PDA

Zobrazit normální verzi : Demence na topicu/UB/Exitus



asdfooT
06-12-12, 17:16
Cus,sorry ale nejde mi napsat prispevek do tamtoho topicu...
Takze ... kde zacit ze? no.. jak jsem koukal na tuhle nekonecnoou demenci --->http://csko.cz/forum/showthread.php?12437-ExiiTUS-Bezd%26%23367%3Bvodn%FD-BAN-Piner

Tak mi skoro kleplo.. proc? hned vam vse podrobne vysvetlim!

Nejdriv dame to WH ..

WH se sklada z dvou slov a to je Wall/Zed a Hack [ to muzem nachat ] .. To doufam ze kazdy admin vi.. a doufam ze i vi ,ze kdo to pouziva muze videt prez zed.

Takze jak jsem koukal hral na Sound/zvuk ... coz asi admin co daval bana nemel.
Kdyby mel WH tak kouka na zed,pred nebo utece,ale musel by vedet zda bude za zdi.

A to co tam pisete je uplna blbost!

A ted AB ..

AB ma taky dve slova Aim/Mireni [nebo muzem klidne presnost] a BOT

AB - umoznuje mireni automaticky na HLAVU,TELO nebo na NOHY [podle toho jak si to nastavite]

Nevim jeslti jste videli ze mu to miri na jednou z nich AUTOMATICKY!

Tim myslim ze jsem napsal vsechno..

Diky za precteni meho topicu a omlouvam se za pripadne chzby .. pisu na rychlo

S pozdravem asdfooT.

R3S
06-12-12, 17:19
jakej smysl má tenhle topic? btw , projedte někdo Ip toho asdfoota dík

asdfooT
06-12-12, 17:20
Jaky smysl ? ze admini jsou uplni neznalci .. to je smysl tohodle TOPICU! + ospravidelnit hrace exitus

asdfooT
06-12-12, 17:26
A vubec mi nepripadalo jako WH a AB to uz je pitomost WH uz jsem nekdy pouzil .. tak vim..o co se jedna

ZEUS
06-12-12, 18:42
Příště to nedávej do žádostí o unban, akorát tam zabíráš místo ostatním, co si chtějí dát žádost.

yadort
06-12-12, 19:29
jakej smysl má tenhle topic? btw , projedte někdo Ip toho asdfoota dík
na 94.112.172.14 doufám v chatlogu je to stejne meno.


Jaky smysl ? ze admini jsou uplni neznalci .. to je smysl tohodle TOPICU! + ospravidelnit hrace exitus

jo dement seš tady akorát ty ! deš poučovat adminy co je to wh/ab dej si facku a utíkej ven :)
si myslim kdyby to nevedeli a nehlasily cheatry prava nemaji
edit : není k ub

Piner
06-12-12, 19:56
To AB tam je, za tím si prostě stojím. Na časech 9:30 a 10:29 není pravdivýho ani hovno. Kdybych do reasonu toho banu nedal to WH, je možná ještě teď banned.
Ty nás tu chceš poučovat při angličtině.. Aha, děkujeme.
Na tebe si dám taky bacha, ani nevíš kolik na tebe chodí hlášení.

A pokud si myslíš, že nerozpoznám cheat od haxu, tak se podívej na moje poslední založené thready, a kolik z nich jich bylo banned. No, přes 95% určitě.
Nemáš se moc chlubit, že jsi použil WH.

Jinak jsi asi první, kdo si šel stěžovat za kamaráda. Ty si byl s něma taky na tom skypu, že ? .

Slunicko
06-12-12, 20:22
Kdyz uz poucujes o ab tak bys mohl vedet ze nestrili na hlavu, telo NEBO nohy muze se to nastavit i tak ze se to strida ale to jen tak neco na priuceni a ne jen do jednoho bodu + se muze jeste nastavit ze se treba bude trefovat az po nekolika vystrelech treb vzdy po 5-ti da hs a to ze si pouzil wh se mas vazne cim vytahovat abys za chvili nepodaval zadost tky.

E: nechces jeste nahodou udelat video navod jak se pozna wh/ab ? Rad bych se priucil a trosku se zasmal kdyz uz nemas co delat a pises tu kraviny..