PDA

Zobrazit normální verzi : ExiiTUS / Bezdůvodný BAN - Piner



ExiiTUS
06-12-12, 15:30
Ahojte, Hraju u vás na serveru DM FFA only AWP. hraju tam cca. Týden.
Teď se chci připojit. a napíše mi že mám ban za WH + AB ???


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 48695)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): ESWC # [E]xiiTUS
[AMXBANS] Tvuj nick: ~ EnVi | [E]xiiTUS
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:54551861
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:54551861
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.112.172.250
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.112.172.250
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: .Piner
[AMXBANS] Server: Kotelna - AWP DM FFA

Chci demo! Protože žádné WH a AB jsem neměl ! nemám to ani v PC! mám STEAM nebudu si přeci ku**it.
Děkuji předem za DOUFÁM kladné odpovědi!

Piner
06-12-12, 15:47
a je to tady, hehe.

http://csko.cz/forum/showthread.php?12394-Wallhack Byl jsi nahlášen hráčem Mr.Brown.

No, vyjádřete se k tomu i ostatní.

ExiiTUS
06-12-12, 15:51
Koukal si na to demo? Žádné WH nemám. a k tomu AB??? víte co je to AB? Dával bych samé HS s AWP... ani Zoom bych nepotřeboval! Nejsem děcko, k čemu by mi to bylo?

Piner
06-12-12, 15:54
Čas 10:29 - ta rána s awp, ani na něm nemáš cross ale nasolíš mu hlavu, tohle ti hitboxy ani hyper cool pro-gaming config ani bůhví co dalšího neudělá, jen AB. Je to krásně vidět, když si to 2x zpomalíte, navíc z vašeho klanu už je asi 5 lidí banned, ste akorát clan haxoru, nic víc.

Edit : Ale celkově, když bych tu měl vypsat časy tak je to :
9:41 - WTF ?? To je prostě jasný WH.
10:29 - A tohle je pro změnu jasný AB.
10:45
17:50

A netvrď mi, že máš hyper sluchátka a sound na 101%. Ty hraješ asi tak stejně jako peguška, tohle bude ještě hodně zajímavé.

ExiiTUS
06-12-12, 15:55
Ano, taky že v tom CLANU už nejsem! nevím jak vám mám dokázat, že WH a AB nemám. Kdybych to měl, tak se tu s vámi nehádám ne?

ExiiTUS
06-12-12, 16:09
Odepiš mi v soukromě zprávě. Na něco se tě zeptám

ZEUS
06-12-12, 16:13
Napiš to sem.
Jdu zapnout komp a juknu na to

ExiiTUS
06-12-12, 16:16
No, chci vědět, jak zpomalím to demo. Rád se na to kouknu. Protože v životě jsem neměl WH natož AB. Hraju csko asi 4 roky. mám zkušenosti stačí prostě zapnout SOUND. a navíc mít AB tak dám HS pořád. co rána to HS... Opravdu nevím, jak vám mám dokázat, že nemám WH + AB. A k tomu mam ban jen u vás. nikde jinde. Prostě prosím o UNBAN :-(

ExiiTUS
06-12-12, 16:19
Pinder : A netvrď mi, že máš hyper sluchátka a sound na 101%. Ty hraješ asi tak stejně jako peguška, tohle bude ještě hodně zajímavé.

Mám normální sluchátka za 1 000kč... a sound hraju na plno... nevím co ti k tomu mám říct.

Piner
06-12-12, 16:19
V AB si můžeš nastavit, teda aspoň myslím, že buď každá 1. boo 3. nebo 5. kulka půjde do hlavy, ale taky můžeš vypínat a zapínat.
Btw, dík zeusi.

ZEUS
06-12-12, 16:22
Musím počkat, až se mi za 11 minut stáhne demo :(

ExiiTUS
06-12-12, 16:23
Já to nevím co se dá a co ne... nikdy jsem neměl CHEATY nevím jak to funguje... Myslel jsem, že prostě zapneš zapneš CSKO a vypneš to když vypneš CSKO... ale vždyť HS jsem nedával až tak moc x.O a mslím, že by mi to trošku klepalo ne?

ExiiTUS
06-12-12, 16:23
A jak tedy ZPOMALÍM to demo?

tyger103
06-12-12, 16:30
Při spuštění dema máš tam panel,na kterém ovládáš některé věci ohledně dema(pauza,přetočit,přehrát 1/2..).Jinak mě vcelku udivuje,že hraješ přes STEAM a vůbec "nevíš" jak fungují cheaty a neumíš zpomalit demo..Více než zajímavé.

ExiiTUS
06-12-12, 16:31
Právě, že když spouštím demo, tak tam nic nemám.

Bezdak
06-12-12, 16:36
Demo musíš spouštět přes příkaz viewdemo a ne playdemo.

ZEUS
06-12-12, 16:39
9:41 je vážně pofiderní a akce předtím s tou HS ti nežeru. Jdu se na to dopodívat, poté to editnu.

ExiiTUS
06-12-12, 16:50
9:41 jsem ho tam slyšel! normální děra... ale nevěděl jsem zda to proděruje.. -.-" říkám vám, V ŽIVOTĚ JSEM NEDOSTAL BAN ZA CHEATING...

ExiiTUS
06-12-12, 16:51
10:29 normálně jsem 2x Zazoomoval ... a namířil na HS -.-"

ExiiTUS
06-12-12, 16:52
No když si to zpomalíte tak to opravdu nebylo namířený na hlavě x.O, ale opravdu nic nemám. věřte mi. k čemu by mi to bylo ?

Piner
06-12-12, 16:53
Original posted by Mr.Brown.


Sound 150, že? Řekni mi, jak ho mužeš slyšet ve vedlejším baráku.. viděl si vůbec demo, hm? Tohle normalní díra rozhodně není, takže tvoje obhajoba, že si ho slyšel je dost stupidní.

Edit : Jo to si ho možná slyšel v těch 10:45, ale není normální aby si mu zazoomil ihned na hlavu a jel podle ESP. Normální člověk si tam buď nabegripuje, a nebo si počká, ale ty si hodil zoom ihned na ESP.

ExiiTUS
06-12-12, 16:57
10:45 snad slyším že dupe ne????? nejsem hluchej

17:50 to samé nejsem hluchý -.-"

Mám takovej styl hraní. BOŽE nemám Žádné WH ANI AB !! pochopte to -.-" kdyby tu byl hráč, který tam hrál taky, tak vám to dosvědčí !

Piner
06-12-12, 17:01
Další post od Mr.Brown.



Šli ti tam dva. Na jednoho si hodil corss, ale když si viděl, že ti tam nepujde, hned si se otočil a jel podle esp na toho hráče vedle a bum HS, tohle taky není normalní. Ikdyž mám volume na max podle zvuku bych to fakt nepoznal.

ExiiTUS
06-12-12, 17:02
Boha, jste naivní? ... Ani nevím jak dát cheaty na STEAM ... prostě nevím ... ! žádně WH ani AB nemám pochopí to tu někdo???.. mít tak sem ani nelezu a nežádám o UNBAN! a mám ban i JINDE ! a né jenom u VÁS!

Piner
06-12-12, 17:04
Boha, jste naivní? ... Ani nevím jak dát cheaty na STEAM ... prostě nevím ... ! žádně WH ani AB nemám pochopí to tu někdo???.. mít tak sem ani nelezu a nežádám o UNBAN! a mám ban i JINDE ! a né jenom u VÁS!


9:41 jsem ho tam slyšel! normální děra... ale nevěděl jsem zda to proděruje.. -.-" říkám vám, V ŽIVOTĚ JSEM NEDOSTAL BAN ZA CHEATING...

Tak si rozmysli, co vlastně chceš. Za mě tam to WH je a tím jsem si jistý.

ExiiTUS
06-12-12, 17:05
Že já debil, zrovna netočil demo!

ExiiTUS
06-12-12, 17:06
Já? já chci jediný. a to Unban!
... nemám WH. budu se tu klidně hádat do aleluja ... protože vím co říkám, a vím, že CHEATY nemám. :)

ExiiTUS
06-12-12, 17:10
Původně založeno Mr.Brown
Šli ti tam dva. Na jednoho si hodil corss, ale když si viděl, že ti tam nepujde, hned si se otočil a jel podle esp na toho hráče vedle a bum HS, tohle taky není normalní. Ikdyž mám volume na max podle zvuku bych to fakt nepoznal.



On šel 1. a slyším že jde tamtudy no tak jsem tam běžel.

R3S
06-12-12, 17:15
No a je to tu , další z toho hax clanu ..jak zdůvodníš tu díru 9:40? přesně na hráče podle ESP .. seš zapnutej resp byls zapnutej.

E: ty neumíš spustit demo a žádáš na c-strike o adminství??.. to je moc...

ExiiTUS
06-12-12, 17:17
Říkám, že jsem ho slyšel, a děroval jsem.
A navíc v tom CLANU už nejsem. A to že je to podle toho ESP byla schoda náhod :( prosím dejte mi Unban. Budu točit dema jak hraji, a postupně vám je klidně budu ukazovat. Jenže já zrovna nenatáčel :(

ExiiTUS
06-12-12, 17:20
A navíc, jak říkáte, že 9:40 WH tak bych takto koukal furt ne? A střílel bych takto furt apod. :)

ExiiTUS
06-12-12, 17:21
http://csko.cz/forum/showthread.php?12440-Demence-na-topicu-UB-Exitus&p=142440#post142440

Piner
06-12-12, 17:28
Takže si údajně neměl WH ani AB, ale jak jsi věděl o všem, co sek de šustne ? Skype ? TS ? ...
Ode mě ten UB prostě nedostaneš.

ExiiTUS
06-12-12, 17:29
No volal jsem s hráčem ESWC # DiE na Skypu

R3S
06-12-12, 17:30
to jsem čekal , tahle výmluva tu poslední dobou letí

Piner
06-12-12, 17:31
No, doznání, žádný UB nebude. SKYPE může být posouzen jako Wallhack, takže asi lock.

ExiiTUS
06-12-12, 17:33
Bože, dejte mi Unban, nikdy jsem neměl žádný hack. a najednou si příjdu zahrát AWP a vy mi šoupnete BAN? Aspoň nějaký UB dočastný. a já každý den co tam budu budu točit dema a ukazovat vám to. No tak jsem s ním volal no. Ale jen chvíli. pak řekl, že mu to laguje. tak šel OFF na skype.

tyger103
06-12-12, 17:34
Demo jsem viděl a podle mě je čistý.Nekoukal jsem jen na ty časy,ale na celé demo.Prakticky všechno bylo slyšet.Čas 10:45 že jel chvilku po stěně když v úzké uličce byl slyšet (podle mě nic neobvyklého)... jedna ze dvou možností,bud tak jak to udělal a nebo vykoukne a zoomuje.Nejzajímavější je tedy opravdu čas 9:41,kde sice vystřelí relativně přesně,ale byl slyšet,že někde chodí a podle mě to tedy akorát zkusil.Celkově je slyšet,že hraje přes sluchátka a že dal 1 "luck" za mapu?No tak to bych musel mít ban také a hodně ostatních též.Jediné,co mi je divné je jeho chování na foru,ty řeči si protiřečí a něco mu zde na foru nevěřím.

Takže podle mě je clear na tomto demu.Jinak nevěřím celému klanu,podle mě si radí přes TS/skype,ale nemůžu to zatím dokázat.

EDIT:Pustil jsem si to ještě a na tom 9:41 slyšet nebyl,ale podle mě to jen tak zkusil..

ExiiTUS
06-12-12, 17:35
Tyger: aspoň jeden Díky moc. v Tom CLANU už nejsem. odešel jsem.

Piner
06-12-12, 17:36
To demo je možná celkem neprůkazný, ale sám si se přiznal, že jsi byl s kámošem na skypu. V pravidlech jasně stojí, že skype může být posouzen jako wallhack.

ExiiTUS
06-12-12, 17:37
Ale na Skypu jsem byl jen chvilinku protože mu to lagovalo tak se dal OFF ... volali jsme asi jen 3 minuty. Prosím dejte mi Unban :(

DarkAspecT
06-12-12, 17:38
Díky za to jméno. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=48770

ExiiTUS
06-12-12, 17:39
Ale noták. Dejte nám šanci. On ose na skypu někde dá volat a někde ne. nevěděl jsem že zrovna tady ne. Prosím o UNBAN :-(

tyger103
06-12-12, 17:40
Tyger: aspoň jeden Díky moc. v Tom CLANU už nejsem. odešel jsem.

To je můj názor,je mi celkem fuk jestli v tom klanu nejsi.Prostě jste si volali,podle mě hlavně na klasických serverech (hlavně MP) a tím jste dosti ovlivnovali hru.Přiznal jsi se u tohohle dema,rád bych aby jsi se přiznal i k volání na klasických serverech,protože to bylo někdy víc než jasný.

DarkAspecT
06-12-12, 17:41
Ale noták. Dejte nám šanci. On ose na skypu někde dá volat a někde ne. nevěděl jsem že zrovna tady ne. Prosím o UNBAN :-(
Nezajmá, když vlezete na server odklikáváte pravidla, ve kterých je to jasně napsaný. Toho tvýho kámoše jsem spectoval hodně dlouho 37:1 s jeho stylem hraní fakt ne. Nikdy nic průkaznýho, tak mám teď tohle. Díky za spolupráci. Unban nečekejte ani jeden.

ExiiTUS
06-12-12, 17:42
Na klasických serverech na skype nevolám. Volal jsem pouze na tomto DM volali jsme už předtím než jsme hráli csko. pak jsme šly hrát a pak šel OFF že mu to lagovalo. tož vše.

DarkAspecT
06-12-12, 17:43
Nevěřím ti. On určitě není hráč co by měl mít 37:1 jeho styl hraní mi připadal divnej už delší dobu. Zajímavý je, že to vždy lamil když tam byl sám z toho klanu. Pak mu přišel nějakej kámoš z toho cheaters klanu eswc a najednou skóre jak markeloff. Lock není co řešit.

ExiiTUS
06-12-12, 17:45
On hraje dobře, je skvělí hráč. Jděte hrát 1 on 1 AWP. :) uvidíš sám

DarkAspecT
06-12-12, 17:46
On hraje dobře, je skvělí hráč. Jděte hrát 1 on 1 AWP. :) uvidíš sám
A ty budeš ve spectu se zaplým wh, že... Tak určitě :)

Piner
06-12-12, 17:47
1v1 a 10v10 je celkem rozdíl. Při 1v1 slyšíš přes celou mapu, při 10v10 máš štěstí, když slyšíš aspoň přes půlku mapy. Doznal jsi se, stáhl jsi do toho i svýho kámoše. Já jen čekám na rozsudek kotla, jak to vyřeší, jestli dostaneš ban s určitou délkou, nebo jestli ti nechá perma.

To už je jen na něm.

ExiiTUS
06-12-12, 17:47
1 on 1. jděte na CW server. a uvidíte :)))

apach29
06-12-12, 18:07
Melo by se to tu zase zavest, jako kdysi, ze banovat steam hrace by meli jen zkuseni starsi admini. Na tom demu neni nic co by aspon vzdalene pripominalo AB
a WH ani nahodou. Vse byl sound, nebo ho odtamtud nekdo zabil, tak sel na jistotu. Nemate nic ani na to, ze by si radili prez skype. Byl by ta aspon naznak neceho
jako razeni a to, ze by vedel o ostatnich. Unban je v tomto i v tom DarkAspectovym banu samozdrejmost.

*srsen*
06-12-12, 18:11
Jen ten jeden čas je divný, nic víc, já už sem je několikrát viděl hrát, hráli dobře, i když tam byl jen jeden.

ExiiTUS
06-12-12, 18:12
Děkuji, aspoň 2 lidé :)


jinak:



Sice jsem řekl, že jsem volal na skype. jenže je to lež, v tu chvíli jsem myslel, že mě to zachrání. A přidělal jsem další problém. Kdyby jste mi dali skype. nebo přidejte si mě : exiitus8. děkuji

DarkAspecT
06-12-12, 18:15
Apachi asi si je neviděl hrát, že? Zastáváš se ho tu, ale on se přiznal že si volali přes skype. Teď se tu chce vymluvit, že kecal aby nepřitížil kámošovi. Celej ten jejich klan je ostuda sama o sobě co hráč to cheater.

ExiiTUS
06-12-12, 18:15
Počkej, DarkAspecT prosím tě můžeš si mě přidat na skype? exiitus8 jen na 5 minut pak si mě vymažeš. něco ti chci ukázat.

apach29
06-12-12, 18:16
Apachi asi si je neviděl hrát, že? Zastáváš se ho tu, ale on se přiznal že si volali přes skype. Teď se tu chce vymluvit, že kecal aby nepřitížil kámošovi. Celej ten jejich klan je ostuda sama o sobě co hráč to cheater.

Komentuju demo, co se tu na nej odvolavate vy. Navic na DMFFA je to skype k hovnu, nezustavas ve spectu dyl jak dve sec.

DarkAspecT
06-12-12, 18:17
Nebudeš mi nic ukazovat, sereš si tu do huby. Ban prostě máš a je to vyřešený, maximálně mu zkrátím ban na 2 měsíce za razení polohy, pokud se tu přiznáš. Jestli ne tak má hold perma tak to je.
E: For Apach: Ikdyby si radil na knifu tak mi je to prostě jedno.

Piner
06-12-12, 18:18
Komentuju demo, co se tu na nej odvolavate vy. Navic na DMFFA je to skype k hovnu, nezustavas ve spectu dyl jak dve sec.

Ty jsi asi natvrdlej. Běhá po mapě, má radar. Skypu mu tudíž k hovnu není. To demo je možná neprůkazný, ale celkem mě " zachránilo ", že se přiznal ke skypu. Teď nám tu začne tvrdit, že lhal, ale tomu já nevěřím.Pravidla jsou pravidla, a pokud se ti to nelíbí, táhni na gejšits.

EDIT: Souhlasím s aspectem, můžu mu zkrátit ban a editovat reason, ale ještě dneska tu běhat nebude.

ExiiTUS
06-12-12, 18:21
EHm. jak se psalo v shoutboxu. to že voláme na skype, neznámená, že si musíme radit. ale i tak jsme NEVOLALI on je v tom nevinný. toto jsem mu psal na skype.

[17:30:09] ExiiTUS: když tak jsme volali na skype ok?

V té chvíli mi přišlo řešení si toto vymyslet. Ale přidělal jsem problém sobě i jemu. Kdyby si dal skype poslal bych ti vše co jsme si psali poslední týden

3k a Jerry
06-12-12, 18:24
Fuha Pinere poslední dobou co máš modrou máš ego nahoře jak blázen.
Jinak to že volá na skypu nebo ts neznamená že si radijou polohu , jedině že by jeho kamoš celou dobu sedel ve spektu.
Obsah tematu 90 % nepodstatny veci 10% užitečne věci.
Idu kouknout na demo pak editnu ještě..

Kotel
06-12-12, 18:24
9:41 - jaký sound???
10:29 - asi jen 1 cas s ab, to na ban nestaci
10:45 - byl slyset
17:50 - byl slyset

ExiiTUS
06-12-12, 18:25
Piner. aspoň ty dáš mi skype?

Piner
06-12-12, 18:27
Fuha Pinere poslední dobou co máš modrou máš ego nahoře jak blázen.
Jinak to že volá na skypu nebo ts neznamená že si radijou polohu , jedině že by jeho kamoš celou dobu sedel ve spektu.
Obsah tematu 90 % nepodstatny veci 10% užitečne věci.
Idu kouknout na demo pak editnu ještě..

Byl jsem takový vždycky, a vždycky takový budu.
Na to demo se ani nekoukej, stejně tu většina tvrdí, že demo je clear. Jak říká kotel, nevěřím mu, že 9:41 něco slyší ale OK.
Když tu padlo slovo o " zkušenějších a starších " adminech, ať mi někdo vysvětlí frag v čase 10:29. Při normálním play by jste nic nepoznali, však když je to 2x zpomalené, tak co to je ?? Má cross půl metru od něj a stejně tam padle hlava? ..

ZEUS
06-12-12, 18:27
Co se týče toho 9:41 tam já tam nikoho neslyším... Jak to, že si ho slyšel ty ?

DarkAspecT
06-12-12, 18:29
Unban dám jen na příkaz Kotla.

ExiiTUS
06-12-12, 18:31
Slyšel jsem ho tam jak tam jde, tak jsem zkusil štěstí a vystřelil jsem tam, a byla shoda náhod, že jsem trefil zrovna tam kde byl. nevěděl jsem zda se to proděruje nebo ne. Jinak vám mohu zaručit nejsem CHEATER.

Piner
06-12-12, 18:32
A ještě něco, nemohl prostě slyšet čas 9:41, tomu nevěřím ani za hovno.
Další věc, přiznal se ke skypu. Každý si pozorně přečtěte pravidlo tuším že číslo 2, kde je jasně napsáno " že skype a ts3 může být jasně posouzeno jako wallhack !!!! " A tím to pro mě končí, přiznal se, že byli na skypu, tak sem netahejte sračky typu, že mu nemusel radit polohu hráčů. Podle toho co tu oba dva píšou, jak do chatu, tak sem, to jsou kamarádi. Tak trochu popřemýšlejte, s kamarádem by jste si taky radili polohy, kdyby ste na to měli koule.

Já jsem prozatím ještě modrý, takže na nějaký razení vám seru.

Dokud nedostanu jasný příkaz ke zkrácení banu nebo pro UB, nic nečekej.

Btw, kotle nepsal si někde, že 1 čas na AB stačí ? ..

apach29
06-12-12, 18:34
9:41 ti vysvetlit nedokazu, ani ja tam nic neslysim. Ale jinak vse clear.

Piner
06-12-12, 18:42
Ještě se někdo kukněte na čas 9:30, taky divné.

To je skoro to stejný, jako při čase 10:29.

R3S
06-12-12, 18:44
Je fakt , že na tom demu toho moc není ,spousta hlav který ti můžem a nemusíme věřit ale prostě ta díra nemohl bejt luck..navíc jak psal zeus nikoho tam neslyším..

Milk
06-12-12, 18:44
jak jsem psal minule, hraje divně, čas 9:41 souhlasí, s tím ab nevím nevím, ale myslím si, že průkazné demo to nený.

Kotel
06-12-12, 18:47
9:41 - slyset nebyl, takze zrejme nejaky bug
1 cas na wh taky nestaci. Musi byt alespon 3 jasne.

3k a Jerry
06-12-12, 18:48
9:41 Je sice zajimavé, ale taky se mě občas podařila taková blbost i když ne přes takovou zed , že jsem si říkal kdyby to někdo natáčel tak asi dostanu ban za wh.
Jinak to 10:29 je pravda že střela letí jinam než míří, ale jeden čas na zabanování steam hráče podle mě néni.
Zbytek slyší, šak hraje proti botum, kteří mu tam dupali..
Já jsem pro unban

ZEUS
06-12-12, 18:49
9:41 ti vysvetlit nedokazu, ani ja tam nic neslysim. Ale jinak vse clear.

Jsme dva, co to nedokážou vysvětlit.

Jsou 2 možnosti: Že má WH, zapíná a vypíná nebo prostě jen tak vystřelil. Nevěřím, že mu to ten druhej z clanu řekl, že jde tam a tam....
Nikdy mě nenapadlo, na tom místě dírovat.

ExiiTUS
06-12-12, 18:50
ZEUS: no a mě to blbečka napadlo ... nevěděl jsem jestly to proděruje nebo ne.. tak jsem zkusil. :(

Piner
06-12-12, 18:55
Dostal jsem rozkaz dát UB, jenže já zatím tak neučiním. Poprosím všechny, aby se koukli na čas 9:30 a 10:29 - jestli jsou to oba dva AB momenty, UB mu nedám i kdyby mě to stálo bůh ví co.

ExiiTUS
06-12-12, 18:57
Pokud si dostal rozkaz, měl by jsi ho vykonant. nebo se snad mílím?

tyger103
06-12-12, 18:58
Takže když se to shrne,tak demo je neprůkazný.Jeho zčásti odporující se příspěvky zde,kde jedním z nich je doznání k volání přes skype se použili jako důkaz pro ban za porušení pravidel jeho i jeho kámoše. Ze hry není žádný přímí důkaz o radění přes hlasové komunikační programy,avšak my kteří hrajeme na těch serverech jsme přesvědčeni o tomto porušení pravidel. Co s tím? :)

ZEUS
06-12-12, 18:59
Dej mu unban. Když si nejseš jistej, tak se to řeší v admin foru. 2 momenty na to prostě nestačí.

DarkAspecT
06-12-12, 19:02
Každopádně ten ace ode mě dostal ban, za razeni přes skype. Unban či ne?

Bezdak
06-12-12, 19:03
Unbam.