PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o unban



FilipKlecka
16-12-12, 16:43
Žádám vás tímto o unban.Už asi rok a půl nehraji CS kvůli banu za Wallhack,který jsem používal kvůli hráčům,kteří ho také měli a nic jim admíne neudělali.Hrál jsem server Kotelna - Aim/fy | csko.cz (de_sklad) a viděl jsem pár takových hráčů.....poučil jsem se z toho a prosím vás o unban.

Trey
16-12-12, 16:44
http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

R3S
17-12-12, 10:44
Vánoční amnestie?? no nevím nevím , za cheating asi ne čeče...dodej výpis

hladik
17-12-12, 10:50
Líbí se mi , jsem pro unban každej někdy chybuje.
EDIT Můj názor na to znáte , já bych to dával na rok , člověk se dokáže poučit , znám lidi co cheatovali a dneska jsou z nich ligový admini a hrajou suprově.

:moqq
17-12-12, 13:05
Proti. Videl jsem lidi, kteri zapinali, protoze si mysleli, ze jsem zaplej. Lepsim hracum se urcite stalo to stejny.

Navic by se tu zacaly sirit zadosti o unban ze stejnyho duvodu a komu potom uverime, ze se poucil a komu ze ne? Kriteria? Nemozne. Museli bychom prehodnotit pristup k banum celkove a zda-li rozdavat perma, nebo treba jen treba na rok.

BiA Fz
17-12-12, 15:08
Bany na rok tady byly a věřte, že to uteče jako voda. Hráče co sem banoval tehdy ještě na 12 měsíců jsem po roce zase viděl na serveru a zase cheatoval. Jakmile má jednou někdo cheaty v kompu, tak se nepoučí; hráče co cheatovali a naprosto s tím přestali bych na tomhle portálu napočítal na prstech jedný ruky. Namátkou za včerejšek, 25 banů za cheaty za 1 den. Když za rok 25 grázlů dostane unban, může jich ten den přijít padesát. Takže asi tak. Všechny cheatery bych pověsil za uši do průvanu, ne jim dávat bany. Ty permice, to je jen taková náhražka toho co si zaslouží.

djkofi
17-12-12, 17:23
Proti. Videl jsem lidi, kteri zapinali, protoze si mysleli, ze jsem zaplej. Lepsim hracum se urcite stalo to stejny.

Navic by se tu zacaly sirit zadosti o unban ze stejnyho duvodu a komu potom uverime, ze se poucil a komu ze ne? Kriteria? Nemozne. Museli bychom prehodnotit pristup k banum celkove a zda-li rozdavat perma, nebo treba jen treba na rok.

souhlasim, jsem proti UB...neverim, ze se clovek za pul roku pouci a presne jak rikas, podle ceho pak posuzovat, zda unban ex-cheaterovi rusit a uz vidim tech zadosti, kdyz to jeden dostane, na to nikdo z nas nema cas a ja uprimne ani chut

...standartni doba, kdy je mozne pozadat o unban ( s nejistym vysledkem prominuti) za perma je jeden rok a u toho bych zustal

E: @Hladik.. zastavam rezolutne nazor, cheater jednou, cheater navzdy...neznam nikoho, kdo cheatoval a prestal kvuli banu na jednom z portalu..jen presel cheatovat jinam, kde ho nevidi ti, co ho chytli..

FilipKlecka
18-12-12, 16:26
Já měl ban rok a půl a poučil jsem se to mi věřte!Bohužel jsem na to doplatil tímto.....pokaždé když jsem viděl,že má někdo zaplý hack tak jsem dal ! ať příjdou admini......skoro nikdo tohle nedělal tak proto jsem začal i já,když vás totiž někdo při hře zabije hned ze startu tak vás to hold naštve!