PDA

Zobrazit normální verzi : Dostal som BAN od akože ADMINA,ARAMAN,Nekomancer Shadowdancer??



RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:08
Čawte dostal som BAN od admina ktory bol minule zabanovany za WH?čo to ma znamenať,Ano nadaval som mu lebo som nesuhlasil aby s nami hral na GUNGAME.
Ako môže on hrať ked mal BAN???

Nekromancer
06-12-12, 20:16
A mohl by jsi mi v Banlistu ten ban najít? To by mne docela zajímalo.....

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:20
No ved si to vieš ako Admin vymazať tak nerob zo seba blba

Bezdak
06-12-12, 20:21
Cizí bany mazat může jen Kotel (majitel portálu). Klasickej admin, jako je tady Nekromacer může upravovat/mazat pouze bany, které dal on.

Nekromancer
06-12-12, 20:22
No tak máš nějaké informace k tomu? Třeba který admin mi ten ban dal? Chtěl bych si s ním o tom promluvit :D

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:24
Opytaj sa akj Mirousa vtedy hral

Nekromancer
06-12-12, 20:27
Nebo alespoň den, mapu?

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:28
Neviem nepametam si preto som na teba nadaval lebo som sa najebal

Nekromancer
06-12-12, 20:30
Víš, dle mého jsi se prostě jen špatně podíval na nějaký ban, který jsem dával já, a zaměnil jsi zabanovaného hráče s adminem.

R3S
06-12-12, 20:31
dodej výpis z console....!!!!!

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:32
Nie nie jasne tam bolo napisane že mas Ban za WH,odvtedy si ani nehral až dnes,no neviem ale daj mi unBAN

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:34
Čo je konzola?ja to neovladam aky vipis chceš?

R3S
06-12-12, 20:34
Dodej výpis z console!!!!!!!!!!! to je jak u blbejch tu fakt že jo...

toto si četl? http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

Já už na to nemám..

Nekromancer
06-12-12, 20:36
ale daj mi unBAN
Co prosím. O unban se žádá, ne přikazuje.

Navíc:

Ano nadaval som mu
Sám přiznáváš, že jsi nadával.


Pokud mi neukážeš nějaký důkaz, že jsem dostal ban, není co řešit.

E: Navíc, hrál jsem myslím skoro každý den poslední dobou, to že jsi mne nepotkal, to nic neznamená.

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:40
Počuj ja tu prispievam smskami hrajem poctivo a tak si myslim že mi daj pernament BAN ja nebudem žiadať .Mam už dosť rokou na to aby som vedel čo čitam počas hier a že kto dostal za čo BAN.Kašlem na kotelnu tento BAN som dostal nepravom a ty to dobre vieš

Nekromancer
06-12-12, 20:50
Mam už dosť rokou na to aby som vedel čo čitam počas hier a že kto dostal za čo BAN.

Zcela evidentně to s tím čtením tak slavné nebude =>

dodej výpis z console....!!!!!


Dodej výpis z console!!!!!!!!!!! to je jak u blbejch tu fakt že jo...

toto si četl? http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

Já už na to nemám..

A znovu, sám jsi přiznal, že jsi nadával, takže tvoje výkřiky jako


tento BAN som dostal nepravom a ty to dobre vieš
Odkazují na rozštěp osobnosti nebo nějaké jiné problémy.


Začni myslet, pak si přečti, co již bylo řečeno. Jinak se neozývej.

RAMBOVA MATKA1
06-12-12, 20:56
Vieš čo trhni si aj zo svojim Adminom aj s celou Kotelnou,nepotrebujem ani teba ani kotelnu k životu strč si to do prdele IDIOT,a chovaj sa slušne a nepodvadzaj v hre.
Je plno inych serverou nikto nieje zavisly na Kotelni.Strč si ju do prdele ti vravim

ivoros
06-12-12, 21:01
Vieš čo trhni si aj zo svojim Adminom aj s celou Kotelnou,nepotrebujem ani teba ani kotelnu k životu strč si to do prdele IDIOT,a chovaj sa slušne a nepodvadzaj v hre.

Snažili se ti jen pomoct a ty je hned tak fakuješ? Kdyby sis aspoň přečet, JAK se žádá o unban a hodil sem výpis z konzole, pak by se s tím možná dalo něco dělat. My momentálně nevíme, jestli ten ban patří tobě nebo jestli máš sdílenou IP. PROTO POTŘEBUJEME VÝPIS Z KONZOLE!!!
[Konzoli spustíš tlačítkem ; (pod Esc), označíš text, klikneš na něj pravým myšidlem a dáš "copy".]