PDA

Zobrazit normální verzi : IBA par veci



kono159
02-12-12, 17:52
No, najprv by som chcel zacat kecami. Uz ma dlhsie sere neplatny prikaz "Este." po nejakom ukone. Je to blabol ako "Posledna reakcia na smrt.". Chat, neviem ktory dementi zabijaju za chat, chat, to je ako mys, mozu sa len hybat, ale nemozu boxovat a pustat bindy ako skok na koliecku. Vazni si do chatu mozu pisat co chcu AJ PRI HRE NA SIMONA!!!
Dalsia vec ohladne speslov. Kto bude pisat adminom aby spytali ostatnych adminov ci su PRE, tak automaticky stracaju moznost byt speslom. Spesl sa dava tim, co si to zasluzia a admini sa na nom zhodnu V HRE (IN GAME), nie cez STEAM. Bol by som rad, keby ste neotravovali vobec (steam, forum, v hre alebo nejakym inym komunikacnym prostriedkom)
Tretia vec. Lopta, ano lopta, bol by som rad keby sa vyhadzovanie a rusenie lopty OBMEDZILO, pouzivajte ju co najmenej. Na fotbal ok, ale na hru ako rybicky, co som vymyslel, to si prosim odpustite ok?

Som ochotny tieto veci banovat, resp. budem to banovat ak to nebudete respektovat.

Teraz vase pripomienky a napady.

*srsen*
02-12-12, 21:24
Tak máš pravdu asi ve všem, to ještě to je hrozně naprd když 15 x za sebou řekne skočte a pak řekne ještě. To se spešlem jde mimo mě tak to nic.
S tím míčem taky pravda.

kono159
02-12-12, 22:19
Ta lopta je velky problem ked Simon blbne, da to CTckam, zrusi a oni sa pozabijaju navzajom. Ked som daval rybicky tak sa mapa zmenila 5-krat behom pol hodiny.