PDA

Zobrazit normální verzi : Úprava Gangster modu (NÁVRH)



ZeMi7
03-12-12, 16:03
Ahoj, když jsem včera hrál JB, tak mě při Gangster modu napadla taková malá úprava.
1) Po zapnutí Gangster modu bych dal třeba 15 vteřin, kdy by se nedalo zabíjet, aby se předešlo tomu, že po zapnutí Gangster modu se všechny T vystřílí během půl minuty, a poté tam zbyde už pouze 5 hráčů, které to baví. Ostatní, kteří zemřou na začátku si mod vůbec neužijou. V této době by se mohli T rozeběhnout od sebe, aby se nestalo, že při začátku budou všchni u sebe...
2) Protože hodne T při Gangster modu kempi, tak bych zavedl Camp meter! Vždy alepsoň jeden T kempí, dokud nezustanou třeba 2 poslední T. Potom on vyleze o druhého, který poctivě hrál, zabije hned, protože už je nahitovaný od ostatních hráčů, narozdíl od něho.

Toto je pouze taková moje myšlenka, takže mi prosím nepište, že to co píšu je uplně na ho*no atd... :wacko:
Pokud byste měli nějaký další nápad jak by se dal tento mod vylepšit, tak pište... :)

Trey
03-12-12, 16:28
Tak ešte by som tam dal, že napr za kill dostane T plný zásobnik a 30 hp...A keď ostanú poslední dvaja doplní sa im HP obom na full a nabiju zbrane

ZeMi7
03-12-12, 16:46
To mě taky napadlo, přišlo mi to docela dobré, ale zase po delším uvážení mi to přišlo jako až moc velká výhoda... Ale tak pokud by neměl Kotel nic proti, tak klidně :rolleyes:

Tupelko
03-12-12, 16:54
Ja bych bral jen to druhé, protože kdyby měli 15 sekund tak to by se šli zakempit..

ZeMi7
03-12-12, 18:20
Na to by tam byl ten Camp meter, zase nema cenu kdyz zabijeji hned, jak jsem psal vsichni zemrou na zacatku, a pak hrajou uz treba jen 3 lidi...

kono159
04-12-12, 15:41
Bolo by dobre zapojit CTcka, dat im tiez maca a nech sa aj oni zabavia.

ZeMi7
04-12-12, 21:24
Jojo, kono to je super napad... Udelat ze by byla prestrelka mezi Tckama, a CT by se taky mohli zabijet mezi sebou... A ty dva co by vyhrali (1 CT a 1 T) by meli proti sobe budto nejaky duel, nebo to posledni T by melo PP.