PDA

Zobrazit normální verzi : Co si myslíte o tomhle?



ivoros
15-12-12, 11:42
Nazar lidi,
tak jsem jednou zas potřeboval poradit při tvorbě "ze" mapy. Jistě je vám velice dobře známý portál tvorbamap.cz (http://tvorbamap.cz/), tak tam jsem se zeptal......
....samozřejmě, poradili mi, ale přitom jsem narazil na "zajímavý" článek (http://tvorbamap.cz/forum/viewthread.php?thread_id=1280), ve kterém se obevuje i jméno kotelny. Byl bych rád, kdybyste se na to podívali a napsali sem svůj názor. Díky

E:nejspíš mappery to bude zajímat

grEy
15-12-12, 11:57
V prvom rade som chcel napisat velke + Backupovy, ktory vlastne udrziava a zvecsuje mappersku komunitu. Aj ked to patri skor do temy na ich fore, mozno si to raz precita aj tu.
Spojenie s tvorbamap.cz by bolo urcite super uz len z toho dovodu, ze tam je skvela komunita (aj ked maleho poctu) ludi/hracov/mapperov. Ja by som bol urcite rad, ak by sa tak stalo a co som tak cital tu temu, aj vacsina ludi na tvorbamap.cz, ktori sa zapajali do tej temy.

Kotel
15-12-12, 15:56
Uz mi od nich nekdo psal. Mozne by to bylo, protoze to neni konkurence (coz mi nabizi spousta jinych portalu) a udelat podobny web by trvalo dost dlouho na to, jak je tvorba map rozsahle tema. Zatim nemam predstavu, jak by melo spojeni probehnout. Mozna by stacilo velke tlacitko na webu, ktere by vas prepojilo na jejich web nebo jestli chteji mit hosting webu u me a usetrit za hosting. Test server, na kterem zkousi mapy, asi taky neco stoji. Na to by se dal vytvorit rezervacni system, jako tu uz je s moznosti nahrati vlastni mapy.
Zacal bych to resit po novem roce, ted dodelavam dost jinych veci.

I-Mouse
15-12-12, 16:06
Každopádně by to mělo přijít až s (jejich) novým webem který by podle všeho měl přijít po vánocích.

No ak je to pravda tak sa nato tesim :D

Backup
15-12-12, 16:18
...nebo jestli chteji mit hosting webu u me a usetrit za hosting. Test server, na kterem zkousi mapy, asi taky neco stoji.
Hosting máme vzhledem k nízkému trafficu zadarmo a cs server už také (dostal jsem od školy VPS).

ad nový vzhled - doufám že jsem něco neprokecl nebo nebo nevytvořil falešnou zprávu

Milk
15-12-12, 16:24
Myslím, že by to mohlo být jenom +.

ivoros
15-12-12, 16:48
Myslím, že by to mohlo být jenom +.
To si myslím taky. Krom toho, o nové mapy by nebyla nouze xD

ZombieBot
15-12-12, 17:01
Hosting máme vzhledem k nízkému trafficu zadarmo a cs server už také (dostal jsem od školy VPS).

ad nový vzhled - doufám že jsem něco neprokecl nebo nebo nevytvořil falešnou zprávu

Fail.

koNan
19-12-12, 18:58
Rozhodně by to bylo velké + pro obě strany...tvorbamap.cz by zůstala v provozu (jakožto hodně dobrá stránka o mappingu) a Kotelna by byla zase o něco větší ;)....Kotel je myslím dost velký machr na to aby to udělal kvalitně se vším všudy...

R3S
19-12-12, 19:31
z té diskuze nabývám dojmu že se kotelna těší docela dobrému jménu mezi hráči. je to je naše +

DarwiN
19-12-12, 20:11
Kotelna JE najlepší Československý CS 1.6 portál síce na Gs tiež nieje nudza o hráčov ale Kotelna má veľa výhod . A je to tu lepšie zorganizované.

It"s only my opinion :)

CapsGlockk
20-12-12, 21:58
GayShites maju dost ludi ale Najlepsi su tam len VIP hraci bez VIP takmer nerozdas oni tam uz ani nepoznaju eco round lebo len tuknu cislo a hodi im primarku deagla gran vest no setkp kotelna ma rozumnejsie nastavene VIP hrat sa da aj bez VIP a VIP nema take vyhody aby kvoli nemu vznikali ower-y ale vcelku sa oplati

Kotel
21-12-12, 00:13
Eco se na public serverech vyuzije hlavne na awp, jinak si primarku koupi kazdy, protoze vsem se na konci kola prida $500, aby nebyl over na jedne strane. Na classicu je puvodni nastaveni.

Syrius.
21-12-12, 11:45
Myslím že už predtým bola medzi tvorbamap.cz a csko.cz určitá spojitosť. Nejaký hráči od nás sa zaujímali o nich a zase od nich nejaký aj o nás. A okrem toho je tam dobrá komunita a myslím že by spojenie prinieslo výborné výhody pre obe strany.
Už teraz sa mi rysujú nejaké nápady. Ale to zatiaľ necháme bokom :)

caHor
21-12-12, 19:16
Keď sa to spojí, tak s ato môže dať do tej reklamy, čo sa robí na KOTELNU ako hrací portál...

.slapa-notas
21-12-12, 19:52
No celkom únostný príspevok ....

Piner
23-12-12, 21:39
Třeba by tam pro nás někdo konečně vymyslel a vytvořil nějaký nový cool mapy :)

brat brata
29-12-12, 18:28
Třeba by tam pro nás někdo konečně vymyslel a vytvořil nějaký nový cool mapy :)
na tvorbamap.cz som sa naucil tvorit mapi neboj sa oni by dodali super mapi

ivoros
29-12-12, 18:54
Nedávno jsem zkoušel jejich servery (Jaillbreak a classic) Vlastní super JB mapy, no prostě luxus, jen kdyby těch hráčů tam bylo víc. Classic - půl hodiny jsem tam hrál s Xpunem a za tu dobu tam nikdo jiný nepřišel. JB - tam už těch hráčů bylo víc, ale oproti kotelně skoro nic...

OwnEr#!
31-12-12, 19:01
Jen + pro backupa :)

OwnEr#!
31-12-12, 19:03
Nazar lidi,
tak jsem jednou zas potřeboval poradit při tvorbě "ze" mapy. Jistě je vám velice dobře známý portál tvorbamap.cz, tak tam jsem se zeptal......
....samozřejmě, poradili mi, ale přitom jsem narazil na "zajímavý" článek, ve kterém se obevuje i jméno kotelny. Byl bych rád, kdybyste se na to podívali a napsali sem svůj názor. Díky

E:nejspíš mappery to bude zajímat
chyba ti tam nazDar ..

Kotel
15-04-13, 22:24
Aby se tady na to nezapomelo, tak bych pridal na web nejaky baner (asi ten kulaty http://tvorbamap.cz/vhe150x150.gif misto ukazek profilu z fb). Jen tohle muze dost zvysit navstevnost. Pak udelame odkaz z fora sekce mapping. Kotelna momentalne loga asi jeste nema nebo jsou zahrabane nekde na foru, takze bych to zatim asi neresil.

Kotel
16-04-13, 16:52
Jsou, ale co se tyce moznosti pridani na web, tak by byl treba nejaky mensi, aby se vesel do odkazu.

MarcelloR
16-04-13, 19:40
A čo toto (povzneste sa prosím nad to, že je to Kroxy, niektoré z tých bannerov sú celkom pekné) ?
http://csko.cz/forum/showthread.php?14400-Reklamn%ED-banner

Podľa mňa z banneru by malo vyplývať o čom je zhruba ten web, čiže podľa mňa do úvahy by pripadal len ten 3 banner, ktorý mi príde strašne amatérsky(cca 2min roboty)...(nič proti Kroxymu).

Radšej by sa tu mohla spraviť súťaž o najkrajší banner. Tvorcovia 2 najkrajších bannerov by dostali napr. zadarmo VIP na mesiac. Myslím, že je tu viac ľudí čo by sa do toho dali:)