PDA

Zobrazit normální verzi : De_Dust2/ Mr _ Green - KOF! mp3



Whaaats
16-12-12, 10:13
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem KOF! mp3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Multihack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:56199309'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.148.11.100'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Myslím si že hram na vašom portáli celkom dlhšiu dobu.
Dôvod ma dostal najviac Multihack ? Vždy hrávam čisto . Vždy keď ma spectujú aj hráči či admini ale aj keď ma nespectuju som čisty.
A niejaky si príde ktorého som vživote nevidel ani som ho nevidel že by ma spectoval a da mi ban ? No chce sa mi ako smiať.
A dôvod Multihack ? Ako to ma dorazilo. Nepoviem keby som dostal ban za Wallhack.
Stálo sa mi to 2x ale neprávom za to som dostal aj UNBAN .
A myslím si že counter strike hrama dosť dlho nato aby som uš aj niečo poznal a vedel trafiť .
A tento ban je neprávom ..

Lazik
16-12-12, 10:22
Ahoj, admin nemusi byt v specte aby ta spectoval.. Mame neviditelny spect, ktory ty nevidis.. Inak si pockaj kym admin doda demo.

Whaaats
16-12-12, 11:11
Mohol by som poprosiť banujuceho admina o dodanie dema ?
Pretože čakať dalej niemenim .

Trey
16-12-12, 11:15
No tak to mas smolu. Admini maju aj vlastny zivot nemoze byt cely cas online. Pekne si pockaj kym admin pride.

Kunder
16-12-12, 11:25
Od NicEwoRK:

s tímto člověkem jsem už několikrát hrál a jsem pevně vědom, že nic nemá takže kotelna beztak přišla o dalšího skillera... na demo si počkám a mrknu na něj, ale to co tu předvádíte je už vrchol... než banujete prosím podívejte se na demo znovu.. servus

djkofi
16-12-12, 12:23
Od NicEwoRK:

s tímto člověkem jsem už několikrát hrál a jsem pevně vědom, že nic nemá takže kotelna beztak přišla o dalšího skillera... na demo si počkám a mrknu na něj, ale to co tu předvádíte je už vrchol... než banujete prosím podívejte se na demo znovu.. servus

tvuj názor je absolutně zcestnej, byl si snad na serveru a spectoval ho s ESP? ne, tak mlc


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem KOF! mp3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Multihack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:56199309'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.148.11.100'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Myslím si že hram na vašom portáli celkom dlhšiu dobu.
Dôvod ma dostal najviac Multihack ? Vždy hrávam čisto . Vždy keď ma spectujú aj hráči či admini ale aj keď ma nespectuju som čisty.
A niejaky si príde ktorého som vživote nevidel ani som ho nevidel že by ma spectoval a da mi ban ? No chce sa mi ako smiať.
A dôvod Multihack ? Ako to ma dorazilo. Nepoviem keby som dostal ban za Wallhack.
Stálo sa mi to 2x ale neprávom za to som dostal aj UNBAN .
A myslím si že counter strike hrama dosť dlho nato aby som uš aj niečo poznal a vedel trafiť .
A tento ban je neprávom ..

Demo ti hodim večer, až přijdu z práce. WH tam nebylo, aspoň ne v demu, co jsem točil. Ať se všichni kouknou, jak se ti klepe cross. Hochu, nevim jestli máš druhej steam( na tomhle máš od září nahráno 140 hodin), ale narozdíl od tebe, už mám něco nahráno a poznám, pokud hraje člověk, co už si v csku něco zažil a nahrál, což ty vážně nejsi. Nevim jestli máš silent aim, metori nebo AB, ale rozhodně ty fragy co si dával, čistý nejsou. A neboj, demo mám, jak už ti psal Lazik, nemáš šanci poznat, jestli tě admin spectuje nebo ne, smůla viď?...takže si počkáš. Končim v 20:00, pak si dám v klidu večeři a kafe a tak v 22:00 začnu uploadovat..takže se můžeš jít zatim provětrat... ;)

a koukám, že na to jak, máš krátce SID, si stihl posbírat pár banů, třeba na V-gamingu, ale to je určitě jen omyl, že :)

Whaaats
16-12-12, 13:53
Očakám ho teda večer .. :)

djkofi
16-12-12, 13:58
přesně tak ;)

:moqq
16-12-12, 16:59
Od NicEwoRK:

s tímto člověkem jsem už několikrát hrál a jsem pevně vědom, že nic nemá takže kotelna beztak přišla o dalšího skillera... na demo si počkám a mrknu na něj, ale to co tu předvádíte je už vrchol... než banujete prosím podívejte se na demo znovu.. servus

Takovejch kamaradicku, co se zarucovali za hackery uz tu bylo... Relevance nula, tak uz se pls prestante snazit primlouvat. To nikoho nepresvedci. Jakmile bude demo, s ostatnima adminama na to mrknem a podle toho se bude rozhodovat.

Kunder
16-12-12, 20:35
Já jsem jen poslíček, je zase pravda, že Rasta také hrál na Kotelně 3 roky a pak se zjistilo, že měl WH .. No, demo rozhodne

Kotel
16-12-12, 22:44
Cheatoval tu i top hrač cz scény, takže je nutné opravdu jen demo.
Na hltv je videt zretelne cukani u kazdeho fragu, pulka je s awp bez zoomu (ne fastzoom).

R3S
17-12-12, 02:19
sem slepej nebo tu žádný demo ještě není?

Kotel
17-12-12, 08:15
Neni, jen jsem zkoukl hltv http://csko.cz/hltv/27049/27049-1212160929-de_dust2.zip
Vetsinou se pouzit neda, ale tady je to tak jasne, ze nebude nutne nic resit. Zavolal si kamose, ale ti mu nepomuzou.



No chce sa mi ako smiať.

-zde vložte vtipnou reakci-

djkofi
17-12-12, 14:12
Neni, jen jsem zkoukl hltv http://csko.cz/hltv/27049/27049-1212160929-de_dust2.zip
Vetsinou se pouzit neda, ale tady je to tak jasne, ze nebude nutne nic resit. Zavolal si kamose, ale ti mu nepomuzou.


-zde vložte vtipnou reakci-

díky Kotli, mám poslední dobou problémy s uploadem...dementní o2..mám 16MB ADSL a upload 40kbps...děs, včera mi to 3x při uploadování spadlo při 80%, tak jsem neměl nervy to zkoušet po 4x ..zkusim to ještě dneska večer, aby bylo vidět, že z dema je AB patrný...stačilo mi 5 kol...

co že se nám k tomu cheater ještě nevyjádřil? najednou mlčí když se tu oháněl čistym skillem? :DD

Whaaats
17-12-12, 15:12
Ospravedlňujem sa že som sa nevyjadril ešte nemal som tu možnosť dostať sa k internetu.
Presne máš pravdu no zoom awp. Preto som dostal aj na v gamingu ban.
Viem že na ligách to nieje povolené ale mám stiahnuty crosshair na awp.
A na publicoch je to dovolené samozrejme nie všade.
Ale inak su tie skilly čiste .
Takže ak nebol crosshair na awp dovolený berem to speť a ospravedlňujem sa .

Kunder
17-12-12, 15:28
To, opravdu netuším jestli je tady Cross zakázan, ale jestli je tak ho má i více lidí a takhle neskilli..Takže, s větší pravděpodobnosti, nejspíš nejsi čistý.

kofi
17-12-12, 15:34
I kdyz tam ten cross je tak to neleti tam kam miris!!! Tak tu z nas nedelej dementy. ;)

djkofi
17-12-12, 15:42
...pokud neudelas fastzoom, i kdyz skoro zretelnej, to jest bez patrnyho probliknuti zoomu, tak ti kazda kulka leti jinam frajere...a pokud ne, tak mas script a ten neni povolen a dle pravidel muze byt povazovan za cheat..takze tak jako tak, jen si me utvrdil v tom, ze clovek, co si potrebuje cokoliv zjednodusovat pro to,aby neco trefil, je jen ubozak....a co tvuj cross u ostatnich zbrani jako M4 a AK?? jak vysvetlis to klepani? jeste rekni, ze krotis fullout a vysmeju se ti do oci...kazda guna ma specifickej recoil pri sprayi a trva hodne dlouho, nez se naucis tahat mysi, tak jak mas...takze co nam k tomu napises za vymluvu ted???

ivoros
17-12-12, 17:32
http://shifters.eu/liga/88595.htm

Možná liga ,D

Whaaats
17-12-12, 18:50
Mysli si čo chceš ja viem ako som natom .. Takže ma nenazývaj tak ako si ma nazval .

djkofi
17-12-12, 21:00
http://shifters.eu/liga/88595.htm

Možná liga ,D

Ano, tady je přesně vidět, jak jsi na tom :D 2x 16:0 na sft :DDD

ivoros
17-12-12, 21:23
-zde vložte vtipnou reakci-

Chápeš ne? :D