PDA

Zobrazit normální verzi : kotelna hide n seek c21



holofojtos
11-12-12, 20:04
Ahoj chcel by som nhlasit 2xcheaterov + 1x vydavanie sa za admina +vyhrazanie sa mi ze dostanem ban za kill. Hram si na servery prejde kolo hram normalne kill a zrazu mi napise nejaky hrac ze sopel v nose ze mi da byn za to ze hram kill. Pritom tam boly dvaja hraci ktory maly Trawku a pytam sa ho ze preco neda radsej ban im a on ze su tu jeho kamarati. Ak je pravda ze je admin tak sa ospravedlnujem ale aby nedal ban za Trawku je moc. Prikladam foto.199219931994199519961997

Mena:
Vydavanie sa za admina:
-chalapeno(pistiik)sopel v nose
Cheatery:
-waLeNZY
-LeyTo
Steam id:
Pridal som foto kde je status s ich menai a vedla su ich id.



Dakujem za vsetko.

Trey
11-12-12, 20:27
Ten co sa vydáva za admina dostal ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=49293) No hackerov zabanovat nemozem pokial nemas demo alebo aspon screen.

holofojtos
12-12-12, 13:06
Ahoj vsak je tam screen kde sa hadam s nim a popro tom tam aj ukazuje ze: Detekovan Trawka Hack(5) u hrace LeyTo. To je prvy je to vydiet hned na prvo screene a druhy: Detekovan Trawka Hack(5) u hrace waLeNZY. Je to vydiet na predposlednom screene.


Dakuje za odpoved.

Trey
12-12-12, 16:17
Ja viem, ten anticheat niekedy banoval a nepisal detekovan, no teraz to je spravene takto pretoze to nemusi byt 100%. Budem sa snazit kontrolvat si ich ci nahodou nie su na servery a ak budu pojdem ich kuknut. Ak na nich natrafis ty tak napis spravu do ! ktora sa automaticky odosle vsetkym adminom, ktory su online.