PDA

Zobrazit normální verzi : Dota2



Strany : 1 [2] 3

t.twisted
27-05-14, 12:29
Kdyby měl někdo body do compendia a neplánoval si koupit knihu, tak vám je vyměním :D
2 uncommon = 25pts
http://steamcommunity.com/id/milkcz

A co 50 za rare? :D

Hoppe
27-05-14, 13:23
Kdyby měl někdo body do compendia a neplánoval si koupit knihu, tak vám je vyměním :D
2 uncommon = 25pts
http://steamcommunity.com/id/milkcz

hocijaký uncommon z tvojho inventara jo ? :D

3k a Jerry
28-05-14, 13:35
Dneskaj jsem viděl na vlastní oči spolužáka jak hraje LoL a musím zaklepat díky za dotu .
Ten hentai se mě teda vůbec nelíbí..

Hoppe
29-05-14, 13:31
:smart::smart:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10356421_10202437061716061_1220593371268120242_n.j pg

vikernes
29-05-14, 16:19
Konečně mam Meepa na profilu ... :D

Milk
29-05-14, 18:16
hocijaký uncommon z tvojho inventara jo ? :D

Ne ten bude random

Vikernesi to je težké když si ho hrál 12x po sobě :D

vikernes
29-05-14, 18:32
12x to přitlač tpc hrál jsem ho ted furt :D:D

Larodar56
10-06-14, 03:06
Čas 03:27, s mým bývalým týmem "NoReality" ještě v CZ-SK lize. Na to, že jsme nebyli žádní extra profíci docela pěkné poklizení.


https://www.youtube.com/watch?v=82k1UocsLoU

t.twisted
10-06-14, 11:07
Čas 03:27, s mým bývalým týmem "NoReality" ještě v CZ-SK lize. Na to, že jsme nebyli žádní extra profíci docela pěkné poklizení.


https://www.youtube.com/watch?v=82k1UocsLoU

Asi dobří plejeři když dá jeden hráč stun celénu enemy teamu....

Larodar56
10-06-14, 14:01
Taky jsem si říkal, že "dafuq" :D hráli celkem normálně ale tohle posrali.

t.twisted
10-06-14, 14:40
Taky jsem si říkal, že "dafuq" :D hráli celkem normálně ale tohle posrali.

To jo, občas něco poserou i profesionální hráči viz. Summit - game 5 EG vs DK - relocate wispy do fightu bez tiniho :D

http://www.youtube.com/watch?v=KuVZejVHj60

Larodar56
10-06-14, 17:04
Jo na to jsem koukal, pěkný no. :D Jsem si chtěl vsadit na EG nějakou "vyšší částku" ale neudělal jsem to, bohužel.

Giussepe
12-06-14, 21:15
http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/339099-vyzrali-na-zlodeje-diky-obycejne-webkamere.html


https://www.youtube.com/watch?v=aRgartxF1mA

Milk
13-06-14, 07:32
Ta nízká priorita by mě srala :D

t.twisted
14-06-14, 10:47
Hraje tu někdo ranked matche?

3k a Jerry
14-06-14, 11:16
To je normálka na killy to je 36:64 (pro nás) a stejně prohrajem, protože nedokážeme branit jejich push .. já jsem myslel normálně že se rozbrečím ..

Giussepe
15-06-14, 10:49
lol, už druhý článek o té samé události.
http://www.novinky.cz/koktejl/339361-pri-loupezi-v-primem-prenosu-prisla-pomoc-z-druheho-konce-sveta.html

Larodar56
17-06-14, 10:09
Již brzy... http://www.dota2.com/international/format?l=english a k tomu skoro 10 000 000 prize pool, lolkaři se můžou jít bodnout. LELUL.
Vaše názory na 6 nejlepších týmů? U mě to jsou tihle chlapci: NaVi, Alliance, EG, DK, NewBee a Titan/Cloud9 jeden z nich.

t.twisted
17-06-14, 10:26
DK, Alliance, EG, C9...... Navi poslední dobou hrají kulové... Naopak Alliance teď vyhrála Dream League.. Těžko říct komu se bude dařit a kdo překvapí. Ale já osobně favorizuju DK, i když budu fandit Allianci.

Larodar56
17-06-14, 10:27
NaVi prý kašlou na menší turnaje, taky to tak vypadá. No uvidíme na TI.

t.twisted
17-06-14, 10:29
NaVi prý kašlou na menší turnaje, taky to tak vypadá. No uvidíme na TI.

To je pěkná hovadina. Kdyby jsi hrál profesionálně a toto hraní by tě mělo živit, nesnažil by ses pokaždé vyhrát?

Larodar56
18-06-14, 01:41
Přijde mi to taky divné ale co. No kašlou bylo až příliš, spíše se na těch menších turnajích moc nesnaží. A vzhledem k tomu že je to nejúspějšnější tým v dějinách doty tak jim to teoreticky může být jedno, na TI každý z playoff získá cenu a věřím, že NaVi by neskončili někde pozadu.

mrkvicka
19-06-14, 11:45
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/q71/s720x720/10474214_773360709383443_369277888894412934_n.jpg Good job čo poviete?

3k a Jerry
21-06-14, 19:52
Co na to říkáte ?
https://www.youtube.com/watch?v=YcFdw1c0BFI
Kouká na to někdo, řekl bych že celkem slušně upravene faily a vtipně podané ..
Btw plánujete kupovat nějakou truhličku když je to takhle ve slevě ?

Grakon2702
11-07-14, 12:26
To AOE na konci :DDDDDDDD Něco takového v lolku nikdy nenajdete...


https://www.youtube.com/watch?v=yqyJ4ntEz5g

t.twisted
18-07-14, 09:06
http://dotabuff.com/matches/781593425

Rat doto, best doto :D

Giussepe
18-07-14, 10:42
nedávno jsem hrál ability draft a měl jsem pocit, že nas to snad napojilo proti nějakejm BOTům. Vsichni měli nick stylu (random smash to keyboard), vsichni hrali jak boti. Item build měli vsichni na chlup stejnej, stejně na hovno a na konci hry bylo skore +- 64:3 v náš prospěch. Nechápal jsem to.

t.twisted
18-07-14, 11:52
nedávno jsem hrál ability draft a měl jsem pocit, že nas to snad napojilo proti nějakejm BOTům. Vsichni měli nick stylu (random smash to keyboard), vsichni hrali jak boti. Item build měli vsichni na chlup stejnej, stejně na hovno a na konci hry bylo skore +- 64:3 v náš prospěch. Nechápal jsem to.

Tak v ability draftu stačí napickovat chujovské spely a hned se to zvrhne... Spíš mě poslední dobou serou hráči co si napickují carry a ani neumějí dát lasthit (viz předchozí příspěvek - pa za 50 min hry 26 lasthitů). A pak můžeš nadávat jak chceš a divit se že máš tak nízký winrate.

Larodar56
22-07-14, 01:15
Tak a je tomu konec, The International 2014 skončil a tady je moje reakce na celou akci. Jsem zklamán, v celé finálové osmičce byly jen 3 týmy co nebyly z Číny - EG, NaVi, Cloud9 a ty vypadly čímž došlo k tomu, že v grand finále byly 2 čínské týmy, takže jsem to radši nesledoval, věděl jsem že to bude nuda. Co mě ještě víc dostalo byla následující reakce vítězů (Newbee). Žádná radost, žádný brekot štěstí apod., prostě úplní suchaři. Tenhle international mě velice zklamal s výjimkou vyřazení Alliance v první části. Loňský TI bylo milionkrát lepší než letošní a já doufám že ten příští to napraví.

Giussepe
22-07-14, 11:03
Vyhráli teda newbees jo? A jsem slyšel ze prej po TI maj byt vydany techies.

Bezdak
22-07-14, 11:39
Počkejte si na finále v lolku loupáci :D. To bude akcička.

t.twisted
22-07-14, 11:54
Počkejte si na finále v lolku loupáci :D. To bude akcička.

Překoná prizepool 11 míčů?

MarcelloR
22-07-14, 13:03
Tak a je tomu konec, The International 2014 skončil a tady je moje reakce na celou akci. Jsem zklamán, v celé finálové osmičce byly jen 3 týmy co nebyly z Číny - EG, NaVi, Cloud9 a ty vypadly čímž došlo k tomu, že v grand finále byly 2 čínské týmy, takže jsem to radši nesledoval, věděl jsem že to bude nuda. Co mě ještě víc dostalo byla následující reakce vítězů (Newbee). Žádná radost, žádný brekot štěstí apod., prostě úplní suchaři. Tenhle international mě velice zklamal s výjimkou vyřazení Alliance v první části. Loňský TI bylo milionkrát lepší než letošní a já doufám že ten příští to napraví.

Tiež som sklamaný. Vzdať sa v 15. minúte ? facepalm... A nezvyknem hodnotiť knihu podľa obalu, ale ja keď vidím tie čínske buzny, tak sa furt opýtam sám seba, či toto majú byť chlapi... veď henta blonďavá buzna si furt len tú ofinku šteloval... sa stavím, že číňanky sú mužnejšie ako hentie buzny, ani sa na nich nedá pozerať...

A to už je moc, keď americkú súťaž vyhrá niekto, kto ani necekne po AJ... Vraj ani jeden z nich nevie po AJ...

Giussepe
22-07-14, 13:26
http://s30.postimg.org/3yz26rky9/dota2_ti.png

Bezdak
22-07-14, 14:10
Překoná prizepool 11 míčů?

Ne, asi nejakej jeden milion pro vyherce nebo tak. Nemyslim si ze u toho lolka na tom prizepoolu tak zalezi. Hraci maji vysokej mesicni plat od riotu + ze streamovani. Jde hlavne o to ze nekdo bude ten champion :).
Posledni rok vypadal oteviraci ceremonial takhle https://www.youtube.com/watch?v=JyLNoJfeygQ

t.twisted
22-07-14, 14:47
Tiež som sklamaný. Vzdať sa v 15. minúte ? facepalm... A nezvyknem hodnotiť knihu podľa obalu, ale ja keď vidím tie čínske buzny, tak sa furt opýtam sám seba, či toto majú byť chlapi... veď henta blonďavá buzna si furt len tú ofinku šteloval... sa stavím, že číňanky sú mužnejšie ako hentie buzny, ani sa na nich nedá pozerať...

A to už je moc, keď americkú súťaž vyhrá niekto, kto ani necekne po AJ... Vraj ani jeden z nich nevie po AJ...

Musíš ale uznat, že ten styl hry co předváděli Newbee je krutě efektivní, bránit takové pushe se dá hodně těžko, navíc jejich supporti odváděli při gancích extrémně dobrou práci. Je jen otázkou času kdy se ostatní týmy naučí proti tomu hrát. Stejně jako proti rat doto od Alliance.

Larodar56
22-07-14, 14:55
Nejlepší část z celé události TI4.


https://www.youtube.com/watch?v=lNSPXNoUsA0

Kotel
22-07-14, 16:12
To AOE na konci :DDDDDDDD Něco takového v lolku nikdy nenajdete...

To je fakt, v LoLku jsou větší.



Nevim, koho se snazite ohromit, ze je dota lepsi nez lolko... To je jako hadat se, jestli je lepsi mercedes nebo bmw. Jsou to uplne jiny hry, ktery vznikly na zaklade stejny hry. Lol tu bylo driv mimochodem. To jen investor dostal stejnej napad, kdyz zjistil, ze je lolko nehranejsi ze vsech onlinovek. Lol navrhli hraci doty a Riot to pak koupil. Nekdy pozdejs vyslo HoN, ktery bylo vic podobny dnesni dote 2, ale na to neprilakali moc hracu. Asi nemeli tak dobrej marketing (Valve by stacilo HoN odkoupit a prejmenovat na dota 2, kterou hraci znali z drivejska).

Grakon2702
22-07-14, 20:50
Myslel jsem celkově ty faily, co tam jsou na tom kanále, ale zase to musíš brát s nadhledem. V lolku jsem zahrál tak pět her a pak mě to přestalo bavit kvůli retardům v týmu. Dotař zůstane navždy dotařem a lokař lolkařem...

Larodar56
23-07-14, 04:01
Ne, asi nejakej jeden milion pro vyherce nebo tak. Nemyslim si ze u toho lolka na tom prizepoolu tak zalezi. Hraci maji vysokej mesicni plat od riotu + ze streamovani. Jde hlavne o to ze nekdo bude ten champion :).
Posledni rok vypadal oteviraci ceremonial takhle https://www.youtube.com/watch?v=JyLNoJfeygQ

Celkem slušný ceremoniál, rozhodně lepší než u doty to se musí nechat - https://www.youtube.com/watch?v=v8fCKLSSHfw.

Co se týče toho co psal Kotel, proti lolku nic nemám, obě hry mají své výhody a nevýhody a je jedno jestli je dota lepší nebo lolko lepší, je to celé jen o zvyku. Sám jsem zkoušel hrát lolko a to jen z jednoho určitého důvodu - Dota dokáže dosti naštvat, nevim jak je to u lolka ale ten matchmaking + lidé tam... Malá šance najít spolehlivé lidi, proto lepší hrát ve fullstacku, tak jsem si od doty odpočinul. Když jsem to lolko zkoušel tak mě to nějak extrémně nechytlo, byl jsem zvyklej na grafiku doty a tahle slabší grafika lolka byla pro mě nezvyk a vlastně celé to pro mě bylo nezvyk. Teď nevim jestli to mám brát jako výhodu či nevýhodu ale lolko je určitě těžší než dota.

Zpátky k dotařům, sledoval někdo z vás na twitchu afterparty s Darude? ( https://www.youtube.com/watch?v=dC35wa8ypNg ) Chtěl bych zkouknout záznam ale nikde není, pouze tyhle malá videa.

btw. Grakone znám lidi co hráli lolko a pak přešli na dotu a zůstali u ní. Znám také týpka co to střídá. :D

MarcelloR
23-07-14, 08:03
Teď nevim jestli to mám brát jako výhodu či nevýhodu ale lolko je určitě těžší než dota.

Absolútne nesúhlasím, práve naopak. Veľa ľudí hrá LoLko práve preto, že je ľahšie ako Dota a niektorí aj preto, lebo im Dotu neutiahne pc. Hral som obe a ostal som pri Dote. LoLko ma po chvíľke prestalo baviť a Dota mi príde zaujímavejšia. Pri LoLku máš menšiu mapku, teleport zdarma, môžeš sa schovať do trávy, zadarmo wardu, + tie nadbytočne spelly(heal, shield atď.) a ty mi povieš, že je LoLko ťažšie ? a v čom prosím ťa ? Väčšina ľudí čo na Dotu pičuje ju buď ani neskúsila alebo ju hrala zopár hodín a dostala na piču. A poznám kopu ľudí, čo by aj prešlo na Dotu lebo sa im to viac páči, ale ostávajú pri LoLku kvôli kamošom:)

A v kľude si poviem, že je Dota2 omnoho lepšia ako LoLko a to už len minimálne z toho, že má viac módov, možnosť hrania za všetkých hrdinov, nie sú tam runy a mastery, ktoré sú podľa mňa pičovinou a taktiež take doplnky ako sú skiny, kurier, hudy, weather atď. nie ako u LoLka, aby človek za pojebaný skin ešte peniaze dával...

A to ani nehovorím o koľko sú zaujímavejšie spelly u hrdinov v Dote... veď v LoLku som sa ešte nikdy tak nezabavil, ako v Dote, keď som s Lifestealerom vošiel do Breakera a rozjebavali sme všetko :D Stačí si pozrieť, čo všetko sa dá dokázať, keď je spolupráca v Dote... A tí, čo kecajú, že je LoLko lepšie, tak nech si popozerajú nejaké návody ako hrať, odskúšajú si nejakého hrdinu s botmi najprv a odohrajú aspoň 100-150 hodín a potom nech hodnotia :)

Dota2 > LoL

Milk
23-07-14, 12:03
Hraju dotu, a občas zapnu i lolko, ale tvrdit, že lolko je těžší je největší kravina a musel to napsat někdo, kdo dotu nehrál.

Lazik
23-07-14, 12:24
Najviac sa mi paci MarcelloR ako nadavas na LoLko (typicka dotar), na ine veci, ktore Dota nema a preto je LoLko ine od Doty, specifickejsie akurat zaklad je rovnaky. A co ked ma Lolko summoner spelly (tie healy, barieru), co ked ma masteries a runy, tiez to robi hru zaujimavejsiu a musis pritom rozmyslat. Nemozu byt dve hry uplne rovnake... Zabavit sa mozes aj v Lolku, tiez maju niektory championi zaujimave a zabavne spelly, ale to tiez nepochopis, tako ako niekto,kto hra lolko, nepochopi zabavu v Dote..

Ale tvrdit ze lolko je tazsie ako dota sa mi moc nezda, dota je omnoho tazsia z hladiska farmenia (neviem ci sa este denieduje creepy ako v dote 1), veze ta focusuju na moc velky range, co je pre LoL hracov nezvyk..

Jediny dovod preco nehram Dotu2 a nikdy asi ani hrat nebudem je to (a to som pri Dote 1 stravil asi 3 roky), ze mi Dota pride strasne neprehladna..

EDIT: ako keby v lolku nebolo counter-pickovanie, kombinacia spellov taktika, supporti, dragon a baron fighty (nieco ako Roshan).. takze podla vas pri lolku staci plieskat hlavou o klavesnici a vyhrat, ok

Grakon2702
23-07-14, 13:36
Kombinace teamfight hrdinů, counter-pickování, kombinace spellů, obrovské taktické možnosti, kde jako support se můžeš pořádně vyřádit. Systém pullování, deny creepů a věžek, to je to, v čem je dota kouzelná, u doty musíš přemýšlet a to pořádně a ne jen bezhlavě klikat, to je důvod, proč dotu hraju, to je důvod, proč je dota těžší než lolko, tam musíš myslet pořádně dopředu. Všechno tam máš odemknuté, je to hra, u které se pouze zlepšuješ.

MarcelloR
23-07-14, 16:39
Lazik typický dotar? Hral som aj LoLko aj Dotu a len som ich porovnal. Larodar napísal, že LoLko je ťažšie, tak preto som spomenul aj tie summoner spelly ako jeden z dôvodov, prečo je LoLko ľahšie... a to som ešte nespomenul, že ak vás v Dote zabijú, tak prídete o časť peňazí... takže tvrdiť, že je LoLko ťažšie je bullshit...

Mastery a runy sú podľa mňa blbosť. Keď som skúšal LoLko, tak som ako prvú kúpil Ashe a naučil sa na botoch základy LoLka + ju ovládať. Dal som sa do party s kamošmi pravdaže už boli 30tky a loglo nám zápas. Na lajne som mal proti sebe tiež 30lvl... Pravdaže som mal veľku nevýhodu lebo bol vďaka runám a masterom bol silnejší ako ja... a to sa mi nepáči... v Dote kľudne môžeš hrať proti vyšším levelom bez toho, aby bol oponent zvýhodnený a ide čisto len o skill a brain nie ako v LoLku.

Aj v LoLku, ak ste partia, tak sa zabavíte, ale v Dote si myslím, že je hranica zábavy posunutá omnoho ďalej ako u LoLka, je tam viac zaujímavostí. A sú tam omnoho zábavnejšie a zaujímavejšie spelly... a to nehovorím aká sranda je, ak máte všetci v tíme dagon :D alebo keď natrafíte na niekoho, kto vie dobre hrať za Pucka a dokáže vytrolliť celý enemy tím.

Lazik
23-07-14, 17:36
No porovnal typom ze v Lolku je uplne vsetko naprd. Ja som nenapisal ze je LoLko tazsie, ani si to nemyslim viz. peniaze, recepty, skryty shop.. Pretoze clovek co hra lolko sa ma naexpit sam a ked uz ide hrat s partiou co je vopred tak proste pocitat stym. ze bude horsi.. A zas tolko tie runy a masterky neurobia tolko.. V LoLku ti tiez ide o brain a skill, o outplaynutie enemy, tam tie runy a maseterky hraju tak 1% z toho co pritom fighte urobis.. A nemozes hovorit o zaujimavejsich a zabavnejsich spellov ked si hral Ashku.. je tam dalsich 118 champov ktorych mozes hrat.. Sice si musis nane zarobit, ale aspon mas motivaciu


Stale sa da dagon stackovat 6x (ci 5, uz neviem presne) ako v dote 1?

Milk
23-07-14, 18:27
Stale sa da dagon stackovat 6x (ci 5, uz neviem presne) ako v dote 1?
jo, 5x

3sSo.
23-07-14, 21:15
Ja osobne som hral všetky MOby :) každá má svoje čaro... na začiatku prázdnin, keď som bol čistý dotár tak som išiel ku kamarátom a čo tam zapli?:D zapli Lolko :D hneď som nadával nato..., že nech to vypne :D ale potom ma to zaujalo a zahral som si 3zápasy :D Lolko má tiež svoje čaro ^^ Odvtedy už nie som proti lolkárom ako kedysi... sám som rozmýšľal, že začnem aj s lolkom... len sa mi tam nepáčia niektoré veci... Komunita "mid or feed" alebo supporti.... supporti to majú strašne ez,.. to nie je ako v dote, že musí support kúpiť couriera, wardy, sentry, dust, pullovať, deny, hlásiť a pomáhať:) sú to predsa moby :) je to vážne jedno či je lepšie dota alebo lolko... to je ako sa hádať, že či je lepší pomaranč a jablko :D

Kazki
23-07-14, 21:31
Dotu som nedavno zacal hrat aj ja, wowko ma tak nejak omrzelo. Hram prevazne Bounty Huntera a chcem sa spytat na nejaky build, s kym hrat na jednej line zo zaciatku a kedy ho picknut alebo nie.

Tiez sa chcem spytat ci niekto nahodou nema nejake itemy na BH a nehra zan a ci by nebol taky dobry a netradol by mi ich. :-D btw. kedze dlho nehram tak nemam itemy na "vymenu". :-D

3sSo.
23-07-14, 22:02
Dotu som nedavno zacal hrat aj ja, wowko ma tak nejak omrzelo. Hram prevazne Bounty Huntera a chcem sa spytat na nejaky build, s kym hrat na jednej line zo zaciatku a kedy ho picknut alebo nie.

Tiez sa chcem spytat ci niekto nahodou nema nejake itemy na BH a nehra zan a ci by nebol taky dobry a netradol by mi ich. :-D btw. kedze dlho nehram tak nemam itemy na "vymenu". :-D

Wowko ma omrzelo už dávno :) už tam nie je stará parta... :) keď si ma dokážeš nájsť na steame, tak ti rád dám nejaké veci na BH a poradím veľa vecí :)

Larodar56
23-07-14, 22:26
Logicky je dota náročnější na systém -_-, ale hra jako samotná je určitě těžší lolko, např. je tam daleko víc spellů co musíte trefit vy, v dotě jsou skoro všechny "automaticky zamířené", hrál jsem oboje a můžu to posoudit lolko je určitě těžší takže na mě netahejte nic s tím že je to kravina a to je jeden z mnoha příkladů, už i v samotném terénu a mapě je těžké se orientovat. Navíc nechápu proč tu řešíme lolko, když se tenhleten topic jmenuje Dota 2.

Lazik
23-07-14, 22:29
Pravda na skillshoty v lolku som zabudol, to Dota v minulosti nemala tolko

Grakon2702
23-07-14, 22:34
V tomhle je možná lolko těžší, ale celkově systém taktizování způsobu boje a celé hry samotné je v dotě mnohem těžší.

Mr.N0b0dy
24-07-14, 00:38
Kombinace teamfight hrdinů, counter-pickování, kombinace spellů, obrovské taktické možnosti, kde jako support se můžeš pořádně vyřádit. Systém pullování, deny creepů a věžek, to je to, v čem je dota kouzelná, u doty musíš přemýšlet a to pořádně a ne jen bezhlavě klikat, to je důvod, proč dotu hraju, to je důvod, proč je dota těžší než lolko, tam musíš myslet pořádně dopředu. Všechno tam máš odemknuté, je to hra, u které se pouze zlepšuješ.

Tohle je prostě to, na co jsem nechtěl reagovat, ale musím, přijde mi divné, že můžeš vidět hned ze začátku v normalkách, že můžeš vidět, co ostatní pickujou, tak si jako největší frajer vezmeš schválně countera, a tak dále. Od toho bych nechal ty rankedy v lolku. Deny creepů je fajn, věžky taky, ale i tak mi to přijde moc, že věžka má snad milionový range, a že jí můžeš pushovat sniper bez jakéhokoliv dmg mi přijde fakt nefér. U doty sice přemýšlet musíš, ale u Lolka taky.
Jaké bezhlavé klikání? Víc to rozvěd, to jsi napsal blbost. Dota není těžší než lolko, je to stejný princip, je fakt těžké kliknout s ultinou na někoho, aby měl 15 sec Silence a měl zrušené passivky, hh + ještě dostávat dmg za vteřinu.

Kotel
24-07-14, 01:51
Tvrdit, že je hra snažší, protože je v ní 2x víc spellů, je asi snaha někoho zaujmout (fakt netuším koho). WoWko je teda asi 20x lehčí, než dota.

Fixed

Kombinace teamfight hrdinů, counter-pickování, kombinace spellů, obrovské taktické možnosti, kde jako support se můžeš pořádně vyřádit. Systém pullování, deny creepů a věžek, to je to, v čem je lol kouzelné, u lolka musíš přemýšlet a to pořádně a ne jen bezhlavě klikat


je to hra, u které se pouze zlepšuješ.
Takže v lol se vlastně jen zhoršuješ. To mě nedošlo. Jdu na dotu.

Jinak dotu jsem nikdy nehrál, takže nemám, co porovnávat.

Larodar56
24-07-14, 03:43
Takže v lol se vlastně jen zhoršuješ. To mě nedošlo. Jdu na dotu.

Jinak dotu jsem nikdy nehrál, takže nemám, co porovnávat.

Ignoruj to, lolkaři a dotaři se vždy budou hecovat v tom co je lepší.


je fakt těžké kliknout s ultinou na někoho, aby měl 15 sec Silence a měl zrušené passivky, hh + ještě dostávat dmg za vteřinu.

Jak já rád často říkám "op k*kotiny", viz Viper, Slark a podobně. Většina lidí si řekne že je to pouze o tom jak to zahraješ a vskutku u některých hrdinů to tak je, ale ne u všech, občas stačí jen párkrát plivnout na nepřítele a máš ez kill.

Grakon2702
24-07-14, 08:21
Že jsem tu vůbec nějaké video postnul, zase se tu do toho začala srát určitá skupina lidí a prozsazovat si svoje, kteří mi stejně nenašli přímou odpověď na to, co jsem tu doteď napsal, ale hlavně, že nějakou odpověď mají. Jako vždy a všude při podobných diskuzích.

dlxsf
24-07-14, 09:28
Znám z meziherňáků a lan akcí osobně několik českejch profíku jak v dotě tak v lolku a drtivá většina z nich vám řekne, že lolko je lehčí se naučit a nepotřebuje tolik tréninku jako dota, dota je opravdu komplexnější hra. Tím ale neříkám, že je lolko lehký to v žádným případě a hlavně jak psal Kotel, ty hry mají sice stejněj základ, ale jsou v podstatě úplně odlišný, něco jako 1.6 a GO/Source.

A abych nerozšiřoval flejm :D Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku

MarcelloR
24-07-14, 09:53
Jak já rád často říkám "op k*kotiny", viz Viper, Slark a podobně. Většina lidí si řekne že je to pouze o tom jak to zahraješ a vskutku u některých hrdinů to tak je, ale ne u všech, občas stačí jen párkrát plivnout na nepřítele a máš ez kill.

Všetko je to len o tom ako to zahraješ a aká veľká spolupráca je medzi vami... Raz sa mi stalo, že sme boli 5x sup v tíme... už som si povedal no super ďalšia prehra... Proti nám bol dobrý pick... ale nakoniec sme to vyhrali vďaka spolupráci. Nedovolili sme sa nafarmiť ich carry a pri fighte sme nedovolili ich nukerovi ani spell použiť... rýchlo sme ukončili hru, kým by sa ich carry stihlo nejak nafarmiť...

t.twisted
24-07-14, 11:17
Znám z meziherňáků a lan akcí osobně několik českejch profíku jak v dotě tak v lolku a drtivá většina z nich vám řekne, že lolko je lehčí se naučit a nepotřebuje tolik tréninku jako dota, dota je opravdu komplexnější hra. Tím ale neříkám, že je lolko lehký to v žádným případě a hlavně jak psal Kotel, ty hry mají sice stejněj základ, ale jsou v podstatě úplně odlišný, něco jako 1.6 a GO/Source.

A abych nerozšiřoval flejm :D Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku

Já su teda lama, solo mmr mám cca 3000, ale klidně bych dal, pokud by byl zájem. Hraju to ale jenom for fun, žádny tryhard...

3k a Jerry
24-07-14, 13:16
Znám z meziherňáků a lan akcí osobně několik českejch profíku jak v dotě tak v lolku a drtivá většina z nich vám řekne, že lolko je lehčí se naučit a nepotřebuje tolik tréninku jako dota, dota je opravdu komplexnější hra. Tím ale neříkám, že je lolko lehký to v žádným případě a hlavně jak psal Kotel, ty hry mají sice stejněj základ, ale jsou v podstatě úplně odlišný, něco jako 1.6 a GO/Source.

A abych nerozšiřoval flejm :D Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku

Na pruměrny, někdy mě mužeš zkusit a třeba si sednem taky mě unavuje hledání 5 minut zápasu a potom takovej team dostanu ..
Někdy mam obdoví, kdy se nedaří a někdy se i zadaři, taky zaleži jakej je den kolik proher předtím apod ..

Giussepe
24-07-14, 14:20
Jerryna neber, to je feeder :teehee:

Larodar56
24-07-14, 14:58
Hraje tady někdo dotu na slušné úrovní? MMR přes 4000, občas nám chybí lidi do stacku

Měl jsem 4200 ale pak se stala určitá věc velice známá nám všem, do týmu dostaneš trotly ať už hraješ dobře nebo ne. A co se týče toho rankedu, tak ten je úplně k hovnu pokud nemáte rank 5500+ tak si normálně nezahrajete a i tam se najdou výjimky.

3k a Jerry
24-07-14, 18:09
Jerryna neber, to je feeder :teehee:

To je kec, když vím co od lidí mužu čekat a nehraju sněma poprvé, tak si myslím že semnou nějakej problem neni.. ale nesnašim když mě hodijou někam do týmu, kde nikoho neznam pulka je na skypu místo tska a další pulka nema mic :O

Kazki
25-07-14, 11:38
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=291068851 isli na ranu zo stealthu + jinada.

Milk
25-07-14, 13:03
Nechce někdo dát proti nám týmový zápas 4fun v lobby? Kdyžtak napište

Joseph
30-07-14, 18:20
http://dotabuff.com/matches/807009200 činčopa činčopa :D

Ridik :D
31-07-14, 21:39
Slabej jozef

dlxsf
31-07-14, 21:47
nj taky v normal skill bracketu :P

3k a Jerry
01-08-14, 13:54
Dota - odinstalována ..

t.twisted
01-08-14, 15:15
Dota - odinstalována ..

Co tě naštval nějaký ruský feeder ? :D

3k a Jerry
01-08-14, 15:54
Mam slabej comp, během matche se mě sekl notas než jsem resetoval, tak to Gius a Joseph pausovali a sniper z našeho teamu to pečlivě odpausovaval, takže zase low priority a ktomu ješte to nakonec prohrali páč to byl ultra kokot ..
A mužu mrdat 6 her v prioritě pro retardovane kde ti borec po prvním umrtí napiše GG nakoupí 300 poslíčku a pošle je doprdele skapat ..

t.twisted
01-08-14, 15:57
Mam slabej comp, během matche se mě sekl notas než jsem resetoval, tak to Gius a Joseph pausovali a sniper z našeho teamu to pečlivě odpausovaval, takže zase low priority a ktomu ješte to nakonec prohrali páč to byl ultra kokot ..
A mužu mrdat 6 her v prioritě pro retardovane kde ti borec po prvním umrtí napiše GG nakoupí 300 poslíčku a pošle je doprdele skapat ..

Jo slaby komp mám taky, ale ještě to celkem jde hrát. Jinak low priority odehrej s botama. Pickni push hrdinu a jenom pushuj linku. Do 20 min max gg.

Larodar56
04-08-14, 00:11
Na to že jsou v dotě p*čusové si musíš zvykat Jerry. Koukni na tuhle mou hru - http://dotabuff.com/matches/783739562. Wraith King z jungle si řekl že midař nepotřebuje na mid itemy více tak furt prudil s kurýrem, pak se nasral a šel feedit sfko na mid. Ovšem chlapcí proti nám byli stejně blbí jako ten WK a kupovali rapiery a dělali kraviny, málem throwli hru, proč jsme ale nakonec nevyhráli? Protože vždy když jsem zabil sfko tak jsem rapiera neměl já ale morph kterej to flákal celou dobu, naneštěstí toho morpha znám.

Trey
05-08-14, 12:52
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10561681_10152555122671840_2403696203328256375_n.j pg

Hoppe
20-08-14, 00:36
Klasika
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10570509_825641980787772_655912570320934038_n.jpg

Grakon2702
20-08-14, 11:03
HH, Rusové jsou poslední dobou fajn. Mnohem horší jsou Turci. Jak můj kámoš říká "Vyjebaní Allahovci". U něj je výhoda to, že umí Rusky :D.

3k a Jerry
20-08-14, 11:45
Já musím kupodivu zaklepat a i když kolikrát do tohoti rusáci pouštijou všeruzna zvěrstva, tak tedka mam dobré štestí na členy do teamu a dost vyhrávám :O
E.
Nadruhou stranu občas se poštestí a mám třeba 1:13 :D

kono159
20-08-14, 12:59
ja tiez hram s turkami proti rusom, ale co narobim

vikernes
20-08-14, 17:56
Rusáci jsou retardi :D nedá se s nima vůbec hrát ale výjmečně zdůraznuju slovo VÝJMEČNĚ narazim na rusáka kterej to opravdu umí :D což se mi stalo tak 3x za rok hraní :D

Milk
21-08-14, 01:07
Vždy mám pocit, že věechny špatný rusáky chytnu do týmu a ty lepší dostanou nepřátelé :D Možná jsem špatnej já :D

Tukan
21-08-14, 16:43
Tukan powa!

http://s3.postimg.org/d6058rg7n/Bez_n_zvu.png

3k a Jerry
21-08-14, 21:46
Enemy over koukám -> Potkan štýl * ps nebere to 3 čísla :(
http://s30.postimg.org/s68rcnpht/2014_08_21_00001.jpg (http://postimage.org/)
free photo hosting (http://postimage.org/)

Giussepe
21-08-14, 21:50
s pasivníma BOTama jsem ještě hrát nezkoušel

DarwiN
21-08-14, 22:23
http://m.youtube.com/watch?v=9qbp2F-wN5M

Niesom dotar ale toto ma dost pobavilo ;-)

Milk
21-08-14, 22:49
Sem netusil ze potkam kofiovce :D http://www.dotabuff.com/matches/847831272
Ten druhy kofi je mirana

Kazki
30-08-14, 17:48
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/64495616216713614/37FE2CD9684A6B8F3CA34E5021BF1539A1274C50/

Grakon2702
30-08-14, 17:50
Aghanim scepter.... trošku useless

3k a Jerry
30-08-14, 19:24
Zase low prority a abnormal luck na hráče do teamu ..

Milk
30-08-14, 20:59
Aghanim scepter.... trošku useless

Aghanim je dobry item na voida, jeste s cm a dp... kdyz jel na to chrono tak lepsi mit nejake zivoty, staty mensi cooldown a delsi chrono

Grakon2702
30-08-14, 21:08
Za ty peníze by si mohl našetřit a dokoupit lepší věci a v teamfightu by to vyšlo na stejno nebo lépe. Moc často se to na něj nestaví, spíš bych řekl, že je to situační.

Milk
30-08-14, 21:44
kdyz ma nejake komba do te ulti, tak klidne muze jit off a vyrashovat agha a je to lepsi nez když tam mlati sam a ostatni mozna z dalky right klikaji.
Ale urcite bych nerikal ze je to useless item.

Milk
01-09-14, 14:44
https://www.youtube.com/watch?v=xRay9MJkrbg:D

Tukan
03-09-14, 16:29
Dneska si tak hraju SD a dostanu Pudgeho, Litche a Lunu. Picknu si Litche, protože jsme byli bez supporta (Dragon knight, Anti-mage, Razor, Weaver). Dole se nám s razorem vede dobře proti dvojci Omniknighta a Juggernauta. Odcházíme z lajny já se scorem zhruba 1/0/6 a Razor s těma šesti killama. Nepřátelé neměli šanci nás gangnout kvůli wardám, se kterýma jsem jim zajebal jungli hned ze startu. Bohužel po celou dobu hry jsme měli na kokod Weavera který až zhruba do 30 minuty junglil. Asi 3x zabil našeho kurýra, pak ho přestalo bavit čekat na oživení, tak koupil dalších asi 5 kurýrů, který postupně daroval nepřátelům asi 5x každýho. Po půl hodině v jungli konečně něco postavil >> DIVINE RAPIER, který následně honem rychle běžel věnovat nepřátelům, konkrétně Kunkovi. Než daroval Divine bylo týmové skóre zhruba 24 pro nás a 6 pro enemy. Věže nám stály všechny krom midu a jim jsme klepaly na bázi. Bohužel Po té, co kunkka měl dmg lechce přes 500 nás to docela bolelo a hra skončila v náš neprospěch. Kunkkovi jsme sice Divine vzaly, pak ho měl Razor ale rozjebali nás v jednom tým fightu (Kunkka, Legion Comm, Omni, Jugge a Sand King) Poslední vlastník Divine byla Legionka která s dmg z ultiny díky Weaverovi, svím itemům atd. dokázala vytřískat něco přes 700-800 dmg. A teď mi řekněte, když ten kokod Weaver věnoval nespočet kurýrů, divine a skončil se skorem 0/11/0, PROČ TÁ KURWA NEDOSTANE BAN?!!!!!!!!!!!!!!!!!

vikernes
03-09-14, 18:12
Dneska si tak hraju SD a dostanu Pudgeho, Litche a Lunu. Picknu si Litche, protože jsme byli bez supporta (Dragon knight, Anti-mage, Razor, Weaver). Dole se nám s razorem vede dobře proti dvojci Omniknighta a Juggernauta. Odcházíme z lajny já se scorem zhruba 1/0/6 a Razor s těma šesti killama. Nepřátelé neměli šanci nás gangnout kvůli wardám, se kterýma jsem jim zajebal jungli hned ze startu. Bohužel po celou dobu hry jsme měli na kokod Weavera který až zhruba do 30 minuty junglil. Asi 3x zabil našeho kurýra, pak ho přestalo bavit čekat na oživení, tak koupil dalších asi 5 kurýrů, který postupně daroval nepřátelům asi 5x každýho. Po půl hodině v jungli konečně něco postavil >> DIVINE RAPIER, který následně honem rychle běžel věnovat nepřátelům, konkrétně Kunkovi. Než daroval Divine bylo týmové skóre zhruba 24 pro nás a 6 pro enemy. Věže nám stály všechny krom midu a jim jsme klepaly na bázi. Bohužel Po té, co kunkka měl dmg lechce přes 500 nás to docela bolelo a hra skončila v náš neprospěch. Kunkkovi jsme sice Divine vzaly, pak ho měl Razor ale rozjebali nás v jednom tým fightu (Kunkka, Legion Comm, Omni, Jugge a Sand King) Poslední vlastník Divine byla Legionka která s dmg z ultiny díky Weaverovi, svím itemům atd. dokázala vytřískat něco přes 700-800 dmg. A teď mi řekněte, když ten kokod Weaver věnoval nespočet kurýrů, divine a skončil se skorem 0/11/0, PROČ TÁ KURWA NEDOSTANE BAN?!!!!!!!!!!!!!!!!!

Epic Russians players

Grakon2702
03-09-14, 18:38
Jsi ho měl nahlásit, myslíš, že ti to budou z Valve kontrolovat každou hru, která se v dotě odehraje? Ses zbláznil?

Kazki
04-09-14, 14:22
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/48733650542399027/3E4492277654ABC5C4E7CCC28EEB08D36B0173E4/

mrkvicka
05-09-14, 08:16
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/48733650542399027/3e4492277654abc5c4e7ccc28eeb08d36b0173e4/

:dd cg

3k a Jerry
06-09-14, 12:39
Občas mám pocit že něco podbného hraje dotu viz případ 2 a nadávky od 3. připadu ..
http://www.stream.cz/nejnovejsi/mistri-volantu/10003393-maniak-na-kapote

Tukan
07-09-14, 17:32
Jsi ho měl nahlásit, myslíš, že ti to budou z Valve kontrolovat každou hru, která se v dotě odehraje? Ses zbláznil?

Já ho nahlásil

Joseph
10-09-14, 19:55
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/37475287044862176/1CEC2041542A5BC95A1D0B26B439C5AB050D19C1/ začínalo to ako klasická low priorita :D

ze si chvilku zahram 1v4, OD nehravam tak sa ho aspon naucim....

a dopadlo to takto :D

http://cloud-4.steampowered.com/ugc/37475287044850837/15521D41BA71092FEA9D633BA5233386E1155087/

3k a Jerry
10-09-14, 20:25
Wtf 1000 dmg :O ? To museli byt poradni idoti ...
Nice

vikernes
10-09-14, 20:35
Vypadá to že proti tobě stál nějakej Russian team úplných keketu :D:D

Joseph
10-09-14, 21:00
tak ale dvaja si namna kupili blademail takze az taky kkti neboli :D ale tak dobry random pick som mal, s ulty som daval axemu,lc,drowke instanta :D jedine shadow ostal s 200hp max, ale toho som vzdy dotukol, tie rapiery som nakupil az na konci ked ma to uz nebavilo a chcel som rychlo pshnut :D inac som mal este 17k golda tak by som si zo 3 este kupil :D ale ta drowka a lc uplny curaci :D

t.twisted
11-09-14, 10:12
Hezky pěkně :D

Btw: cool grafika Joseph :D

3k a Jerry
11-09-14, 11:43
Oproti mě má ješte luxusní :D kdyby šlo tak si tam nastavím jen hrubé tvary bez všeckeho :D

Joseph
11-09-14, 16:45
tak osekal som to ako sa da aby som mal aspon 20fps aj to musi byt dobry den inac 12-18 :D a ked hram tak 4hry po sebe spadne to aj pod 10a to je uz nehratelne... :D
inac ta low priorita je pekna pičovina, este ani hrdinu nepicknem a uz to nejaky picus leftne, ma ide slak trafit este 5zapasov..

Mr.N0b0dy
25-09-14, 14:36
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10450968_10203099390145687_238970509423941480_n.jp g?oh=19a18f7fe01bc97c84fb491faaae2bb4&oe=5487FE12

Gregyy
25-09-14, 16:08
6.82 bude plný změn, ne jen riki, tady máte asi kompletní přehned
https://www.youtube.com/watch?v=j1r4BkKc2P0

3k a Jerry
26-09-14, 14:25
To je dobrá kokotina ten riki je ješte jednou tak víc OP než byl ..
Jinak hra podle mě jede na starejch dělech rychlejc ..

Joseph
26-09-14, 20:32
toho rikiho dobre spičili.... teraz ho kazdy durhy rusky kokot bude hrat a jebat hry... viz. http://www.dotabuff.com/matches/920908485 este ze som mal celkom gut team a gut pick ale aj tak, kokot si tam 20x preskakuje.... a ten invis hned na zaciatku to je este viac chore ako to bolo

E: novy hero asi :D http://cloud-3.steampowered.com/ugc/469813240114926201/363BD98B829CF8B1EB7F252F66C80154F1D27B6C/

Mr.N0b0dy
28-09-14, 10:29
https://www.youtube.com/watch?v=EFPRYRXzp44&app=desktop

Joseph
28-09-14, 14:29
http://www.youtube.com/watch?v=ZENP_TqDlwg ked uz o tom blondakovi :) dufam ze sa raz naucim zanho aj taketo combicko :D

Grakon2702
28-09-14, 19:29
Dota 2 - Překlad hrdinů do češtiny... poznáte je?

Zemětřas
Sven
Maličký
Kunka
Zvěromistr
Dračí rytíř
Hodinowerk
Všesměrovorytíř
Luskar
Alchymista
Sládek
Ochránce Treantů
Io
Kentaurský Válkoběžec
Dřevopila
Kanec
Špičák
Starší Titán
Velitelka Legie
Duch Země
Fénix
Sekera
Hnus
Písečný král
Slardar
Přílivoodlivovolovec
Přízrak Krále
Životazloděj
Noční Lovec
Záhuba
Vypínač duchů
Lycan
Rytíř Chaosu
Nemrtvý
Magnus
Peklo
Anti-Mág
Drowový Strážce
Moloch
Mirana
Přeměník
Přízračný Kopiník
Pomstichtivý Duch
Riki
Odstřelováč
Templářská Vražedkyně
Luna
Lovec Odměn
Ursa
Vírník
Osamělý Druida
Naga Siréna
Trollí Válečník
Žhavý Duch
Krvoříz
Stínový Ďábel
Břitva
Jedovec
Beztvářná Neplatnost
Přizračná Vražedkyně
Zmije
Břinkotz
Havěťomatka
Tkadlec
Strašidlo
Meepo
Važedkyně Nyx
Medúza
Hrůznočepel
Křišťálová Panna
Šotek
Duch Bouře
Větrostrážkyně
Zeus
Lina
Stínový Šaman
Dráteník
Ochránce Přírody
Čarodějka
Jakiro
Chen
Tlumič
Zlobří Kouzelníci
Rubick
Narušitel
Držitel Světla
Nebeskohněvový Mág
Technici

Joseph
28-09-14, 20:53
Dota 2 - Překlad hrdinů do češtiny... poznáte je?


Moloch



https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/s720x720/1467309_579239668816163_327627672_n.jpg :D :D :D

KeYo
29-09-14, 00:12
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/s720x720/1467309_579239668816163_327627672_n.jpg :D :D :D

Jim Jones

Grakon2702
29-09-14, 16:19
Já to nemyslím vážně, jen chci ukázat, co by se tu mohlo objevit, kdyby to týpci fakt překládali. Nejvíce mě ale dostal ten Krvoříz :D

Tukan
02-10-14, 18:05
Právě jsem s Techiesem udělal díru do světa. No fakt... Pudge 4,500 hp, Hood of Defiance (+30% odolnost vůči kouzlům) a okolo 20 armoru, se Slardarem, co měl pouhých 3000 HP a armoru asi 30, vydali jen tak na push midu, kde je čekali moje ultimatní soudky, kterých tam bylo tolik, že už začali vybuchovat. Ale já byl trpělivej a stále jsem tam stál a stále je doplňoval. No a tak si tam ti dva nalítly, a já to odpálil. Double kill a v díře v zemi jsem viděl východ slunce cca 6:30 východního času. Jo díra byla až do Japonska

Joseph
04-10-14, 19:42
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/37477190662422788/79E779951565F03D2424F4914D70E77BD7A3386E/1024x575.resizedimage klasicka hra s jerrym :D :D :D

3k a Jerry
05-10-14, 08:41
Moc netrapči :D
Hlavně s tvojí angličtinou bych se vůbec nevytahoval :D
Btw jinak moc doty škodí, včera už všem po těch 10 hrách řádně jebalo :laughing1:

Milk
05-10-14, 17:22
I'm the juggernaut bitch!

Ridik :D
06-10-14, 10:33
proc si stezujete ze riki je op ? :D riki je ted prave v celku hovno oproti phantom lancerovy ten ted radne op

dlxsf
06-10-14, 14:14
lancer je v pohode ma min iluzi s mensi dmg, driv byval horsi ted je jen vic noob friendly

Ridik :D
06-10-14, 16:53
driv pokud nemel farmu tka nic nedal ted pouzije W a vyhne se skoro vsemu

Tukan
06-10-14, 17:09
To jeho W bylo dřív rozhodně lepší. Do těch jeho iluzí párkrát sekneš a je po nich a snadno poznáš, kdo jepravej a kdo ne. Ale dmg mu myslím zvedli ne? Nebo alespoň agilitku

Ridik :D
06-10-14, 17:56
je docela op ta jeho nova pasivka na 900 range dobehnout cil u nekterych papirovych hrdinu jista smrt

3k a Jerry
10-10-14, 16:50
Tedka takové štastnější i když hodněkrát to bylo hodně na hraně..
Jinak ty dvě prohry za Liona jsem hrál s bikozem, takže :D :D.. a ta druhá za Nyxe to uteklo o chlup ..
http://s10.postimg.org/5rgsfwj21/Dotahh.png (http://postimage.org/)

Milk
10-10-14, 21:16
na juggernauta ale nemas :D

because
10-10-14, 23:59
Tedka takové štastnější i když hodněkrát to bylo hodně na hraně..
Jinak ty dvě prohry za Liona jsem hrál s bikozem, takže :D :D.. a ta druhá za Nyxe to uteklo o chlup ..
http://s10.postimg.org/5rgsfwj21/Dotahh.png (http://postimage.org/)



Ze to povie nejaky retardovany kokotko co sa stazuje hned na zaciatku a konecne skore ma 5:13, Cely cas tam vyplakavas už od vtedy co si dosiel :)
Hore si si to nafeedil sam a do mna tu ty budes jebat :D ... Odjeb sa prosim dakujem,
Ahoj

3k a Jerry
11-10-14, 08:18
Nevím kdo je retard :D
Btw přišel jsem po 3 minutách hraní a stejně jsem měl do 10 minuty stejnej lvl, chtěl jsem to hrát do daconu, protože bylo hodně suportů a jestli napíšu kup wardy a brečím tak seš asi trošku jinačí.. Nic o tom ješte že se jako suport pochlubíš s nezawardovanou mapkou a nepíšeš Jerry zaše plače ..
A to že jsem potom položil wardu a ty za 10 s přijdeš a dáš ji vedle mojí a řekneš, že jsem ti to měl říct že jsem ji tam položil :D už mlčím :D

dlxsf
12-10-14, 10:29
nj normal skill bracket tam se to toci :D

Grakon2702
12-10-14, 19:53
Můj kámoš mi vždy říkal: "Nikdy neffedni medusu, NIKDY! Pokud to uděláš, můžeš to leavnout".

http://jpeg.cz/images/2014/10/12/xPum7.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/mQz)

PRAETORIAN
16-10-14, 20:59
až na ten Desolator kterej je v tomhle případě zbytečnej je to pěkně nakrmená meduzka

Grakon2702
17-10-14, 19:01
až na ten Desolator kterej je v tomhle případě zbytečnej je to pěkně nakrmená meduzka

Já jen chtěl střílet červené koule světla :( :D

Ridik :D
22-10-14, 04:20
feedla meduza je hovno horsi je feed pro packo to si pak bez problemu rozdava ik

Joseph
25-10-14, 22:32
http://www.dotabuff.com/matches/983266219 neser kunkku bosou nohou :D

:D Dal Ta Bhoper:D
26-10-14, 14:31
poprosím žiadny hate dotu hrám od dneška :D http://i58.tinypic.com/3506ukk.jpg" border="0" alt=

Grakon2702
26-10-14, 17:42
poprosím žiadny hate dotu hrám od dneška :D http://i58.tinypic.com/3506ukk.jpg" border="0" alt=

Stavějí se tršičku jiné itemy, ale jinak na první hry je to dobrý. Proti tobě by už moc lidí nemělo šanci. Nejdříve doporučuji hrát lehčí (OP) hrdiny na zahrání a pak postupně zkoušet těžší a těžší až se nakonec dostaneš k invokerovi nebo meepovi. Na malých levelech je stejně teď zbytečbé hrát jako v "pro lize", protože tam vesměs potkáš 5 hard carry v jednom týmu.

Joseph
26-10-14, 18:48
Stavějí se tršičku jiné itemy, ale jinak na první hry je to dobrý. Proti tobě by už moc lidí nemělo šanci. Nejdříve doporučuji hrát lehčí (OP) hrdiny na zahrání a pak postupně zkoušet těžší a těžší až se nakonec dostaneš k invokerovi nebo meepovi. Na malých levelech je stejně teď zbytečbé hrát jako v "pro lize", protože tam vesměs potkáš 5 hard carry v jednom týmu.

lel čo sa ti nezda ? ved to je classic item build na rikiho :) k tym zaciatkom, najviac noob friendly herovia, riki,bloodseeker,ogre magi,wraith king,sniper.. skus nieco take, hlavne nehravaj kunkku,invokera,meepa,earth spirita a podobnych herov a bude sa ti darit.

:D Dal Ta Bhoper:D
26-10-14, 20:53
yep, teraz som prešiel z LoLka na Dotu tak nejaké ako také skúsenosti s týmto typom hry už mám ale predsa len sa to líši v obtiažnosti.
btw: Dík za rady :)

Grakon2702
26-10-14, 22:59
lel čo sa ti nezda ? ved to je classic item build na rikiho :)

Někteří na něj staví basher

Ridik :D
27-10-14, 00:04
http://www.dotabuff.com/matches/983266219 neser kunkku bosou nohou :D


kde mas rapier ?

grakon nekteri ano ale zalezi na tom co mas proti sobe difuzal vetsinou staci btw nekteri stavi life steal jini stavi madnesku

Grakon2702
27-10-14, 10:03
madneska na rikiho mi příjde zbytečná.

Joseph
27-10-14, 10:18
kde mas rapier ?

grakon nekteri ano ale zalezi na tom co mas proti sobe difuzal vetsinou staci btw nekteri stavi life steal jini stavi madnesku

rapiera sa zatial bojim, nemam ho zatial tak zmaknuteho :D jop, difuz je podla mna lepsi na rikiho ako basher, a teraz s tou jeho ulty basher ani nepotrebujes :D si na enemy 3x skocis a ani stunovat ho nepotrebujes, plus dufuz ti da slusne body do obratnosti takze odzadu beries este viac.. jop, tiez si myslim ze ta mandeska je zbytocna.

3k a Jerry
27-10-14, 11:20
Na to že to hraje chvilku tak celkem paráda stejne itemy bych asi taky kupoval krom toho rapíru, ale co s penezma kdyyž jich je tolik žejo :) si myslím že zbytečně řešíte přitom tam nema nic co by nějak vadilo ..

Ridik :D
28-10-14, 07:12
ach ten necrophos je tak strasne op :D

3k a Jerry
31-10-14, 10:03
ach ten necrophos je tak strasne op :D

OP jsou snad všichni ve správných rukách ..
Btw sázkaři .. http://csko.cz/forum/showthread.php?33571-Dota-2-Lounge

3k a Jerry
31-10-14, 15:09
Čekal jsem zase nějakej Event když je ten "helouwín" ale volvo se na to zase vysralo.
Jen přidali pár věcí do šhopu ..

Milk
01-11-14, 12:10
Čekal jsem zase nějakej Event když je ten "helouwín" ale volvo se na to zase vysralo.
Jen přidali pár věcí do šhopu ..

To už se vedelo na konci internationalu, ze nebude diretide. Volvo pry melo moc prace s tim updatem a arcanou na sf a techiese.

3k a Jerry
01-11-14, 12:54
To jsou pindouři tak doufám že aspon něco nachystají na vánoce když zarobili na arcanach 25 € za 1 ..

Ridik :D
01-11-14, 13:51
zarobili to ze uz neni chest za kazdej 5 lvl
takze ted prej budes dostavat chestky jako se daji koupit za 2 ecka a dostanes celej set o cem dost silne pochybuju

Grakon2702
01-11-14, 17:42
To si spíš měli na vánoce přichystat dáreček pro všechny v podobě nového hrdiny.

3k a Jerry
01-11-14, 18:50
Já dneskaj dostal placičku a mohl jsem si vybrat jakoukoliv truhlu za ni :)

Ridik :D
03-11-14, 20:25
iam best

http://postimg.org/image/jmmmis1dl/

Gregyy
05-11-14, 21:39
Fakt, člověk nemůže hrát ani ve čtyřech, aby jim to poslední neodpojil ^^
http://www.dotabuff.com/matches/1006152392

3k a Jerry
07-11-14, 15:36
https://www.youtube.com/watch?v=xbP3V_z0BaI dobrý videjko

Joseph
08-11-14, 21:12
https://www.youtube.com/watch?v=hbIfeFRMYDc&list=UU_BI7UQCGD2QOnbeNriHTpw :D

vikernes
08-11-14, 21:18
Dneska 9 her a 7 proher <3 Russian každý den to jde k lepšímu :D

3k a Jerry
08-11-14, 22:41
dream team tvle ..
http://www.dotabuff.com/matches/1013444858

Joseph
10-11-14, 13:35
čo poviete na ten nový drop item system ? mne vcera padol set na spectre, som to predal za 60centov :D a moze zevraj padnut aj arcana na sfko a kopec dalsich gut veci :D viac tu: http://www.dota2.cz/novinky/patch-31-10-zmena-dropovaciho-systemu#comment-58234

Gregyy
10-11-14, 14:16
Celkově arcany mají strašně malou šanci na drop, ale co se týká těch setů, tak je to asi lepší, než itemy, který 95% stojí 0.01€.

Joseph
10-11-14, 16:01
jop, tiez ma to sralo :D clovek nadrzany na ten darcek s levlu a dostane 6centovy item :D

Ridik :D
10-11-14, 16:08
6 centovy item ti muze vyhrat i item v hodnote 20 centu staci ho dobre investovat :D btw sance na drop arcany byla i pred tim ale vzdy bude tak mala ze to skoro nestoji za zminku jelikoz 25 ecek je 25 ecek tak prece nebude valve rozdavat 25 ecek kazdemu 3timu

Milk
12-11-14, 14:00
3x mid za sebou
http://s30.postimg.org/6of1hfp9d/dota.png (http://postimage.org/)

Grakon2702
15-11-14, 22:57
Prosím nesmějte se, ten druhý Dae byl už jen tak for fun, měl jsem moc peněz. Chudák ani full nafarmená PA na mě neměla :(.

http://jpeg.cz/images/2014/11/15/Mq2U0.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/JVs)

Grakon2702
16-11-14, 10:55
4800+HP + 100+HP/sec regen. Důvod proč miluji dotu.

http://jpeg.cz/images/2014/11/16/arUFo.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/JmJ)

Hruusa
19-11-14, 16:52
Pánové neuděláme nějakej kotelna turnaj v dotě?)

Milk
19-11-14, 20:11
Pokud nas bude tak muzem jit do lobby a nahodne to rozlosovat.

Joseph
19-11-14, 20:34
nebolo by od veci, myslim ze je dost kotelnakov co masti dotu :D ale ako by sme sa rozdelili do teamov ?

Grakon2702
19-11-14, 21:41
Můžem dát 1v1 solo mid, pak 3v3 a pak 5v5. Není problém to všechno zařídit. Bude to úplně stejná organizace jako u cs 1.6/go turnajů. Akorát jiná hra.

Milk
19-11-14, 22:22
hej, ale do sekce turnajů nevím, jestli to pustí :D

kono159
20-11-14, 15:39
ridick bude feedit este viac? :D

Hruusa
20-11-14, 17:14
Do víkendu tomu dám nějakou organizaci a zkusím se domluvit s nějakým moderátorem jestli to můžem dát do turnajů) Jinak viděl bych to na 5v5 ve formě letošní TI4. Ještě prosím se vyjádřete ať to pak celý napíšu do topicu a udělám přihlášky :-)

Grakon2702
20-11-14, 17:27
Zrovna se učím hrát za Meepa. Měl bych si pospíšit, abych byl do turnaje připravený :devil2:

Joseph
20-11-14, 18:36
ti s invokerom splachnem tych potkanov s puffom :D

3k a Jerry
20-11-14, 19:14
5v5 bych dal určitě dobrej nápad .. zahrál bych si ..

Grakon2702
20-11-14, 19:15
Tě překvapím se svou smoke taktikou, ani si neprdneš :D

Joseph
20-11-14, 20:12
http://www.dotabuff.com/matches/1037814348 husky tusky :D

Hruusa
20-11-14, 20:17
Ještě takovej dotaz chcete nějakej mini turnaj nebo to mám plánovat ve velkém? Ať seženu ceny či tak něco ;-)

Joseph
20-11-14, 20:19
staci miny, a bol by som rad keby to hrali iba hraci z kotelny, nie ze ja si zavolam Tipka,Rejda atd. :D

Hoppe
21-11-14, 16:03
Podľa mňa zatiaľ najkrajšia arcana zo všetkých :tongue:
https://33.media.tumblr.com/05b2d79d6467fbd25de05ed80cf56c22/tumblr_nf9dy380CT1trargvo1_400.gif
http://static3.gamespot.com/uploads/ignore_jpg_scale_super/776/7766249/2736898-dota2_pa_loadout.png

Grakon2702
21-11-14, 16:09
Moc bych ji chtěl, ale za tu cenu...

Milk
21-11-14, 17:27
staci miny, a bol by som rad keby to hrali iba hraci z kotelny, nie ze ja si zavolam Tipka,Rejda atd. :D

OMG a rejd se tak tesil :cray:

Ridik :D
21-11-14, 20:58
ta arcana je dobra ale pripada mi to jako remake legiony

Joseph
21-11-14, 22:08
OMG a rejd se tak tesil :cray:

za 20eurovy donate by isiel :D

Milk
21-11-14, 22:22
za 20eurovy donate by isiel :D
Prej začal pracovat. A streamy má v angličtině :D

Joseph
21-11-14, 22:23
Prej začal pracovat. A streamy má v angličtině :D

vysral sa na to :D zas doti ako drak, ze tento tyzden este cz stream a potom only eng, ale aj tak v tom eng ked chyti rage nadava po cesky :D

Hruusa
22-11-14, 01:42
Arcana pěkná :-) Ale ta animace pro ultinu plus ten "hrob" je fakt ULTRAMEGAHIGHPROSKILLER! :-D Každopádně co říkáte na PA event? Mě to přijde strašně ubohé, radši bych viděl Diretideho :-(

3k a Jerry
22-11-14, 07:49
Mě se třeba ta arcana na PA nelíbí ..
Jinak od toho co maj padaj jen sety mě asi 50 zápasu nic nepadlo ..

Grakon2702
22-11-14, 08:38
http://www.dota2.cz/novinky/patch-19-11-novy-hrdina-a-mnoho-dalsich-novinek
Nemám kompendium. Moc drahé. Nasrat

Hruusa
22-11-14, 14:08
Turnaj (http://csko.cz/forum/showthread.php?34185-Mini-Dota-2-Kotelna-Cup) zahájen pánové :-)

Hoppe
21-12-14, 02:00
:ike:
http://oi60.tinypic.com/2qcnvv7.jpg

Grakon2702
21-12-14, 08:58
Jsem jediný, kdo se diví, že tam není přeloženo ani označení "Radiant" a "Dire"? :D. Ale jinak Dobrá práce.

3k a Jerry
25-12-14, 13:51
https://www.youtube.com/watch?v=312Nsd74S40

Grakon2702
28-12-14, 23:56
Kámoš a jeho skill hra za Vipera, lol... moment ne, dota!

http://jpeg.cz/images/2014/12/28/DJcB.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/NRX)

Grakon2702
31-12-14, 12:04
Je tu nějaký jouda, co by vyměnil všechny mé itemy za něco, co by se mi líbilo? Mám v invu strašnej bordel věcí, který se mi ani nelíbí, ale zase to nechci všechno darovat, chci z toho něco mít. Není to nic cenného, vesměs tam mám commony a uncommony, nějaké rare a sem tam nějaký mythicaly. Samozřejmě, že to, co nepůjde vyměnit, tak asi nevyměním, jenom se toho chci prostě zbavit. Zde je odkaz na můj inventář: http://steamcommunity.com/id/Grakon2702/inventory/#570.

PS. nemohu to prodat, protože nějaký jouda ze Steamu mermomocí chce, abych si předtím něco koupil přímo ze Steamu.

Joseph
03-01-15, 02:06
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10891460_808465405875565_9095094869185186739_n.jpg ?oh=e156764b753052a1441695d25283750d&oe=55449581

Grakon2702
04-01-15, 00:03
http://jpeg.cz/images/2015/01/03/D4cio.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/NWn)
http://jpeg.cz/images/2015/01/03/31ca6.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/NW4)

Giussepe
10-01-15, 00:44
Pri bližším a důkladném prozkoumání levého dolního rohu lze spatřit velice sofistikovanou taktiku, podle které kdyby se řídili všichni členové týmu, zaručeně bychom vyhráli. Bohužel nakonec se průběh bitvy obrátil v náš neprospěch.

http://s30.postimg.org/8u4w2mje9/2015_01_10_00001.jpg

Joseph
20-01-15, 22:58
kurva to bol zapas :D nikdy sa nevzdavaj, hlavne ked picknes tinyho http://www.dotabuff.com/matches/1177135715 :D prehravali sme nejako 20:50 pomaly nam rozoberali veze, stacil jeden vyhraty teamfight a ez katka push mid, kym sa respawnli tak bolo gg :D to som este nezazil :D

Ridik :D
21-01-15, 01:28
smarja co to na toho tinyho stavis ?

Joseph
21-01-15, 01:32
smarja co to na toho tinyho stavis ?

Co sa ti nepaci ? bkb na ogreho,silencera,qop, drumy su zaklad, ac dobry attack speed,armor,zizenie armoru superovi a ze DK ma toho armoru ako nasrateho, funguje to samizda aj na veze.. viac som nestihol, ak by sa hralo dalej tak agha. :D

Milk
21-01-15, 07:17
Spis ten agha si mel stavet po tech bubnach do 20 minuty, pak bkb, ac, manta atd...

Joseph
21-01-15, 08:42
Spis ten agha si mel stavet po tech bubnach do 20 minuty, pak bkb, ac, manta atd...

mozno by som aj staval ale bol som rad ze som vobec nieco postavil, to bolo v teame ja som mal 4:3 a ostatny v teame 1:5 az 1:9 :D

Ridik :D
21-01-15, 15:42
drums mi prijdou zbytecne tinymu se z kazdou ultinou zveda rychlost a pokud si to chtel jet jako tank tak ti chybi vanguard ja osobne stavim blink manovacky flaska agac a apk assaulta prijde mi to lepsejsi pokud uz jsi vylevlovanej aspon 16 lvl tak si das i anti mage.

Joseph
22-01-15, 22:07
http://www.dotabuff.com/matches/1180922522 I SAID GOOD DAY SIR !!!

Kazki
23-01-15, 17:31
jezis, ako si to pre boha buildil ten battle hunger?
ale slark top.

Joseph
23-01-15, 18:53
jezis, ako si to pre boha buildil ten battle hunger?
ale slark top.

tak ten slark bol totalny scrub, keby som tu uploadol zaznam by si zaplakal :D ja ten hunger moc nepouzivam ale asi by som mal zacat :D teda moc axeho nehravam...

Kazki
23-01-15, 19:15
tak ten slark bol totalny scrub, keby som tu uploadol zaznam by si zaplakal :D ja ten hunger moc nepouzivam ale asi by som mal zacat :D teda moc axeho nehravam...

tak ako taunt alebo helix je jednoznacne lepsi, ale aspon ten bodik si tam hodit mohol, movement bonus/slow sa hodi.

tyger103
24-01-15, 18:27
Říkal jsem si, budu hrát už jen minimálně onlinovky jako CS 1.6, GO ... o Vánocích mě kámoši dostali k Dotě a ... zatím 110 zápasů, ale je to super hra :D

Milk
24-01-15, 18:54
Říkal jsem si, budu hrát už jen minimálně onlinovky jako CS 1.6, GO ... o Vánocích mě kámoši dostali k Dotě a ... zatím 110 zápasů, ale je to super hra :D

Ono tě to přejde :D

Grakon2702
24-01-15, 18:57
Ono tě to přejde :D

A pak se zase k tomu vrátí. Mě už to taky hodněkrát přešlo, ale nakonec jsem to stejně zase zapnul :D.

tyger103
25-01-15, 11:50
No doufám, že mě to přejde ještě před maturitou v květnu :D

vydle
27-01-15, 21:27
Čim horší začátek tim lepší konec, jak už to u mě bejvá za pudge xD
http://www.dotabuff.com/matches/1193003861

Ridik :D
29-01-15, 03:25
proti takovemu low picku se s tim pudgem moc nechlub jsou tam 2 souperi co by pudgovy mohly neco udelat

vydle
29-01-15, 15:11
proti takovemu low picku se s tim pudgem moc nechlub jsou tam 2 souperi co by pudgovy mohly neco udelat

kdyby nebyly uplný kr**** tak jsou tam 4 co pudge sundaj jako prd. Jedinej co za něco stál byl bohužel magnus z midu

mrkvicka
29-01-15, 20:58
kdyby nebyly uplný kr**** tak jsou tam 4 co pudge sundaj jako prd. Jedinej co za něco stál byl bohužel magnus z midu

ixs de

Grakon2702
30-01-15, 21:38
Cesta k 6K+ MMR -> play only OP Hardcarries

Toto je výjimečný zápas, protože se mi konečně poprvé podařilo postavit full build. Nikdy předtím jsem to nestihl! :D

[url=http://jpeg.cz/obrazek/Uz4]http://jpeg.cz/images/2015/01/30/PGf0.jpg

Milk
30-01-15, 23:18
Cesta k 6K+ MMR -> play only OP Hardcarries

Toto je výjimečný zápas, protože se mi konečně poprvé podařilo postavit full build. Nikdy předtím jsem to nestihl! :D

[url=http://jpeg.cz/obrazek/Uz4]http://jpeg.cz/images/2015/01/30/PGf0.jpg

Full build a mas tam poor shield? :D
Zkus si zahrát rikiho na 4k, tam už znají wardy, dusty a gemy :D

Grakon2702
31-01-15, 09:37
Full build a mas tam poor shield? :D
Zkus si zahrát rikiho na 4k, tam už znají wardy, dusty a gemy :D

Zatím jsem jen vždy swapnul lajnu. Co se týče itemů, tak jsem jel podle jednoho public buildu. Pravda je, že riki sice má neviditelnost a dmg jak hovado, ale má malou výdrž. Možná zařadím do buildu i něco na HP či armor

Milk
31-01-15, 11:49
Zatím jsem jen vždy swapnul lajnu. Co se týče itemů, tak jsem jel podle jednoho public buildu. Pravda je, že riki sice má neviditelnost a dmg jak hovado, ale má malou výdrž. Možná zařadím do buildu i něco na HP či armor

Tak jako bkb (v tomhle zapasu asi ne) a SangenYasha by se oplatily vic nez ten stit, nebo daedalus :D

Trsak
31-01-15, 12:49
Pěkný hoši, až se ještě zlepšíte, tak můžete jít na LoLko :entneho:

Johny Pampeliska
31-01-15, 15:05
Něco proti lolku ? :gabe:

Grakon2702
31-01-15, 15:27
Pěkný hoši, až se ještě zlepšíte, tak můžete jít na LoLko :entneho:

http://jpeg.cz/images/2015/01/31/BNSmw.jpg (http://jpeg.cz/obrazek/Ucc)

Tukan
05-02-15, 15:42
tomuhle říkám ABSOLUTLY HOWNED aneb HOLY KOKOD DAZZLE http://i.imgur.com/j7LnrSb.jpg

3k a Jerry
06-02-15, 05:05
Já na to čumím jak péro, které lamacké LC mu dalo takovej bonus a to je zase jinej móood.

Kazki
06-02-15, 12:24
Já na to čumím jak péro, které lamacké LC mu dalo takovej bonus a to je zase jinej móood.

to je ability draft a duel ma dazzle.

because
13-02-15, 18:28
Čo si myslíte o Update ? :)

Grakon2702
13-02-15, 22:57
Měl jsem 10 her low priority kvůli leavu. Pak přišel update, měl jsem jenom 5, ale musel jsem hrát jenom all random. Nebudu se více vypisovat, je toho více, proč napsat: "napiču"

Ridik :D
14-02-15, 04:18
new hero je celkem op kdyz se trochu nafeedi jinak zatim nemam co vytknout.

Giussepe
14-02-15, 11:24
pro tebe je OP všechno protože feediš každého, koho potkáš

Milk
14-02-15, 11:51
-> Watch Review or Spotlight
-> ''too OP''
-> pick and rape or feed
two weeks later
-> people forget hero exist
-> repeat with next hero

3k a Jerry
15-02-15, 09:06
Nyx nyx nyx
http://ctrlv.cz/rvLq
Až na ten poslední zápas :D ten byl fakt na chlup.. měl jsem moc asistencí a už to šlo doprdele :D
Jinak to s drowkou jsou eventovky ..

Ridik :D
17-02-15, 01:25
hmm easy event kdyz padaji takove mordy sety :D dnes mi padl legendary set na jogurta kterej stoji 10 ecek :D funny.

kono159
17-02-15, 13:21
mne teraz padol set na slarka za 13 e :D ale iba rare

Milk
17-02-15, 13:27
mne teraz padol set na slarka za 13 e :D ale iba rare

skoda ze to nejde tradovat ani prodavat :D

kono159
17-02-15, 14:47
to by sme boli tucn1 jak gaben

tyger103
17-02-15, 22:44
Buď jdu s kámošema, co mají 65,125 levely a hodí to proti mě hard levely (jsem low 20 level), nebo jdu sám a ty random dementi berou hrdiny úplně na hovno :thumbup: , zatím 3 low sety asi z 10-12 zápasů

Ridik :D
18-02-15, 11:25
to ja radsi hraju proti hard lvlum nez s tim co maji podobne lvly jak ja lebo je to moc easy

Milk
18-02-15, 13:15
to ja radsi hraju proti hard lvlum nez s tim co maji podobne lvly jak ja lebo je to moc easy
Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Ridik :D
18-02-15, 14:27
copyright ted mi dluzis 15000

Ridik :D
19-02-15, 16:13
http://www.dota2.com/store/itemdetails/20486

hmm not bad dalsi set za beasta :D

Mr.N0b0dy
19-02-15, 20:27
http://coub.com/view/2a8wy :D :D :D

mrkvicka
19-02-15, 21:05
Good job

because
19-02-15, 21:45
Presne to som chcel za beast event - Balíček načítacích obrazoviek -.-

E: Že mi to práve ty napíšeš :D ked som tak kukal tvoje hry tak okrem jugga ktorý ti zmizne od vsetkých kuziel si to feedil ale tak v pohode, ked už musíš provokovať zatiaľ čo tvoj výkon je veľmi žalostný. Až na zaplakanie.

Ridik :D
20-02-15, 06:50
ty bud rad ze si vubec vyhral beasta.

heh napise lambot kterej ma na dote nahrano 00 hovno :D prvni si uklid pred svym prahem a nauc se zahrat neco jineho krom WD

3k a Jerry
21-02-15, 07:54
Lol Becamouse tvoje slavná dvojka viper a WD je známá po celem okolí a ty tohle plácneš :D At si hraje každej za co chce.. někdy je lepší naučit se 5 hrdinu pořádne a zaměřit se na něco než neumět žadnýho ..
Jinak na to že 3x šla příšerka uplně eazy dole tak tedka už asi 4 prohra ..

kono159
21-02-15, 09:01
zeus-axe-undying-warlock-troll-omniknight
kombinacie tychto herov= autowin

Milk
21-02-15, 11:31
a morphling, ten to vyhraje :D

because
21-02-15, 17:09
Lol Becamouse tvoje slavná dvojka viper a WD je známá po celem okolí a ty tohle plácneš :D At si hraje každej za co chce.. někdy je lepší naučit se 5 hrdinu pořádne a zaměřit se na něco než neumět žadnýho ..
Jinak na to že 3x šla příšerka uplně eazy dole tak tedka už asi 4 prohra ..

Tie už dávno nie sú ;)
Teda Viper je keďže s ním hrám beasta a zatiaľ ani jedna prehra.
E: Pre Retardika najskor si kukni posledné moje hry a potom niečo píš :)