PDA

Zobrazit normální verzi : Drobné úpravy



Charon35
26-06-11, 19:38
Zdravím,
len také malé detaily:
1. ak tam je rotácia máp, tak nominations a podobné príkazy sú zbytočné (aj tak sa nevotuje)
2. /nextmap ukazuje, že sa bude votovať (čo sa nebude, tak by skôr mohlo ukázať, aká ide ďalšia)
3. HLAVNÁ vec: Mohlo by to nejako upozorniť, že sa hrá posledná minúta, alebo posledné kolo. Lebo ten sek je dosť rapídny (som myslel, že to zmenil admin, až potom mi to došlo). A stále si kontrolovať čas /timeleft je otrava. :)

Toť len také postrehy za chvíľku hrania.

BTW ešte mi napadlo: Čo sa niekde riešilo, že by bombu dostal len hráč od určitého ranku. Aj to by asi nebolo zlé, lebo zas sme naháňali nejakého otrapu, čo nevedel načo to má. thx za vyjadrenie.

Charon35
27-06-11, 01:14
Ok, ďalej: Neviem, ako ide tá rotácia máp, dnes som tam bol cca 3-4 hoďky a za ten čas bol 1 krát Tuscan, zato Train išiel (neviem či to bola chyba, alebo nie) dva krát po sebe (čiže 50 minút Trainu, dosť otrava).

A ešte raz: Dá sa aspoň aby to počkalo na koniec kola? Je plant, čumím, počúvam zvuky a zrazu BUM a zmena mapy 5 sekúnd pred výbuchom. Nepríjemné to je. :/

Kotel
27-06-11, 12:37
Tady je problem v pluginu na zmenu mapy, co neumi standartni rotaci map, takze tam necham puvodni s vyberem 7 map.