PDA

Zobrazit normální verzi : Ban neprávem, prosím o unban :) Zoid



Zaraza
17-12-12, 12:09
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 49312)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): Zaraza
[AMXBANS] Tvuj nick: Zaraza
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1599814362
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1599814362
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.177.237.185
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.177.237.185
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: wosk <3 Nutty^
[AMXBANS] Server: Kotelna - Awp | csko.cz

Jen kvuli tomu ze parkrat zabiju admina a mapu awp_india uz hraju vic nez dlouho a znam ji, mi prijde nespravedlive dostat permanent za nic. Nikdy sem Wh nepoužíval. Byl bych rád, kdybych mohl zase hrat na vašich serverech. Tímhle rychlým tempem za chvíli nebude kdo mít hrat na serverech csko. Bezdovodných banů je zdá se víc než dost.
Díky Zaraza

hladik
17-12-12, 13:05
Ahoj , na tvoje STEAMID jsem našel 2 bany za wallhack , zabanoval tě admin Zoid

Zaraza
17-12-12, 14:06
Jsem si vědom jen jednoho od admina wosk <3 Nutty^ . Nevím dle čeho soudil, ale měl mě asi více spectovat než udělil ban.

hladik
17-12-12, 14:22
wosk <3 Nutty^ = Zoid

Zoid
18-12-12, 22:43
Ahoj, spectovali tě hned 3 admini a to celé 2 mapy :)

Usoudili jsme po těch 2 mapách, že WH máš, chodíš pokaždé na jistotu, máš neskutečný přehled o tom, kde jsou nepřátelé. Dokonce jsme zkoušeli s jedním adminem (omluv mě teď si nevzpomenu který to byl :D) , který kempil aby tě nachytal.
Věděl si že tam je a nespouštěl si ho z očí, ale neděroval si ho (dobré zakrývání). E: To je to na 2. demu

1. demo (http://csko.cz/dema/upload/dir/zaraza.dem)
2 .demo (http://csko.cz/dema/upload/dir/zaraza2.dem)


Za mě máš WH, jsem ochotný se ti omluvit a dát ti unban, pokud se většina adminů shodne, že si čistý, ale moc věcí tomu nenasvědčuje.
Ať to posoudí ostatní, ale za mě říkám ne.

E: Nějaké další demo točil, tuším, Syrius, tak možná něco postne ;)

Zaraza
19-12-12, 18:02
Ja totiž awp-india a gowennu hraju stale. Když hrajes mapu po 10 000, tak uz vis kudy ti hraci chodi a kde asi tak muzou byt. Proste tam strilim automaticky a bud trefim a nebo ne. Kdyby jsi me spectnul na jine mape, usoudis ze nemam nic. Vim ze sem ti dal hs pres bednu, ale to byla haluz. Proste sem tam strelil a zrovna si tam stal. Mi nerikej, ze tobe se to obcas nestane. Každopádně ať už se rozhodnete jakkoliv ja mám svědomí čistý :)

Zoid
19-12-12, 19:03
Tady nejde o hs přes bednu, těch dostanu mimo jiné denně několik.

Spíš mě zaráží to, jak přesně víš kde hráči jsou, i když chodí každé kolo jinam.

Ať na to koukne někdo z adminů, jak už jsem psal, podle mě máš WH.

E: Spectoval jsem tě i na awp_map2 (jestli se to tak jmenuje? :D)

Zaraza
19-12-12, 20:05
Mysli si co chceš. Ja vim svý :) Ty mapy se tam točí pořád dokola, prostě některý už znám pozpatku. To ja nevim, jen strilim tam, kde chodí nejcastejí. Není tam moc míst, jak jit jinudy. Jsou to jednoduché mapy. Jak psal kolega, tady se unbanu stejně nedočkam ať sem v právu nebo ne xD

Syrius.
19-12-12, 20:54
To demo čo mám ja je to isté ktoré si točil ty. No niektoré momenty sú fakt velmi zaujímave ale podla celkového dema sa myslím že sa nedá presne určiť či to wh máš alebo nie (aj podla štýlu hrania).
Nech si to pozrú ešte nejaký admini nech sa môže rozhodnúť.

nO.
19-12-12, 22:28
Mysli si co chceš. Ja vim svý :) Ty mapy se tam točí pořád dokola, prostě některý už znám pozpatku. To ja nevim, jen strilim tam, kde chodí nejcastejí. Není tam moc míst, jak jit jinudy. Jsou to jednoduché mapy. Jak psal kolega, tady se unbanu stejně nedočkam ať sem v právu nebo ne xD

Podle toho jak to vzpadá se UB fakt nedočkáš i já jsem proti