PDA

Zobrazit normální verzi : Chyba?



grEy
27-06-11, 16:20
Kotel neviem, ci mam nieco s CSkom ale poslednych par dni (asi 3 dni) sa mi CSko chova na War3 U strasne cudne. Neviem ti moc popisat tie chyby, ale chova sa to cudne (najviac asi ked som dead). Nemoze to byt nieco s tym antiWH?

killer-savage
27-06-11, 18:58
skus to popisat a skuseni hraci ti mozno poradi alebo aj samotny kotel

grEy
27-06-11, 19:12
Neviem to popisat. Proste tam je nejaka chyba..

killer-savage
27-06-11, 19:16
podla faktov neviem posudit o aku chybu sa jedna. ma to vliv aj na tvoje skore? ci iba ked si mrtvy?

grEy
27-06-11, 19:36
:'|

killer-savage
27-06-11, 19:37
zjednodusene. neviem ti poradit :D

MildaL
28-06-11, 13:07
Kotel neviem, ci mam nieco s CSkom ale poslednych par dni (asi 3 dni) sa mi CSko chova na War3 U strasne cudne. Neviem ti moc popisat tie chyby, ale chova sa to cudne (najviac asi ked som dead). Nemoze to byt nieco s tym antiWH?

jak cudně?...nechce ti dát...
Těško ti někdo poradí když neví o jaký chyby jde.
cs dělá zajímavý věci občas,třeba zvuk jde ,ale bomba netiká tak ani nevim kolik času ještě mam.Taky nikdo neví co stím.Nebo ano?......

Charon35
28-06-11, 13:17
http://www.youtube.com/watch?v=cIWExlO75LM ??

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak to si ma pobavil riadne :D Bol to borec jak mlyn bez vody. "MOje mrtvola..." :DDD ktovie čo s tým bláznom je. :D
Aj keď nech je kde je. Nechýba mi tu :D

Charon35
28-06-11, 13:21
on bol z kotelny? :D

Ty si ho tu nepametáš? :D jj bol, asi pred tromi - dvomi rokmi tu hrával.
Mal štýl "zakempi za prvú bednu a čakaj". On to volal "jeho taktika". Netrafil skoro nič a vyhováral sa, že mu admin znižuje dmg, že mu admin naschval vychyluje aim a podobné blbosti. Mal na to spravenú aj stránku :D

chmod a+x /bin/laden
28-06-11, 13:38
OK, tak já se zeptám rovnou - blbne ti zvuk? Zdá se ti že neslyšíš vlastní kroky, střelbu tvé zbraně?
Nebo ti blbne snad obraz? Nevidíš na radaru spoluhráče? Klávesnice nereaguje na stisky kláves?

Musíš svůj problém konkrétizovat, jinak ti nikdo nepomůže.

Kotel
28-06-11, 13:57
Neco jsem vypnul, zkus jak to vypada ted.

grEy
28-06-11, 16:05
No co ja viem. Vcera mi to robilo, dnes uz nie. Bohvie ci to bolo tym, ze si nieco vypol. Hovorim, ze mozno je chyba vo mne. Zda sa mi to cudne hlavne v specte. Dnes to uz fici, uvidime ci mi to este bude blbnut.