PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - návrh na nový mód



brat brata
03-12-12, 19:26
Zdravim vas mam napad na ZE MOD je to MOD bezec by islo by o to ze by to bol vlastne taky survivor pretvoreny pre ZE vlastne mal by par vyhod
1.TripleJump
2.vetsy speed
2.nekonecno nabojov
4.Je to take divn eale mozete tento bod zmenit mal by iba AWP Z damage cca 6000
Ten 4 bod som dal len preto aby mali aj zm sancu prihliadajte na to ze ked bude niekto bezat z M16 a nekonecno nabojov vzdy vyhra
2.navrh
Zrus zm ktori maju znizenu gravity lebo ako taky zm nemusi prechadzat mapu tak ako je proste dajme tomu mapa ze_jungle(neviem presni nazov)tam ide witch a tam kde su te lodky je blizko za ludmi no ona preskoci plot na sadne do lodky a je v predu jednoducho keby musi ist normalnov cestou je to viac ferove

Ďakujem prosim piste pripomienky a ziadam aj kotla o vyjadrenie

Shinigami
03-12-12, 19:33
Príde mi to ako zombie escape, akurát pre jedného, ak som správne pochopil. Takže je to zbytočné, vlastne by som radšej uvítal ten predator mód, alebo CSDM sentry mod.

EDIT: Aha, myslel som že ide o nový server. To že je zombie escape viem, myslel som, že chceš server čo by sa volal zombie bežec. :D Tak to sorry, zle som pochopil.

brat brata
03-12-12, 19:35
1 je to Zombie escape a su to navrhy na jeho zlepsenie ak som tomu spravne pochopil nevies ze uz existuje ZE na kotelne

brat brata
03-12-12, 19:38
1 je to Zombie escape a su to navrhy na jeho zlepsenie ak som tomu spravne pochopil nevies ze uz existuje ZE na kotelne
sry ja som tvojmu prispevku zle pochopil uz to chapem :-)

ivoros
03-12-12, 20:36
K druhému návrhu zrušení "gravity" zombie: Jedne gravity zombie už se zrušil, jelikož měl velký speed a zároveň nižší gravitaci a witch zombie mi ani tak nevadí. Co se týče konkretního příkladu u ze_jungle; když witch zombie dobře trefíš, tak by vlivem náboje měla odletět.
-Triple jump : podle mě zbytečný, doubleJ bohatě stačí
-nekonečno nábojů: to už tam je, jen musíš přebíjet
K čtvrtému bodu se nebudu vyjadřovat.

Spíš než takové změny bych udělal spíše nějaké módy jako třeba "survior" (všichni nakažení krom jednoho, větší freeze-time zm, nemusel by přebíjet atd...) a nebo naopak (jeden zm[asi něco jako nemesis], větší speed, nižší gravitaci a neodletěl by tak daleko, jako normální zm při zásahu kulkou....)

ZombieBot
04-12-12, 10:28
K druhému návrhu zrušení "gravity" zombie: Jedne gravity zombie už se zrušil, jelikož měl velký speed a zároveň nižší gravitaci a witch zombie mi ani tak nevadí. Co se týče konkretního příkladu u ze_jungle; když witch zombie dobře trefíš, tak by vlivem náboje měla odletět.
-Triple jump : podle mě zbytečný, doubleJ bohatě stačí
-nekonečno nábojů: to už tam je, jen musíš přebíjet
K čtvrtému bodu se nebudu vyjadřovat.

Spíš než takové změny bych udělal spíše nějaké módy jako třeba "survior" (všichni nakažení krom jednoho, větší freeze-time zm, nemusel by přebíjet atd...) a nebo naopak (jeden zm[asi něco jako nemesis], větší speed, nižší gravitaci a neodletěl by tak daleko, jako normální zm při zásahu kulkou....)

To mě taky napadlo, něco takového. Jen bych to ještě chtělo, aby poslední člověk měl taky nekonečno nábojů, jinak nemá šanci.

ivoros
04-12-12, 15:57
...aby poslední člověk měl taky nekonečno nábojů...
Nekonečno nábojů je tam už teď, (tj. přebiješ a máš furt plno munice) spíš by nemusel přebíjet(nabíjet když chceš, je to to samé[tak jako poslední člověk na normálním zombie])...ale chápu, jaks to myslel...

brat brata
04-12-12, 19:10
K druhému návrhu zrušení "gravity" zombie: Jedne gravity zombie už se zrušil, jelikož měl velký speed a zároveň nižší gravitaci a witch zombie mi ani tak nevadí. Co se týče konkretního příkladu u ze_jungle; když witch zombie dobře trefíš, tak by vlivem náboje měla odletět.
-Triple jump : podle mě zbytečný, doubleJ bohatě stačí
-nekonečno nábojů: to už tam je, jen musíš přebíjet
K čtvrtému bodu se nebudu vyjadřovat.

Spíš než takové změny bych udělal spíše nějaké módy jako třeba "survior" (všichni nakažení krom jednoho, větší freeze-time zm, nemusel by přebíjet atd...) a nebo naopak (jeden zm[asi něco jako nemesis], větší speed, nižší gravitaci a neodletěl by tak daleko, jako normální zm při zásahu kulkou....)
Ty to nechapes
1 je to MOD ako survivor pretvoreny na Zombie escape volal by sa bezec
a te dalisie body su na to aby to kotel tak nejak nastavil ten MOD menom bezec

ivoros
04-12-12, 19:42
Aha, myslel som že ide o nový server. To že je zombie escape viem, myslel som, že chceš server čo by sa volal zombie bežec. :D Tak to sorry, zle som pochopil.
Promiň, ale nejspíš jsem na tom stejně ,D

Ok, chápu, survior předtvořený na ze, ale proč zrovna běžec? Proč ne třeba vyvolený nebo tak něco a taky a toto:


1.TripleJump
2.vetsy speed
2.nekonecno nabojov(nemusí přebíjet)
4.Je to take divn eale mozete tento bod zmenit mal by iba AWP Z damage cca 6000
jedině to červeně vyznačené bych tam nechal, jinak se mi to zdá moc. Spíš zvětšit freezetime zombie místo 10s na 20-30s. (ale jen při tom módu)