PDA

Zobrazit normální verzi : De dust2/Bitches # Kocourek /A/ / Monty non skill



Kocourek
17-12-12, 17:45
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 49810)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'wh'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): Bitches # KocoureK
[AMXBANS] Tvuj nick: Bitches # KocoureK /A/
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:58842222
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:58842222
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.63.79
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.63.79
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Montty non skill
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Jen bych chtěl napsat že WH jsem nikdy neměl a taky nevím kdy jsem dostal ban,protože sem šel pryč a pak jsem prišel a měl sem ban.Žádam o DEMO.

ZombieBot
17-12-12, 17:52
Hah, to by mě nenapadlo. Hlavně, že sis mě přidal na steamu aby jsi mi mohl hlásit cheatery, sexy.

Milk
17-12-12, 17:57
http://csko.cz/forum/showthread.php?12672-bitches-kocourek-wallhack-dusty2only

Potrvrdil to kotel tak bych v UB zas tak nedoufal. Monty mě ale předběhl v banování :D

Montty non skill
17-12-12, 19:49
Díky Milk, jo, přesně jak popisuješ bitches, byl jsi na awp, když jsi zjistil že je na serveru admin, velmi rychle jsi zmizel a to ještě dříve, než jsem na tebe kouknul. Demo máš a jak jsem zjistil, tak máš ban i jinde za wh. Že by náhoda? O tomto banu nerozhodnu sám. Pokud se vyjádří Kotel, že jsi clear ( což pochybuju ) tak máš ub. Ještě až budu u svého pc, se mrknu na ty dema z awp a dodám názor.

Kocourek
18-12-12, 16:44
Chtěl bych jen dodat,že jsem neodešel kvůli tomu že byl serveru Admin.Šel jsem pryč, protože šel i kámoš - Danda [Panda]