PDA

Zobrazit normální verzi : Diablo 3



deathface
04-12-12, 21:17
Zdravím.Docela by mě zajímal váš názor na tuto hru, jestli je to dobrá volba nebo je to nějaký fu*king piece of sh*t.

Kazki
07-12-12, 13:52
mojho kamarata brat si to kupil hned jak to vyslo a je to celkom good... hra je viac zamerana na MP a preto presiel pribeh za 2 dni :-D
mna osobne tieto klikacie hry moc nebavia ale nehovorim se je to k****:-) skus si na blizzardu stiahnut free a uvidis:-)

deathface
09-12-12, 18:01
Dik za radu

NUME
12-01-13, 11:01
Dohrál jsem Diablo II, takže jsem se hodně let těšil na pokračování.
Koupil jsem originálku Diablo III, mám Deamon Huntera na 60.lvlu, nejtěžší obtížnost.
Hratelnost klasicky RPGčková, grafika nic moc, pohled z třetí osoby bez možnosti změny mě doslova nasral. Čekal jsem víc.
Multiplayer je trochu zábavnější, padaj pěkný itemy, ale je to furt to samý.
Docela jsem to pařil, než jsem začal hrát tanky (WoT).
Celkově zklamání...
100x lepší RPG je Fallout 3, i když je to trochu o něčem jiným.

:moqq
12-01-13, 13:39
Je to dobra volba... Krajet enemy po desitkach je proste vzdycky fajn. Navic ted je to (endgame) pry zabavny i pro hrace, kteri to prestali hrat (jako treba ja), diky paragonu a "custom" obtiznostem.

NUME
12-01-13, 14:11
Jo, dá se to chodit furt dokola. Je to furt stejnej děj (mapa), akorát padaj nový a nový věci. Nic ti nepadne dvakrát stejný.
Ale ta hratelnost je dost omezená (furt stejný questy), a navíc myslim, že multikillový RPG jsou už minulostí. Akorát kurvim myš...:)
Těšil jsem se na jiný čarování, ve stylu Fable 3 nebo Gothic 3, víte co myslim. Dokonce stará WoWka (před Pandou) byla lepší...
Ale to je jen muj názor, každýmu se líbí něco jinýho.
Čus borci

Lawrence
12-01-13, 15:31
Je to dobra volba... Krajet enemy po desitkach je proste vzdycky fajn. Navic ted je to (endgame) pry zabavny i pro hrace, kteri to prestali hrat (jako treba ja), diky paragonu a "custom" obtiznostem.
Mě nepříde maškáni 2 tlačítek moc zábavné.50lvl Barbarian a hra je nezajímava, grafika i hratelnost je na hovno. nedoporučuju.

:moqq
13-01-13, 14:08
Mě nepříde maškáni 2 tlačítek moc zábavné.50lvl Barbarian a hra je nezajímava, grafika i hratelnost je na hovno. nedoporučuju.

Mas zkusit jinou classu. Na lvl50 taky asi nemas moc played time a hra je dost jednoducha. Az se dostanes na vyssi obtiznost, tak ti 2 tlacitka stacit nebudou. ;]
Ale nerikam. Nemusi to bavit uplne kazdyho.

NUME
13-01-13, 14:49
:laughing1:
Kolikrát mi nestačí myš + 4 čísla nahoře...