PDA

Zobrazit normální verzi : první cfg?



BlazawOw
07-12-12, 19:56
Jestli chce te byt ještě lepší v knife, a neumíte si udělat cfg. Tak ja vám nějaké dam dam :) Je to celkem dobre cfg (ja stim někdy hraju).

Návod!

Pro hrani musite ještě něco udělat. Jestli mate steam tak:cfg musite uložit do -> program files nebo C -> steam -> složku s vašim jménem (steammappp) -> cstrike -> cstrike_czech -> a tam. Pro non-steam: program files nebo C -> cstrike a tam.

Spuštění:

Ve hře pak date consoli klavesnicí (;) je pod esc a napišete exec "nazev cfg".cfg např.: exec hp0s.cfg a dáte enter. Hodně štěstí s cfg.
odkaz ke stáhnutí cfg: Není, z důvodu nesmyslných údajů


S pozdravem: ph0s.

Piner
07-12-12, 20:03
Díky za tento úžasný návod, nejsi první ani poslední kdo dělá tyto úžasné návody :smile:

Edit : Koukám, že po mém postu si konečně dodal link na stáhnutí tvého cfg :)

BlazawOw
07-12-12, 20:06
diky :) ja to dělam těm co to neumí. Stručný návod.

zyx
07-12-12, 21:25
Aha, aha


alias +snipershot "+attack2; wait; -attack2"
alias -snipershot "+attack; wait; -attack; lastinv; lastinv"
alias snipe.on "bind mouse1 +snipershot; bind f2 snipe.off; bind mouse2 quickshot; echo Hansa´s Sniper script v1.0 [ON]"
alias snipe.off "bind mouse1 +attack; bind f2 snipe.on;bind mouse2 +attack2 ; echo Hansa´s Sniper script v1.0 [OFF]"
alias say.hansas "say ---Hansa´s Sniper script v1.0---"
alias quickshot "+attack2; wait; -attack2; wait; +attack; wait; -attack; lastinv; lastinv"
alias info.s "echo -Welcome to Hansa s Sniper script-; echo To turn [ON/OFF] press F2; echo -------------How to use---------------; echo Press Left mouse for my normally sniper shot;
echo Click Rigth mouse for quick/noscope shot;
echo Press J to say what you are using; echo If want this info again write info.s in console; echo -------------[T]hank [Y]ou------------"

A ty další configy, které jsi dodal (ph0s.) v tom druhém threadu, taky slušné. :devil2: (není kompliment)

BlazawOw
07-12-12, 22:25
:)

fake?
08-12-12, 09:57
alias +snipershot "+attack2; wait; -attack2"
alias -snipershot "+attack; wait; -attack; lastinv; lastinv"
alias snipe.on "bind mouse1 +snipershot; bind f2 snipe.off; bind mouse2 quickshot; echo Hansa´s Sniper script v1.0 [ON]"
alias snipe.off "bind mouse1 +attack; bind f2 snipe.on;bind mouse2 +attack2 ; echo Hansa´s Sniper script v1.0 [OFF]"
alias say.hansas "say ---Hansa´s Sniper script v1.0---"
alias quickshot "+attack2; wait; -attack2; wait; +attack; wait; -attack; lastinv; lastinv"
alias info.s "echo -Welcome to Hansa s Sniper script-; echo To turn [ON/OFF] press F2; echo -------------How to use---------------; echo Press Left mouse for my normally sniper shot;
echo Click Rigth mouse for quick/noscope shot;
echo Press J to say what you are using; echo If want this info again write info.s in console; echo -------------[T]hank [Y]ou------------"

No :D tolik aliasu jsem dlouho nevidel :D jaky mas nick na knife ? :DDD

Raw
08-12-12, 10:07
Fastzoom na Knife?

I-Mouse
08-12-12, 10:26
Fastzoom na Knife?

Vzdy sa hodi :D

OPAVIA TATRANKA :D
08-12-12, 16:32
Můj nick ve hre je ph0s.

BlazawOw
08-12-12, 16:34
OPAVIA TATRANKA ? co mi kopirujes nick?!
Ale jj můj nick ve rhe je ph0s. a hraju na knife 1,2

human
08-12-12, 18:38
Ty si neuvedomujes ako sa tym strasne strapnujes?



Jestli chce te byt ještě lepší v knife, a neumíte si udělat cfg. Tak ja vám nějaké dam dam :) Je to celkem dobre cfg (ja stim někdy hraju).

Návod!

Pro hrani musite ještě něco udělat. Jestli mate steam tak:cfg musite uložit do -> program files nebo C -> steam -> složku s vašim jménem (steammappp) -> cstrike -> cstrike_czech -> a tam. Pro non-steam: program files nebo C -> cstrike a tam.

Spuštění:

Ve hře pak date consoli klavesnicí (;) je pod esc a napišete exec "nazev cfg".cfg např.: exec hp0s.cfg a dáte enter. Hodně štěstí s cfg.


S pozdravem: ph0s.

chmod a+x /bin/laden
08-12-12, 23:11
haha to mi trochu připomíná BEST KNIFE CONFIG (http://csko.cz/forum/showthread.php?1951-Sum-config-v-2-knife-config-best)

fake?
09-12-12, 10:13
Tak ale ja nepochopim , knife hraje chvili , a dava si , jak vyrobit cfg se scriptama :D :D beru to , ze je zacatecnik , a nezna to , ale tohle cfg jsem hodit **** :D

Futbalista :D
09-12-12, 13:36
//________________
//-Quick Stab
alias +q_stab "weapon_knife;w;+attack2"
alias -q_stab "-attack2;lastinv"

//-Quick Slash
alias +q_slash "weapon_knife;w;+attack"
alias -q_slash "-attack;lastinv"

//-Quick Stab
alias +quickstab "weapon_knife; w; +attack2"
alias -quickstab "w3; -attack2; w; bestweap"

//-Quick Slash
alias +quickslash "weapon_knife; w; +attack"
alias -quickslash "w3; -attack; w; bestweap"
xD xP

Futbalista :D
09-12-12, 13:37
haha to mi trochu připomíná BEST KNIFE CONFIG (http://csko.cz/forum/showthread.php?1951-Sum-config-v-2-knife-config-best)
presne

koNan
09-12-12, 15:15
haha to mi trochu připomíná BEST KNIFE CONFIG (http://csko.cz/forum/showthread.php?1951-Sum-config-v-2-knife-config-best)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D *******100%******* Completed ///TAK TO MĚ ROZSEKALO...