PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban - Montty



Bimbasek115
08-12-12, 00:08
Ahoj kluci prosim vás dostal jsem (permanentní ban). Od (certik ADMIN) Jenže já jsem pouze děroval a povedlo se mi trefit HS a všichni říkali že mam cheaty ale není to tak.. :( :( Jsem férový hráč cska a na KOtelně hraju už dlouho prosím vás o tento unban.. Opravdu jsem (WallHack) neměl je to k ničemu když se cheatuje.. To dělají jen Noobs.. Ale to já nejsem prosím vás zruště mi ten (permanentní ban).. Nikdy bych si to nedovolil použít nějaký cheat.. Snad mě pochopíte miluju (KOTELNA AWP) a ted mi to strašně chybí.. Opravdu jsem nic neměl přísahám..


Snad mě pochopíte uniON | eR :( :( :( :( :( :( :( :(

Nekromancer
08-12-12, 00:12
Čti, mysli, a teprve pak piš!! => http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

Montty non skill
08-12-12, 00:26
Nečte, nechatuje, jen děruje a jednou mu to náhodou vyšlo... Urychlíme to. Tady je demo, tak počkám na názor dalších kolegů....
http://csko.cz/dema/upload/dir/unii.dem

Bimbasek115
08-12-12, 01:03
Nečte, nechatuje, jen děruje a jednou mu to náhodou vyšlo... Urychlíme to. Tady je demo, tak počkám na názor dalších kolegů....
http://csko.cz/dema/upload/dir/unii.dem

Ahoj Monty.. :( :( Ty mě znáš moc dobře já bych si nedovolil cheatovat.. A hraju na kotelně od tý doby co jsem začal hrát csko a ted mě to strašně mrzí.. :( :( Měl jsem 106 rank a ted nemám nic... :_( :( Prosím tě chci zpět.. :( :( předem děkuji.. :( :(

Bimbasek115
08-12-12, 01:35
Čti, mysli, a teprve pak piš!! => http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban
Promiň omlouvám se lae mrzí mě to že jsem dostal neprávem ban já kotelnu mám fakt moc rád a hlkavně awp a rád bych se tam zase vrátil .. :( :(

Montty non skill
08-12-12, 11:16
1. Nekromancer Tě upozornil, že máš špatně napsanou žádost a ty nic.
2. Ban jsem Ti dal já. Sám jsem nevěřil, že jsi něco zapl, ale podle dema je to jasné, ale nechám kolegy aby se vyjádřily.
3. Už jsem to probíral s Giussepe, který mi taky nevěřil a po demu uznal, že máš.
4. Doporučuju ti si koupit steam a budeš mít klid. Není to tak drahé.
5. Myslím, že tu nemusíš hrát svatouška, prostě jsi jednou zapl, protože jsi nezvládl ten tlak, že tě dávají ostatní. Přiznej to, lockneme to tu a je to....

nO.
08-12-12, 11:27
WH je tam jasné.. Gj Montty.. :)

Zoid
08-12-12, 11:39
U tebe sem to nečekal, protože jsem s tebou hrával a byl si v pohodě.... škoda.

Milk
08-12-12, 11:42
1:50 - přesná střela
2:00 - věděl i o něm
2:57 - věděl si o nich
3:55 - jak si věděl, že je nahoře?

Za mě wh jasný.

Giussepe
08-12-12, 11:58
sice už tu o mě je zmínka, ale vyjádřím se. spectoval jsem tě i na d2only a tam si mi přišel čistej, proto jsem požádal monttyho o demo. A po jeho shlédnutí jsem musel uznat, že za mě tam wh prostě je.

Montty non skill
08-12-12, 12:23
Tak co bimbasek? Vyjádři se k tomu, ať to můžeme locknout. Myslím, že je to jasné, co ty na to?

Bimbasek115
08-12-12, 12:34
Tak co bimbasek? Vyjádři se k tomu, ať to můžeme locknout. Myslím, že je to jasné, co ty na to?

Nejsom Lhář nebudu lhát i když sem to prostě posral ano měl jsem Wh..!! Ale prosím a slíbím že už to na kotelně a ani na žádným jiným server nepoužiju.. Přiznávám bylo to lamácké ale mal som to zaplé asi minutu už to neudělám věřte mi prosím.. Miluju KOTELNU a rád bych na ní hrával dal ale čistej to slibuju a jestli udělám něco špatně tak už si tu prostě nezahraju a je klid .. Monty prosím tě o poslední šanci předem děkuju.. :( :(

Bimbasek115
08-12-12, 12:37
Zoid ano já to chápu ale slibuju že už se tohle nikdy nestane.. Ano vím že jsem spolu hrával a si v pohodě kluk.. :( :( Ale víš hrávám na kotelně od doby co jsem začal hrát csko a takhle sem vážně nechtěl ab to dopadlůo.. :( :(

Milk
08-12-12, 12:39
Za cheaty se nikdy UB nedávalo. Jak si se přiznal, že máš cheaty a nelžeš nám, tak máme o tobě lepší obrázek. UB si myslím určitě nedostaneš.

NicEwoRK
08-12-12, 12:42
Kdo lže tak krade... jestli miluješ tak moc kotelnu tak si kup steam a pokud i na něm zapneš tak si tu už nezahraješ... ale i tak divím se co jsi za blbce.. lžeš a teď škemráš o unban stejně si steam nekoupíš, protože s takovými typy lidí se střetávám často a vím jak to s nimi chodí a jak to dopadne.. si člověk který má v hlavě nasráno a prostě jsi líný.. už jen ten nick odpovídá tvé inteligenci a prosím tě jen o to ať se propleskneš trošku se probudíš.. například se psem to je lehké a on si zapamatuje co má udělat.. když se vysere někde kde ty nechceš tak ho chytneš za hlavu a přitiskneš mu hovno k čenichu a už ví co nemá dělat, ale ty? Ty bys měl ... radši nic nebudu se tu rozepisovat.. WH SI MĚL A ZA CHEATY SE UNBAN NEDÁVÁ RADŠI TO BĚŽ ZKUSIT NA JINÝ PORTÁL.. ČUSÍK :-*

Montty non skill
08-12-12, 12:53
Ahoj Monty.. :( :( Ty mě znáš moc dobře já bych si nedovolil cheatovat.. A hraju na kotelně od tý doby co jsem začal hrát csko a ted mě to strašně mrzí.. :( :( Měl jsem 106 rank a ted nemám nic... :_( :( Prosím tě chci zpět.. :( :( předem děkuji.. :( :(
No, jednou tu píšeš, jak by jsi si nedovolil cheatovat, že ti co zapnou jsou ...... atd...... a pak tu škemráš o ub. Nevím, proč by jsi měl mít zrovna ty jako jediný výjiku? Za ty lži?
OK, dám ti UB, ale jen na steam, který si koupíš. Jednou tě najdu se steamem, jak jen koukáš do zdi, jednu ulítlou hs, která se mi nebude zdát a máš ban i na steam, protože Ti už nevěřím!!!! LOCK

Bimbasek115
08-12-12, 16:36
Kdo lže tak krade... jestli miluješ tak moc kotelnu tak si kup steam a pokud i na něm zapneš tak si
tu už nezahraješ... ale i tak divím se co jsi za blbce.. lžeš a teď škemráš o unban stejně si steam nekoupíš, protože s takovými typy lidí se střetávám často a vím jak to s nimi chodí a jak to dopadne.. si člověk který má v hlavě nasráno a prostě jsi líný.. už jen ten nick odpovídá tvé inteligenci a prosím tě jen o to ať se propleskneš trošku se probudíš.. například se psem to je lehké a on si zapamatuje co má udělat.. když se vysere někde kde ty nechceš tak ho chytneš za hlavu a přitiskneš mu hovno k čenichu a už ví co nemá dělat, ale ty? Ty bys měl ... radši nic nebudu se tu rozepisovat.. WH SI MĚL A ZA CHEATY SE UNBAN NEDÁVÁ RADŠI TO BĚŽ ZKUSIT NA JINÝ PORTÁL.. ČUSÍK :-*

CekAL SEM ŽE JSI VEŠÍ FRAJER MONTY NO NIC KLUCI TAK VÁM DĚKUJU NO MAJTE SE TU A ŽÝIJTE AHOOJ.. :( :(

Montty non skill
08-12-12, 16:43
heh... Jakej frajer? Nejsem tu od toho, abych dělal frajera a nebanoval cheatery, nebo jim dával ub. Dělám jen to co mám dělat. Zamysli se a pak komentuj. Taky jsi nadával, když tě někdo dával a napadal ho, že má cheaty, aby dostal ban a teď tu píšeš tohle? LOCK

Bimbasek115
09-12-12, 01:19
Kdo lže tak krade... jestli miluješ tak moc kotelnu tak si kup steam a pokud i na něm zapneš tak si tu už nezahraješ... ale i tak divím se co jsi za blbce.. lžeš a teď škemráš o unban stejně si steam nekoupíš, protože s takovými typy lidí se střetávám často a vím jak to s nimi chodí a jak to dopadne.. si člověk který má v hlavě nasráno a prostě jsi líný.. už jen ten nick odpovídá tvé inteligenci a prosím tě jen o to ať se propleskneš trošku se probudíš.. například se psem to je lehké a on si zapamatuje co má udělat.. když se vysere někde kde ty nechceš tak ho chytneš za hlavu a přitiskneš mu hovno k čenichu a už ví co nemá dělat, ale ty? Ty bys měl ... radši nic nebudu se tu rozepisovat.. WH SI MĚL A ZA CHEATY SE UNBAN NEDÁVÁ RADŠI TO BĚŽ ZKUSIT NA JINÝ PORTÁL.. ČUSÍK :-*

To si fakt frajer teda monty nečekal bych toto od tebe.. :( :(