PDA

Zobrazit normální verzi : Zasekávání zbraní



zyx
15-12-12, 01:03
Čaute, dnes jsem byl na Furienu a všiml jsem si takové chybičky. Vždy když mám jakkoukoliv zbraň za CT, tak se nějak náhodně vždy "reloadne" a pak chvíli nejde střílet. Celkem to naštve když se to stane zrovna ve chvíli, kdy po vás jdou furieni. :)

Kotel
15-12-12, 01:06
Po zmene modelu nejde chvili strilet, protoze to resetuje cas pro nabiti. Ale nahodne by se to spoustet nemelo.

Trey
15-12-12, 01:16
Ja sem pridam este jednu vec ...mozno je to to co mysli ph mozno nie. Neviem ci to je chyba u mna alebo chyba serveru no ked si kupim nejaku zbran tak kym s nej prvy krat nevystrelim, vzdy ked si ju hodim do ruky sa zacne akoby reloadovat no ked prvy krat strelim (bez zvuku) je to uz u tej urcitej zbrane vpohode. Vystrelit znej ide aj pocas toho reloadovania. Skusal som mazat modely a podobne sracky no nepomohlo.

zyx
15-12-12, 01:17
Koupím si AK, pak se mi tam střídá orig. skin s upraveným skinem a pak nejde střílet. Jestli to teda není náhodně, tak při jaké akci?



rey^^;144550']Ja sem pridam este jednu vec ...mozno je to to co mysli ph mozno nie. Neviem ci to je chyba u mna alebo chyba serveru no ked si kupim nejaku zbran tak kym s nej prvy krat nevystrelim, vzdy ked si ju hodim do ruky sa zacne akoby reloadovat no ked prvy krat strelim (bez zvuku) je to uz u tej urcitej zbrane vpohode. Vystrelit znej ide aj pocas toho reloadovania. Skusal som mazat modely a podobne sracky no nepomohlo.
Jo toho jsem ti taky všiml