PDA

Zobrazit normální verzi : Jak pustit demo?



Svaciik
15-12-12, 02:26
Často se mi stává že tady jsou zabanováni lidé. Se kterýma jsem hrával. Nebo je prostě znám podle jména. A u banů většinou bývá DEMO a já absolutně nevím jak ho shlédnout o.O Možná to je primitivní věc. Ale opravdu na tohle jsem antitalent. Mohl by sem někdo napsat stručný ale pochopitelný návod? Děkuji.

Bezdak
15-12-12, 02:30
Ahoj, demo stáhneš do počítače a poté přesuneš do školy cstrike, která je ve složce kde máš nainstalovaný cs. Např. C/programfiles/steam/steamapps/nick/counter-strike/cstrike
Až to budeš mít v tý složce, tak zapneš csko, otevřeš konzoli a do ní napíšeš viewdemo název_dema Např. viewdemo cheater2
Kapišto?

ivoros
15-12-12, 11:35
napíšeš viewdemo název_dema
Já dávám playdemo název_dema a funguje to stejně x)

Bezdak
15-12-12, 12:10
Já dávám playdemo název_dema a funguje to stejně x)

Stejně to teda v žádném případě nefunguje. Nevýhoda příkazu playdemo je, že tam nemáš ten přehrávací panel, kde si můžeš demo zpomalovat, zrychlovat, posunovat podle času apod. Jediná výhoda příkazu playdemo je myslim že oproti viewdemo to přehrává normálně zvuk z mikrofonu, který je nahraný na demu.

ivoros
15-12-12, 14:07
Stejně to teda v žádném případě nefunguje. Nevýhoda příkazu playdemo je, že tam nemáš ten přehrávací panel, kde si můžeš demo zpomalovat, zrychlovat, posunovat podle času apod. Jediná výhoda příkazu playdemo je myslim že oproti viewdemo to přehrává normálně zvuk z mikrofonu, který je nahraný na demu.

A já si říkal, proč to nemůži rozčasovat :D. Dík za radu...