PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o unban :) :O - human



gamer
12-12-12, 14:20
Zdraví vás Gamer .za Permaban sem si mohl kvůli svým nervům a rozčilování, nadával sem skoro každému kvůli vlaku,bloku a chození po 2a více :) ale už sem pochopil o čem to je. ... Potom (asi po měsíci)jsem do PC dal nový hardware a IP byla stejná a vše taky ... ale přesto mi šlo hrát na kotelně , tak sem tam občas zašel a pak sem dostal znovu ban za obcházení banů .....

Chci tímto podat žádost o unban protože bych si zase zahrál na vašem serveru :)
bez nějakých nadávek a ostatních problému ...

díky za odpověď

s pozdravem Gamer ;)

Nekromancer
12-12-12, 14:31
ZAPRVÉ => http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

Dále:
nový hardware a IP byla stejná a vše taky
Zamysli se nad tou větou, sám sobě odporuješ.


ale přesto mi šlo hrát na kotelně , tak sem tam občas zašel a pak sem dostal znovu ban za obcházení banů

Přiznáváš, že jsi vědomě hrál i přes ban. Proč si tedy myslíš, že si ban za obcházení nezasloužíš?

gamer
12-12-12, 14:36
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 45049)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Fire
[AMXBANS] Tvuj nick: IcEr
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1484168435
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1484168435
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.227.8.229
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: *Jolo*-*Human-(K.O.)*
[AMXBANS] Server: Kotelna - Knife | csko.cz (1hp_2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
IcEr is joining the Terrorist force
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli

nevědel sem jestli to mam poslat když to byl ban na 2x

To jsem neřekl že si ban za obcházení nezasloužím, zasloužil jsem si ho , ale pořád sem v té chvili nechápal "jakto" , ž jsem tam mohl hrát , když jsem měl IP stejnou ....

Nekromancer
12-12-12, 15:03
Ještě možná zkus dohledat ten ban, co jsi obcházel. Jinak, nejvíce musíš přesvědčit banujícího admina, ale pokud tvé chování vedlo až k perma banu, tak za mne jsem proti odbanování.

gamer
12-12-12, 15:03
Vlastně jsem si o první Perma ban od "Zeuse" i tak trochu řekl .... byl jsem moc na nervy , pak jsem asi 1-2 měsíce nehrál a pak jsem se zkusil připojit na kotelnu a šlo to , tak jsem myslel že mam UB , psal sem si i Humanem o tom co a jak s tím budem dělat a sám asi nevěděl , tak řekl ad hraju pod jiným nickem , tak sem hrával , ale pak mi dal ban za to obcházení banů ...

vím mužu si za to vše sám ...
ale rád bych se vratil z5 k tomu hraní na vašich serverech, myslím že už by to bylo o dost jiný např v tom mým nervačení ;)

gamer
12-12-12, 15:04
Já to chodaní nijak moc nejevil , jen ze začátku protože to bylo na "knife servru" opravdu dost špatný , tam si takto stěžovalo dost lidí , ale já sem byl vždy ten co to dal najevo tím ze sem furt psával do admin chatu a adminum přez "!" a pak jsem to taky odnesl ...

Trey
12-12-12, 16:15
Zachvilu su vianoce, takze by som mu ten UB dal :D Myslim ze keby niekto z nas dostane ban a na druhy den zisti ze zmizol hral by dalej a nepisal adminom zabanuj ma. Nechal by som mu to tak do noveho roka :D

gamer
12-12-12, 16:21
:) já byl sem byl dost rád ze UB no :O :)

zyx
12-12-12, 16:29
Dal bych ti unban pod podmínkou, že budeš sekat samou dobrotu. Jeden větší přestupek a letěl bys.

gamer
12-12-12, 16:31
Ok. :) (y) budu hodnej ;)

human
12-12-12, 16:36
Poziadal si ma o radu ohladom toho co pises na ziaciatku. Povedal som ti hraj tak, aby nikto nevedel, ze si to ty. Neskor si tam po kazdom zabiti vyplakaval a urazal. Slusne som ti povedal aby si s tym prestal a ty si bol potom este drzy. Preto si to dostal znova.

Ak mi slubis, ze sa to nebude opakovat, tak ti UB mozem dat.

gamer
12-12-12, 16:38
Slibuju ti to , že se to nebude opakovat ;)

human
12-12-12, 16:45
Uz ho mas.




Slibuju ti to , že se to nebude opakovat ;)

zyx
12-12-12, 16:55
Ale furt má aktivní ban od Die ne?

Trey
12-12-12, 17:02
Tak na ten UB nedostane, ten nech si vytrpí.

ZEUS
12-12-12, 17:33
Kdybych ti dal teoreticky unban, tak jaký záruky mi můžeš dát, že už se to nebude opakovat ?

human
12-12-12, 19:59
Dal som mu ho ja. Ten tvoj obisiel.


Kdybych ti dal teoreticky unban, tak jaký záruky mi můžeš dát, že už se to nebude opakovat ?

zyx
12-12-12, 20:07
No tys mu dal sice unban za to obcházení, ale on má furt permu od Zeuse. Takže teď jsi je ve hře, tak to je v podstatě furt obcházení. :D