PDA

Zobrazit normální verzi : žádám o unban - Ajax



ing.Petr.Jirota
18-12-12, 20:15
Prosím o vysvětlení, čeho jsem se dopustil, protože mám unban aniž bych věděl za co. Vím, že je jako důvod napsáno: WH, ale v životě jsem ho nepoužil a ani nevím, jak přesně takové WH vypadá. To že jsem zabil pár lidí přes zeď hned neznamená že ho mám, nýbrž hraji tuhle hru již několik let a vím ( tuším ), kde takoví lidé stojí. Žádám o nové prozkoumání a doufám, že se to brzy vyřeší v můj prospěch, protože na Vašem serveru hraji od začátku a nerad bych začínal jinde- jestli vůbec. Platil jsem si VIP, sice to neznamená něco víc nebo nadžazenost, ale myslím si, že ten kdo si ho koupí, má práva na nějakou obhajobu. Respektivě, zmírnění trestu, kdybych nedostal unban.

Děkuji

S pozdravem

ing. Petr Jirota






zde je copy:

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 49973)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchazeni perm banu za wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): []
[AMXBANS] Tvuj nick: []
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2141711278
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2141711278
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.224.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.224.77
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: Ajax
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_inferno)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*SUIT UP*2l1nk killed tomi_69 with awp
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj

ivoros
18-12-12, 21:07
Tu je ten ban: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37278

Na tohle jsem docela zvědavý, ban patří tobě, ale máš jinou IP.

E:Spíš změněnou, to si lehce můžeš nastavit v roteru. Ban je oprávněný


IP adresa 88.146.224.65


[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.224.77
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.224.77

ing.Petr.Jirota
18-12-12, 21:13
Jak můžu mít jinou IP, když se nedá změnit ??? To mi vysvětlete prosím !!!

ing.Petr.Jirota
18-12-12, 22:28
Já nevím, jak to tady u Vás chodí, ale prostě chci jenom hrát, když mám volný čas, nic víc. Nedopomohl jsem si nikdy nepovolenými věcmi. A to že jsem někoho zabil přes zeď hned ještě neznamená, že mám WH. Prostě už mám zkušenosti a znám mapy lépe než své město, takže tuším kde by mohl někdo být.

Prasacko
19-12-12, 16:22
Keď ivoros prstane pisat sracky do kazdeho threadu tak dam dakomu steam zadarmo.

Ajax
19-12-12, 22:15
Ahoj, omlouvam se, ze se vyjadruju az ted, mel sem busy day.
Tady je demo: http://csko.cz/dema/upload/dir/know.dem


Platil jsem si VIP, sice to neznamená něco víc nebo nadžazenost, ale myslím si, že ten kdo si ho koupí, má práva na nějakou obhajobu. Respektivě, zmírnění trestu, kdybych nedostal unban.
Jelikoz se poruseni pravidel tyka wallhacku, tak v tomhle pripade zmirneni trestu nepripada v uvahu. Mozny bude pouze unban nebo ponechani perma banu.

Tady jsou casy podle kterych jsem se rozhodoval:
1:07-20
3:10
4:53-58
6:18
Priklonil jsem se i k uz jednou zabanovane Valve ID, coz jsem uvedl i jako reason pro ban. Ale bez toho, aniz bych u tebe videl wallhack, bych ti ban nedal.
Muze se na to demo prosim mrknout i nekdo dalsi z adminu? Popripade i vysvetlit, jak je to s tim stejnym valve Id a jinou Ip.
(http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=37278 , http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=49973 )

ing.Petr.Jirota
20-12-12, 15:46
Chápu, že mi nevěříte, ale netuším, jak mám dokázat, že jsem to nepoužil. Takže se ptám, zda-li byste prosím zvážil verdikt a zmírnil trest- budu teď 14 dní mimo město a nebudu mít čas na cska. Proto se prát, zda zvážíte tuto moji žádost. Je možné, že se domníváte, že mám WH, ale věřte mi, že už hraju cska dlouho a tak vím( tuším), kde kdo může být. Nevím jak jinak to dokázat.

R3S
20-12-12, 17:46
WH tam je , ban je oprávněný - unban nebude

ing.Petr.Jirota
20-12-12, 19:06
Dobře, tak je načase kápnout božskou. Bál jsem se, že kdybych to řekl, tak nemám vůbec šanci, ale teď je to teda už jedno. Není pravda že jsem měl WH, ale pravda je trochu jinde- hrál jsem v ten den s kolegama v práci, kde jsme si tak trochu radili, kde se dotyčný schovává. Proto se velice omlouvám. Rád bych zase hrál na Vašem serveru- a můžu slíbit, že to už nikdy neudělám- klidně mě můžete hlídat každý den.

Trey
20-12-12, 20:06
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack


smola