PDA

Zobrazit normální verzi : unban



ste normalny alebo co ?
27-06-11, 20:23
Dnes som hral na Maxi a hadal som sa s hracom klnu TwS, v ktorom je mimochodom admin ktory mi dal ban ZEUS (v tom klane pouziva ine meno, mimochodom pozrite ban list, je tam dalsi TwS, ktori kopiroval nick a tiez dostal ban za AB). Takze okamzite mi dajte unban ja som ziadny AB nemal iba som sa hadal a za hadku neni trvali BAN, tak sa uvedom. A okamzite mi ukaz demo kde mam AB (aha zabudol som ziadne urcite nemas). Nechapem ako moze mat kotelna, taky kvalitny server, takych nizkourovnovych adminov (cest vinimkam).

Unregistered
27-06-11, 20:24
ach v tych nervoch som zabudol napisat aj nick : *_DX_* Milos

killer-savage
27-06-11, 20:28
mas dokaz ze si nemal AB ale ze si nadaval?

ZEUS
27-06-11, 20:35
1 ) Hele ty chytrej, než jsem příjdeš "žádat" o unban tak si přečti, jak se má žádost podávat.
2) Jak víš, že ho nemám ? Prohledával si mi komp ? Ne ! první : http://csko.cz/dema/upload/dir/milos.dem a druhý: http://csko.cz/dema/upload/dir/milos1.dem
3) Uklidni se a normálně si zažádej o unban.

Unregistered
27-06-11, 20:41
normalne by som si ziadal v tom pripade keby mi ho nedas bez dovodu, a vcit do mojej koze ty by si nebol nasrany ? a mimichodom mozes pozret "zaznam chatu se serveru" tam to mas ze sme sa hadali

Unregistered
27-06-11, 20:44
A to demo mi nejde otvorit je to v neakom subore DEM, nemozem najist ani konventer....

Unregistered
27-06-11, 20:47
moja IP : 78.98.16.39 (sry za spam)

ZEUS
27-06-11, 21:00
Můžu se zeptat kolik ti je, že nevíš, čím se otevírá to demo ???....Jinak nějaká hádání mě nezajímá, já jsem tam byl zavolanej přes chat, že si tam používal cheaty...
Kdybych dostal ban, tak se uklidnim a normálně požádám o unban. Ten ban si nedostal na IP, ale na svoje ID ( stačí se kouknout na Tvůj ban )

MARTiii
27-06-11, 21:01
prvni akce na dustu + train aimbot
nevim proc ale ten zaznam sem mel nejaky divny aj tak bylo videt na tom trainu jak ti jebe zamerovac

ZEUS
27-06-11, 21:03
Jo Martiii, při nahrávání se mu neklepal cross, ale AB má...než jsem to nahrával, zkoušel jsem si dát reconnect, zda to pomůže, ale bohužel nepomohlo to, tak jsem to nechal. Jinak na tom trainu to bylo jasné.

MARTiii
27-06-11, 21:09
jen dodam ZADOST SE ZAMITA :-D a uprimne bylo utrpeni sledovat jak hrajes, hlavne dust2 sem chtel predcasne vypnout

Unregistered
27-06-11, 21:29
ha ha ha pekny trik martiiii, ty musis byt dalsi z TwS sa stavim aj o sto faciek, ze sa mi zatrepal cross ? :D To co tu meles za hovna ,to aby som si to demo uz otvoril som zvedavi na to zatrepanie crosshairu :D Mozno to sposobilo ze mam vypnutu akceleraciu mysi (hram jumpy), alebo ti len hrklo v hlave, to neviem ale ja som ziadne AB NEMAL !!!!!!!! Zavolajte sem Kotla chcem to riesit s nim JA SOM NEMAL ZIADNE AB.

ZEUS
27-06-11, 21:32
Je to snad moje demo ? Ne, je to Tvoje demo, Tvoje hra, na demu je jasně ukázanej aimbot..... a ty svoje řeči si nech pro někoho jinýho a nebud vulgární !

Unregistered
27-06-11, 21:38
jediny kto tu bol vulgarny bol martii on napisal nadavku. A jak mam to demo otvorit ? ja sa nevzdam pretoze mam BAN za nic.

Unregistered
27-06-11, 21:52
fakt lutujem vsetkych hracov co sa ocitnu v takejto situacii

ZEUS
27-06-11, 21:56
Nemáš cheatovat a nemusel by si být v téhle situaci. :-)

Unregistered
27-06-11, 22:38
boze jak mam dokazat ze som nemal AB ?

Unregistered
27-06-11, 22:39
aha teraz som zbadal ze ma kotel ICQ

Smile
27-06-11, 23:07
Ach, teraz sem si všiml, že seš nevychovanej harant co si moc votevírá hubu...Co takhle to napsat slušně ? Je to poprvé co píšeš na fórum, nebo seš jen abnormálně blbej ? Si si nikdy nevšimnul, že s lidmi co píšou slušně je slušně jednáno ? A neplatí to jen na fórech, ale i v životě, tak si to zapamatuj, jednou mi za to poděkuješ...

chmod a+x /bin/laden
27-06-11, 23:08
hahaha přečetl jsem si tenhle thread a řekl jsem si "To musí stát za zhlédnutí". Taky že jo. Ten dust2 je luxusní - každou chvíli se někde nelogicky zastaví (zřejmě mačká klávesu na zapínání cheatů), pohybuje se jak malomocnej s uhnilou nohou (a přesto fraguje) a zlatá perla nakonec - na konci kola za stavu 9-5 vystřílí dva zásobníky a přitom zabije soupeře. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ty dva zásobníky nevystřílel k nebi přímo nad hlavu :-)

Jak může někdo tak evidentně lhát, to nepochopím. Ale neboj Milošku, nepřijdeš zkrátka - za pobavení dostáváš cenu :-)


CONGRATS!
YOU WON!
http://blogs.westword.com/showandtell/bill%20murray.jpg
BEST COMEDY
PERFORMANCE

MARTiii
27-06-11, 23:54
hahaha přečetl jsem si tenhle thread a řekl jsem si "To musí stát za zhlédnutí". Taky že jo. Ten dust2 je luxusní - každou chvíli se někde nelogicky zastaví (zřejmě mačká klávesu na zapínání cheatů), pohybuje se jak malomocnej s uhnilou nohou (a přesto fraguje) a zlatá perla nakonec - na konci kola za stavu 9-5 vystřílí dva zásobníky a přitom zabije soupeře. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby ty dva zásobníky nevystřílel k nebi přímo nad hlavu :-)

Jak může někdo tak evidentně lhát, to nepochopím. Ale neboj Milošku, nepřijdeš zkrátka - za pobavení dostáváš cenu :-)


vidis VIDIS jake to bylo pro me utrpeni :-D :-D

Unregistered
28-06-11, 00:36
tak ja fakt nemam slov, kde su casy ked tu boli admini ako Zero incoming a pod. Teraz si zahras raz na kotelni a hned dostanes BAN a najlepsie na tom je ze za nic. ty vole tak toto je sila. A pre teba martii neviem co by si robil ty keby ti da niekto BAN len tak, ty vychovany chlapcek... Len tak dalej chlapci zachvilu vam na kotelni aj niekto zostane, ked budete banovat kazdeho. A najvecsia ironia je ze rano som hraval Gun Game a hraval tam hrac s nickom "g" a tri alebo mozno aj styri dni tam hackoval, po case vsetci opustili server a nedosiel tam ani jeden z vas, ale ja si zahram Maxi a date mi BAN a ja neviem zaco. Vy ste pani ADMINI tedajsej doby. Mna netrapi to ze nemozem hrat tento server ( kazdy druhy sa vyrovna Kotelni ), ale to ze tu neni spravodlivost chlapci.

ZEUS
28-06-11, 00:46
Kdyby si ho nahrál a poté sem postnul demo + IP popř. ID tak by byl zabanován, popř. zavolat admina přes chat, určitě by nějakej přišel.... Podle tebe len tak jsem ban nedával, jak můžeš vidět, demo je dlouhé, takže len tak sem ti ten ban nedal. Moc dobře víš za co, za AB... U tebe platí tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=AdanvYsScXc
zatloukej, zatloukej, zatloukej....

Unregistered
28-06-11, 00:58
1.nemuzem videt
2.len tak si mi ban dal
3.nevim za co

ja viem ze ty mi neuveris, sak urcite tu takych bolo, ale ja som fakt nevinny a ty o tom ani nevies, myslis si ze mas pravdu, ale pri tom klames v 2 vetach 3-krat. Toto je pravda

P.S: Dik za video.

ZEUS
28-06-11, 01:09
Jako sorry, ale příjdeš mi k smíchu... to video vidělo hodně zdejších hráčů a adminů a potvrdili to, že tam je AB, to, že to neumíš otevřít a podívat se na to je Tvůj problém ( kdyby si byl alespon maličko chytrej tak to máš za minutku vygůglovaný). Určitě vím, že seš vinen. Já soudím dle dema, které jsem nahrál jako důkaz. Pravda je taková, že si měl cheaty ( potvrzuje to demo )...
Mna netrapi to ze nemozem hrat Jestli tě to netrápí, tak proč sis dával Žádost o unban ?? Čteš si po sobe ty věty ??

Unregistered
28-06-11, 01:23
mna netrapi tvoj unban (ten by som si nikdy nevybavoval u adminov) a demo ma netrapi lebo viem co som robil a urcite som nebol namesacny a nestiahol som AB. S adminmi to nema vyznam vzdy si myslia ze maju pravdu. No dobre sak banujte dalej, uvidime kam sa dostaneme.

apach29
28-06-11, 03:33
Budeme banovat takovy, jako jsi ty. To znamena haxory, dokud tu nezustanou jen poctivi hraci. Na demu je jasne videt AB, tak se muzes pripojit na nejakej low server, kde jim to vadit nebude a Kotelnu si smazni z favorites. Diky

chmod a+x /bin/laden
28-06-11, 08:15
Chudák Miloš, nejspíš to bude mít v životě těžké...
EDIT: Dohledal jsem si jeho "klan" u jiné oldschool střílečky a jen jsem se utvrdil v tom, že je to prostě ještě dítě...

Smile
28-06-11, 09:45
A tam sou dveře a tam jezdí šalina...

Unregistered
28-06-11, 12:30
:D to ze sa tu budu na mna dovazat admini ma má akoze zastrasit ? vy o tom neviete nic. Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA, takych chudakov poznam. A je v tom deme aspon moje meno?

Unregistered
28-06-11, 12:33
a po druhe neviem jaky chuj tu pisal ze na de train to bolo jasne videt, ked ja som de train ani nehral, mozete si overit, ste proste ubohy

chmod a+x /bin/laden
28-06-11, 12:56
:D to ze sa tu budu na mna dovazat admini ma má akoze zastrasit ? vy o tom neviete nic. Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA, takych chudakov poznam. A je v tom deme aspon moje meno?

Dal jsem si zu práci a vypsal si chat z inkriminovaného dne:

16:05:59 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : TWS kdyz ste taky dobry proc hrajete na takomto nub serveri ?
...
16:08:15 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : tenhle server je pro lamy a preto ho miluju xD
...
16:17:38 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : TVS A DX VELKY RYVALY :DDDD
...
16:23:21 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : TWS aL zmen team nech je DX na vrchole xDDD

a to je vše! Žádné nadavání klanu TwS nevidím, mohl jsi si aspoň vymyslet důvod, který se nedá zpětně vyvrátit. BAN jsi dostal 16:40, rozhodně to nemohlo souviset s něčím, co jsi utrousil před půl hodinou a na co stejně nikdo nereagoval.

Sám se podívej: výpis z onoho chatu (http://csko.cz/chat/27016/2011.06.27.htm). Když neumíš otevřít demo, tak snad budeš umět otevřít aspoň tohle :blink:

chmod a+x /bin/laden
28-06-11, 12:59
Ach jo, tak poslouchej ty patnáctiletej harante, demo jasně hovoří v tvůj neprospěch. Podívej se na něj - najdi si na internetu návod, jak se v counter-strike pouští dema.
CHEATY jsi prokazatelně MĚL a POUŽÍVAL. To není spekulace - to je dokázaný fakt. Pusť si ty dema a pak se s tebou možná bude někdo bavit.


a po druhe neviem jaky chuj tu pisal ze na de train to bolo jasne videt, ked ja som de train ani nehral, mozete si overit, ste proste ubohy
Jak chceš tvrdit, že jsi train nehral? Existuji výpisy z chatu, logy IP adres a valve ID a to DEMO. Nikdo se ani za tebe nevydával, zbyly by totiž po něm dohledatelné stopy.

O takové cheatery a lháře, jako jsi ty, tu nikdo nestojí. Zvlášť když pro svá tvrzení nemáš jediný důkaz...

EDIT:

http://images4.fanpop.com/image/photos/18800000/Lawyered-marshall-eriksen-18853397-100-100.jpg

ZEUS
28-06-11, 13:44
:D to ze sa tu budu na mna dovazat admini ma má akoze zastrasit ? vy o tom neviete nic. Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA, takych chudakov poznam. A je v tom deme aspon moje meno?

Ty seš tak vtipnej... :D :D :D :D Směju se tu nad touhle "žádostí" protože tohle žádná žádost není.... :D :D :D Sbal si saky paky a padej na nějakej low server, tady unban nedostaneš.

Tipuju Tě na 10-11 let....

Tobě to asi nedochází, čím si máš otevřít to demo ? :D :D :D :D :taunt::taunt::taunt:

Unregistered
29-06-11, 00:32
jezis chlapci uz sa opakujete a neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban, ja len chcem aby tie vase mozgy pochopili ze ja nemam AB. Sak sa trochu zamyslite keby mam AB tak tu asi nestracam cas a nepisem to naschval. A mimochodom uz asi 2-krat som tu napisal ze to demo otvorit nechcem pretoze viem co som hral. A mimochodom Zeus zamlacal si to co pisem o detrain, pisete ze tam jasne bolo videt AB, ale ja som detrain nehral!!!!!!!!!! Viem ze sa to da pozret tak to skontroluj a uvidis

bones
29-06-11, 00:46
jezis chlapci uz sa opakujete a neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban

Takze okamzite mi dajte unban


preco sa potom vola tema: unban

nevies co pises, stracas tu svoj bezvyznamny cas

Unregistered
29-06-11, 00:55
ano to som pisal este vcera ked ste ma zabanovali, mal som take nervy ze som sa nekrotil, skoda ze si to neviete predstavit ake to je, zelam vam to

chmod a+x /bin/laden
29-06-11, 06:41
jezis chlapci uz sa opakujete a neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban, ja len chcem aby tie vase mozgy pochopili ze ja nemam AB. Sak sa trochu zamyslite keby mam AB tak tu asi nestracam cas a nepisem to naschval. A mimochodom uz asi 2-krat som tu napisal ze to demo otvorit nechcem pretoze viem co som hral. A mimochodom Zeus zamlacal si to co pisem o detrain, pisete ze tam jasne bolo videt AB, ale ja som detrain nehral!!!!!!!!!!
AB jsi měl, jsou na to důkazy.
Train jsi hrál, jsou na to důkazy.


Viem ze sa to da pozret tak to skontroluj a uvidis
Ano, všechno jsem zkontroloval a všechny důkazy potvrzují že jsi lhář. Jestli máš co by to vyvracelo, tak to předlož, jinak raději mlč...

A co ta výmluva na to, že jsi nadával Zeusovi do klanu? Tu už obhajovat nebudeš? :-)

P.S.: Blahopřeji k výročí tvého klanu, včera oslavil první narozeniny (a zřejmě i poslední). Vyčetl jsem to z klanových stránek: Histori - This clan was create 28.6.2010. :twisted:

ZEUS
29-06-11, 06:55
Já myslím, že to nepotřebuje ani komentáře... jenom si z nás dělá srandu a marní náš čas.

Unregistered
29-06-11, 13:05
chcem tie dokazy vidiet, pretoze ja som detrain nehral, som zvedavy

ZombieBot
29-06-11, 13:12
Natom něco je. Zeusi, ukaž demo s mapu train. On píše, že train nehrál... nespletl sis ho s někym náhodou? Navíc v případě tohoto hráče jsi nějak moc zaujatý proti němu. Řekl bych, že v tom bude ještě něco.

Smile
29-06-11, 13:25
Je uplně jedno, jestli má demo z trainu nebo odjinud, je to tam jasně vidět, tak co furt řešíte bože ?

ZEUS
29-06-11, 13:42
Zombiebot - koukal si na demo ?

17:14:22 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : tak cus all - ze dne 26.6.
15:55:05 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : all rt - ze dne 27.6

A tohle je Tvůj ban

Detaily banu
Hráč *_DX_* Milos
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:1484680680
IP adresa skrytý
Udělen 27-06-2011 - 16:40
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Aimbot
BAN dal Admin ZEUS (ZEUS)
BAN dal Server Kotelna - Maxi | csko.cz (de_train)
Předchozí bany 5

Jak můžeš vidět, Tvoje ID je shodné s banem, takže si v době banu byl na trainu, což dokazuje i demo

ZombieBot
29-06-11, 13:44
Je uplně jedno, jestli má demo z trainu nebo odjinud, je to tam jasně vidět, tak co furt řešíte bože ?

Mě se nezdá ta zaujatost.

ZEUS
29-06-11, 13:56
Mě je to jedno, já jsem demo uploadnul a vložil, to že si to neumí přehrát není můj problém. Na demu je jasně vidět AB... Žádná zaujatost tu není, tenhle hráč je pro mě cheater, víc co bych k tomu měl napsat nemám.

Unregistered
29-06-11, 23:40
zaujimave, neviem jak si to urobil, ale ok uz ma to netrapi. Naposledy hovorim AB som nemal, ale to pisem iba do vetra a Zombiebot kasli na to neoplati sa bojovat sam proti vsetkym, aj ked mas pravdu lebo skoncis ako ja. Este jedna vec v ktorej sa mozno mylim, ale neodpustim si a napisem to tu, takze dneska som si pozeral ine ziadosti o unban a nasiel som tam dost zaujimave pripady napr., ze hrac mal WH a pri tom komunikoval cez skype pokusal sa o unban ale hned bol odpisany ako ja, mne to pripada ze vy si tu z nas robite iba srandu no neviem... ja tiez pouzivam na cw skype, zvycajne trojhovor (ked to pocujem lebo dost casto je zla kvlaita zvuku) a tak presne viem kde sa aky hrac nachadza, no tak neviem ci si 100% vsetci zasluzili ban, ale to len tak pre info. Je to smutne, ja som hraval kotelnu jeden a pol roka dozadu a vtedy to tu bolo uplne ine. Mimochodom este by ste mohli vediet, ze hned jak som dostal ban na kotelni tak som isiel sem na forko a mal som tu ban za meno DX milos tak preto pisem za toto, takze z toho vychadza ze sa niekto bal, ze sa tu nebodaj taka lamka jak ja objavy, alebo to automaticky zabanuje aj na forum, to ja neviem a nechcem vam krivdit cize to neham tak. A teraz si robte posmech z toho co som napisal a citujte moje vyroky.

Unregistered
29-06-11, 23:49
A este chcem poprosit teba Zombiebot, aby si si pozrel to demo a aby si mi sem dal link na neaky program kde sa to da prehrat, ked to spravis budem ti vdacny (ale nemusis).

Smile
29-06-11, 23:53
A este chcem poprosit teba Zombiebot, aby si si pozrel to demo a aby si mi sem dal link na neaky program kde sa to da prehrat, ked to spravis budem ti vdacny (ale nemusis).

Přehrát se to dá jenom přec csko...Stáhneš, hodíš to do složky (pokud hráš na NS tak VALVE/cstrike), zapneš hru, otevřeš konzolu a napíšeš "viewdemo nazev.dem" a koukáš...

Unregistered
29-06-11, 23:59
no diky a ani to neni zlozite, ja som hladal konventer a na to staci konzola :)

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 05:53
no diky a ani to neni zlozite, ja som hladal konventer a na to staci konzola :)
Ty vole vždyť ty ses ani nepokoušel si to vygooglit!


Naposledy hovorim AB som nemal, ale to pisem iba do vetra
Tvoje slova mají nulovou váhu. Vzhledem k tomu, že jsi prokazatalně lhal ohledně nadávání klanu TWL, lhal jsi i o tom, že jsi train nehrál, můžeš tady tady klidně tvrdit cokoliv a stejně ti nikdo věřit nebude.


Este jedna vec v ktorej sa mozno mylim, ale neodpustim si a napisem to tu, takze dneska som si pozeral ine ziadosti o unban a nasiel som tam dost zaujimave pripady napr., ze hrac mal WH a pri tom komunikoval cez skype pokusal sa o unban ale hned bol odpisany ako ja, mne to pripada ze vy si tu z nas robite iba srandu no neviem... ja tiez pouzivam na cw skype, zvycajne trojhovor (ked to pocujem lebo dost casto je zla kvlaita zvuku) a tak presne viem kde sa aky hrac nachadza, no tak neviem ci si 100% vsetci zasluzili ban, ale to len tak pre info. Je to smutne, ja som hraval kotelnu jeden a pol roka dozadu a vtedy to tu bolo uplne ine. Mimochodom este by ste mohli vediet, ze hned jak som dostal ban na kotelni tak som isiel sem na forko a mal som tu ban za meno DX milos tak preto pisem za toto, takze z toho vychadza ze sa niekto bal, ze sa tu nebodaj taka lamka jak ja objavy, alebo to automaticky zabanuje aj na forum, to ja neviem a nechcem vam krivdit cize to neham tak.
Nevím jak oni, ale tobě byly cheaty prokázány a TY SI BAN ZASLOUŽÍŠ NA 100%! Tuhle bitvu nemůžeš vyhrát tím, že se budeš odvolávat na Skype - jsi totiž zabanovaný kvůli aimbotovi a ne kvůli wallhacku!!


A teraz si robte posmech z toho co som napisal a citujte moje vyroky.
Jdou ti z pusy jen sra*ky. Uvědom si, že všechno, co sem píšeš, se dá snadno potvrdit/vyvrátit. Ale tohle přece nemá cenu říkat někomu, kdo ani neumí do google zadat frázi jak přehrát demo counter strike 1.6 (http://www.google.com/webhp?hl=cs&tab=Tw#sclient=psy&hl=cs&site=webhp&source=hp&q=Jak+p%C5%99ehr%C3%A1t+demo+counter+strike+1.6&aq=f&aqi=&aql=&oq=&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=931a6660dc25779b&biw=1094&bih=596).

Jo a ještě detail, nevěřím ti ani, že by jsi se pokoušel vyhledat konverter pro dema cs 1.6, protože kdyby ano, google by tě zavalil návodama jak na to...


http://m.uploadedit.com/b95/41067572.gif

Unregistered
30-06-11, 12:49
mimochodom zhanam dokazy a nasiel som dost zaujimave veci, vecer napisem a jj ten detrain som hral 1 min aj to den pred tym a dnes som sa pytal a zevraj nedostanes automaticky ban na fore, ked ho dostanes na servery cize ste mi ho dali vy lebo ste sa bali ze tu budem pisat... sak vecer uvidime

vedouci venny
30-06-11, 13:11
-1

ZEUS
30-06-11, 13:13
Ty seš tak směšnej.... Důkaz je ten, že mám demo, kde cheatuješ, jestli ti to potvrdí nějakej Tvůj kamarád, tak ti to bude prd platný.... Klidně by ti to mohl potvrdit i pes...Ted tvrdíš, že si train hrál a předtím si říkal že si train nehrál...Tak to je ??

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 13:13
mimochodom zhanam dokazy a nasiel som dost zaujimave veci, vecer napisem... ...sak vecer uvidime
Super, udělám si na večer popcorn, l3t's chm0d h4v3 s0m3 fUn!

ZEUS
30-06-11, 15:14
To jsem zvědav, s čím přijde :D

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 21:03
mimochodom zhanam dokazy a nasiel som dost zaujimave veci, vecer napisem... ...sak vecer uvidime
No táák, už jsem nedočkavej. Popcorn jsem už zblajzl, ale stand-up komik zatím nedorazil...

ZEUS
30-06-11, 21:38
No táák, už jsem nedočkavej. Popcorn jsem už zblajzl, ale stand-up komik zatím nedorazil...

Zase kecá :-)

Unregistered
30-06-11, 23:41
jak som povedal, viete si robit iba srandu, ale pome k veci, takze v prvom rade ZEUS si vynechal ten chat, trosku som sa na to pozrel a citoval si samozrejme iba to co sa ti hodilo no ale podme sa pozriet co sa na tom servery v ten cas dialo : PRED MOJIM BANOM :

16:18:43 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : mg milos ma AB..p1ca
16:18:45 <VALVE_0:0:856040558><88.212.40.149> *DEAD*{R3S3PEKT}Spider25 : jj
16:19:09 <VALVE_0:0:271410239><85.207.65.254> *DEAD*Only_AWP(Sniper-fail) : omg cura* neni videt
16:20:07 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : milosi nechces vypnout AB <?
16:20:13 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : ne

o par minut....

16:23:29 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : milosi ty dmntiku 10 lety , vtpni ab , nebo te seru a du pro admina...
16:23:40 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : rozumis
16:23:49 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : jak chces...
16:23:52 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : mam 15 `}
16:23:53 <VALVE_0:0:1274022112><88.101.111.120> TwS |^^aL <3 CFC : D
16:24:09 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : a chod prenho
16:24:46 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *DEAD**_DX_* Milos : /gay
16:24:48 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : ses
16:28:22 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : bebe ?
16:28:46 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : milos ty si riadny panic...
16:28:52 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : bebe ?
16:28:57 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : coje zmrde
16:28:59 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : spectuj me a delaj video
16:29:10 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : a daj na youtube :}
16:30:19 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : milos ty jebo
16:30:23 <VALVE_0:0:1484680680><78.98.16.39> *_DX_* Milos : co se stalo ?
16:30:34 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : vypni AB p1cko , cose stalo :D

tento hrac dostal ban 10 min po mne... samozrejme tiez AB...., ale pravda, kopiroval klan teg

16:39:32 <STEAM_ID_LAN><178.41.32.109> : .xE ?! zmenil nick na: TwS |.xE !
16:39:36 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : ?
16:40:32 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : milosi dpc vypni AB kkt uz
16:40:37 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> TwS |^^bebE?! : hura

PO MOJOM BANE :

16:45:23 <VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : zeus dej mu taky ban , ma AB .. xE
16:45:32 <VALVE_0:0:137653165><77.234.226.231> *DEAD*(Terrorist) Exandres CmuQ :-} : ex nema AB 16:45:51 16:45:51<VALVE_0:0:334389052><217.117.217.146> *DEAD*TwS |^^bebE?! : mlc p1cus tvle nicc newis a mluvis ocas

a tu mame nazory ludi ked si zeus vyriesil svoje " osobne ucty "

16:50:11 <VALVE_0:0:271410239><85.207.65.254> *SPEC*Only_AWP(Sniper-fail) : admin stoji za hovno
16:50:57 <STEAM_0:0:38722599><95.103.39.205> *DEAD*TwS | dyR : ake AB
16:51:00 <VALVE_0:0:1274022112><88.101.111.120> *SPEC*TwS |^^aL <3 CFC : jj
16:51:07 <VALVE_0:0:1274022112><88.101.111.120> *SPEC*TwS |^^aL <3 CFC : ZEUS je uplny kkt
16:51:58 <VALVE_0:0:1274022112><88.101.111.120> *SPEC*TwS |^^aL <3 CFC : zeus si normalni ??
16:52:15 <VALVE_0:0:1074654773><89.102.88.108> *DEAD*(Counter-Terrorist) mad skill : ne neni
16:52:21 <VALVE_0:0:1074654773><89.102.88.108> *DEAD*(Counter-Terrorist) mad skill : [

Takze Zeus vidis su tu nadavky typu je*o,kkt, gay,p*ca, zmrd...
A urcite ste si vsimli ze kazdu vec co bebe napisal respektivne plakal, Zeus vykonal ako hodny psicek. A mozes samozrejme aj vidiet napisane ze som si sam vyziadal aby ste robili video ked vas to bavi. A mimochodom toto nie je koniec

chmod a+x /bin/laden
30-06-11, 23:56
...A mimochodom toto nie je koniec
Čekám na ten zbytek.

EDIT: Hmm asi se nedočkám. Takže pustím se do tebe:

...takze v prvom rade ZEUS si vynechal ten chat, trosku som sa na to pozrel a citoval si samozrejme iba to co sa ti hodilo...
ZEUS tady žádný chat necitoval! Z chatu jsem citoval jenom já - a to tehdy, když jsem dokazoval, že jsi lhal, když jsi tvrdil, že jsi nadaval klanu TWS a proto jsi dostal BAN. Jak se ukázalo, BAN jsi dostal kvůli aimbotovi a ne kvůli nějaký nepřímým nadávkám na jakéhosi hráče TwS Bebe.


Takze Zeus vidis su tu nadavky typu je*o,kkt, gay,p*ca, zmrd...
A urcite ste si vsimli ze kazdu vec co bebe napisal respektivne plakal, Zeus vykonal ako hodny psicek...
Zapomněl jsi na podstatu toho všeho - TY JSI CHEATOVAL a ZEUS tě zabanoval. Není podstatné, jestli ho k tomu někdo vyzýval, důležité je, že nahrál demo a dal cheaterovi BAN.
A ty nadávky... pokud jsem správně četl, ZEUS žádnou nadávku nenapsal. A je dost možné že většinu z nich ani nezaznamenal, protože se soustředil na tebe - na nahrávání dema, na sledování, jestli nemáš cheaty... dokonce nahrál DVĚ dema, aby si byl jistý, to tu obvykle jiní admini ani nedělají. Ten chat jsi tu vypsal úplně zbytečně, o tvém případu nic nevypovídá.


A mozes samozrejme aj vidiet napisane ze som si sam vyziadal aby ste robili video ked vas to bavi.
Hm, tak jsi napsal, ať si tě klidně nahrávají. A to hraje nějakou roli? To má být důkaz tvé neviny? Vzhledem k tomu, že jsi ani nevěděl jak se pouští demo, pochybuju, že jsi věděl, že to nahrávání videa se provádí kvůli pozdějšímu dokazování cheatování.


jak som povedal, viete si robit iba srandu
Tak teď poslouchej, upozorňuju tě, že teď si srandu nedělám, mluvím zcela vážně: já za ZEUSem naprosto stojím, a jsem přesvědčem, že za ním stojí všichni admini a staří hráči. Dělal přesně to, co má dělat - odhalil cheatera (tebe), nahrál průkazné demo a udělil oprávněný BAN.

Přitom ty jsi nepředložil ŽÁDNÝ důkaz o své nevině, stále se odvoláváš na jiné zdroje, ale problém je v tom, že i v těch jiných zdrojích jsou důkazy proti tobě. Jenom se snažíš NAKYDAT HNŮJ na Zeuse a to se mi ani trochu nelíbí.

Dovolím si ti připomenout, že TVŮJ PŘÍPAD JE UZAVŘEN, UNBAN NEDOSTANEŠ!. Už nemá cenu slibovat další šokující fakta, která by hrála v tvůj prospěch. Měl jsi dost času a hodně slov na to, aby jsi je předložil - teď už je na to pozdě.

Unregistered
01-07-11, 01:43
ha hah presne toto som cakal mne je jedno kto citoval z chatu a neviem odkial si zobral to, ze ja som povedal, ze Zeus nadaval na serveri, to som tu nikdy nenapisal tak neviem o com tu meles
A s tym demom to je smiesne, no asi som to nevedel preto, lebo som nikdy pred tym nemal ban za AB, ale vedel som co je demo, uz ten rocik cs 1.6 hram, no dobre tak nevedel som otvorit, demo ty zas nevies robit s WS 2000, texturovat, brushovad atd... to mas to iste a tiez ti to tu nevicitam, kazdy vie nieco ine. A to ze tu za sebou stoja vsetci admini, to si tu nemusel ani pisat sak to tu vsetci vidime, jeden si tu robi srandu k nemu sa prida druhy pride treti... A ked tu nieco napises tak ti to tak isto vyvrati prvy, druhy aj treti a to nie len v mojej teme, ale vsade, skuste sa niekedy pozret aj to co ste pisali v minulosti.
A aj ten koniec si si mohol odpustit "TVOJ PRIPAD JE UZAVRETY UNBAN NEDOSTANES!" toto uz tu snad vidim napisane stvrty krat a tak aj stvrty krat pisem, ze unban nechcem. Keby ste mi aj unban niekedy dali (niekde v druhom zivote :D) TAK UZ NIKDY KOTELNU HRAT NEBUDEM ! ved je to len 1 so 1000 serverov, ktore mozem hrat

Unregistered
01-07-11, 01:44
1 z* 1000

chmod a+x /bin/laden
01-07-11, 07:07
skuste sa niekedy pozret aj to co ste pisali v minulosti.
Hm, takže jsi se nepoučil. Opět jsi nepřinesl žádné nové informace, pokud se chci s tebou hádat, musím zapátrat v archivech - sám jsi mě k tomu nepřímo vyzval. Pokud snad máš ty pocit, že jsem také nekonzistentní, dej si tu práci a projdi si moje příspěvky z minulosti, stejně jako jsem já prošel ty tvoje. Ale i tak to nevyvrátí fakt, že jsi měl aimbota.
Vybral jsem z tohoto threadu tvoje největší perly; jsou vypsané chronologicky, aby bylo vidět, jak jsi si postupně měnil výmluvy a časem jsi se zamotal do svých vlastních lží:

téma UNBAN:
- Takze okamzite mi dajte unban
- ja sa nevzdam pretoze mam BAN za nic.
- ja som fakt nevinny
- mna netrapi tvoj unban (ten by som si nikdy nevybavoval u adminov) a demo ma netrapi
- Cely BAn som dostal iba preto ze som nadaval klanu TwS cize aj ZEUSOvi, tak sa chcel pomstit a dal mi PERMA
- neviem kolko krat tu mam este napisat ze ja neziadam o unban
- stvrty krat pisem, ze unban nechcem.
Ty sám jsi thread začal slovem unban, dal jsi ho do sekce Žádosti unban, tak se nesnaž tvrdit, že jsi unban nikdy nechtěl.

téma AB:
- ja som ziadny AB nemal iba som sa hadal
- A okamzite mi ukaz demo kde mam AB (aha zabudol som ziadne urcite nemas).
- Mozno to sposobilo ze mam vypnutu akceleraciu mysi (hram jumpy), alebo ti len hrklo v hlave, to neviem ale ja som ziadne AB NEMAL !!!!!!!! Zavolajte sem Kotla chcem to riesit s nim JA SOM NEMAL ZIADNE AB.
- boze jak mam dokazat ze som nemal AB ?
- viem co som robil a urcite som nebol namesacny a nestiahol som AB.
- len chcem aby tie vase mozgy pochopili ze ja nemam AB
- Sak sa trochu zamyslite keby mam AB tak tu asi nestracam cas a nepisem to naschval
- chcem tie dokazy vidiet, pretoze ja som detrain nehral, som zvedavy
- Naposledy hovorim AB som nemal
Heh, výhovorky. Demo jasně ukazuje, že jsi AB měl. Jak jinak chceš vysvětlit skutečnost, že jsi v dust2 na konci kola vystřílel dva zásobníky do vzduchu a při tom se ti podařilo zabít protivníka? Jediné možné vysvětlení je, že jsi měl AB! Tohle je jen jeden do očí bijící moment, ale takových jsou ty dema plné.

téma KOTELNA:
- Nechapem ako moze mat kotelna, taky kvalitny server, takych nizkourovnovych adminov (cest vinimkam).
- Teraz si zahras raz na kotelni a hned dostanes BAN a najlepsie na tom je ze za nic.
- Mna netrapi to ze nemozem hrat tento server ( kazdy druhy sa vyrovna Kotelni )
- UZ NIKDY KOTELNU HRAT NEBUDEM ! ved je to len 1 so 1000 serverov, ktore mozem hrat
Hmm Kotelna určitě bude low, když si dáváš takovou práci s tím, aby jsi všechny poštval proti sobě. Nezapomeň na to, že lidé z Kotelny mají svůj zvuk a vliv i na ostatních serverech a pokud budeš pokračovat v tom stylu, v jakém píšeš, můžeš dostat brzo BAN na mnohem víc serverů, než jen na Kotelnu.

téma TRAIN
- a po druhe neviem jaky chuj tu pisal ze na de train to bolo jasne videt, ked ja som de train ani nehral, mozete si overit, ste proste ubohy
- A mimochodom Zeus zamlacal si to co pisem o detrain, pisete ze tam jasne bolo videt AB, ale ja som detrain nehral!!!!!!!!!!
- ten detrain som hral 1 min aj to den pred tym
Napřed kategoricky odmítáš, že by jsi train někdy hrál, i když je s tebou nahráno demo, pak to sám přiznáváš. Co jiného to je, než lhaní?

nejvtipnější hláška
- zhanam dokazy a nasiel som dost zaujimave veci
Nenašel jsi nic, co by vyvracelo, že by jsi měl AB. Slíbil jsi zajímavé věci, ale nepřišel jsi s ničím, než s výpisem chatu, na který jsem tu dal odkaz já sám. Z toho chatu ani nevyplývá, že by tě ZEUS BANoval za kecy, ale naopak si tam na tebe hráči stěžují na tvé AB, volají adminy a admini se tam o tvém AB i radí.


Keby ste mi aj unban niekedy dali (niekde v druhom zivote :D) TAK UZ NIKDY KOTELNU HRAT NEBUDEM !
To nám to snad má být líto? Vždyť jsi lhář a podvodník! Opravdu nejsmutnější na tom je, že tady na fóru proti tobě byly předloženy neoddiskutovatelné důkazy ale ty sám jsi neustále tvrdil, že jsi to AB neměl. Nebo ne? Nechám tě tu vyřknout poslední příspěvek, pokud tu znovu napíšeš, že jsi to AB neměl.

ZEUS
01-07-11, 07:53
Tak jsem se zase nasmál :D :D :D :D Víš proč, jsem nereagoval na ty nadávky ? Protože bych se prozradil a TxS .xE by odešel. Já se rozhoduji podle svého rozhodnutí a úplně nesnáším, když se mi do toho někdo se*e. Jakmile dostal TxS .xE ban, tak jsem dal Only_AWP(Sniper-fail) ban na 3 hodiny za vulgaritu, protože byl z nich nejvůlgárnější. Těm dalším jsem ban nedával, protože kkt apod. mě nemůže vytočit a nedávám za to ban. Co se týče nadávek vůči Tobě, tak je to úplně to samé, nechtěl jsem se prozradit, protože by si potom leavnul a je také možné, že jsem je neviděl, protože jsem byl ve spectu a tam nevidím, co hráči píšou, když jsou na živu.
Co se týče toho klantagu, kde vidíš v Tvém citovaném chatu, že hráč TxS .xE dostal ban za kopírování nicku ? Dostal ho za AB, jako ty !
Tak co tu řešíme, když nechceš unban ?
Super, už se těším, jak se zase pobavím :D :D :D
Chmode, díky :-))
EDIT: Miloši, tady máš odkaz, jak jsem dal Sniper-failovi ban za vulgaritu, aby si mi věřil. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=5692

bones
01-07-11, 08:00
@chmod a+x /bin/laden: Klobuk dole, ze si si dal kvoli nicomu taku namahu. Z reklam by si sa viac dozvedel, nez od tohto Slováčka.

Kotel
01-07-11, 08:52
Kdyby chapal, ze vime, ze cheatoval, tak sem vubec psat nebude, jenze on to nechape. Tudiz je veskera snaha zbytecna.

Karl0s
01-07-11, 08:58
date mu nekdo ban na forum konecne ?

Smile
01-07-11, 10:32
Problem je, že on to ani pochopit nechce..pořád si bude mlet to svoje a nic jinýho poslouchat nebude...

Unregistered
01-07-11, 19:53
Smile naprosta pravda, pochopit to nechcem a ani nemozem, ked si predstavis ze napr. denne date takto ban jednemu hracovi, tak je to fakt smutne. tiez je pravda ze som tu pisal aj somariny, mal som proste nervy a to si ani neviete predstavit ake a tiez je pravda, ze zo zaciatku som unban chcel, ale potom som pochopil, ze na takomto portali uz viac hrat nechcem aj tak hram prevazne iba jumpy, servery typu maxi, classik, dm,.... hram len fakt minimalne takze mi chybat nebude. A to ze som hral detrain to nebola loz, ja som ho hral den pred tym a jak som mal vedet ze vy ste robili demo uz vtedy ? , ale OK, neuvedomil som si, ze ste to mysleli tak. A Kotel, ja to naozaj nechapem, pretoze sa to pochopit ani neda, co mam pochopit na tom, ze hram na servery a dostanem ban ?
To, ze som ten ban dostal opravnene ? Keby je tato otazka pravdou, tak vam tu vsetkym pobozkam ruky aj nohy, ale to nemozem, pretoze to pravda nie je.

Smile
01-07-11, 19:57
Smile naprosta pravda, pochopit to nechcem a ani nemozem, ked si predstavis ze napr. denne date takto ban jednemu hracovi, tak je to fakt smutne. tiez je pravda ze som tu pisal aj somariny, mal som proste nervy a to si ani neviete predstavit ake a tiez je pravda, ze zo zaciatku som unban chcel, ale potom som pochopil, ze na takomto portali uz viac hrat nechcem aj tak hram prevazne iba jumpy, servery typu maxi, classik, dm,.... hram len fakt minimalne takze mi chybat nebude. A to ze som hral detrain to nebola loz, ja som ho hral den pred tym a jak som mal vedet ze vy ste robili demo uz vtedy ? , ale OK, neuvedomil som si, ze ste to mysleli tak. A Kotel, ja to naozaj nechapem, pretoze sa to pochopit ani neda, co mam pochopit na tom, ze hram na servery a dostanem ban ?
To, ze som ten ban dostal opravnene ? Keby je tato otazka pravdou, tak vam tu vsetkym pobozkam ruky aj nohy, ale to nemozem, pretoze to pravda nie je.

Ne víš co ty nechceš pochopit? Nechceš pochopit, že můžeš tvrdit co chceš, ale to demo je důkaz kterej prostě nemužeš popřít, je tam jasně vidět, že si cheaty měl...

Unregistered
01-07-11, 22:56
No ked myslis, ale ked sa v zivote ocitnes v situaci ked vsetko hra proti tebe a ty za to nemozes, potom uvidis aky je to pocit a podla mna sa ti to uz urcite aj stalo, no nie ? Mozem tu milion krat napisat, ze som AB nemal, lenze je to zbytocne, lebo mate to svoje demo, ale ja mam nieco viac a to je mozog. Ja viem co som hral a kludne sa mozme dohodnut na neaky server a ja vam ukazem, ze tak hram vsade, ale to je asi neuskutocnitelne.

ZEUS
01-07-11, 23:08
Budem kvůli tobě chodit chodit někam na server ne ?? Stejně by si tam nic novýho neukázal, akorát ztráta času.... Sbal si saky paky a padej někam jinam a přestaň sem psát, když se ti tu nelíbí, ušetříš nám i sobě čas.

bones
01-07-11, 23:09
Dobre, aimbot si nemal, mal si nejaky botaim alebo podobnu odrodu tohto cheatu. Case closed.

Unregistered
01-07-11, 23:16
Zeus a ja ti kazem aby si sem pisal ? Ked ta to obtazuje tak sem nepis ty, ja mam casu dost a nevyletuj na mna ved je to len hra, niekedy mi pripada jak keby ste zili iba pre CS, skuste si niekedy vyrazit von s kamosmi a neviem co je to botaim, no to je jedno, ozaj bones otazka na teba, hras SURMI jump? Fakt odporucam su tam dobry hraci aj dobre mapy aj chchin tam hrava dost casto.

bones
01-07-11, 23:32
Nechodim na nejake pofiderne servery, ked mam vsetko co potrebujem pod jednou strechou.

Unregistered
02-07-11, 00:09
No ako myslis, su tam lepsi hraci ako tu, ale chapem zvyk je zelezna kosela :)

Unregistered
02-07-11, 12:09
ROFL ty mas jako kolko rokov ? Neprirovnavaj krestanstvo k csku, nejde to k sebe a to mam jako skoncit v pekle za to ze som dostal ban na kotelni ? Skus sa niekedy nad sebou zamyslet a modli sa za seba, aby ti dal panbozko trosku rozumu :D

Unregistered
02-07-11, 13:08
To, ze klamem si myslite iba vy, ale ty klames sam seba.

ZEUS
02-07-11, 13:12
To, ze klamem si myslite iba vy, ale ty klames sam seba.

Ty jsi lhář, začni nejdřív u sebe a potom ukazuj na ostatní. Máš nejasný odpovědi, nejdřív píšeš že si train nehrál a potom že si ho hrál minutu....
Konec flamu, akorát se tu budou probírat hovadiny.... Můj poslední příspěvek, protože to s touhle osobou nemá smysl.

Unregistered
02-07-11, 23:58
Na deme je jasen videt, to co hram na kazdom servery, ked to tu povazujete za AB tak ok. A detrain som hral jedno kolo A AJ TO DEN PRED TYM ! A ako som mal vtedy vedet, ze robis demo ? Tak tu laskavo na mna nestekaj a neber to tak vazne, ja som ten, co dostal ban, nie ty !

bones
03-07-11, 00:32
OK, odrapotal si si to svoje, tak chod navstivit tych 999/1000 portalov co ostalo v tvojom imaginarnom zozname. Drzime im palce.

Unregistered
03-07-11, 23:27
. To su neni imaginarne servery, to je realita a sorry teraz som to pozeral je ich 45 755, ale z toho je takych 10 000 na STEAM a dalsich 10 000 su nefunkcne, cize ich je okolo 25 755, aha sorry 25 754 . :D BYE

Unregistered
03-07-11, 23:28
http://www.gametracker.com/search/cs/3000/?searchipp=50&searchpge=416#search a nerobim reklamy ziadnym serverom, len chcem aby ste si uvedomili ze tu nieste len vy.

Larodar56
03-07-11, 23:35
Jak to tak sleduju, Kotelna zombie postoupila... A jak, yes!