PDA

Zobrazit normální verzi : bych rad reagoval Anonimus



andreas2012
10-12-12, 13:16
na toto: http://csko.cz/forum/showthread.php?...426#post143426

Psal jsem pouze ze svých zkušenosti s dynamickou ip, už se mi to stalo a nikoho nic nezajimalo a banek pokračoval...Nemyslel jsem že když sem napišu:
Dobrý večer zitra budu mit nový net od UPC,ale z mých předešlých zkušenosti je tam většina ip adres zabanovana tak prosim pokuď bych měl novou ip zabanovanou tak mi ji odbanujte mam nick Anonimus VALVE_0:0:1813672691 89.176.101.14 CZ rank 127 tak bych se ozval žadný ban nemam hraju tu už asi rok a bezproblemu.. Předem diky..
a pojmenuju tema: žadost pro adminy tak budu tady označen za psa ze sluchatky...

specialně pro Charon35 SVK když pojmenuju tema žadost pro adminy tak on usoudi že je to žadost o unban a je z toho přimo dotčen a dokonce tu zpochybnuje dobu či co :D si mysli si asi že je nakej aristokrat nebo co.... ta doba je fuč smiřse stim..
Pro hrače či hračku Sluničko:: nejsem čech jsem rus a na středni jsem měl 5 čj, 1literatura prochazelo to tak promiň za chyby v čj jo a na adresy podle ip ekzistuje programek a docela přesný tak nevim proč si mysliš že tvrdý či měki svědči o iq to se sklada z vice testu...jinak ok jsem rad že ve statě kde se da doktorat ziskat za 2.měsice a šupem do politiky dba na spisovnost,,,,..
Jo aco se tyka telefonu mam za 3.tisice paušal na neomezený volani po čr,jsou tam 4simky a od O2...tak 3000/4 to platim...

Pro ZEUS vubec nechapu povahu člověka co mi přeje ban či co za to že se vlastně branim spiš povaha podpantoflaka nebo tak něco. Kdybych ja tě označil za psa ze sluchadly tak bych tu asi moc nenapsal..
Tak to by asi stačilo jinak jenom do mě klucY jo ještě pro KOTLE teď už mam novou ip a to že mam už upc raději no comment jen snad Airmon-Ng start wlan0
airodump-ng mon0
:D je to výzva linuxaci mě pochopi:::

Lynviy
10-12-12, 13:24
na toto: http://csko.cz/forum/showthread.php?...426#post143426

Psal jsem pouze ze svých zkušenosti s dynamickou ip, už se mi to stalo a nikoho nic nezajimalo a banek pokračoval...Nemyslel jsem že když sem napišu:
Dobrý večer zitra budu mit nový net od UPC,ale z mých předešlých zkušenosti je tam většina ip adres zabanovana tak prosim pokuď bych měl novou ip zabanovanou tak mi ji odbanujte mam nick Anonimus VALVE_0:0:1813672691 89.176.101.14 CZ rank 127 tak bych se ozval žadný ban nemam hraju tu už asi rok a bezproblemu.. Předem diky..
a pojmenuju tema: žadost pro adminy tak budu tady označen za psa ze sluchatky...

specialně pro Charon35 SVK když pojmenuju tema žadost pro adminy tak on usoudi že je to žadost o unban a je z toho přimo dotčen a dokonce tu zpochybnuje dobu či co :D si mysli si asi že je nakej aristokrat nebo co.... ta doba je fuč smiřse stim..
Pro hrače či hračku Sluničko:: nejsem čech jsem rus a na středni jsem měl 5 čj, 1literatura prochazelo to tak promiň za chyby v čj jo a na adresy podle ip ekzistuje programek a docela přesný tak nevim proč si mysliš že tvrdý či měki svědči o iq to se sklada z vice testu...jinak ok jsem rad že ve statě kde se da doktorat ziskat za 2.měsice a šupem do politiky dba na spisovnost,,,,..
Jo aco se tyka telefonu mam za 3.tisice paušal na neomezený volani po čr,jsou tam 4simky a od O2...tak 3000/4 to platim...

Pro ZEUS vubec nechapu povahu člověka co mi přeje ban či co za to že se vlastně branim spiš povaha podpantoflaka nebo tak něco. Kdybych ja tě označil za psa ze sluchadly tak bych tu asi moc nenapsal..
Tak to by asi stačilo jinak jenom do mě klucY jo ještě pro KOTLE teď už mam novou ip a to že mam už upc raději no comment jen snad Airmon-Ng start wlan0
airodump-ng mon0
:D je to výzva linuxaci mě pochopi:::

Admini zas ze sebe dělají velký pánQa a pouštěj se do někoho, o kterým ví prd. Takovýhle keci si snad ani nezaslouží. GJ s airmonem, taky s tím mám zkušenosti.

Lynviy
10-12-12, 14:00
haja haja haj,hlavne ked ty robiš z adminoch kokotov v svojej žiadosti tak je to gut .

Ploď ty svoje mrdky jinde než na tomhle fóru.

Slunicko
10-12-12, 15:00
ty si nepochopil toho psa se sluchátky on to myslel tak že lidé se poslední dobou vymlouvají na to že za ně hrál někdo jiný to znamená třeba brácha a občas tam je i pes apod. takže si nehraj na chuďátko nebylo to nic proti tobě jinak to s tim vyhrožovánim jak si tam psal bych radši pomlčel pochybuju že si takový pán soudím už jen z té gramatiky takže soudím že ti je kolem 15ti, a tobě nepřijde divné žádat o unban když žádnej ještě ani nemáš jako mě to fakt příde jako u blbečků na dvorečku třeba mam odlišný názor ale to nic..
Ban si nedostal nevím co tu nadále řešíš ale jak psal ZEUS jen za to vyhrožování bych ti ten ban přál, good luck man.

andreas2012
11-12-12, 00:48
hele sluničko nevím kolik tobě ale mě je 25, bydlím v Praze a dělám revizi a servis plyn. kotlu --speciálně značku Vaillant .. Je možný že gramatiku nedávám na tvé úrovni ale zase co mě živi či baví znám dokonale a ruština slovem a písmem se mi hodí v Praze daleko víc než ta tvoje gramatika na forech která jediny co vypovídá že jsi zvládl to co by občan čr zvládnout měl ,a to není moc k popukaní. Jinak jsem už taková povaha že si nenechá srat na hlavu od lidi co nepochopí ani průměrný záměr který by pochopil 15letý průměrný žák na SoU..Víš co znamená dynamická ip? pořad ti nedochází o co mi šlo? Tak jinak : před nějakou dobou jsem se přestěhoval do prahy kde jsem si sehnal nějaký ten malý byt a nadšeně jsem si dal od upc 60mbˇˇ díru do světaˇˇ. asi po měsíci se mi změnila ip, což dynamická občas děla ..přijdu z práce a že si zahraju cs..měl jsem 5 oblíbených serveru a csko bylo to lepši zlo z cz servru tak bylo jedno z nich ..s 5. mých servru měl jsem na 4-ech bán, tak jsem požádal tady o unban a hele co jsem se dozvěděl, že na to se tu vykecává každý a bla bla bla...volám na upc ať mi změni ip a oni že prý to nejde ať zkusím reset routru,změnu mac apod. ale ono to ne a ne se změnit. Tak teď jsem napsal předem že žadný ban nemam a popřipadě kdybych schital ip zabanovanou tak to mam čim podložit a najednou mi tu moderator přeje bany což mi lichoti že jsem první k,,:D Na chudaka se nehraju pišu jak to chapu ja ,a myslim že si to trochu nepobral ty ale zase neberu že jsem pitomej že žadam o unban bez banu, prostě jsem se logicky poučil a tečka… tak asi tak

ZEUS
11-12-12, 07:26
Navíc tu máš ban za WH http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=27464 takže ti dávám perma na valve id. Teď si můžeš podat regulérní žádost o unban.
Tady to zamykám.