PDA

Zobrazit normální verzi : Problém s připojením na server



AssAssin|CZ
02-12-12, 17:47
Zdravim,
Dnes jsem zapl cs a měl jsem nastavení ovládání prázdné,nick jsem měl unnamed a když jsem zamířil s AWP tak jsem tam neměl tu červenou tečku..Tak jsem to vypl odstranil složku s cskem a na Steamu jsem to zase nainstaloval..Když se to nainstalovalo tak jsem to zase zapl a chtěl jsem jít na COD,ale napsalo mi to "Could not connect to server" a takhle mi to píše skoro na všech serverech.Nic podobného se mi ještě nestalo tak jsem se chtěl zeptat co s tím mám dělat.

ZombieBot
02-12-12, 22:18
Nevím, co je to za haluz, ale to samé se stalo mně. Také jsem měl nick unnamed, vše jsem měl odbindované a doteď mi chybí ta tečka na AWP. Nevím, jestli je to chyba serveru, či co.

Trey
02-12-12, 23:02
Najprv odinstaluj CS cez steam, potom vymaz tu zlozku CS, potom nainstaluj znova, ponastavuj si bindy atd., chod do zlozky cstrike, najdi subor config.cfg, zalohuj ho a ten nezalohovany daj Len na citanie(pravy klik, vlastnosti)
To stou bodkou na AWp...skus vymazat zlozku Sprites..

Lynviy
03-12-12, 06:25
Ta tečka, napište do console crosshair 1/2, jedno tam tu tečku zase dá.

CapsGlockk
03-12-12, 21:32
Na tu bodku daj croshair 1 do konzole

Milk
06-12-12, 09:49
Mi se to taky občas stalo, měl jsem česky steam, potom se mi automaticky přehodil na english a měl sem ten samý problém. Potom sem si ho dal z5 do cz a jelo mi to.

DarwiN
06-12-12, 22:16
Mne sa to stava vtedy ked vipnem PC ked bezi Csko a potom my tak zvlasne vizera grafika atd. To musite len preinštalovať :)

Trey
06-12-12, 22:55
Mne sa to stava vtedy ked vipnem PC ked bezi Csko a potom my tak zvlasne vizera grafika atd. To musite len preinštalovať :)

http://thedailygrind.robdamanii.com/wp-content/uploads/2012/04/StarTrekFacePalm.gif

zyx
13-12-12, 20:32
Jsem na to narazil na internetu a pár lidí zde psalo, že jim chybí červená tečka u AWP. Zkuste nastavit příkaz "crosshair" na hodnotu "1".

Acid
14-12-12, 22:40
Nevím, co je to za haluz, ale to samé se stalo mně. Také jsem měl nick unnamed, vše jsem měl odbindované a doteď mi chybí ta tečka na AWP. Nevím, jestli je to chyba serveru, či co.

Neměl jsi nějakej config? Já když jsem si jednou pustil jeden knife cfg tak mi to totálně posralo celý nastavení.