PDA

Zobrazit normální verzi : stížnost na administratora hry



titan
25-06-11, 13:58
zrus vihozeni hracu ze hry na AFK prosim lidim to vadi tak zadam o zruseni AFK - 2minut i 1minuta zrus AFK dis neco chtej delat jist ebo tak tak je to vihodi a jrus AKen pro nic maji videlane body ja mel 52bodu a hned mi to vihodi anine AFK 2minuty z Zrus AFK Jinak us lidi skoro na to chodit nebudou kvuli tomu no jen davam radu dobrou jinak se ti na to lidi viprdnou tentokrat ja nelzu lidi to rikali i sami : Bez: : Bez:: Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez:

Syrius.
25-06-11, 14:03
zrus vihozeni hracu ze hry na AFK prosim lidim to vadi tak zadam o zruseni AFK - 2minut i 1minuta zrus AFK dis neco chtej delat jist ebo tak tak je to vihodi a jrus AKen pro nic maji videlane body ja mel 52bodu a hned mi to vihodi anine AFK 2minuty z Zrus AFK Jinak us lidi skoro na to chodit nebudou kvuli tomu no jen davam radu dobrou jinak se ti na to lidi viprdnou tentokrat ja nelzu lidi to rikali i sami : Bez: : Bez:: Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez:

A inak si v poriadku hej?

Karl0s
25-06-11, 14:08
us sem to srusyl

ZombieBot
25-06-11, 14:26
Spitfire.

Smile
25-06-11, 14:37
Bro tip:
zrus vihozeni hracu ze hry na AFK prosim lidim to vadi tak zadam o zruseni AFK - 2minut i 1minuta zrus AFK dis neco chtej delat jist ebo tak tak je to vihodi a jrus AKen pro nic maji videlane body ja mel 52bodu a hned mi to vihodi anine AFK 2minuty z Zrus AFK Jinak us lidi skoro na to chodit nebudou kvuli tomu no jen davam radu dobrou jinak se ti na to lidi viprdnou tentokrat ja nelzu lidi to rikali i sami : Bez: : Bez:: Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez: : Bez:

<sarkasmus>Dobrý no kámo, Kotel to stopro zruší, protože tohle je seriózní problém a ty si ho tu vážně skvěle popsal...</sarkasmus>

A teď vážně...Nafackuj si ty hovade malej, vem si do ruky slabikář a pěkně od A do Z...

killer-savage
25-06-11, 14:57
A teď vážně...Nafackuj si ty hovade malej, vem si do ruky slabikář a pěkně od A do Z...
je to len nejakej 7 rocne decko. nevie co znamena nafackuj, hovade a slabikar :D

ZEUS
25-06-11, 15:43
Jinak seš v pořádku ??

killer-savage
25-06-11, 17:32
NeČeknem

ZodinaK
25-06-11, 19:57
Hele ale mimochodem,takových témat by tu mohlo být víc, skvěle se na tom bavím :D.

MARTiii
25-06-11, 20:04
Hele ale mimochodem,takových témat by tu mohlo být víc, skvěle se na tom bavím :D.

tohle je jeste slabota, jestli mas cas a chces se naramne bavit tak doporucuju procist starsi stiznosti/zadosti atd. :-D tam sou perly moudrosti :D:D