PDA

Zobrazit normální verzi : Jazzin - lhář a špatný admin



ZombieBot
25-06-11, 16:10
Ahojte, dneska mě celkem naštval jazzin, s tim, že pěkně lže. Napsal jsem odpověď na jeden post, že admini moc nechodí na volání přes !. On mi napsal, že já už jsem volal zbytečně 2x. Což je extrémní nesmysl, protože už jsem cca měsíc nezapnul csko. Přestal jsem ho hrát dřív, než vůbec dostal práva (více zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?1245-Mozem-byt-admin&p=18332&viewfull=1#post18332)). Za další má celkem špatný přístup. Píše si seznam lidí, kteří píší přes ! a když 2x zavolaj na čisté hráče, tak napotřetí už nepřijde. Hodně špatný přístup. A za 3 je moc arogantní a namyšlený nato aby byl admin. Žádám kotla aby tento "admin" přišel o práva.

*Don /Km Crew/ Balfas*
25-06-11, 16:18
Omg, ty máš zase starosti nebo nevíš o čem psát. To já mám větší dilema, nevím jestli mu říkat Petře, či Michale :D

bones
25-06-11, 16:19
Neviem, ci sa mi to len zda, ale na tych 23 rokov sa chovas dost detinsky. Neziarlis tak trochu za to, ze si nedostal prava naspat?

*Don /Km Crew/ Balfas*
25-06-11, 16:20
neboj, je tu takýchto viac... napr. BAWSON. Bol som minule na classicu a bol tam cheaterko s WH a este ktomu aj bawson tam bol, tak pisem spamujem chat ze ho bawson specne ked uz je na serveri nech mu da ban... ziadna reakcia. asi o dva kola dalej som mu napisal: Bawson? a on: hm? a ja ze nech specne toho hraca ze ma WH, a op5 zadna reakcia... pak som uz napisal cez ! a prisiel iny admin samozrejme az po spamu do !
Bud si to nevsimate alebo to ignorujete, tie prava mate nato, aby ste chytali tych hax0rov a nie aby ste mali respect pred hracmi.

Tady vidím zádrhel v tom, že někteří těžko rozeznávají práci od zábavy. Tj., že si raději hrají, místo aby dohlíželi na hackery. Ale to je problém v celé ČR :D

bones
25-06-11, 16:22
Ked na mna pisu, ze mam WH, mam sa ist specovat? Vela ludi nevie o com vyprava, ak sa adminovi nebude dany hrac pozdavat, tak si bud isty, ze si ho pretukne. Navyse admini mozu byt v spectatore aj ked ty ich vidis normalne medzi hracmi v tabulke.

ZombieBot
25-06-11, 16:23
Neviem, ci sa mi to len zda, ale na tych 23 rokov sa chovas dost detinsky. Neziarlis tak trochu za to, ze si nedostal prava naspat?

Dík, že sis vzpoměl, že mam zejtra narozky. :D Je to možné, že se chovam dětinsky, ale prostě tohle se mi nelíbí. Taky jsem měl portál a takovéhle namyšlené děti jsem posílal do patřičných míst. A ani nějak nežárlim, protože jak už jsem psal, tak csko už stejně nehraju.


Ked na mna pisu, ze mam WH, mam sa ist specovat? Vela ludi nevie o com vyprava, ak sa adminovi nebude dany hrac pozdavat, tak si bud isty, ze si ho pretukne. Navyse admini mozu byt v spectatore aj ked ty ich vidis normalne medzi hracmi v tabulke.

Zrovná já vim o čem mluvim. Mě tohle řikat nemusíš, admin jsem byl zde, na gamecity jsem spravoval servery a měl jsem vlastní portál. Takže vim co jde a co ne. A jak sem řekl. U mě byli požadavky na adminy taky vysoké.

bones
25-06-11, 16:29
Vsetko najlepsie, ale to nic nemeni na tom, ze sa stazujes na Jazinna za uplnu somarinu. Pravdepodobne to bude iny Zombie hrac nez ty, ale to nic nemeni na tom, ze mu chces odobrat prava za uplnu sprostost. Jazzin je jeden z adminov, ktori to maju v hlave v poriadku, narozdiel od inych ludi tu na fore.

Flash
25-06-11, 16:29
tak proc kurva resis, ze admini po napsani pres ! na server neprijdou, kdyz ti to muze bejt uplne v pici?

BAWSON
25-06-11, 16:30
Niqpqw. Byl tam i Maly Bu. spectoval ho, tak jsem hral dale a nechal to na nem. Potom se pripojil k jednomu teamu a hral dale, tak jsem usoudil, ze asi nic nenasel. po tom, co tam nekdo napsal, ze ma tamten loupak WH, tak mu Maly bu dal ban. Navic jeste bones psal do admin chatu, ze mel VAC ban.

ZombieBot
25-06-11, 16:30
Vsetko najlepsie, ale to nic nemeni na tom, ze sa stazujes na Jazinna za uplnu somarinu. Pravdepodobne to bude iny Zombie hrac nez ty, ale to nic nemeni na tom, ze mu chces odobrat prava za uplnu sprostost. Jazzin je jeden z adminov, ktori to maju v hlave v poriadku, narozdiel od inych ludi tu na fore.

Tobě přijde normální aby admin lhal? Tobě to přijde jako blbost? Navíc, když vidí na serveru nějakého zombiebota, měl by mu dát ban. Já měl vždy nick jen ZombieBot ^^. Podle pravidel zde je za kopírování nicku nebo clantagu ban.

Smile
25-06-11, 16:51
Ou, vybanujeme všecky zmrdy co mají v nicku Smile, protože to je jen muj nick a nikdo ho nemohl mít předemnou ani po mě !!

Karl0s
25-06-11, 17:38
další várka nepodstatných hoven

BAWSON
25-06-11, 17:48
Jop ty si pamatujes este na El herana? kolky nanho volali adminov ze nieco ma a nakoniec to admini ignorovali ze nic nema... a jak dopadol... ban za wh :-)

Zas tu trotlujes? Ty si myslis, ze ten El heran nebo co to bylo za parka musel mit WH furt? Meles sracky, skoda psat, skoda cist. Az se ti konecne v palici rozsviti, tak az potom zde budes moci psat.

*Don /Km Crew/ Balfas*
25-06-11, 17:50
Zas tu trotlujes? Ty si myslis, ze ten El heran nebo co to bylo za parka musel mit WH furt? Meles sracky, skoda psat, skoda cist. Az se ti konecne v palici rozsviti, tak az potom zde budes moci psat.

Hreran = ShizzaP = Jazzin a ban za wh dostal "prý" neoprávněně.

jazzin
25-06-11, 23:40
Ahojte, dneska mě celkem naštval jazzin, s tim, že pěkně lže. Napsal jsem odpověď na jeden post, že admini moc nechodí na volání přes !. On mi napsal, že já už jsem volal zbytečně 2x. Což je extrémní nesmysl, protože už jsem cca měsíc nezapnul csko. Přestal jsem ho hrát dřív, než vůbec dostal práva (více zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?1245-Mozem-byt-admin&p=18332&viewfull=1#post18332)). Za další má celkem špatný přístup. Píše si seznam lidí, kteří píší přes ! a když 2x zavolaj na čisté hráče, tak napotřetí už nepřijde. Hodně špatný přístup. A za 3 je moc arogantní a namyšlený nato aby byl admin. Žádám kotla aby tento "admin" přišel o práva.

Díky za honosný příspěvek a hloubkovou psychoanalýzru Freude. Někdo hraje pod tvym nickem nebo je tam těch botích zombí víc. Zbytek přeskakuju, protože flejmovat nehodlám, urážky mně takhle online můžou těžko rozhodit, ale jur0bův potěr dorůstá. Druhej pohled na věc je, že jsem docela pečlivej admin, když si dokonce píšu nicky neschopnejch ubrečenců, že jo.

FACEPALM: :oD 0 z 8 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

jazzin
26-06-11, 00:05
Omg, ty máš zase starosti nebo nevíš o čem psát. To já mám větší dilema, nevím jestli mu říkat Petře, či Michale :D

Jsem Petr Michael H. Petr po dědečkovi z maminčiny strany a Michael po tom z tátovy strany.

jazzin
26-06-11, 00:25
... #@$(UR)(Q)(T*Q melu blbosti ... neposlouchejte mne

*Don /Km Crew/ Balfas*
26-06-11, 00:29
Jsem Petr Michael H. Petr po dědečkovi z maminčiny strany a Michael po tom z tátovy strany.

To mi hlava nebere, protože mám někde vštípeno, že u nás to snad není zákonem ani možné, skor před 20-ti lety.

jazzin
26-06-11, 00:33
To mi hlava nebere, protože mám někde vštípeno, že u nás to snad není zákonem ani možné, skor před 20-ti lety.

steam nick sleeent, nascanuju ti obcanku ;)

Smile
26-06-11, 00:33
Ja sem zase Jan Petr T. a mám to i v rodným listu, tákže to možný asi je...

*Don /Km Crew/ Balfas*
26-06-11, 00:42
Tak to si doma někdo vypije, sem mohl mít dvě jména a představovat tím zvučnějším :D :D

ZombieBot
26-06-11, 02:39
Tak to ne, šokující zpráva, že jsi o 3 roky starší a (teoreticky) rozumnější než já? Tak to ne. Takhle vyspělej člověk se do mně obouvat nebude. Zombieblbů lítá po serveru víc, takže je mi líto, ale nejsi joriginál. Byl jsem rozhodnutej ignorovat tuhle bezpointní demenci, protože mladí muži ve vývinu toho v hlavě mimo masturbace a cska moc nemaj. Takže pojďme si poflejmovat, jako zastara - v tvym případě už před osmi lety, od 16 let totiž na flejm nemáš morální právo, jsi na něj prostě moc starej a uvědomuješ si, že přátelství a sympatie - i to online je důležitější než nějakej vyhranej e-fight. Míč je na tvý straně, potom co jsem tě nepřímo nazval Zombieblbem a naznačil, že píšeš blbosti, na které vzhledem ke svému věku nemáš nárok. Aspoň ve mně najdeš novej smysl života. Jinak všechno nejlepší k narozkám =)

ps: Možná jsem vedle, ale měl by sis občas zašukat dokud se ti zvedá, třeba pak odpadnou problémy s arogantníma online jazzinama, kteří nevědí, že ty máš za zombiebotem"^^".

Dík za přání. =) ... Eeee k věci. Měl jsem dneska dobrou nálady a ty jsi mi jí s prominutim zkazil. Nemam rád lidi, co mě obviňují z čehokoliv bez důvkazů. Tohle mě prostě nasralo. Mimo to, zašukat si mi nedělá problém. Přítelkyni mam a někdy když je přyč a moc piju tak se ráno probudim s různejma frajerkama vedle sebe. Přítelkyně to ví a zvykla si nato. Nestává se to moc často, ael ví, že když piju, tak sd chovam jak idiot. Sry, že jsem tě nařknul ale prostě mě to v tu chviyy pnasralo. (Sry za nečitelnost, trochu mojc piju kurvaaa :D)

jazzin
26-06-11, 03:16
Dík za přání. =) ... Eeee k věci. Měl jsem dneska dobrou nálady a ty jsi mi jí s prominutim zkazil. Nemam rád lidi, co mě obviňují z čehokoliv bez důvkazů. Tohle mě prostě nasralo. Mimo to, zašukat si mi nedělá problém. Přítelkyni mam a někdy když je přyč a moc piju tak se ráno probudim s různejma frajerkama vedle sebe. Přítelkyně to ví a zvykla si nato. Nestává se to moc často, ael ví, že když piju, tak sd chovam jak idiot. Sry, že jsem tě nařknul ale prostě mě to v tu chviyy pnasralo. (Sry za nečitelnost, trochu mojc piju kurvaaa :D)

The Bomb has been defused. Roger that!

negative
26-06-11, 14:49
V istom mestečku bol trh. Všade boli stánky s tovarom od výmyslu sveta. Uprostred ľudí stál veštec. Skvele sa mu darilo, predpovedal budúcnosť mužom, ženám aj deťom. Ľudia viseli na každom jeho slove. Zrazu sa zástupom začal predierať malý chlapec. Veštec ho zahriakol, aby zostal v rade a počkal, ale chlapec zakričal: „nesiem vám novinu! práve vám vykradli dom! zlodeji vám ukradli všetko hodnotné!“ V tej chvíli sa veštec rozbehol domov a ľudia v nemom úžase sledovali ako sa stráca v diaľke. Jeden z nich povedal: „čudné, tvrdil že vie, čo sa nám stane, ale sebe nepovedal, že mu vykradnú dom!“

POUČENIE : Najprv si zameť pred vlastným prahom

Charon35
26-06-11, 15:50
K tomu, že viacerí píšu do "!". Ani sa nečudujem, že to tak rieši. Každú chvíľu má niekto podľa niekoho WH, AB.... (dokonca aj ja občas). Aj naposledy tam jeden vypisoval na iného, že má WH. Mrkol som sa na neho a tam som si všimol, že ten dotyčný, čo ho stále zabíjal ten s tým údajným WH, zrejme nemal sluchátka. Čiže dupal jak stádo kráv a potom sa čudoval, ako o ňom vedel. Ak takí ťulpasi zasier*jú nonstop "!" s blbosťami, tak sa mu ani nečudujem, že si robí zoznam o "planých poplachoch" :D

ZombieBot
18-07-11, 11:12
A to jste mi nikdo nevěřil, že je lhář a špatný admin.

Karl0s
18-07-11, 16:38
no jo jenže ty seš úplnej debil a stěžoval sis na úplný sračky ze závisti a mindráku, řeknu ti že na 99% sem věděl že oživíš tuhle měsíc starou záležitost s tim, že si měl "pravdu"

Flash
18-07-11, 21:57
A to jste mi nikdo nevěřil, že je lhář a špatný admin.

Koukam, ze ses dal na drahu sracek... de ti to zatim dobre jak tak koukam, jen tak dal, treba nahradis savage-killera

vedouci venny
19-07-11, 09:05
Tak Kotelna potřebuje nějakého šaška..