PDA

Zobrazit normální verzi : Mozem byt admin?



boxolop
24-06-11, 11:17
Volam sa Tomas,mam 16 rokov,byvam na slovensku v povazskej bystrici.Counter-strike hravam uz asi 3 roky,posledneho pol roka hravam na csko.cz hlavne na serveroch zombie 1 a 2 a teraz uz aj na furienovy.Uz som bol adminom na public servery,ale sa zrusil potom.neboli so mnou ziadne problemy.ked som tam bol admin nikde inde som nehraval iba tam.na pocitaci som rano uz od 6 a potom po obede od 14 do 17 niekedy do 19.ako som povedal teraz hravam iba na csko.cz.predtym som mal nick NH6 sa uci bh,potom som mal BoXoLoP a teraz mam BoXoLoP -l.:CQ:.l-.chcel by som byt admin hlavne preto lebo ma stve ked niekto chceatuje a neni tam admin.uz sa mi to velakrat stalo ze na zombie mal niekto speedhack ale nebol tam admin,a kazdeho to stvalo.a aj ma stve ked niekto zacne nadavat ostatnym.chcel by som tomu zabranit tak preto sa chcem stat adminom.moj steam ID je:0:0:1344162976,ale radsej by som to mal na meno a heslo ak by mi nahodou steam ukradli.dakujem

Zero
24-06-11, 11:26
oh honey...

ZodinaK
24-06-11, 11:36
Nechci psát nic proti tvé osobě hochu,ale mohl jsi to vepsat trošku s gramatičností ,neodfláknout to a popsat se třeba do detailů. Více méně už jen nadpis a hlavička topicku napovídá za neohrabanost. Když už o něco mám zájem a chtěl bych aby to byla špičková práce,tak to přece nenapíšu tímhle způsobem jakým jsi to ty právě vytičil.Nic proti ale mě se osobitě tvoje přihláška nelíbí,ne z důvodu že by jsi nemohl být admin,prosim v tom se meze nekladou,ale v tom jak jsi svoji přihlášku zbytečně odbyl. Je to jen můj názor,promiňm jestli jsem se tě s tím nějako dotknul. ;) Ale jinak máš snahu,věřím že ti to zatím třeba nejde se rozepsat uvést o sobě víc,ale to se naučíš již brzo.Tak jo hochu měj se a držim ti palce budeš je moc potřebovat.Ahoj ZodinaK

InVitro
24-06-11, 11:36
moj steam ID je:0:0:1344162976

Tak tohle je velice zajímavé steamID .... Ještě si tam zapoměl dát to VALVE.:-S

UFOusek
24-06-11, 11:45
Pls chci bit admin

ahoj, jmenuju se Zdenek a absolutne jebu na mezery za carkama a teckama. U komplu sedim nonstop a kdyz nesedim tak lezim. Chtel bych byt adminem kvuli nejakejm cheaterum nebo co, nekde jsem to slovo cetl, vypada to c00l tak ho sem placnu. Hraju zombie, takze samej citr a hekr. Navic tam mel nekdo speeeeedhack, jmenoval se "killer - mam lagy" a mel ping 250. To me teda jako fakt nastvalo, a proto jsem se utikal zaregistrovat na foru, protoze chci moc moc pls byt adminem. Moje nicky byly: CTOKOKOTOB, CTOKOKOTOB ucim se strilet, CTOKOKOTOB ucim se chodit, CTOKOKOTOB ucim se skakat, CTOKOKOTOB profesional, cToOkOkOtOb kIlLeR a ted mam @C70K0k0T0B_|U.L.T.R.A/M.A.S.T.E.R.S|> takze chci prava pls

chmod a+x /bin/laden
24-06-11, 12:13
Ona snad vypukla nějaká epidemie, která vyhubila všechny mezery za interpunkcí? už to vidím v každém druhém příspěvku :-/

Charon35
24-06-11, 12:41
- 1. príspevok na fóre, nikto ťa zrejme ani nepozná
- pochybujem, že máš vôbec steam, alebo, že si mal. "ukradli mi steam" tu píše každý druhý
- žiadosť nič moc (napr. ti tam chýba, ako dlho hráš na Kotelne)

=> NIE

dtr
24-06-11, 12:48
Podle mě nikdy steam neměl, má NS a chce práva dostat na jméno a heslo, takže to vypadá ta,k že si myslí že jsme všichni tak blbí jak on chytrý.
PODVOD "ak by mi nahodou steam ukradli"

jazzin
24-06-11, 13:18
Nechci psát nic proti tvé osobě hochu,ale mohl jsi to vepsat trošku s gramatičností ,neodfláknout to a popsat se třeba do detailů. Více méně už jen nadpis a hlavička topicku napovídá za neohrabanost. Když už o něco mám zájem a chtěl bych aby to byla špičková práce,tak to přece nenapíšu tímhle způsobem jakým jsi to ty právě vytičil.Nic proti ale mě se osobitě tvoje přihláška nelíbí,ne z důvodu že by jsi nemohl být admin,prosim v tom se meze nekladou,ale v tom jak jsi svoji přihlášku zbytečně odbyl. Je to jen můj názor,promiňm jestli jsem se tě s tím nějako dotknul. ;) Ale jinak máš snahu,věřím že ti to zatím třeba nejde se rozepsat uvést o sobě víc,ale to se naučíš již brzo.Tak jo hochu měj se a držim ti palce budeš je moc potřebovat.Ahoj ZodinaK

Ok natvrdo se zeptám. Děláš si z nás prdel nebo jsi fakt dislektik?

ZombieBot
24-06-11, 14:30
Ok natvrdo se zeptám. Děláš si z nás prdel nebo jsi fakt dislektik?

Já jsem taky dislektik. A co jako?

foxik
24-06-11, 15:01
To je SteamID 3. generácie?

boxolop
24-06-11, 15:07
ano je to valve my tam neskopirovalo.boa riesite take nepodstatne veci,ano steam mi ukradli.ved ho ukradnu kazdemu 5 lol.a to ze nepisem mekcene a dlzne no a co vela ludi ich nepise lol.a co mam este viac o sebe povedat???mam vam povedat datum narodenia,kolko krat do tyzdna sa sprchujem,kolko krat do dna si .....a tak ci co.a napisal som ako dlho hram na kotelni.som napisal pol roka hram na kotelni a je pravda mam NS aj som napisal ze steam mi ukradli.boa alebo ze prihlaska neni pekna.nemal som to spravit cez skicar a vymalovat to???boa a obrazok je jedno aky je.ja som nehal povodny.kokos ak tuto admin musi pekne pisat s mekcenmi a dlznami tak potom na serveroch neni ani jedneho admina

Smile
24-06-11, 15:12
ano je to valve my tam neskopirovalo.boa riesite take nepodstatne veci,ano steam mi ukradli.ved ho ukradnu kazdemu 5 lol.a to ze nepisem mekcene a dlzne no a co vela ludi ich nepise lol.a co mam este viac o sebe povedat???mam vam povedat datum narodenia,kolko krat do tyzdna sa sprchujem,kolko krat do dna si .....a tak ci co.a napisal som ako dlho hram na kotelni.som napisal pol roka hram na kotelni a je pravda mam NS aj som napisal ze steam mi ukradli.boa alebo ze prihlaska neni pekna.nemal som to spravit cez skicar a vymalovat to???boa a obrazok je jedno aky je.ja som nehal povodny.kokos ak tuto admin musi pekne pisat s mekcenmi a dlznami tak potom na serveroch neni ani jedneho admina

No dobry, tak si zbal svejch pět švestek a padej o dům dál...

Koukni se na podmínky přijetí...Musíš mít steam, musíš hrát na kotelně aspoň rok...Jinak co se toho jak píšeš týče, žádáš si tu kurva o post admina a vypadá to jak kdyby sis psal s kamarádem o tom, co děláte ve škole...Chci tě vidět, až si třeba budeš psat o zaměstnání, jestli to budeš psát takhle, skončíš pod mostem...

MARTiii
24-06-11, 15:25
steam ti ukradli
kolikrat sme to tu slyseli :-D
mam na steamu pres 100 lidi 50 z nich uz to hraje i nekolik let a porad na stejnym steamu, podle tve teorie melo prijit o steam 10 lidi coz se nestalo
woooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwooooooooow oskarwOw!

jazzin
24-06-11, 15:32
Já jsem taky dislektik. A co jako?

aspoň se ale nesnažíš vytičit gramatičnost jako zde machrující Mr.Diktát aka ahoj ZodinaK

Normálně takhle kousavej nebejvám a asi to neni ani nutný, ale ten ZodinaK je mi fakt bytostně nesympatickej, znáš to =) S dyslexii taky bojuju celej život. Ale aspoň nejsem namistrovanej...

ZodinaK
24-06-11, 22:52
Jazzin,promiň už to tak mám, moje matka je dyslekticka.A já píšu tak jak píšu.Promiň ale já si myslím že tohle by jsi mohl přehlídnout.Přece jen to není zas až tak hrozné :).

jazzin
24-06-11, 23:59
Jazzin,promiň už to tak mám, moje matka je dyslekticka.A já píšu tak jak píšu.Promiň ale já si myslím že tohle by jsi mohl přehlídnout.Přece jen to není zas až tak hrozné :).

No a já myslel, že jsi namachrovanej buran. Taky jsem dyslektik, ale bojuju a snad to není tolik poznat. Goodluck, třeba se čapneš =)

hopik
25-06-11, 01:10
ufousek zabiják :D:D :D :D :D :DDDDDDDDDDDDD CTOKOKOTB učim se chodit :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dEEEEEEEEEEL
25-06-11, 09:24
@C70K0k0T0B_|U.L.T.R.A/M.A.S.T.E.R.S|>

Hej ti si mi ukradol nik ! BAN
To je náž klan teg !

ZombieBot
25-06-11, 10:01
ne!!!!! to je naz klantag! vi ste my ho uklrady !! ja vma dam ban! ti cytre! vipny ti cyty!

kashpi
25-06-11, 11:50
Mě by zajímalo jestli většina z těch lidí co tu žádá o práva jen kvůli tomu, že chce práva, protože na serveru není žádný admin ví, že když napíší do chatu
"!tonda z dolni horni ma speedhack", tak že přijde nějakej admin? Ještě se mi snad nestalo aby přes den nebyl na nějakém serveru admin. Když se kouknu na "/admin" tak se tam vždycky aspoň 2 najdou :D

killer-savage
25-06-11, 12:24
hentakeho admina nechceme. nema skusenosti, zo slovenciny ma urcite 4 jako ja na ZDŠ :D a som tiez dislektik.

ZombieBot
25-06-11, 13:13
Mě by zajímalo jestli většina z těch lidí co tu žádá o práva jen kvůli tomu, že chce práva, protože na serveru není žádný admin ví, že když napíší do chatu
"!tonda z dolni horni ma speedhack", tak že přijde nějakej admin? Ještě se mi snad nestalo aby přes den nebyl na nějakém serveru admin. Když se kouknu na "/admin" tak se tam vždycky aspoň 2 najdou :D

Hm, když jsem psal, nikdy kromě luccy nikdo nepřišel.

jazzin
25-06-11, 14:51
Hm, když jsem psal, nikdy kromě luccy nikdo nepřišel.

Chodim vždy. Konkrétně ty už jsi 2x volal zbytečně. Vedu si texťák lidí, kteří volaj zbytečně na čisté hráče, potom je možné že potřetí už nepřijdu.

ZombieBot
25-06-11, 15:00
Chodim vždy. Konkrétně ty už jsi 2x volal zbytečně. Vedu si texťák lidí, kteří volaj zbytečně na čisté hráče, potom je možné že potřetí už nepřijdu.

To asi těžko. Žádám aby jsi byl zbaven práv za lhaní. Protože už jsem dobrej měsíc nezapnul csko. Přistal jsem to hrát dřív, než ty jsi vůbec dostal práva. A navíc, to je celkem špatnej přístup, takovej přístup by admin mít neměl. Co když napotřetí to bude cheater? To, že nezkušení hráči volaj adminy, neznamená, že pak na ně budeš srát.

MARTiii
25-06-11, 16:09
blbost sem napsal beru zpet

boxolop
26-06-11, 14:44
co zas trepes ty kokot.podmienka je aspon 3 mesiace boa a co tam mam napisat,hmm???aky jazyki ovladam???kolkokrat do dna si honim ci co kurva?

grEy
26-06-11, 14:50
Haf, haf..

znedlob
26-06-11, 14:55
Mňau, mňau..

Charon35
26-06-11, 15:00
aky jazyki ovladam???

To nepíš, to vieme všetci. ŽIADNY neovládaš. Vypni PC a pakuj sa doučiť gramatiku, lebo neskončíš ani základku. Veď pologramotný róm na východe slovenska píše lepšie ako ty! Sa uvedom blbeček. Máš tu 3 posty, z toho 1 je žiadosť a v dvoch len nadávky a urážky.

apach29
26-06-11, 15:02
co zas trepes ty kokot.podmienka je aspon 3 mesiace boa a co tam mam napisat,hmm???aky jazyki ovladam???kolkokrat do dna si honim ci co kurva?

Zadost se zamita na dobu urcitou. Znovu pozadat muzes v pristim mileniu.

Larodar56
26-06-11, 15:04
Apachu kdo ti dal pravomoce Martiho? To on je vrchní zamítač. :D

Smile
26-06-11, 15:47
Apachu kdo ti dal pravomoce Martiho? To on je vrchní zamítač. :D

Marti na to poslední dobou ale pěkně sere...:/

Flash
26-06-11, 16:12
Ale, ale prisel se nam sem ztrapnit dalsi uplnej kokot... uz me to docela chybelo, protoze ty co chodili posledni dobou byli sice retardovany ale ne tolik, kazdopadne ty si zase prines oziveni a dokazal si mi, ze kreteni takovyhleho kalibru este nevymreli a ze porad muze prijit nejakej retard co nanda takovou naloz sracek, jako ty.

ZEUS
26-06-11, 16:55
co zas trepes ty kokot.podmienka je aspon 3 mesiace boa a co tam mam napisat,hmm???aky jazyki ovladam???kolkokrat do dna si honim ci co kurva?

Díky, ale to vážně vědět nechceme... sbal si saky paky a papa :D

killer-savage
26-06-11, 17:43
co zas trepes ty kokot.podmienka je aspon 3 mesiace boa a co tam mam napisat,hmm???aky jazyki ovladam???kolkokrat do dna si honim ci co kurva?
povec kolko krat do dna si ho hencujes a ze ci ti to vytece a do 2 hodin tve odpovede mas prava jako ma aj sam velky KOTEL :D

boxolop
27-06-11, 13:21
nie musim hrat na kotelni aspon 3 mesiaci ty idiot.a co tam mam pisat ze kolko krat denne si honim ci co kurva????sa strc do pice ty kokot to nabuduce vyfarbim na ruzovo aby sa ti to pacilo,ok?

boxolop
27-06-11, 13:22
5 krat do dna a mas pravdu vytece :D

ZEUS
27-06-11, 13:30
nie musim hrat na kotelni aspon 3 mesiaci ty idiot.a co tam mam pisat ze kolko krat denne si honim ci co kurva????sa strc do pice ty kokot to nabuduce vyfarbim na ruzovo aby sa ti to pacilo,ok?

Sbal si svých 5 švestek a jdi navštívit dům vedle....

killer-savage
27-06-11, 14:07
teraz si admin dementov :D ale tu rozhodne nemozes byt admin s takimto pristupom a s tvojimi skusenostami.

kotr
28-06-11, 20:39
Boa co ho furt serete lol.boa jeto borec jak prase lol.co vam ma rikat lol.chce prava boa.je skuseny boa!!!

PS:UFOUS NA HRAD!!!!!UFOUS MUSI KOMENTOVAT VSE!!!MA NEJ KOMENTY :d

Smile
28-06-11, 21:43
Boa co ho furt serete lol.boa jeto borec jak prase lol.co vam ma rikat lol.chce prava boa.je skuseny boa!!!

PS:UFOUS NA HRAD!!!!!UFOUS MUSI KOMENTOVAT VSE!!!MA NEJ KOMENTY :d

Kdyby bylo anální horolezectví olympijská disciplina, garantuju ti, seš jeden z adeptů na zlato...

boxolop
28-07-11, 09:18
NO COMMENT OMG.ty kokos nepaci sa vam jak pisem,a to ze mi ukradli steam no a stava sa omg.viete co nerieste to a serte na to