PDA

Zobrazit normální verzi : zm



Mr.Brown
15-12-12, 15:33
Zdravím, dnes jsem se přiojil na zm a viděl tam bug. Hrála se mapa energy neon. Všichni se jako obvykle spawnuli a začal odpočet, ale ten hráč, který měl být první zm, tak měl podobu toho zm, ve kterého se pak proměnil a začal s nákazou. Po spawnu měl tu podobu asi 5 vteřin, potom se mu zase vrátila. Nevím, jestli jde o nahodnej bug mapy, ale jenom jsem to chtěl nahlásit.

ivoros
15-12-12, 16:14
....začal odpočet, ale ten hráč, který měl být první zm, tak měl podobu toho zm, ve kterého se pak proměnil a začal s nákazou...
Bylo to první kolo, nebo už bylo po prvním kole? Občas se tohle prostě stává...


Po spawnu měl tu podobu asi 5 vteřin, potom se mu zase vrátila.
To jakože zas po dalším kole (spawn) měl normální podobu CT, nebo poté, co někoho nakazil pak měl zas podobu CTčka?

Párkrát se mi to taky stalo, spíš to bude chvilkový bug serveru, ne mapy. Podle mě je to ale zanedbatelné...

Mr.Brown
15-12-12, 16:39
Ne, první kolo to nebylo. Myslel jsem to tak,že on když byl prvni nakažený, tak hned po spawnu měl podobu toho zm, ve ktereho se pak proměnil, ale asi po 5 vteřinách tu podobu ztratil a měl normalní ct "oblek".

ivoros
15-12-12, 16:52
Ne, první kolo to nebylo. Myslel jsem to tak,že on když byl prvni nakažený, tak hned po spawnu měl podobu toho zm, ve ktereho se pak proměnil, ale asi po 5 vteřinách tu podobu ztratil a měl normalní ct "oblek".
To je normální, že v průběhu odpočtu se ti změní skin ze zm na CT a pak, když jseš nakažený, tak se ti skin změní z5 na zm. Samozřejmě musíš být nakažený, aby se skin ze zm změnil na CT...
Zkusím ti natočit demo, pak to editnu...

E: Tu je demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/zm.dem

Mr.Brown
15-12-12, 17:19
To je normální, že v průběhu odpočtu se ti změní skin ze zm na CT a pak, když jseš nakažený, tak se ti skin změní z5 na zm. Samozřejmě musíš být nakažený, aby se skin ze zm změnil na CT...
Zkusím ti natočit demo, pak to editnu...

E: Tu je demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/zm.dem
Jo, ale pravě,že dnes se to stalo, ale pouze jediný hráč,který byl pak nakažený,měl skin zmka.

ivoros
15-12-12, 18:32
Pak už nevím, počkáme si na vyjádření někoho dalšího...

Romisak
16-12-12, 22:15
To sa stáva celkom často... Netreba to riešiť hru to neovplyvní !

ZombieBot
18-12-12, 07:37
To sa stáva celkom často... Netreba to riešiť hru to neovplyvní !

Přestan zde laskavě psát sračky neustále. Samo, že to hru ovlivní. Být prvním ZM a následná nákaza spočívá v momentu překvapení.

koNan
18-12-12, 18:01
Tohle se stává jenom občas a většinou to není ani 5 vteřin...hru to neovlivní skoro vůbec protože stejně po chvilce má zase normální skin a většina hráčů si toho ani nevšimne...