PDA

Zobrazit normální verzi : Gangster



KaVoPiC
13-12-12, 21:55
Ja by som mal taký nápad že zmeniť gangstra všetko by ostalo tak jak je len ct by mohli vybrať z akými zbraňami by sa hralo tak ako to je pri prestrelke

ZeMi7
13-12-12, 22:09
Jojo, dobry napad, ale dal bych tam jen nejake slabe zbrane, jako napriklad vrtacku, glocka atd. Kdyby tam byly i ty silne, CT by furt davali treba M4A1 aby to bylo rychle, a T by si ten mod vubec neuzili.... Ale jinak, pokud by to splnovalo tu mou podminku, tak jsem PRO :)

KaVoPiC
13-12-12, 22:16
no to je dobrý nápad že iba slabšie zbrane

Charon35
13-12-12, 23:30
Ten mod ide raz za hodinu/dve. Zbytočné. UZI su klasicke zbrane ulice.

ZeMi7
14-12-12, 11:00
Nojono, Charon, asi mas pravdu... :( Myslel jsem, ze by to mohlo byt nejake male zpestreni... Jinak, kdyz sme u tech modu, tak jsem se chtel zeptat Kotla, jestli je mozno pridat novy mod. Vymyslel jsem novy, nikde jsem ho nezkopiroval... Ale jeste to musim promyslet poradne, takze tak o vikendu bych to sem mohl dat... Ale prave se chci zzeptat Kotla, jestli se mam snazit, jestli vubec nejake mody bere... :)

Charon35
14-12-12, 17:12
Nojono, Charon, asi mas pravdu... :( Myslel jsem, ze by to mohlo byt nejake male zpestreni... Jinak, kdyz sme u tech modu, tak jsem se chtel zeptat Kotla, jestli je mozno pridat novy mod. Vymyslel jsem novy, nikde jsem ho nezkopiroval... Ale jeste to musim promyslet poradne, takze tak o vikendu bych to sem mohl dat... Ale prave se chci zzeptat Kotla, jestli se mam snazit, jestli vubec nejake mody bere... :)

Keď bude dobrý, možno sa zľutuje :D

Ale skôr ako začneš nad ním premýšľať, by si mohol aspoň načrtnúť, o čom by to malo byť, aby si to nerobil zbytočne.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
14-12-12, 17:46
Uzi je zbraň ulice ale to isté sa dá povedať aj o USP, AK-47

Kuzli
14-12-12, 19:30
Uzi je tam proto, protože mod se menuje GANGSTER.. a jaký sou zbraně pro gangstery? Uziny

ZeMi7
14-12-12, 21:10
Jono, ale uziny byli drive, jestli koukas na zpravy nebo tak, tak : prestrelka mezi gangstery/mafia/atd... Vetsinou tak figuruji zbrane jako AK47 ale v teto moderni dobe, maji brokarny atd... Ale myslim, ze treba jednou za mesic by nevadilo to zmenit, nejak nahodne. CHARON: je to neco jako prestrelka, ale na tymy... Ted mam rozbity PC, ale nejak o vikendu nebo nejpozdeji v pondeli bych to napsal na forko podrobneji, na mobilu se mi to psat totiz nechce... (snad ted nikdo ten napda neokopiruje a nenapise to prede mnou :D ) ale myslim ze by se to Kotlovi mohlo zalibit, hlavne protoze sem nemel ani zadnou inspiraci, vsechno je z me hlavy, a takze by nebyly prispevky jako : "tahni zpatky na gay shits" ; "lol tokovyhle mrdky si nech na GS, ale sem to neahej" atd. atd.... Toto se tu stava celkenm casto myslim :) :D


E: omlouvam se za chyby, ale jak rikam, pisu z mobilu...

After =(^.^)=
18-12-12, 17:07
chcelo by to casovi limit lebo niektori kamarati sa nezabijaju ja by som dal cas nejakych 5 min diki za pochopenie :)

After =(^.^)=
18-12-12, 17:08
potom by sa zacal normalni simon podla fronty