PDA

Zobrazit normální verzi : Zvuk se sluchátkama



SeveRo
17-12-12, 15:46
Mám takový problém,že když se napojím na TS a mám zapojené sluchátka,tak slyším ve sluchátkach zvuk jenom z TS,ale neslyším už zvuk ze hry,z písniček,ty zvuky jdou slyšet normálně z noťasu.Nevíte co stím?Každá rada se hodí.

djkofi
17-12-12, 16:00
to chce projit nastaveni zvukovky, pluginy v TS a popride i to, jestli mas aktualni ovladace a jejich nastaveni...jestli mas nastaveno ve zvukovce, oddeleni jednotlivych kanalu zvuku atd...to by chtelo, aby se ti na o nekdo kouknul treba pres teamviewer...takhle ti to asi nikdo nerekne..

SeveRo
17-12-12, 16:16
Asi vím tak včem je problém,ale nevím jak to řešit.Viz. - http://postimage.org/image/5qa3w055z/
U reproduktoru mám aplikace,které bych chtěl mít u sluchátek,ale nevím jak to přeřaďit.

SeveRo
21-12-12, 23:09
Nevítě někdo jak ještě poraďit?

TEX
21-12-12, 23:15
jak to neni sotwerová chyba budeš tam mít mechanicky... pakli že to přece jen softwarově je tak nwm... zkus vyzkoušet jiný sluchátka... nebo je máš kapku větší tak to nedorážej uplně.. nech je trošičku vytažený...

SeveRo
22-12-12, 08:48
Něco jsem tam nějak pomačkal a vzniklo to,že to hraje jen ta sluchátka:D! Ale díki za váše odpověďi:)