PDA

Zobrazit normální verzi : vAnocAk - unban



vAnocAk
03-12-12, 18:51
AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem grEEn
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'reklama'
[AMXBANS] Delka: '3 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:18898770'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.105.175.225'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ========================================

To si zo mňa dúfam tento admin robí srandu však??? Sám som adminom a keď vidím webovú adresu, tak si ju najprv skopírujem do prehliadača a keď mi ju neotvorí, tak to pochopiteľne nieje reklama nie??? Žiadam o vyjadrenie samotného admina a tiež nejakého hlavného admina!!! ĎAKUJEM!!!!
Chcem len doplniť, že ban som dostal na základe môjho nicku -> vvv.Anoc.Ak <- :)

kashpi
03-12-12, 18:53
někde tu bylo v pravidlech, že admin nemá povinnost kontrolovat adresu co napíšeš.
Nemáš to tam vůbec co psát. Máte si to posílat na skypu nebo kde dnešní mládež komunikuje

vAnocAk
03-12-12, 18:56
Kashpi... ja som dsotal ban za nick -> vvv.Anoc.Ak <- :)

vAnocAk
03-12-12, 19:14
V pravidlách servera sa píše, citujem 4. bod -> Spam, reklama na jiné public servery - kick/ban <- v ktorých pravidlách je písané, že admin nieje povinný kontrolovať adresu. Tu ide ale o to, že ja som žiadnu adresu nenapísal.

Nekromancer
03-12-12, 19:28
Žiadam o vyjadrenie samotného admina a tiež nejakého hlavného admina!

A co tě podle tebe dělá tak vyjímečným, aby se HLAVNÍ admin musel k tvému případu vyjadřovat? Raději uber konfrontační tón.

Jinak bych byl pro snížení doby banu (třeba na týden). Přece jen, není to webová adresa, bez ohledu na její validitu, mne to do přečtení článku ani nenapadlo (záměna vvv a www mi osobně přijde značná).
Zase bych ho nerušil, protože tvar s vvv na počátku je (ať již ne-/úmyslná) provokace.

vAnocAk
03-12-12, 19:29
Hocikde inde by sa o takýto ban celkom dosť zaujímal hlavný admin. Admin ako je grEEn robí hanbu celému portalu.

Trey
03-12-12, 19:30
OK, neni to webová adresa no je to zavádzajúce dať si nick www.xxxx.xx ...tak ti to teda zmažem ale dúfam, že už s podobnými nickmi na server neprídeš.

vAnocAk
03-12-12, 19:31
Ďakujem ;) mením nick...