě nwm jak vam mam dokazat že sem nemel..možná vám mužu poslat demo jak hraju normalně..a tak to posoudite s timhle demem..

R3S
02-12-12, 16:51
projdu teda ještě jednou to demo...

ESWC # XaNxo
02-12-12, 16:58
No..tak dik ale stejně rekneš že mam viš a to mě fakt mrzí protože nemam..ale mužu ti poslat demo natocim ze tak hram porad..ale nechcu davat reklamu ale na tom serveru co to budu tocit sem bol i admin a myslil že bych škemral o prava když mam wh?..nebo dokence hackovat když sem admin?..to prostě nikdy.-...

R3S
02-12-12, 17:04
prosímtě kde si admin? bez steamu?
na tom demu WH je . Ostatní admini posudte díky

ESWC # XaNxo
02-12-12, 17:08
Ale to je server...prostě sem mel prava na tyzden..a pak už ne...ale chapeš že když sem chtěl prava bez steamu..a to je tezky,,tak abych jeste cheatoval?..Ne omg....a kde prosimte to wh je?---skusim vysvetlit

ZEUS
02-12-12, 17:26
Mrknu na to

/edit: WH tam je. Dobrá práce. Pokud tu chceš hrát, tak si pořiď originální hru.


Lock

ESWC # XaNxo
02-12-12, 17:31
mam sve demo,ale stejně o to nestojite a myslim si že unban mi nedate :/R3S a dik za na nazor...