PDA

Zobrazit normální verzi : Knife ****



fake?
03-12-12, 19:30
Nechápu , co se stalo , ale nak jste zmenily neco , nwm sice co , ale myslim , ze raty :) Ale od ty dobry mam ping 1300 :( nwm , co s tim je, duvodem je anticheat , co vlastne ten anticheat dela ?

kashpi
04-12-12, 16:29
nastavuje config tak jak ma byt na povoleny hodnoty

Bruno
04-12-12, 17:13
Stojí to tam už na pi.. s prepáčením Fake má uplnu pravdu. Strašne lagy všetko mám nastavene ako nastavene má byť! ping mi skáče 29-70... Každý laguje a klesá mi fps..
Spravte si stým niečo alebo si pridte zahrať a uvidíte čo tam sú za lagy.

vydle
04-12-12, 17:41
dneska sem tam chvilku hral a je to dobry :) nemuzu si stezovat uz to neni jak driv ze me nekdo zabil na 5 metru bez lagu plynule :)

fake?
04-12-12, 17:46
Njevíce mě štve na tom , že to tak spamuje , plno hráčů mají konfigy v nepořádku , a tudíž to tam spamuje , tim padem se zvyšují lagy (v mém pripade to tak je ) .. Ale je zaas dobre , ze tam nebude "slowmo " a jine zvyhodnení oproti ostatním . :)

zyx
04-12-12, 17:58
Od spuštění toho nového anticheatu mi to taky dost laguje. Ping skáče horem dolem od 20 do 100. Počkám ještě pár dní a uvidíme, jestli je to internetem nebo tím. Doufám, že internetem.

fake?
04-12-12, 17:58
dneska sem tam chvilku hral a je to dobry :) nemuzu si stezovat uz to neni jak driv ze me nekdo zabil na 5 metru bez lagu plynule :)

Na 5 metrů tě asi nikdo nezabil , jedině tě dávali , když jsi měl lag , nebo tvuj protihrac

human
04-12-12, 19:43
U mna nie su ziadne zmeny. Fake pokial viem, si mi povedal, ze od kedy mas ten cfg co som sem hodil ti to nelaguje, len s tym nevies hrat. Neviem cim to je ale od kedy to tam je sa mi tam hra lepsie.

ivoros
04-12-12, 19:53
Dneska jsem si byl na knife trochu zakuchat a lagy jsem teda měl. Nevím čím to je, lagne se to jednou za cca 1,5 minuty a pak se hraje dobře, ale rozčiluje mě to...

fake?
04-12-12, 19:59
Nevim , jestli je to tim anticheatem , ale porad dostavam pres 3 metry , ikdyz nemam zadny lagy v ten moment. Udelal jsem par screenshotu , kde mi davaji pres 3 metry , a mam i jeden , kde mi davaji 4.9 ... Mě pripada , ze se spis zvetsily raty , a lidi davaji vetsi dalky , nez predtim ... nevim , jak jsou na tom ostatni :)

zyx
04-12-12, 20:01
Není možný, aby tě hráč za normální okolností dal z větší dálky než je možné. I v lagu se to nemůže stát, akorát se nám to tak zdá, protože dotyčný má lag. Spíš bych se přikláněl k tomu, že ten plugin blbne.

human
04-12-12, 20:01
Tieto lagy su tam stale. To s tym nema nic spolocne. Aspon myslim


Dneska jsem si byl na knife trochu zakuchat a lagy jsem teda měl. Nevím čím to je, lagne se to jednou za cca 1,5 minuty a pak se hraje dobře, ale rozčiluje mě to...

Kotel
04-12-12, 23:15
Lagovat to mohlo, kdyz se vsem zmenil ex_interp, ale to uz se nemeni, takze je to bordelem v configu. Na surfu je to samy a nevidel jsem za celej den jedinou hlasku. Dejte si default config a nebudete mit problem.

Ejo
04-12-12, 23:49
To čo sa deje na knife je kvoli tomu ze robite blbosti s configmi...keby to hrate normalne na skill tak nemusite riesit ziadne problemy...A nie niekto ma 2 krat da tak napise: ano zapinam cfg...Boli ste jak blazni a tahali co ste nasli tak sa necudujte :)

ivoros
05-12-12, 08:33
Já jsem zatím jiné než Titánovo-awp cfg a default nepoužil :D

fake?
05-12-12, 09:34
Já jsem zatím jiné než Titánovo-awp cfg a default nepoužil :D

S awp konfigem si tam moc nezaskillis :DDD !!

kashpi
05-12-12, 09:36
Ze vy tem configum vsichni tak rozumite:-D ten awp cfg co sem videl je uplne v pohode a ver ze i na ten knife staci. A ty knife cfg co vsichni mate je uplny svinstvo

zyx
05-12-12, 11:03
Knife config není nic jiného, než dobře nastavená hra a přizpůsobené nastavení pro váš počítač (tak jako všechny cfgy). Jde o to nastavit hru tak, aby jste měli co nejvíce fps a pokud je nutno zabránit lagům.

zyx
05-12-12, 14:37
Cfg FPS nezvýšiš,jedine že si vypneš kvalitu textúr (Zvýši ti to FPS o 2-3)
Snížením kvality textur si nastavuješ hru (config), takže ti to zvýší... A ne o 2-3fps, ale klidně o desítky fps.

ivoros
05-12-12, 14:58
S awp konfigem si tam moc nezaskillis :DDD !!
Haha, moc vtipné. Samozřejmě že jsem si s tím awp cfg šel zastřílet na awp...


....ty knife cfg co vsichni mate je uplny svinstvo
Souhlasím s tebou.

kashpi
05-12-12, 18:38
Knife config není nic jiného, než dobře nastavená hra a přizpůsobené nastavení pro váš počítač (tak jako všechny cfgy). Jde o to nastavit hru tak, aby jste měli co nejvíce fps a pokud je nutno zabránit lagům.

ale tady jde o to, že na tom knife má spousta lidí úmyslně zmrvený cfg, aby se snad co nejvíc okolním lidem sekali. Pak to působí jako, že mají něco extra a dokážou dát na takovou vzdálenost

human
05-12-12, 19:17
Z knife je jeden velky odpad! Ja mam takmer defaultny cfg a ziadny problem nemam. Dalsi hrac sa stazoval na lagy, dal si ten cfg co som hodil na forum a lagy mu presli. Potom sa mu to zase nepacilo, lebo s tym nic nedal. Taky aky to ma potom vyznam tam nieco robit?



ale tady jde o to, že na tom knife má spousta lidí úmyslně zmrvený cfg, aby se snad co nejvíc okolním lidem sekali. Pak to působí jako, že mají něco extra a dokážou dát na takovou vzdálenost

fake?
05-12-12, 19:32
Jolo , je mi jasny , ze mluvis o me , ale me to tvym cfg presly lagy , dal jsem si tam sve raty a nic , jako by to tam ten anticheat prenastavil , od ty dobry dostavam od hracu kolem 2.6-3.5 a to mam ping 20 .... Newim , com to je

human
05-12-12, 19:48
Nehovorim o tebe v zlom. Myslim to vseobecne. Preto to je nespravodlive, ze ma kazdy iny cfg a kadejake sprostosti v tom. Keby mali vsetci rovnaky cfg, bola by ta hra o niecom inom. Kedysi nikto o cfg ani nevedel a nikomu to nevadilo. Hralo sa kazdemu dobre.


Jolo , je mi jasny , ze mluvis o me , ale me to tvym cfg presly lagy , dal jsem si tam sve raty a nic , jako by to tam ten anticheat prenastavil , od ty dobry dostavam od hracu kolem 2.6-3.5 a to mam ping 20 .... Newim , com to je

Kotel
05-12-12, 19:54
Anticheat meni nastaveni, jen kdyz najde rozdilne hodnoty u techto cvaru:

developer 0
cl_movespeedkey 0.52
cl_forwardspeed 400
cl_backspeed 400
cl_sidespeed 400
cl_upspeed 320
cl_yawspeed 210
cl_lw 1
cl_lc 1
cl_pitchspeed 225

Gipsy.
07-12-12, 14:31
Ejo má pravdu je to kvôli cfg mne to nelaguje takze..

zyx
07-12-12, 14:52
Mně to tam občas skáče nad 100 ping, takže to bude netem.

CapsGlockk
07-12-12, 14:54
Dajte si default cfg nastavte raty plus nake bind co vam vyhovuju a nic vam nehrozi

newbies
08-12-12, 20:51
Lagovat to mohlo, kdyz se vsem zmenil ex_interp, ale to uz se nemeni, takze je to bordelem v configu. Na surfu je to samy a nevidel jsem za celej den jedinou hlasku. Dejte si default config a nebudete mit problem.

Spravne :) No kotel pri tom navrhu som neuvadzal nič o cl_lc 1 ...to ku knifu nepatri :D Defaultom je na knife určene cl_lc 0 :) ja som mal skor namysli vtedy tie ich kouzelne raty :D 25000 101 101 0.01 to keby v tom bolo nemam slov :D