PDA

Zobrazit normální verzi : ZE - přidání botů



Om3gA
16-12-12, 00:54
Zdravím, chtěl bych požádat o přidání více zombie botů do map nebo alespon něčeho co by ztížilo hru přeživším.. Důvod je že nějaké mapy jsou strašně krátké a lehké (zrovna mě nenapadá název žádné mapy, jelikož se v ZE ještě moc neorientuji :D). Například dneska jsem hrál mapu kde stačilo vyjít ven z budovy přeskočit plot a tamtatadá vyhráli jsme.. Nejspíš nejsem jediný kdo si myslí že přeživší to mají na některých mapách až moc lehké, takže připiště dyštak nějaké nápady, jelikož mě napadlo jen přidání těch botů.
(omluvte případné chyby, jsem už ospalí :D)
Děkuji za pozornost :)

Beat
16-12-12, 10:36
Napríklad ze_train neviem jak sa presne tá mapa volá, ale je to strašne ľahká mapa všetci ľudia prejdu skratkou zombie ich nestihnú predbehnúť lebo po nich nahadžu frost granáty, zavrú branu a dokým sa zombie dostanú cez tu branu už sú zachranený.

ivoros
16-12-12, 11:44
Přesně se ta mapa jmenuje ze_train_back_lg. Další taková je ze_pueblo_v3_fix. Neříkám, že je malá, ani lehká, ale jsou tam dveře, které když se zavřou, tak už je pak zm neotevřou. Chybí tam button...

koNan
19-12-12, 22:14
Přesně se ta mapa jmenuje ze_train_back_lg. Další taková je ze_pueblo_v3_fix. Neříkám, že je malá, ani lehká, ale jsou tam dveře, které když se zavřou, tak už je pak zm neotevřou. Chybí tam button...
V mapě zm_train je button ale musíš rozmlátit tu zeď/dveře či to je a až za tím je čudlik...jenže to má tak 500hp a to zombies než to rozbijou tak lidé naskáčou do vlaku a šup

ivoros
19-12-12, 22:29
V mapě zm_train je button ale musíš rozmlátit tu zeď/dveře či to je a až za tím je čudlik...jenže to má tak 500hp a to zombies než to rozbijou tak lidé naskáčou do vlaku a šup

To já vím, ale já se zmiňoval o ze_pueblo_v3_fix. Jak zavřeš tady ty dveře (screen), tak pak už je neotevřeš.
21152116

Kotel
20-12-12, 23:04
Dveře jsem opravil, spawny jsem přidal kde to šlo.