PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na nový mod - Team Fight



ZeMi7
17-12-12, 21:43
Ahoj, po nějakém tom hraním na Jail Break serverech me napadl, podle mě, celkem dobrý mod. Mod jsem promýšlel celkem dlouho, než mě napadlo něco originálního. Všichni tady vždy jen píšou, ať sem Kotel dá nějaký mod, který už je na jiných serverech. Tak mě napadl mod, který jsem nikde neviděl, ani jsem nečerpal z jiného serveru. Mohu zde mít nějaké nedostatky, nebo něco co se Vám nebude líbit, tak prosím hned nepište komentáře ve stylu, že je to na ho*no, ale oceňte, že jsem si dal nějakou práci nad tím trochu popřemýšlet, nebo obohatťe tento mod vlastními nápady.

TeamFight mod :

CT:
HP: 200
ZBRAŇ: Desert Eagle

T:
HP: 200
ZBRAŇ: Desert Eagle

Napadlo mě, že by se to dalo udělat tak, že po zapnutí tohoto modu, by to automaticky a náhodně rozdělilo T na dva týmy. Každému hráči by se ukazovalo, např. že je v : "Zeleny tým". Tento tým by měl zelenou barvu. CT by nemohli zabíjet. Tyto dva týmy by měli něco jakou skupinovou přestřelku proti sobě, ale nemohli by zabíjet hráče ze svého týmu. Poté co by jeden tým vyhrál, by se doplnily HP, a tento tým by hrál to samé, ale proti CT. V tomto mod by nebylo PP. Po spuštění tohoto modu bych dal třeba 10 vteřin čas, kdy by se nedalo zabíjet, aby se T nezabíjeli hnedka v cele, ale aby mohli zaujmout nějaké strategické pozice...

Toto je vše co jsem vymyslel, pokud byste měli nějkaý nápad jak tento mod vylepšit, nebojte se napsat !!!

Master Yoda
18-12-12, 10:30
no nwm nwm asi NE

ZeMi7
18-12-12, 10:55
Sice negativni, ale taky nazor :/

Myslel jsem ze by to mohlo byt takove male zpestreni :)

Tupelko
18-12-12, 13:53
Modů je dost.

Cream.
18-12-12, 14:47
A ako by sa rozdelilo 11 Ts a 3Ct ? :D

Master Yoda
18-12-12, 15:23
Modů je dost.

přesně

Airsoft
18-12-12, 16:25
Modů je dost o tom žádná.Ale přijde mi to celkem jako dobrý nápad za mě Ano.

Lynviy
18-12-12, 16:28
Modů je dost, ale stejně se hraje jenom přestřelka.

Airsoft
18-12-12, 16:57
No asi nějak tak.

After =(^.^)=
18-12-12, 17:00
jediny mod ktori by som tam este vlozil tak by to bol Predator Mod podla mna toto je zli napad :-/

ZeMi7
18-12-12, 18:49
A ako by sa rozdelilo 11 Ts a 3Ct ? :D

No, nejdrive by bylo proti sobě 5T a 6T, to by pak přežilo třeba už jen 4T z vítězného týmu, takže by to bylo vyrovnané.

ZeMi7
18-12-12, 18:51
Modů je dost o tom žádná.Ale přijde mi to celkem jako dobrý nápad za mě Ano.

Díky Airsoft, jsi zatím jediný, kdo řekl svůj názor na ten mod. Ostatní zatím jen napsali, že je MOC MODU...


Modů je dost, ale stejně se hraje jenom přestřelka.

No vidiš, aspoň by se hrálo něco nového :)


jediny mod ktori by som tam este vlozil tak by to bol Predator Mod podla mna toto je zli napad :-/

Predatro mod? A neni to náhodou už na nějakých serverech? Přečti si pořádně mojí první zprávu, tak píšu, že nechci přidávat mody, které už někde mají...

Qip
20-12-12, 09:16
Navrhoval jsem něco dost podobnýho, ale taky to neprošlo :/

http://csko.cz/forum/showthread.php?11715-N%E1vrh-nov%E9ho-modu-a-%FAprava-gangster-modu