PDA

Zobrazit normální verzi : NESMRTELNOST hostage.



Svaciik
12-12-12, 16:37
Zdravím. Poslední dobou vnímám tu nesmrtelnost hostegů (Rukojmích) Jako velkou NEvýhodu. Protože T jak je známo je mají bránit před CT a tudíž u nich založí CAMP. Ovšem pár hráčům kterým to pálí už zjistili že rukojmí jsou nesmrtelní a tak poslouží jako Dobrej štít. A schovají se za ně. To samé CT když je zachranují. CTčko má za sebou 4 lidské štíty co nejdou zabít. A tak ze zadu ho prakticky nejde dát. Stejně tak občas zepředu. CT se zastaví vleze si mezi hostage a já si mohu střílet jak chci. Dal bych jim třeba ja nevím 200% života. Pokud to půjde. Ale tohle je fakt o ničem.

Trey
12-12-12, 17:07
Ano presne... a da tam Tcko minu a skape CT aj hostages...
http://diablo.incgamers.com/wp-content/uploads/2012/09/Genius.jpg

Svaciik
12-12-12, 17:12
Ono neni v pravidlech nahodou to že na planty/hostage se nesmí dávat miny?

Trey
12-12-12, 18:32
Doteraz sa na to nikto neodvolaval ked ho zabila mina na plante/hostage/vip helikoptera takze asi nie.

Kotel
12-12-12, 22:26
cs mapy jsou zlo

Acid
12-12-12, 22:53
Právě že tu nesmrtelnost bych nechal. To by pak Tecka mohli zabít hostiges hned na začátku kola a pak už by to nebyla cs mapa...Nechte to tak, jak to je, krom toho, že bych ty miny a rakety úplně vymazal. Ale to už je něco jinýho.

VINCE C.
12-12-12, 22:58
Nesmrtelný hostage jsou kravina. cs_ mapy jsou docela zábava a prvek toho, že když zachraňuju nebo bránim hostage, tak je použiju jako štít, kterej nutí soupeře bejt buď sakra přesnej a nebo přijde o velký množství peněz za harm/kill.

A pro ten hloupej argument, že je T zabijou na začátku: přímo v nastavení serveru je hodnota, která hráče automaticky kickne, pokud zabije určitý množství rukojmích.

Trey
12-12-12, 23:08
Vince neviem ci hravas COD ale ak hej tak vies ze su tam miny a rakety a podobne sracky. Ked hrac zaminuje priestor okolo hostages, ale staci aj priestor kadial budu s CT prechadzat tak neumyselne zabije 4 hostages a kickne ho za to. To by tu zase boli staznosti preco nei su hostages nesmrtelni. Na cod si zbrane/granaty/vesty atd nekupujes,kupujes si tam iba nightvision a defusky takze ak by mal hrac prist o par korun ale vdaka tomu by jeho team vyhral tak by mu to podla mna nevadilo.

VINCE C.
12-12-12, 23:11
Aha, tak to jsem mimo. Já nevěděl, že se tady řeší nějakej šílenej mod.

ZombieBot
12-12-12, 23:28
Aha, tak to jsem mimo. Já nevěděl, že se tady řeší nějakej šílenej mod.

A zase, jakmile to není "sračka" (neberte to tak, jen pro vinceho) classic, tak je to hned šílenej mód. Nic proti tobě vince, jsi v pohodě člověk, ale trochu to přeháníš.

VINCE C.
12-12-12, 23:30
"Šílenej" je pro tebe nějak ofenzivní slovo? Jestli jo, tak pozor, tohle je internet - narazíš na horší, tohle není školka.

A z mýho pohledu to je prostě šílenej mód, nevidim do toho, je to chaos, je mi to jedno, tenhle thread je z mojí strany u konce, když jsem se dozvěděl, že nejde o normální CS. Nemusíš si to brát hnedka tak osobně.

hladik
13-12-12, 09:17
Kluci v klidu :-) COD je dost hranej server a mělo by se to nějak vyřešit.

Kazki
13-12-12, 10:02
bud to nehat tak jak je alebo odstranit cs mapy z codka co je lepsie... aj tak vsade pred hostage davaju miny /na italy vsade do dveri a okien a na assault_lol cely team TS kempi na spawne s awp a cast CT teamu kempi na streche s awom... sa hrat neda

Svaciik
13-12-12, 10:23
Jsem také PRO aby se odstranily cs_ mapy a byli povoleny nijaké další (de_dustyaztec, de_moon, a další mapy) za další bych velmi rád přidal do pravidel to že je zakázáno dávat MINY na PLANT a ŽEBŘÍK (Případne k HOSTAGE) A tyto pravidla by se ukázali po napsaní /rules , /pravidla. Byl by to problém?

Trey
13-12-12, 11:04
Problem by to nebol no nikto by to nedodrziaval. Staci pockat kym sa opravi protector a potom.to bude v poho. Btw co cakas na cs mape? Ze T sa zabiju alebo nechaju Ct aj s hostages odist? Oni im nemaju nechat ctcka zobrat ich a kedze su na spawne tak je logicke ze sa zakempia tam

Zoid
13-12-12, 12:57
a nešlo by to udělat tak, že by hostages šli zabít, ale miny atd by jim nic nedělali?...

Svaciik
14-12-12, 02:58
rey^^;144113']Problem by to nebol no nikto by to nedodrziaval. Staci pockat kym sa opravi protector a potom.to bude v poho. Btw co cakas na cs mape? Ze T sa zabiju alebo nechaju Ct aj s hostages odist? Oni im nemaju nechat ctcka zobrat ich a kedze su na spawne tak je logicke ze sa zakempia tam Od toho aby se pravidla dodržovali jste tu VY admini. Ne já .. tak vůbec nechápu proč to píšeš. a tu druhou polivnu tvého kometáře taktéž nechápu. Mě jde o to aby byli rukojmí aspon zranitelní. Nechápu co je těžkého na tom pochopit. Případně to zamítnu a tečka. Proč hned musíš začít s timhle?

Trey
14-12-12, 16:41
Tu druhu polovicu smerujem na to ze ti vadi ze T kempia na spawne.

Acid
14-12-12, 16:53
Svacik myslim, že tohle téma se týká i tebe...Ty jsi jeden z těch, co killujou jenom raketkama a hraje jak kid. Tak tady zase nedělej divadlo, jak do tebe všichni rejpou...

Aspir3
15-12-12, 22:21
Nešlo by to udělat tak že když jsou hostages s ... jak bych to řekl .. zachráncem rak by měly těch 200% hp a kdyby byly bez (na spawnu nebo po zabití zachránce) byly by nesmrtelný?

Svaciik
15-12-12, 22:30
Svacik myslim, že tohle téma se týká i tebe...Ty jsi jeden z těch, co killujou jenom raketkama a hraje jak kid. Tak tady zase nedělej divadlo, jak do tebe všichni rejpou...Tyhle kecy mě baví i na serveru. Co mam podle tebe dělat za supporta? Ten support ty rakety ma od toho aby je pouzival a ne aby je mel na paradu. A pokud ti vadi ze davam raketama tak nehraj COD mody. Hraju ja kid. Ono hrat na rachotině co se seká (dej bohu dík k vánocům bude nový počítač) na nejnižšším rozlišení a nejhorší kvalita textura hráčů. Tak si zkus něco na dalku trefit. Ale tak to neni výmluva. To sem jen napsal duvod proč tak hraju. Rakety použivam jen když je proti mě vetší skupina nepřatel tak ji prdnu mezi ně. Nebo když je souboj na dalku. A jak tak chapu tak ty jsi jeden z těch šikulů co ani nevidí že na ně něco letí a pak brečej že je dam raketou :-)

Acid
15-12-12, 23:17
Na dálku jo? Na dálku je Sniper class nebo ne? Na dálku ve většině případů hraju i za Sharpa a vzít raketky mě ani nenapadne, protože by můj aim klesl k hovnu. Nebude mi vadit, když dostanu z dálky od MP5 nebo z blízka od AWP. Z blízka jsi mě nedal ani jednou když už jsme u toho.

Svaciik
15-12-12, 23:22
Na dálku jo? Na dálku je Sniper class nebo ne? Na dálku ve většině případů hraju i za Sharpa a vzít raketky mě ani nenapadne, protože by můj aim klesl k hovnu. Nebude mi vadit, když dostanu z dálky od MP5 nebo z blízka od AWP. Z blízka jsi mě nedal ani jednou když už jsme u toho. Absolutně nechápu co tej řešíš. Hraju za supporta. Střílím rakety. Zvykej si pokud chceš hrát COD mod.

Acid
15-12-12, 23:25
A ty si myslíš co? Že si sem nakračíš a budeš mě poučovat ty nulo? You lost.

Svaciik
15-12-12, 23:55
Jestli se chceš hadat, hadej se semnou ve hře nebo na forku v PM. Nebudu spamovat thread.

ZombieBot
18-12-12, 08:05
Tyhle kecy mě baví i na serveru. Co mam podle tebe dělat za supporta? Ten support ty rakety ma od toho aby je pouzival a ne aby je mel na paradu. A pokud ti vadi ze davam raketama tak nehraj COD mody. Hraju ja kid. Ono hrat na rachotině co se seká (dej bohu dík k vánocům bude nový počítač) na nejnižšším rozlišení a nejhorší kvalita textura hráčů. Tak si zkus něco na dalku trefit. Ale tak to neni výmluva. To sem jen napsal duvod proč tak hraju. Rakety použivam jen když je proti mě vetší skupina nepřatel tak ji prdnu mezi ně. Nebo když je souboj na dalku. A jak tak chapu tak ty jsi jeden z těch šikulů co ani nevidí že na ně něco letí a pak brečej že je dam raketou :-)

Většina PGs hraje na nejmeším rozlišení, s tim trefíš víc, než s klasickým.

Svaciik
23-12-12, 23:20
Většina PGs hraje na nejmeším rozlišení, s tim trefíš víc, než s klasickým. O Rozlišení asi tak ani nejde. (vím psal sem že jo) Ale ty textury hráčů a textury ostatního to je občas fakt na pěstí. Neříkám nic ale když na té kvalitě co hraju já tak z dálky hlavu prostě nedáš. (Tím myslím to že na d2 se někdo kempne tam u B jak jsou dveře za tou bednou a bude mu čumět jen hlava tak ja ho z CT spawnu nemůžu trefit tak tam posílám raketu.)

2- Bude se s tím teda něco dělat? Fakt by nešlo to aby byli hostage imuní vůči raketám a minám? Případně i granátům?

Radovan
26-12-12, 23:33
Ja som to poslal kotlovi, myslím si, že je tá nesmrtelnosť dobrá vec. inak, zabiješ 3 hostage a máš ban od WKH. Tak ban alebo NoFrag?

Aspir3
28-01-13, 15:44
Na dálku jo? Na dálku je Sniper class nebo ne? Na dálku ve většině případů hraju i za Sharpa a vzít raketky mě ani nenapadne, protože by můj aim klesl k hovnu. Nebude mi vadit, když dostanu z dálky od MP5 nebo z blízka od AWP. Z blízka jsi mě nedal ani jednou když už jsme u toho. Ty si myslíš že Kotel dělal fire supportera jen tak aby si déle prohlížel seznam classu?

Trey
28-01-13, 16:42
Kotel tento mod nerobil ale upravil mod, ktory bol vytvoreny niekym inym..

Aspir3
28-01-13, 16:57
Aha ^_^